درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 11 خرداد 1402 - 00:49   

🔶 بله ثبت‌نام ادامه دارد: نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی

  🔶 بله ثبت‌نام ادامه دارد: نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

🔶 هنوز وقت داریم فرصت را از دست ندهیم: بیست و دومین دوره «جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران»

  🔶 هنوز وقت داریم فرصت را از دست ندهیم: بیست و دومین دوره «جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران»


ادامه ادامه مطلب دو

بنیان‌گذار رادیو موزاییک در تونس از زندان آزاد شد

  بنیان‌گذار رادیو موزاییک در تونس از زندان آزاد شد


ادامه ادامه مطلب سه

آزار و اذیت روزنامه‌نگاران در میان تجمعات سیاسی در پاکستان

  آزار و اذیت روزنامه‌نگاران در میان تجمعات سیاسی در پاکستان


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  اختراع دستگاه هوش مصنوعی که ذهن انسان را می‌خواند
  آزار و اذیت روزنامه‌نگاران در میان تجمعات سیاسی در پاکستان
  شوراهای تخصصی حل اختلاف در حوزه پولی و بانکی راه‌اندازی می‌شوند
  حمایت بانک رفاه کارگران از افزایش تولید تجهیزات پزشکی از سوی جمعیت هلال احمر
  روزنامه‌نگار باسابقه مکزیکی به ضرب گلوله کشته شد
  کتاب کاغذی یا دیجیتال
  حمایت بانک رفاه کارگران از فعالان حوزه سلامت کشور گسترش می‌یابد
  بانک رفاه کارگران خود را متعهد به حمایت از حوزه سلامت کشور می‌داند
  بنیان‌گذار رادیو موزاییک در تونس از زندان آزاد شد
  چالش تصاویر و فیلم‌های جعلی در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  روابط عمومی ایرانی  

روابط‌عمومی‌‌ در سال 1402 روابط‌عمومی‌‌ در سال 1402
برخی دولتمردان با چند حرکت نمایشی و همایشی تلاش کردند تا در سال 1401 گام‌هایی برای تقویت و دیده شدن جایگاه روابط‌عمومی‌ها‌ بردارند که از جمله آنها حضور ریاست محترم جمهوری جناب آقای رئیسی در همایش 26 آبان 1401 در سالن اجلاس سران بود. مطالبات اصلی و کلان روابط‌عمومی‌ها‌ در آنجا بطور شفاهی و کتبی تقدیم رئیس جمهور محترم شد؛ اما تسلط و سیطره مباحث داغ اقتصادی و تورمی و...؛ نگذاشت که خواسته های برحق و زمین مانده اهالی روابط‌عمومی‌‌ کشور به حد لازم و کافی به سرمنزل مقصود برسد و ما همچنان در این حسرت به سر می‌بریم.
سه شنبه، 1 فروردین 1402 - 13:57

نوروز خجسته باد نوروز خجسته باد
بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن. امیدوارم سال جدید، سال سلامتی، صلح و شادی برای شما، خانواده محترم‌ و همه عزیزان روابط‌عمومی در سراسر کشور باشد.
چهارشنبه، 28 اسفند 1392 - 13:26

نگاه به نوروز نباید و نمی‌تواند یک نگاه محدود و بسته باشد نگاه به نوروز نباید و نمی‌تواند یک نگاه محدود و بسته باشد
کشور‌های حوزه نوروز می‌توانند به واسطه درکی که از یک هویت مشترک دارند به سمت منطقه‌گرایی سوق پیدا کرده و از این طریق تبادلات خود را در همه زمینه ها افزایش ‌دهند. برخلاف منطقه گرایی با اهداف سیاسی – امنیتی، در این نوع از منطقه‌گرایی استحکام بیشتری وجود دارد و پایه های فرهنگی – ارزشی به آن عمر درازتر و پایدارتری می بخشد. در نتیجه حوزه تمدنی نوروز از ظرفیت‌های بالقوه زیادی برای همکاری و شکل دادن به فرهنگ جهانی برخوردار است که باید به همت رهبران این کشور‌ها جنبه عملیاتی به خود بگیرد.
دوشنبه، 1 فروردین 1401 - 16:22

هدایای نوروزی روابط عمومی هدایای نوروزی روابط عمومی
در پس هر اقدام روابط عمومی بینشی وجود دارد که آن اقدام را دارای معنا می کند و داشتن آن بینش برای یک کارگزار به او کمک می کند که تشخیص دهد چرا و چگونه اقدام خودش را انجام دهد.
شنبه، 29 اسفند 1394 - 01:14

رشته روابط‌عمومی به مقطع کارشناسی ارشد خواهد پیوست رشته روابط‌عمومی به مقطع کارشناسی ارشد خواهد پیوست
انجمن علمی رشته روابط‌عمومی، در نشست هم اندیشی با حضور برخی اساتید شاخص دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، به گزارش عملکرد و رونمایی از نخستین نشریه تخصصی خود پرداخت. در این نشست ضمن تقدیر از نفرات برتر رشته روابط‌عمومی، پرسش و پاسخی میان دانشجویان و اساتید حاضر در جلسه برگزار شد.
شنبه، 13 اسفند 1401 - 23:38

«روابط‌عمومی منتقد یا روابط‌عمومی مخرب» «روابط‌عمومی منتقد یا روابط‌عمومی مخرب»
نیاییم با لجبازی‌های کودکانه، حب و بغض‌های شخصی، علاقه به قدرتمند شدن و دیده شدن، منافع شخصی و خودخواهی، چشم بر حقایق بپوشیم و به جای نقد منصفانه و کارشناسانه و ارایه راهکارهای کاربردی همدیگر را تخریب کنیم.
شنبه، 29 بهمن 1401 - 00:21

اعضای جدید هیئت مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران انتخاب شدند اعضای جدید هیئت مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران انتخاب شدند
خسرو رفیعی، جواد قاسمی، ابوالقاسم حکیمیان، افسانه مظفری، فرید میرموسوی، علی کارخانه و میثم مرادی‌نیا به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران انتخاب شدند.
پنجشنبه، 27 بهمن 1401 - 09:28

حکایت روابط‌عمومی‌ها، سنگ زیرین آسیا/ مگر اسباب بزرگی همه آماده شود حکایت روابط‌عمومی‌ها، سنگ زیرین آسیا/ مگر اسباب بزرگی همه آماده شود
نقش روابط‌عمومی در ایجاد حس اعتماد عمومی، حساس، دقیق و شکننده است. برای موفقیت آن باید موانع سازمانی برداشته شود و اختیار، بودجه، نیروی انسانی، ساختار و تجهیزات کافی در دسترس او باشد؛ با دست خالی نمی‌شود.
شنبه، 15 بهمن 1401 - 10:58

غفلت برخی روابط‌عمومی‌های استان بوشهر از تبیین عملکرد دولت غفلت برخی روابط‌عمومی‌های استان بوشهر از تبیین عملکرد دولت
دردآورترین بخش ماجرا آنجاست که تعدادی از این دستگاه‌های اجرایی که تقریبا بیش از 30 درصد اعتبارات استان را به خود اختصاص داده و دارای دامنه وسیعی از مخاطب هستند، هیچ سهمی در حوزه اطلاع‌رسانی فعالیت‌های دولت به افکار عمومی ندارند.
سه شنبه، 11 بهمن 1401 - 14:22

 مسئول روابط‌عمومی فرمانداری روانسر از سمت خود خداحافظی کرد مسئول روابط‌عمومی فرمانداری روانسر از سمت خود خداحافظی کرد
در طول این سال‌ها با فراز و نشیب‌های فراوانی مواجه بوده ایم اما شیرینی و جذابیت هنر روابط‌عمومی مانع از آن نشد خللی در وظایف و ماموریت‌ها پیش بیاید.
سه شنبه، 11 بهمن 1401 - 09:13

جای خالی روابط‌عمومی‌‌ اورژانس در زلزله خوی جای خالی روابط‌عمومی‌‌ اورژانس در زلزله خوی
درخواست وزیر کشور از رسانه‌ها درحالی مطرح می‌شود که روابط‌عمومی‌‌ و سخنگوی سازمان اورژانس کشور که باید نقش اصلی را در اطلاع‌رسانی جزییات این حادثه داشته باشند در سکوت خبری به سر می‌برند و رسانه‌ها اخبار مربوط به این حادثه را باید از مسوولان استانی پیگیری کنند. سکوت خبری سازمان اورژانس کشور درحالی است که در سنوات گذشته مسوولان این سازمان هر ساعت آمار جدیدی از وضعیت مصدومان این نوع حوادث را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دادند.
یکشنبه، 9 بهمن 1401 - 13:58

روابط‌عمومی؛ آنچه که باید، آنچه که هست روابط‌عمومی؛ آنچه که باید، آنچه که هست
حق با روایت سومی است که روابط‌عمومی‌‌ را نه صرفاً دولت‌مدار و نه فقط شخص‌محور می‌داند. بلکه شالوده روابط‌عمومی‌‌ را ارتباطات انسانی و مردم‌سالاری و پاسداری از مصالح عمومی قلمداد می کند، "روابط‌عمومی‌‌ اصالت انسانی".
یکشنبه، 9 بهمن 1401 - 13:30

 ضعف شناختی روابط‌عمومی‌ها‌ ضعف شناختی روابط‌عمومی‌ها‌
روزمرگی و عدم شناخت کارکردهای رسانه‌ها در سال‌های اخیر به دردی تبدیل شده که درمانش تنها به اتاق‌های خبرنگار ندیده روابط‌عمومی‌ها‌ی ادارات برمی‌گردد.
یکشنبه، 9 بهمن 1401 - 13:15

امضای تفاهم نامه همکاری مابین انجمن روابط‌عمومی‌ و سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی امضای تفاهم نامه همکاری مابین انجمن روابط‌عمومی‌ و سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی
این تفاهمنامه آموزشی در راستای توسعه فعالیت های علمی، آموزشی و پژوهشی و نیز به وجود آمدن زمینه های مناسب برای مشارکت مدیران و کارکنان روابط‌عمومی‌ نهادهای خصوصی و دولتی در مباحث تخصصی این رشته به امضا رسید.
پنجشنبه، 6 بهمن 1401 - 13:27

انتخاب اعضای هیات رییسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های گیلان انتخاب اعضای هیات رییسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های گیلان
معاون روابط‌عمومی‌ و تشریفات استانداری گیلان گفت: با فراخوان روابط‌عمومی‌ استانداری برای برگزاری انتخابات هیات رییسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی استان گیلان، ۲۲ نفر از مدیران روابط عمومی‌ها آمادگی خود را برای نامزدی در انتخابات اعلام کردند.
پنجشنبه، 6 بهمن 1401 - 13:12

روابط‌عمومی یعنی: مسئولیت اجتماعی؛ حقوق شهروندی؛ سرمایه اجتماعی روابط‌عمومی یعنی: مسئولیت اجتماعی؛ حقوق شهروندی؛ سرمایه اجتماعی
گذشته از نهاد مجلس شورای اسلامی و مرکز پژوهش‌های وابسته به آن که بدلیل عدم تخصص نمایندگان و مدیران ذیربط ؛ کاری برای روابط‌عمومی ها نکرده اند؛ متاسفانه شاهدیم که در یک نهاد بالادستی مهم نظیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز هیچ تفکر مثبت حرفه ای راهگشایی نسبت به نقش و تاثیر روابط‌عمومی ها در شتاب دهی به برنامه های کلان توسعه ای وجود ندارد.
شنبه، 1 بهمن 1401 - 13:13

روابط‌عمومی را احیا کنید روابط‌عمومی را احیا کنید
به‌نظر می رسد استانداری باید روابط‌عمومی را دوباره احیا کند. راهبرد بزرگ استانداری باید در بردارنده تهدیدات و فرصت‌هایی باشد که رسانه‌ها ایجاد می‌کند و یک مدیر استراتژیست به این موضوعات بپردازد.
شنبه، 1 بهمن 1401 - 02:33

جشنواره‌های فجر زیر سایه روابط‌عمومی‌های خسته جشنواره‌های فجر زیر سایه روابط‌عمومی‌های خسته
نکته جالب این‌که هنوز هم روابط‌عمومی‌ها در خواب به‌سر می‌برند. از روز شنبه اول بهمن‌ماه جشنواره‌های فجر، با چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر به شکل کلی آغاز می‌شود و در ادامه چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر، پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر و هفدهمین دوره جشنواره شعر فجر تا اسفندماه برگزار می‌شود و اگر رصدی بر رسانه‌های کشور داشته باشیم، خواهیم دید که به اندازه سابقه این جشنواره نیز خبر از این رویدادها تولید نشده است.
پنجشنبه، 29 دی 1401 - 21:15

نقش سازمان‌ها و ادارات دولتی در مدیریت بحران‌های اجتماعی نقش سازمان‌ها و ادارات دولتی در مدیریت بحران‌های اجتماعی
درحقیقت مدیریت بحران به معنای سوق دادن هدفمند جریان پیشرفت امور به روالی قابل کنترل و انتظار برگشت امور در اسرع وقت به شرایط قبل از بحران است و تنها مسئولان و مدیرانی می‌تواند مدعی آن باشند که خود به یکی از اصلی‌ترین عوامل تصمیم‌گیری غلط و گسترش دامنه بحران عمل نکنند. این امر نیازمند دانش، تخصص، تعهد و مسئولیت پذیری در مدیرانی است تنها به نشستن پشت میز بسنده نمی‌کنند و خود را در مقابل اقدامات‌شان مسئول می‌دانند.
سه شنبه، 20 دی 1401 - 17:11

درخت روابط‌عمومی؛ ساختار ذهنی من از روابط‌عمومی درخت روابط‌عمومی؛ ساختار ذهنی من از روابط‌عمومی
ثمرهٔ تمام تلاش‌های ما در روابط‌عمومی یعنی تعامل و ارتباط دو طرفه با مخاطبان است. اینکه پیام ما به درستی به آنها برسد و حرف‌های آنها به درستی شنیده شود. هر سازمانی مخاطبان خاص خودش را دارد. ذی‌نفعان یک سازمان تعریف شده هستند. هرگونه چرخهٔ معیوب از ریشه تا برگ‌های این درخت می‌تواند باعث خشک شدن، زرد شدن و افتادن برگ‌ها یا همان ذی‌نفعان و مخاطبان سازمان از درخت شود.
سه شنبه، 20 دی 1401 - 16:45

عدم توانایی در جذب مخاطب و نداشتن سواد رسانه‌ای، آفت برخی روابط‌عمومی‌ها عدم توانایی در جذب مخاطب و نداشتن سواد رسانه‌ای، آفت برخی روابط‌عمومی‌ها
 عدم توانایی در فرهنگ سازی توسط برخی روابط عمومی‌ها با بضاعت بسیار کمی که دارند و عدم شناخت کافی مدیران از قابلیت‌های یک روابط عمومی تاثیر بسزایی در متبلور نشدن فعالیت‌ها و اقداماتی دارد که اگر حتی منافع ملی در آن لحاظ گردیده باشد، باز هم توانایی جذب مخاطب را نداشته و مخاطب را به دلیل بی اعتمادی از فضایی که طی چندین سال ایجاد شده به سوی حواشی آن سوق می‌دهد.
یکشنبه، 18 دی 1401 - 15:03

رئیس انجمن روابط‌عمومی‌ ایران: «روابط‌عمومی‌» تحقیقات اجتماعی، تعامل با مردم و افکارسنجی است رئیس انجمن روابط‌عمومی‌ ایران: «روابط‌عمومی‌» تحقیقات اجتماعی، تعامل با مردم و افکارسنجی است
خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط‌عمومی‌ ایران در دومین نشست عمومی انجمن روابط‌عمومی‌ شهرستان کاشان به میزبانی دانشگاه آزاد کاشان اظهار کرد: روابط‌عمومی‌ نمای درونی و بیرونی هر سازمانی را به رخ می کشد و ما اولین نهاد مدنی پس از انقلاب هستیم که مجوز وزارت کشور را دریافت کردیم.
جمعه، 16 دی 1401 - 19:15

روابط‌عمومی‌ در ایران: *پل ارتباطی یا مانع ارتباطی* روابط‌عمومی‌ در ایران: *پل ارتباطی یا مانع ارتباطی*
روابط‌عمومی‌ در بسیاری از کشورها، سردرگمی را پشت سر گذاشته و به مرحله تثبیت رسیده است. مرحله‌ای که دایره انتظارات دیگران و چارچوب اختیارات آن، بر اساس اصول آکادمیک و یافته‌ها و تجربه‌ها مشخص شده و نقشه راه فعالیت روابط عمومی‌ها را تشریح می‌کند.  ولی متاسفانه روابط‌عمومی‌ در کشور ما، گیج است و نمی‌داند چه مسیری را باید طی کند تا به هدف برسد. 
چهارشنبه، 14 دی 1401 - 17:33

چگونه روابط‌عمومی‌‌یی باشیم؟! چگونه روابط‌عمومی‌‌یی باشیم؟!
 هر چند در این وانفسا روابط‌عمومی‌ می‌بایست به وظیفه ذاتی خود علیرغم همه بی مهری‌ها و بی توجهی‌ها اعتقاد راسخ داشته و آن را دنبال کند اما در درازمدت مانند خودرویی خواهد بود که یکی از تایرهای آن کم باد شود رفته رفته از سرعت آن بکاهد و دیگر یارای ادامه مسیر با سرعت مطمئنه نباشد!
چهارشنبه، 14 دی 1401 - 16:25

روابط‌عمومی‌ها و افکار عمومی روابط‌عمومی‌ها و افکار عمومی
ملموس‌ترین نمونه شکل‌دهی افکار عمومی نکاتی است که ابتداً توجه مردم از سوی رسانه‌ها به آن جلب می‌شود و سپس خواسته‌های جامعه نسبت به آن جریان و سویه‌ای را تعریف می‌کند. در کشورمان امروز کلماتی چون شرایط اقتصادی، تورم، گرانی، آزادی و ... نکاتی هستند که پیش از آنکه در خواست عمومی مطرح شوند از سوی رسانه‌ها و افکار عمومی برای مسئولان طرح شده‌اند.
دوشنبه، 12 دی 1401 - 14:11

پاداش نیک‌نامی پاداش نیک‌نامی
اعتبار، میزان احترام و اعتماد یک فرد در نزد مردم است. اعتبار به کسی داده نمی‌شود معمولاً اعتبار کسب‌کردنی است. اعتبار، مجموعه‌ای است از اقدام‌ها و تلاش‌های انسان‌ساز و کارهای پیشگامانه‌ی یک فرد و از عوامل اساسی پشتیبانی مردم و ماندگاری آن‌ها در خاطره‌ی جمعی ملت‌هاست. تمایز اصلی میان مدیریت شهرت و تصویر و مدیریت اعتبار در همین نکته‌ی بسیار ظریف، یعنی «رفتار معتبر» نهفته است.
سه شنبه، 9 اسفند 1401 - 17:48

جایگاه و نقش روابط‌عمومی در منابع طبیعی جایگاه و نقش روابط‌عمومی در منابع طبیعی
نقش روابط‌عمومی‌های منابع طبیعی نه تنها برای اهمیت بخشیدن به جنگل‌های شمال که برای سایر رویشگاه‌های جنگلی کشور از زاگرس گرفته تا جنگل‌های ارسبارانی و ایرانی -تورانی وظیفه یی خطیر و مهم را می طلبد که می تواند آگاهی و شناخت آحاد مردم را به حفظ و صیانت از این جنگل‌ها افزون نماید.
شنبه، 3 دی 1401 - 18:37

به یک تفر با "روابط‌عمومی" بالا نیازمندیم ... به یک تفر با "روابط‌عمومی" بالا نیازمندیم ...
روابط‌عمومی تبلیغات نیست و نمی تواند باشد، روابط‌عمومی فن، هنر و تخصص است که در قواره کسانی است که در این وادی علم آموزی کرده و به درجه و مرتبتی رسیده اند که می توانند برای نجات یک سازمان از بحران ها و مشکلات آستین همت بالا زده و نقش بی بدیل خود را دراین عرصه منصه ظهور رسانند.
دوشنبه، 28 آذر 1401 - 01:39

مهمترین چالش‌های روابط‌عمومی و رسانه‌ها مهمترین چالش‌های روابط‌عمومی و رسانه‌ها
چنانچه‭ ‬شناخت‭ ‬دقیق‭ ‬و‭ ‬همه‭ ‬جانبه‭ ‬در‭ ‬خصوص‭ ‬چالشها‭ ‬در‭ ‬روابط‭ ‬عمومی‭ ‬و‭ ‬تعاملات‭ ‬بین‭ ‬دو‭ ‬نهاد‭ ‬داشته‭ ‬باشیم،‭ ‬پیدا‭ ‬کردن‭ ‬راه‭ ‬حل‭ ‬و‭ ‬راهکارهای‭ ‬تسهیل‌کننده‭ ‬تعاملات‭ ‬کار‭ ‬دشواری‭ ‬نخواهد‭ ‬بود.‭ ‬تلاش‭ ‬روابط‭ ‬عمومی‭ ‬و‭ ‬رسانه‌ها‭ ‬برای‭ ‬رسیدن‭ ‬به‭ ‬درک‭ ‬درستی‭ ‬از‭ ‬وظایف‭ ‬و‭ ‬جایگاه‭ ‬خود‭ ‬در‭ ‬دنیای‭ ‬ارتباطات‭ ‬و‭ ‬مناسبات‭ ‬اجتماعی،‭ ‬برگزاری‭ ‬دوره‌های‭ ‬آموزشی‭ ‬مناسب‭ ‬و‭ ‬مداوم‭ ‬برای‭ ‬اصحاب‭ ‬رسانه‭ ‬و‭ ‬تلاشگران‭ ‬حوزه‭ ‬روابط‭ ‬عمومی‭ ‬به‭ ‬منظور‭ ‬شناخت‭ ‬چالش‌ها‭ ‬و‭ ‬یافتن‭ ‬راه‌حل‌های‭ ‬مناسب‭ ‬و‭ ‬توجه‭ ‬جدی‭ ‬به‭ ‬شایسته‭ ‬سالاری‭ ‬در‭ ‬زمان‭ ‬جذب‭ ‬نیروی‭ ‬انسانی‭ ‬در‭ ‬روابط‭ ‬عمومی‌ها‭ ‬و‭ ‬رسانه‌ها‭ ‬اولویت‭ ‬دارند‭.
یکشنبه، 27 آذر 1401 - 08:48

 انتقاد یک اقتصاددان از بولتن‌سازی  انتقاد یک اقتصاددان از بولتن‌سازی
 ایشان به جد گفت که کسانی که بولتن‌ها برای‌شان ارسال می‌شود علاقه‌مند نیستند در مورد آمریکا نکته مثبتی بشنوند. بسیار حیرت‌انگیز و باور نکردنی بود. اما ظاهراً این فرآیند همه جانبه بوده است.
دوشنبه، 14 آذر 1401 - 14:36

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  اطلاع رسانی لازمه ترغیب مردم و حرکت جدی در حوزه نهضت مسکن ملی است


  وزیر راه و شهرسازی: روابط عمومی‌ وظیفه ارتباط با مردم و ایجاد منزلت اجتماعی برای کارکنان را دارد


  عالی ترین نشان روابط‌عمومی در نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی اعطا می شود


  راهبردهایی برای یافتن و نوشتن گزارش‌های مبتنی بر راه حل


  حرکت از روابط‌عمومی سنتی به مدرن، راه عبور از چالش‌ها


  فرماندار سقز: نقش روابط عمومی ها در توسعه شهرستان، فراموش نشود


  روابط‌عمومی و عکاسان خبری


  برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی خوزستان در حوزه دفاع مقدس


  گردهمایی روابط‌عمومی فرمانداری‌های استان فارس


  چالش تصاویر و فیلم‌های جعلی در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی منتشر شد