درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
چهارشنبه، 12 مهر 1402 - 09:04   

تمدید مهلت ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  تمدید مهلت ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

دیوان بین‌المللی کیفری باید درباره کشتار روزنامه‌نگاران در فلسطین تحقیق کند

  دیوان بین‌المللی کیفری باید درباره کشتار روزنامه‌نگاران در فلسطین تحقیق کند


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

شش توصیه فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران برای تحقق دستمزد برابر

  شش توصیه فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران برای تحقق دستمزد برابر


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  اصابت گلوله به صورت یک فیلمبردار تلویزیونی در شیلی
  مزایای برندسازی مجدد
  عشق یعنی کاهش رنج بشر
  چرا اینفلوئنسر مارکتینگ بهترین گزینه شما برای بازاریابی اپلیکیشن موبایل است
  نگرانی از رواج خودسانسوری رسانه‌ها در فیلیپین
  درخواست روزنامه‌نگاران برای تنظیم متوازن قوانین مربوط به هوش مصنوعی
  قدردانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیرعامل بانک رفاه کارگران
  جزییات هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی اعلام شد
  کتاب «خلاقیت در روابط‌عمومی» منتشر شد
  ۲ شعبه شورای حل اختلاف ویژه بانک رفاه کارگران افتتاح شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  روابط عمومی ایرانی  

جای خالی روابط عمومی‌ در فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور جای خالی روابط عمومی‌ در فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور
آنلاین بودن و رصد ۲۴ ساعته رویدادهای مرتبط با سازمان، اجرای دقیق و بدون خطا وظایف و اثرات مخربی که استرس بر روح و جسم کارگزاران روابط‌عمومی می گذارد بر هیچ کس پوشیده نیست. متاسفانه نادیده گرفتن آثار زیان بار «استرس» در بطن جامعه و بی توجهی قوانین و مقررات سازمانی به این موضوع به یکی از چالش های مغفول جامعه ما تبدیل شده است.
پنجشنبه، 1 تیر 1402 - 23:18

نگاهی به نقش فناوری در روابط عمومی‌های حوزه پرداخت بانکی نگاهی به نقش فناوری در روابط عمومی‌های حوزه پرداخت بانکی
استفاده هوشمندانه از فناوری در حوزه پرداخت بانکی هم می‌تواند به بهبود عملکرد روابط عمومی، افزایش رضایت مشتریان، افزایش اعتماد و وفاداری و ایجاد مزیت رقابتی برای بانک‌ها کمک کند. به همین دلیل، بانک‌ها باید با استفاده از نوآوری‌های تکنولوژیک، بهبود مستمر در روابط عمومی خود را تداوم بخشند و با تغییرات بازار و نیازهای مشتریان همگام شوند.
یکشنبه، 21 خرداد 1402 - 16:45

عضو هیئت رئیسه انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران: مدیر روابط‌عمومی باید با شفافیت پاسخگو باشد عضو هیئت رئیسه انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران: مدیر روابط‌عمومی باید با شفافیت پاسخگو باشد
دکتر قربانعلی تنگشیر، عضو هیئت رئیسه انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران مهمان ویژه کلاس درس متفاوت که در کافه اتفاق با حضور دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت رسانه دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد ضمن قدردانی از دکتر محمدمهدی فتوره چی به خاطر تلاش‌های بی‌وقفه ایشان برای علم روابط‌عمومی گفت: روابط‌عمومی یک صنعت است که در دنیا حرف اول را می‌زند اما در ایران جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است.
یکشنبه، 14 خرداد 1402 - 14:39

اولین نشست «کافه‌ایده‌روابط‌عمومی» برگزار می‌شود اولین نشست «کافه‌ایده‌روابط‌عمومی» برگزار می‌شود
اولین نشست «کافه‌ایده‌روابط‌عمومی» 25 تیرماه سال‌جاری همزمان با ۲4مین سالگرد درگذشت «دکتر حمید نطقی» بنیانگذار روابط‌عمومی‌ایران و 16ژوئیه «روز جهانی روابط‌عمومی» و زادروز «آیوی لدبتر لی» بنیانگذار روابط‌عمومی برگزار می‌شود.
جمعه، 12 خرداد 1402 - 17:41

پایانی امیدوارکننده بر هفته روابط‌عمومی پایانی امیدوارکننده بر هفته روابط‌عمومی
امید است متخصصان روابط‌عمومی‌ در سال ۱۴۰۲ بیشتر از آنکه تلاش کنند حرف‌های مسئولان را به گوش مردم برسانند، حرف‌های مردم را به گوش مسئولان رسانده و به نمایندگی از آنها مطالبه‌گری را از درون سازمان‌های خود گسترش دهند.
شنبه، 6 خرداد 1402 - 17:30

هنگامه تغییر هنگامه تغییر
آنچه امروز بسیار حائز اهمیت است، توجه به تغییرات نسلی و برنامه‌ریزی برای تامین خواسته‌های جامعه بر مبنای تحولات فناورانه و نوین است. روابط‌عمومی‌ها بنا به مقتضیات جامعه، تدبیری جز بازنگری در سیاست‌ها، برنامه‌ها و رویکردهای خود منطبق بر نیاز روز جامعه ندارند و چه بهتر اینکه نقطه شروع، سازمان متبوع آنها باشد. به قول بزرگی، چه بسا اگر روابط‌عمومی نتواند سازمان خود را در برابر تغییرات مجاب سازد در مواجهه با جامعه مخاطب، دچار چالش‌های جدی خواهد شد.
یکشنبه، 31 اردیبهشت 1402 - 09:00

روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌ چراغ جادوی مدیران روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌ چراغ جادوی مدیران
روابط‌عمومی‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌ هم برای مدیران همان کارکرد چراغ جادو را دارند تا زمانی که به بن‌بست و گرفتاری نرسیدند دستی بر آن نمی‌کشند و همین که به چالش می‌خورند آنگاه سراغ و یادی از این چراغ خاک خورده می‌کنند تا بلکه غول درون چراغ، آرزوها و مشکلات‌شان را در کسری از ثانیه بر طرف نماید!
شنبه، 30 اردیبهشت 1402 - 16:20

روابط‌عمومی در عصر آگاهی و جهانی‌شدن اطلاعات روابط‌عمومی در عصر آگاهی و جهانی‌شدن اطلاعات
برخلافِ گذشته که روابط‌عمومی در هر نهاد و سازمانی مغفول واقع‌شده و کم‌ترین توجه را از رأس هرم مدیریتی دریافت می‌کرد، امروز در نقطه‌ای ایستاده‌ایم که عصر ارتباطات، جایگاه روابط‌عمومی را در همه‌ی سازمان‌ها و به‌ویژه بنگاه‌های اقتصادی، به یکی از اثرگذارترین و مهم‌ترین ارکان پیشرفتِ هر سازمانی ارتقاء داده است.
پنجشنبه، 28 اردیبهشت 1402 - 13:59

روابط‌عمومی‌‌‌‌، روایت‌گران اول و فرماندهان گفت‌و‌گو روابط‌عمومی‌‌‌‌، روایت‌گران اول و فرماندهان گفت‌و‌گو
نگذاریم از نقش ارتباطی و گفت‌و‌گو محوری روابط‌عمومی‌‌‌‌ که ضرورتی بنیادین است کاسته، تحقق اهداف را مختل کرده، ارتباط دو سویه مردم و سازمان را تحت تأثیر قرار داده و به سمت و سوی بی‌اعتمادی و منازعات ارتباطی پیش برویم که گفتگو یکی از راه‌های حصول اطمینان، جذب مخاطب ومردم‌داری است.
پنجشنبه، 28 اردیبهشت 1402 - 12:37

پیام تبریک مدیر روابط‌عمومی‌‌ شرکت فولاد مبارکه به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی‌‌ پیام تبریک مدیر روابط‌عمومی‌‌ شرکت فولاد مبارکه به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی‌‌
روایت آدم‌های روابط‌عمومی‌‌ روایت راویان است. راویانی که کارشان روایت زمان است و زمانه. اینان‌اند که قصه‌ی صنعت و دانش و فرهنگ و اقتصاد و امنیت زمانه‌ی خود را بیان می کنند. اهالی روابط‌عمومی‌‌ زندگی‌شان به بیان می‌گذرد و تبیین. زبان‌اند. زبان زمان، زبان زمانه...
چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1402 - 16:38

پیام تبریک مدیر عامل بانک توسعه تعاون به مناسبت روز روابط‌عمومی‌‌ و ارتباطات پیام تبریک مدیر عامل بانک توسعه تعاون به مناسبت روز روابط‌عمومی‌‌ و ارتباطات
محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون همزمان با فرارسیدن روز روابط‌عمومی‌‌ و ارتباطات، طی پیامی این مناسبت را به همکاران حوزه روابط‌عمومی‌‌ بانک تبریک گفت.
چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1402 - 16:32

 انجام رفتارهای کارآفرینانه در روابط‌عمومی‌‌ها منوط به بهره برداری از فرصت‌هاست انجام رفتارهای کارآفرینانه در روابط‌عمومی‌‌ها منوط به بهره برداری از فرصت‌هاست
روابط‌عمومی‌‌ مخاطب محور یک روابط‌عمومی‌‌ با برنامه است که پیشاپیش امور، رویدادها و روندها حرکت می کند و به سطح مشاور مدیریت ارتقاء می یابد و در تعیین سیاست ها و خط مشی های سازمان مشارکت می نماید.
چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1402 - 16:20

 روز روابط‌عمومی مبارک روز روابط‌عمومی مبارک
بی شک روز روابط عمومی تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است. روز روابط‌عمومی را گرامی داشته و به تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض می نماییم.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 02:51

روابط‌عمومی‌‌ در عصر جهانی شدن روابط‌عمومی‌‌ در عصر جهانی شدن
نکته در خور توجه این است که با فراگیر شدن ارتباطات و کم رنگ شدن مرزهای جغرافیایی، مخاطبان روابط‌عمومی‌‌ ها محدود به یک شهرستان، استان و حتی یک کشور نیستند، بلکه روابط‌عمومی‌‌ ها می توانند مخاطبانی در سطح جهان داشته باشند تا با مشارکت و مبادله تجربه ها نقش آفرین باشند.
چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1402 - 13:00

تجویز اصالت و تزریق انگیزه به مجموعه روابط‌عمومی‌ها‌... تجویز اصالت و تزریق انگیزه به مجموعه روابط‌عمومی‌ها‌...
روابط‌عمومی‌ها‌ تنها مجموعه‌هایی هستند که نمی‌توانند زمان را متوقف کنند چون باید در راه رضایتمندی جامعه قدم بردارند لذا تغییر و تحول در نوع نگاه به این مجموعه می‌تواند کارکرد آن را دو چندان کند.
چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1402 - 12:35

تصویب 27 اردیبهشت، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم رسمی کشور تصویب 27 اردیبهشت، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم رسمی کشور
در تاریخ ۸۵/۱۰/۲ مدیر کل دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصاحبه با رسانه‌ها اعلام کرد: نامگذاری روز ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز روابط عمومی نشان از اهتمام جدی مسؤلان نسبت به اهمیت و کارکرد نهاد روابط عمومی دارد.
دوشنبه، 27 اردیبهشت 1395 - 07:48

روز روابط عمومی بر جامعه روابط عمومی کشور گرامی باد روز روابط عمومی بر جامعه روابط عمومی کشور گرامی باد
روز روابط عمومی بر جامعه روابط عمومی کشور گرامی باد
جمعه، 21 اردیبهشت 1397 - 15:12

خبر و اطلاع رسانی بخشی از روابط‌عمومی‌ است خبر و اطلاع رسانی بخشی از روابط‌عمومی‌ است
روابط‌عمومی‌ تبلور ضرورت حق دسترسی مردم به اطلاعات صحیح و دقیق و سریع از هر سازمان است. جوامع آگاه، جوامع پرسشگری نیز هستند. جامعه پرسشگر و کنشگری فعال تنها با دسترسی به اطلاعات صحیح ممکن است کسی که اطلاعی ندارد پرسشی هم ندارد در واقع می‌توان گفت: روابط‌عمومی‌ بر اساس یک ضرورت به پاسخگویی صحیح و سریع سازمان‌ها به نیازها و پرسش‌های جامعه و کنشگران پژوهشگر شکل گرفته و این همان نقطه‌ای است که حقوق شهروندی تجلی می‌یابد.
سه شنبه، 26 اردیبهشت 1402 - 13:15

فصل جدیدی از ارتباطات در وزارت راه و شهرسازی شکل می‌گیرد فصل جدیدی از ارتباطات در وزارت راه و شهرسازی شکل می‌گیرد
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره بر اینکه فصل جدیدی از ارتباطات در ۲۷ اردیبهشت ماه در وزارتخانه شکل می‌گیرد بر لزوم پیش رو بودن در اطلاع رسانی تأکید کرد.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1402 - 15:01

روابط‌عمومی علمی است که با هنر ساخته می شود روابط‌عمومی علمی است که با هنر ساخته می شود
روابط‌عمومی از آن جهت که با عموم تعامل دارد بسیار شبیه یک صحنه در یک نمایشنامه است. شما گوش می دهید، اطلاعات دریافت می کنید و پاسخ می دهید، سپس دوباره این کار را انجام می دهید. البته دستورالعمل ها و قوانین مشخصی نیز در این زمینه نیز وجود دارد دارد اما شهود و احساسات انسان در روابط‌عمومی به همان اندازه مهم هستند که در هر شکل هنری مهم است، روابط‌عمومی یک هنر است و من بسیار مفتخرم که خودم را هنرمند می نامم.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1402 - 12:54

چگونه رو راست باشیم در هنگامه‌ای که هر راست نشاید گفت؟ چگونه رو راست باشیم در هنگامه‌ای که هر راست نشاید گفت؟
فرسنگ‌ها فاصله است میان واقعیت‌های جاری روابط‌عمومی با شعاری که سروران و بزرگان عرصه روابط‌عمومی کشور در سال 1402 برای نهاد بسته روابط‌عمومی انتخاب کرده‌اند. تحقق شعاری که بسی چالش‌برانگیز است برای انسان‌هایی که در خط مقدم این نهاد، دسته و پنجه نرم می‌کنند و لاپوشانی‌ها و ماله‌کشی‌ها به بخش جدایی‌ناپذیر از فعالیت‌های‌شان در این حوزه تبدیل شده است.
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1402 - 18:41

بیانیه انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی بیانیه انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی
انجمن متخصصان روابط‌عمومی بر این باور است که 27 اردیبهشت‌ماه روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی‌ را باید به فرصتی برای تبیین و تشریح موانع توسعه روابط‌عمومی و رسیدن به راه‌کارهای عملی و تلاشی جدی برای تغییرِ عملیِ وضعِ موجود تبدیل کرد.
سه شنبه، 26 اردیبهشت 1402 - 08:14

پیام تبریک رییس سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی پیام تبریک رییس سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی
جهان امروز، جهان ارتباطات است و در این میان، نقش روابط‌عمومی و رسانه به مثابه پلی بین نهادهای حاکمیتی، سازمان ها و دستگاه های مختلف با عموم افراد جامعه، نقشی کلیدی، تاثیرگذار و تعیین کننده است. این روابط‌عمومی ها هستند که از یک سو، زمینه اطلاع رسانی درست، شفاف و بهنگام از فعالیت ها و دستاوردهای سازمان متبوع خود به مردم را فراهم می کنند و از سوی دیگر، نیازها، انتظارات و حتی انتقادهای شهروندان را به مدیران و مسوولان تصمیم گیر منتقل می نمایند.
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1402 - 13:12

پیام انجمن روابط‌عمومی‌ به مناسبت روز روابط‌عمومی‌ و ارتباطات پیام انجمن روابط‌عمومی‌ به مناسبت روز روابط‌عمومی‌ و ارتباطات
روز روابط‌عمومی‌ را هر چند برای فعالان این حوزه تمام روزهای سال است، گرامی داشته تا بار دیگر تعهدات خود را یادآوری و به آن پایبند بوده و برای توسعه ارتباطات اجتماعی، انسانی تقویت و غنای این حوزه کوشش کنیم.
شنبه، 23 اردیبهشت 1402 - 16:41

 چرا روابط‌عمومی‌ها در ایران جایگاه واقعی خود را ندارند چرا روابط‌عمومی‌ها در ایران جایگاه واقعی خود را ندارند
در یک بنگاه اقتصادی، روابط‌عمومی‌‌ به عنوان یکی از عوامل مهم موفقیت و رشد در کسب و کار بسیار حائز اهمیت است. روابط‌عمومی‌ به عنوان مجموعه ای از فعالیت ها و روش های ارتباطی با مشتریان، رسانه ها، سایر شرکای تجاری و جامعه به طور کل، برای بنگاه اقتصادی بسیار حائز اهمیت است پس روابط‌عمومی‌ (PR) در بنگاه های کوچک اقتصادی (SMEs) نیز می‌تواند نقش مهمی در رشد تولید ایفا کند.
یکشنبه، 17 اردیبهشت 1402 - 14:25

تجلیل از دکتر مجید مرادیان استاد و پیشکسوت مطبوعات و روابط‌عمومی‌ تجلیل از دکتر مجید مرادیان استاد و پیشکسوت مطبوعات و روابط‌عمومی‌
همزمان با سالگرد شهادت استاد مطهری و گرامیداشت روز معلم و آیین تجلیل از اساتید پیشکسوت رسانه و مطبوعات استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین میثم ریاحی مدیر مجتمع فرهنگی مطبوعاتی استان اصفهان، با اهدای لوح سپاس به مجید مرادیان معاون روابط‌عمومی‌ ذوب آهن اصفهان ،از وی به عنوان استاد و پیشکسوت مطبوعات تجلیل نمود.
شنبه، 16 اردیبهشت 1402 - 16:50

استاندار خوزستان از مدیر روابط‌عمومی‌ فولاد خوزستان تقدیر کرد استاندار خوزستان از مدیر روابط‌عمومی‌ فولاد خوزستان تقدیر کرد
در مراسمی که با حضور حسینی محراب استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در سالن شهید رجایی استانداری برگزار شد، از محمد جامعی مدیر روابط‌عمومی‌ فولاد خوزستان تقدیر شد.
شنبه، 16 اردیبهشت 1402 - 09:00

روابط‌عمومی‌ و رویداد روز روابط‌عمومی‌ روابط‌عمومی‌ و رویداد روز روابط‌عمومی‌
در این یک‌سال گذشته هر مسوولی از هر رسانه و تریبونی بر تقویت روابط‌عمومی‌ و ایضا نقش بی‌بدیل آن در اطلاع‌رسانی و غیره بسیار سخن گفت و شاید تیتر برخی پایگاه‌های خبری و ... نیز شده است اما در بطن روابط‌عمومی‌ چه اتفاقی روی داد و به چه منزلت و جایگاه والایی دست یافت.
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1402 - 11:19

فضای مجازی و آفت روابط‌عمومی‌ها فضای مجازی و آفت روابط‌عمومی‌ها
فضای مجازی هر قدر مهم باشد ولی روابط‌عمومی‌ها نباید خود را برای این‌گونه اطلاع‌رسانی‌های آبکی به آب و آتش زنند و برای خوشایند مدیران خودزنی کنند.
شنبه، 2 اردیبهشت 1402 - 00:57

در یک پژوهش ارائه شد: چالش های ارتباطی بین رسانه‌های جمعی و روابط‌عمومی سازمان‌ها در یک پژوهش ارائه شد: چالش های ارتباطی بین رسانه‌های جمعی و روابط‌عمومی سازمان‌ها
یافته‌های این تحقیق نشان می‌دهند عواملی نظیر فقدان تخصص و حرفه‌ای‌گرایی، وجود خط مشی متفاوت سازمانی، رویکرد سیاسی و جناحی، نبود استقلال اقتصادی رسانه‌ها، عدم شناخت کافی روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها نسبت به وظایف و محدودیت‌های یکدیگر، انتظارات نامعقول و گاهی داشتن نگرش منفی از مهم‌ترین چالش‌های ارتباطی است.
دوشنبه، 28 فروردین 1402 - 10:34

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  کتاب «خلاقیت در روابط‌عمومی» منتشر شد


  زمان رایگان است و بسیار قیمتی


  هوش مصنوعی، چالشی برای امنیت انرژی


  چگونه تکامل هوش مصنوعی می‌تواند بر وجود آینده مدیران بازاریابی تأثیر بگذارد؟


  جزییات هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی اعلام شد


  انتصاب معاونت ارتباطات حزب همت در خراسان شمالی


  ضرورت آموزش سواد رسانه‌ای به دانش آموزان


  انجمن “توسعه و ترویج روابط‌عمومی و ارتباطات” تاسیس شد


  عشق یعنی کاهش رنج بشر


  چرا اینفلوئنسر مارکتینگ بهترین گزینه شما برای بازاریابی اپلیکیشن موبایل است


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی/ هوش مصنوعی مولد و روابط‌عمومی: آینده ارتباطات