درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 31 شهریور 1402 - 09:31   

فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

  فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

مدیرکل روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد

  مدیرکل روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی

  روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط‌عمومی، پاشنه آشیل اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی است
  شرکت‌های بزرگ فناوری می گویند مقررات هوش مصنوعی لازم است
  اهمیت پذیرش و یادگیری از اتفاقات ناگوار زندگی/ آنچه که انکار می‌کنید، شما را شکست می‌دهد
  PR Newswire اولین محصول اشتراک‌گذاری اجتماعی را منتشر کرد
  روابط‌عمومی‌ ورزشی و پتانسیل حضور رونالدو در ایران
  سنگاپور آتش‌نشانان را با عینک هوش مصنوعی مسلح می‌کند
  روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی
  گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور
  برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها و مسابقات روابط‌عمومی و آموزش همگانی در سال 1402
  شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تبلیغات و بازاریابی  

ضرورت توجه به حقوق مصرف‌کننده ضرورت توجه به حقوق مصرف‌کننده
آنچه مسلم است تامین مالی برای شرکت‌ها اهمیت زیادی دارد، لذا برای پیشرفت و توسعه تولید، تامین مالی در شرکت‌ها، امری حیاتی به شمار می‌رود و در راستای حمایت از رشد تولید ملی اختصاص تسهیلات مربوط به خود اشتغالی و توجه دادن مسئولان به رفع مشکلات واحد‌های تولیدی ضروری است.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 13:17

راهنمای جدید متا برای استفاده از هوش مصنوعی در بازاریابی راهنمای جدید متا برای استفاده از هوش مصنوعی در بازاریابی
متا برای کمک به بازاریابان برای آماده شدن برای فصل تعطیلات آینده، راهنمای جدیدی را برای ابزارهای تبلیغاتی مختلف اتوماسیون و هوش مصنوعی منتشر کرده است.
سه شنبه، 21 شهریور 1402 - 16:54

راز عکس معروف صدراعظم آلمان راز عکس معروف صدراعظم آلمان
در این مقاله، روزنامه‌نگاران آلمانی راز پشت عکس معروف اولاف شولز با چشم‌بند را فاش کردند. طبق گزارش آنها، ایده این عکس از جولیا کامرر، مشاور رسانه‌ای صدراعظم آلمان، بود.
شنبه، 18 شهریور 1402 - 14:43

فضـای رقابتـی کلید توسعـه کسب و کار فضـای رقابتـی کلید توسعـه کسب و کار
رقابت، عامل پویایی و کارآمدی اقتصاد است و هر چه شاخص های رقابتی بودن یک اقتصاد بالاتر باشد آن اقتصاد توانمند تر و توسعه یافته تر است. رقابت، خلاقیت و نوآوری را افزایش می دهد و صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی را ترغیب می کند تا با افزایش بهره وری و نوآوری ضمن کسب سود و سهم بیشتر، کالا و خدمات با کیفیت تری به مشتری عرضه نمایند. اقتصاددانان بر اهمیت و نقش رقابت در ارتقای و توسعه اقتصاد ملی اتفاق نظر دارند. در عرصه کسب و کار، رقبا همواره در تلاش برای دستیابی به برتری و سبقت گرفتن از یکدیگر هستند.
دوشنبه، 13 شهریور 1402 - 09:24

چاپ، ابزاری مهم برای روابط‌عمومی چاپ، ابزاری مهم برای روابط‌عمومی
صنعت چاپ و روابط‌عمومی دو حوزه‌ای هستند که به نوعی مکمل یکدیگر هستند. صنعت چاپ به تولید و انتشار انواع محصولات چاپی، از جمله کتاب، مجله، روزنامه، بروشور، کاتالوگ، و غیره می‌پردازد. روابط‌عمومی نیز به برقراری ارتباط موثر بین سازمان‌ها و مخاطبانشان می‌پردازد.
شنبه، 11 شهریور 1402 - 10:18

بازشناسی نقش وجدان کار در شکوفایی اقتصادی بازشناسی نقش وجدان کار در شکوفایی اقتصادی
ماهیت ارتباط فرد با سازمان در هر یک از اجزاء سه‌گانه تعهد عاطفی، تعهد مستمر و تعهد تکلیفی متفاوت است. کارکنان با تعهد عاطفی قوی در سازمان می‌مانند برای اینکه می‌خواهند بمانند. افرادی که تعهد مستمر قوی دارند می‌مانند چون نیاز دارند بمانند و آنهایی که تعهد تکلیفی قوی دارند می‌مانند، زیرا احساس می‌کنند باید بمانند.
شنبه، 11 شهریور 1402 - 08:44

چاپ راهی برای اشاعه فرهنگ و هنر چاپ راهی برای اشاعه فرهنگ و هنر
صنعت چاپ، یکی از صنایع مهم و زیربنایی در هر جامعه‌ای است که نقشی اساسی در گسترش علم و دانش، توسعه فرهنگ و هنر، و بهبود ارتباطات اجتماعی ایفا می‌کند. چاپ، امکان انتقال اطلاعات و دانش را به صورت گسترده و سریع فراهم می‌کند و به همین دلیل، یکی از مهمترین ابزارهای توسعه و پیشرفت در جوامع انسانی محسوب می‌شود.
شنبه، 11 شهریور 1402 - 08:15

کوکاکولا: با ارزش‌ترین و قوی‌ترین برند نوشیدنی‌های غیرالکلی جهان کوکاکولا: با ارزش‌ترین و قوی‌ترین برند نوشیدنی‌های غیرالکلی جهان
در رتبه‌بندی سالانه نوشیدنی‌های غیرالکلی جهان، کوکاکولا با ارزش‌ترین و قوی‌ترین برند نوشیدنی‌های غیرالکلی جهان شناخته شد.
چهارشنبه، 8 شهریور 1402 - 14:37

کارکرد های بسته بندی در فروش کارکرد های بسته بندی در فروش
بسته بندی می تواند به صورت دقیق باعث تمایز کالاهای مصرفی نسبتاً مشابه شود و در نهایت بقای تعدادی از برندها در بازار و عرضه کالاهای مختلف باعث شده است که خریداران در همان زمان خرید با استفاده از عناصر مستقیم به تمایز کالاهای مختلف بپردازند.
دوشنبه، 6 شهریور 1402 - 11:13

تصویر دونالد ترامپ در زندان به برند تجاری و انتخاباتی تبدیل شده است تصویر دونالد ترامپ در زندان به برند تجاری و انتخاباتی تبدیل شده است
پسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، از تصویر تاریخی پدرش که در دوران بازداشت وی در زندان «فولتون کانتی» جورجیا گرفته شده بود، به عنوان علامت تجاری صندوق دفاع قانونی برای مبارزه با استبداد و جنون استفاده کرد.
جمعه، 3 شهریور 1402 - 20:40

موتور رشد اقتصاد کشور را خاموش نکنید موتور رشد اقتصاد کشور را خاموش نکنید
تعطیلی استارتاپ‌ها می‌تواند تأثیر منفی بر اقتصاد کشور داشته باشد و منجر به ازدست‌دادن شغل و کاهش رشد اقتصادی شود. همیشه همکاری و تعامل بهتر از برخوردهای قهری بوده است.
سه شنبه، 10 مرداد 1402 - 14:37

ماشین تبلیغات گوگل به رشد خود باز می گردد ماشین تبلیغات گوگل به رشد خود باز می گردد
پس از پایان دشوار سال 2022 و چند ماه اول سال، آلفابت در سه ماهه دوم سال 2023، 74.6 میلیارد دلار درآمد داشت که از 69.7 میلیارد دلار در سال گذشته بیشتر بود - و سودآوری از 16 میلیارد دلار به 18.4 میلیارد دلار در همان بازه زمانی افزایش یافت.
یکشنبه، 8 مرداد 1402 - 12:19

بهترین تبلیغات از نظر عینی بهترین تبلیغات از نظر عینی
از نظر عینی، بهترین تبلیغات آن‌هایی هستند که داستان‌های جذابی را بیان می‌کنند، اما تبلیغات برنامه‌ریزی شده اغلب از ارائه روایت‌های شخصی‌شده کوتاهی می‌کند و در نتیجه هجوم تبلیغات غیرجذابی به وجود می‌آید.
یکشنبه، 8 مرداد 1402 - 08:28

رشد تبلیغات جهانی رشد تبلیغات جهانی
بر اساس پیش‌بینی جدید GroupM، اگرچه رشد تبلیغات جهانی تا آغاز سال 2023 کند بود، اما با کاهش تورم و ادامه حل مشکلات زنجیره تامین، در بقیه سال با سرعت معمول‌تری از سر گرفته می‌شود.
شنبه، 7 مرداد 1402 - 11:00

چگونه مدیران می‌توانند از بازاریابی دیجیتال استفاده کنند؟ چگونه مدیران می‌توانند از بازاریابی دیجیتال استفاده کنند؟
در چشم انداز دیجیتالی پرشتاب امروزی، مدیران عامل و سایر مدیران به اهمیت ایجاد یک برند ماندگار پی می برند. با این حال، همانطور که رابرت آرلورو، مشاور بازاریابی توضیح می‌دهد، حفاظت و حفظ برجستگی یک برند مستلزم سازگاری است، به‌ویژه در عصری که عادت‌های مصرف‌کننده و مدل‌های کسب‌وکار دائماً در حال تغییر هستند.
شنبه، 7 مرداد 1402 - 08:22

فوربس: تیک‌تاک میلیون‌ها اروپایی را به نفع پروپاگاندای چین فریب داده است فوربس: تیک‌تاک میلیون‌ها اروپایی را به نفع پروپاگاندای چین فریب داده است
نیویورک‌پست، روز پنجشنبه، پنجم مرداد، به نقل از فوربس گزارش داد که تیک‌تاک درباره موضوع‌هایی مثل کووید-۱۹ و گردشگری، محتوایی را به اروپایی‌ها نشان داده است که می‌تواند بخشی از پروپاگاندای چین باشد.
جمعه، 6 مرداد 1402 - 15:11

نقش روابط‌عمومی‌‌ دیجیتال در برند سازی نقش روابط‌عمومی‌‌ دیجیتال در برند سازی
در زمان حاضر، برند سازی دیجیتال به عنوان یکی از عوامل کلیدی برای موفقیت کسب و کارها شناخته می‌شود و روابط‌عمومی‌‌ دیجیتال نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌کند. در زیر به برخی از روابط‌عمومی‌‌ دیجیتال در برند سازی اشاره می‌کنم:
شنبه، 24 تیر 1402 - 11:38

عزیزم، بچه‌های‌مان را فروختم عزیزم، بچه‌های‌مان را فروختم
در سال ۲۰۱۶ صنعت پررونق بازاریابیِ اینفلوئنسرها در ایالات متحده ۱/۷ میلیارد دلار ارزش داشت. در سال ۲۰۲۱ این رقم به ۱۳/۸ دلار افزایش یافت. در چنین دنیایی به همه، مخصوصاً به مادران پرمخاطب (مام‌فلوئنسرها)، غبطه می‌خوردند. آنها محتوایی سالم و خانواده‌دوست ارائه می‌کردند، به نظر می‌رسید که دیگران را بر خود ترجیح می‌دهند و برای مادرهای دیگر جذاب بودند ــ و با توجه به اینکه ۸۳ درصد تمام خریدهای مصرفی در سال ۲۰۱۹ توسط زنان انجام می‌شد، این بازارْ سودآور به نظر می‌رسید.
سه شنبه، 20 تیر 1402 - 08:01

کارشناسان بازاریابی: «اقدامات محدودکننده ماسک» توییتر را تضعیف می‌کند کارشناسان بازاریابی: «اقدامات محدودکننده ماسک» توییتر را تضعیف می‌کند
از دیدگاه برخی از کارشناسان صنعت بازاریابی، اقدام ایلان ماسک برای محدود کردن موقت تعداد پست‌هایی که کاربران توییتر قادرند در این رسانه‌ اجتماعی بخوانند، می‌تواند تلاش‌های لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید، برای جذب آگهی را تضعیف کند.
سه شنبه، 13 تیر 1402 - 13:10

 جدیدترین ابزارهای تبلیغات در نقطه فروش جدیدترین ابزارهای تبلیغات در نقطه فروش
در پاندمی کرونا سبک زندگی بیشتر افراد در سراسر جهان تغییر کرد و صنعت تجارت الکترونیک رشد بی‌سابقه‌ای را تجربه نمود اما با توجه به رفع محدودیت‌های قرنطینه‌ای، امروزه افراد به دنبال کسب تجربه‌ای دیجیتال در فروشگاه‌های حضوری هستند و این فروشگاه‌ها می‌توانند تجربیات شگفت انگیزی را در محل فروش به مشتریان خود ارائه دهند. این مزیت اصلی بازاریابی درون فروشگاهی می‌باشد.
دوشنبه، 15 خرداد 1402 - 09:23

بیلبورد لگو از جدیدترین فناوری سه بعدی بهره می‌برد بیلبورد لگو از جدیدترین فناوری سه بعدی بهره می‌برد
این بیلبورد بخشی از کمپین Your City, No Limits این برند را تشکیل می‌دهد و ترکیبی از صحنه‌ها، شخصیت‌ها و ویژگی‌های مختلف Lego City را به تصویر می‌کشد که با استفاده از فناوری تصویر سه بعدی با چشم غیر مسلح طراحی شده است.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 11:19

هزینه‌های تبلیغات ویدیویی دیجیتال در سال 2023، 17 درصد افزایش خواهد یافت هزینه‌های تبلیغات ویدیویی دیجیتال در سال 2023، 17 درصد افزایش خواهد یافت
یک مطالعه پیش‌بینی می‌کند که هزینه‌های تبلیغات ویدیویی دیجیتال در سال 2023 به میزان 17 درصد افزایش خواهد یافت.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402 - 14:13

 سرپرست مدیریت بازاریابی بیمه آرمان معارفه شد سرپرست مدیریت بازاریابی بیمه آرمان معارفه شد
جلسه تودیع و معارفه سرپرست مدیریت بازاریابی با حضور مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل، سرپرست معاونت فروش و بازاریابی، سرپرست مدیریت امور شعب و نمایندگان و همچنین کارکنان این مدیریت ها، برگزار شد.
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1402 - 07:08

آینده درخشان بانکداری با «مارکام» آینده درخشان بانکداری با «مارکام»
نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهد که اغلب بانک‌های ایران در زمینه بهره‌گیری از «ارتباطات بازاریابی» برای خدمات خود، هنوز در گام‌های ابتدایی هستند و ضرورت دارد با تغییراتی در رویه‌های کاری روابط‌عمومی‌ها، بتوان از ظرفیت‌های مارکام، برای جذب بیشتر و با کیفیت‌تر مشتریان بهتر از قبل استفاده کرد.
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1402 - 00:31

آینده هوش مصنوعی در تبلیغات: آینده تبلیغات ویدیویی آینده هوش مصنوعی در تبلیغات: آینده تبلیغات ویدیویی
گروه تحقیقات بازار گزارش داد که پیش‌بینی می‌شود بازار جهانی تجزیه وتحلیل ویدیویی تا سال 2030 به ارزش 35.88 میلیارد با نرخ رشد 21.5 درصد برسد.
سه شنبه، 5 اردیبهشت 1402 - 09:37

درآمد تبلیغات دیجیتال ایالات متحده برای اولین بار در سال 2022 به 200 میلیارد دلار رسید درآمد تبلیغات دیجیتال ایالات متحده برای اولین بار در سال 2022 به 200 میلیارد دلار رسید
درآمد تبلیغات دیجیتال بین سال‌های 2021 تا 2022 با 10.8 درصد افزایش در سال به 209.7 میلیارد دلار رسید و درآمد کلی به 20.4 میلیارد دلار در سال افزایش یافت.
سه شنبه، 29 فروردین 1402 - 11:50

تقویت دستگاه تبلیغاتی داعش پس از تسلط طالبان در افغانستان تقویت دستگاه تبلیغاتی داعش پس از تسلط طالبان در افغانستان
از زمان تسلط طالبان بر افغانستان در اوت ۲۰۲۱، شاخه خراسان داعش دستگاه تبلیغاتی خود را متمرکز کرده، تولیدات رسانه‌ای خود را به شدت افزایش داده و دامنه وسیع‌تری از محتوای صوتی، تصویری و چاپی را که کشورهای مختلف را مورد انتقاد و تهدید قرار می‌دهند، منتشر کرده است.
شنبه، 19 فروردین 1402 - 13:06

بزرگترین اشتباهات مالی کسب و کارهای کوچک بزرگترین اشتباهات مالی کسب و کارهای کوچک
یادتان باشد وقتی اول سال بودجه بازاریابی را مشخص می کنید، باید همیشه جایی برای چانه زنی نیز باقی بگذارید. مثلا اگر بودجه بازاریابی تان 5 هزار دلار است، هزار دلار اضافی هم برای روز مبادا کنار بگذارید. شاید این روش برای تان عجیب باشد، اما حسابی جلوی ولخرجی های بازاریابی را خواهد گرفت.
چهارشنبه، 19 بهمن 1401 - 13:04

بهترین استراتژی های بازاریابی در سال 2023 بهترین استراتژی های بازاریابی در سال 2023
در حال حاضر نیز با توجه به این امر که در هفته های ابتدایی سال جدید هستیم، بهترین زمان برای تصمیم گیری و اتخاذ سیاست های جدید محسوب می شود. به همین خاطر در ادامه 10 استراتژی تضمین شده را بررسی خواهیم کرد که هر یک از آنها می توانند عملکرد شما در سال جدید را با تحولی چشمگیر مواجه سازد.
چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 10:30

پیش‌بینی مایکروسافت درباره ترندهای اصلی تبلیغات کلیکی در سال 2023 پیش‌بینی مایکروسافت درباره ترندهای اصلی تبلیغات کلیکی در سال 2023
مایکروسافت به عنوان یکی از قدرتمندترین برندهای حوزه تکنولوژی، اخیرا اعلام کرده است که سال 2023، شاهد رشد چشمگیر تبلیغات کلیکی خواهیم بود. این امر موضوعی است که اکثر کارشناسان به آن باور داشته و به نظر می رسد که در سال جاری، اتفاقات هیجان انگیزی رقم می خورد.
چهارشنبه، 2 فروردین 1402 - 10:24

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


  هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌: تا 10 مهر فرصت ارسال آثار باقی است


  رونالدو و دیپلماسی ورزشی


  شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور


  کاربردهای بازخورد ساندویچی در روابط‌عمومی


  تکرار یک تحدید؛ «پروانه روزنامه‌نگاری»


  حامد بلخاری مدیر روابط‌عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران شد


  گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور


  برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها و مسابقات روابط‌عمومی و آموزش همگانی در سال 1402


  ‍ انتشار شماره ۱۶۰ «مدیریت ارتباطات»


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی/ هوش مصنوعی مولد و روابط‌عمومی: آینده ارتباطات