درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 2 بهمن 1400 - 15:18   

برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا

  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا


ادامه ادامه مطلب یک

واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند

  واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران

  فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی
  مصرف کنندگان همه چیز را می خواهند: صنعت خرده فروشی تغییر شکل می دهد تا اولویت های خرید و پایداری را برآورده کند
  چرا بازاریابی ارگانیک فیس بوک هنوز اهمیت دارد؟
  مدیریت بحران روابط‌عمومی از طریق رسانه‌های اجتماعی
  جلسات اداری
  تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی
  واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند
  زندگی تان را برنامه ریزی کنید
  تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است
  تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  روابط عمومی ایرانی  

دکتر دارابی: سواد روابط عمومی مسوولان ارشد کشور را افزایش دهیم دکتر دارابی: سواد روابط عمومی مسوولان ارشد کشور را افزایش دهیم
دکتر علی دارابی قائم مقام وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی که از موسسان اولیه انجمن روابط‌عمومی ایران بوده روز پنجشنبه 23 دی ماه در آیین پنجاهمین سال انجمن سخنان صمیمانه، پر محتوی به همراه پیشنهادهای ارزشمندی ایراد کرد که متن کامل آن را به علاقه مندان تقدیم می کنیم.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 21:17

کلامی در باب اهداف روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق کلامی در باب اهداف روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق
جهت رسیدن به اهداف شرکت، روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی در چند سال اخیر تلاش نموده تا با استاندارد سازی، علاوه بر نظم بخشیدن بر فعالیت های اجرایی شرکت، با زمینه سازی حضور اندیشه های نو در روابط عمومی، تحکیم ارتباط دوسویه بین مدیران و مخاطبین، توجه ویژه به مقوله فرهنگ بومی، محلی و اسلامی بستری ایجاد نماید تا تجربیات در پرتو استانداردها قابل انتقال باشند و کارشناسانی برگزیده و جانشینانی مدبر در روابط عمومی پرورش یابند.
پنجشنبه، 5 اسفند 1400 - 00:55

 جایگاه بانوان محترم حوزه روابط‌عمومی کجا تعریف شده است؟ جایگاه بانوان محترم حوزه روابط‌عمومی کجا تعریف شده است؟
بانوان حوزه روابط‌عمومی که از اساتید دانشگاهی و مدیران عالیرتبه و کارشناسان این حوزه که خود در عین دعوت میزبان هم محسوب می‌شدند طعم غریبی و عدم حضور را در مراسم چشیدند. تمامی گزارش‌های این نیم قرن حاصل عملکرد آقایان، حضور پر رنگ آنها در عرصه های مدیریتی و موثر به نمایش گذاشته شد. برای لحظه ای طالبان در این مراسم ظهور کرده بود و حتی هدایای تقدیمی با انتخاب کاربری مردانه کمربند و بن کارت خرید کت و شلوار مردانه برنامه‌ریزی شده بود.
جمعه، 24 دی 1400 - 14:30

روابط‌عمومی‌ها در ایران، کجای کار هستند؟! روابط‌عمومی‌ها در ایران، کجای کار هستند؟!
فراموش نکنیم با گسترش بی رویه مراکز تحصیلی آموزش روابط عمومی در گوشه و کنار کشور و اشتغال بیش از ۷۰ هزار نفر در واحدهای روابط عمومی دولتی و خصوصی در سطح کشور و عدم ایجاد جذابیت لازم برای عضویت اکثریت مطلق شاغلان روابط عمومی در دو انجمن فعال کنونی روابط عمومی، نمی توان تصویر خوشایندی برای آینده روابط عمومی در ایران تصور کرد. مگر آن که هر چه زودتر، اراده رشد و ارتقای جایگاه روابط عمومی در سطح عالی مملکت ایجاد شود و با همیاری متخصصان این عرصه، بتوان آب به هدر رفته روابط عمومی در این سال ها را، به جوی اصلی بازگرداند.
چهارشنبه، 22 دی 1400 - 00:04

 تحول در انتصابات و استقلال روابط عمومی‌های وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شد تحول در انتصابات و استقلال روابط عمومی‌های وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شد
در یک حرکت ارتباطی هوشمندانه که ناشی از توجه ویژه مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی به ابعاد جامعه شناختی روابط‌عمومی است خطاب به معاونین وزیر، روسا و مدیران عامل مؤسسات، سازمان ها و شرکت های مادر تخصصی و رؤسای سازمان جهاد کشاورزی استان ها استقلال روابط‌عمومیها از حوزه مدیریت ابلاغ و مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی را مسئول عزل و نصب و ارزیابی روابط‌عمومی ها در سراسر کشور معرفی کرد.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 14:42

انجمن متخصصان روابط‌عمومی خواستار جلوگیری از تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در کشور شد انجمن متخصصان روابط‌عمومی خواستار جلوگیری از تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در کشور شد
در شرایط حاضر که مسئولین عالی‌رتبه کشوری همواره بر توسعه و لزوم تقویت ارتباط و تعامل دولت با مردم تاکید دارند انجام چنین اقدامات وتصمیماتی که سبب تضعیف عملکرد وکارایی روابط‌عمومی‌ها می‌شود موجب تعجب است و قابل قبول نیست.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 08:12

پیشنهادهای راهبردی ارتباطی یک کارشناس روابط عمومی به رئیس دولت پیشنهادهای راهبردی ارتباطی یک کارشناس روابط عمومی به رئیس دولت
دولت ها در چند سال گذشته، همیشه منش اطلاع رسانی یکطرفه را در پیش گرفته اند و هرگز در اندیشه تعامل و ارتباط دو جانبه با مردم نبوده اند و به این دلیل شکاف بین مردم و دولت ایجاد شده و گاهی بسیار هم عمیق تر شده و منجر به تنش های اجتماعی شده است.
جمعه، 17 دی 1400 - 12:00

روابط‌عمومی در ایران؛ پل ارتباطی یا مانع ارتباطی روابط‌عمومی در ایران؛ پل ارتباطی یا مانع ارتباطی
از یاد نبریم روابط‌عمومی بیش از ۲۲۰۰ سازمان دولتی و شبه دولتی و روابط‌عمومی بیش از ده هزار شرکت و سازمان خصوصی ، نه متولی مشخصی دارند و نه قانون و نظامنامه مدون صنفی و نه، انجمن صنفی و سندیکایی که - همچون دیگر کشورهای جهان - مدافع و پیگیر حقوق و شرایط کاری و مطالبات صنفی این خانواده بزرگ چند صد هزار نفری در سطح کشور باشد.
یکشنبه، 12 دی 1400 - 13:14

چند نکته مهم قانونی در مورد روابط‌عمومی‌ها‌ چند نکته مهم قانونی در مورد روابط‌عمومی‌ها‌
مطابق تبصره یک ماده 2 تصویبنامه شماره 65354/ت37374هـ مورخ 27/4/1386 هیئت وزیران و اصلاحیه آن به شماره 10240/ت45794هـ مورخ 26/1/1391، سطح سازمانی روابط‌عمومی‌های دستگاه های اجرایی در وزارتخانه‌ها و معاونت های رئیس جمهور به مرکز ارتقا و عنوان آنها به "مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی "اصلاح می گردد.
چهارشنبه، 8 دی 1400 - 12:38

ساختار روابط‌عمومی در دانشگاه پیام نور ساختار روابط‌عمومی در دانشگاه پیام نور
چگونه در این دانشگاه، واحدهایی مانند تدارکات، خدمات و نقلیه به اداره ارتقا می‌یابند اما روابط‌عمومی در حد کارشناس مسئول متوقف می‌شود آن هم پس از ۱۵ سال در ساختار استانی و ۳۰سال در ساختار منطقه‌‎ای!!
چهارشنبه، 8 دی 1400 - 02:42

یک ادغامی دیگر: این بار روابط عمومی وزارت علوم زیرمجموعه دفتر وزارتی شد! یک ادغامی دیگر: این بار روابط عمومی وزارت علوم زیرمجموعه دفتر وزارتی شد!
در طرح جدیدی در ساختار وزارت علوم، به خاطر اینکه معاونت فناوری و نوآوری ایجاد شود، روابط‌عمومی را با دفتر وزارتی ادغام کرده اند و معاونت حقوقی و امور مجلس را نیز به مرکز تغییر داده اند.
چهارشنبه، 8 دی 1400 - 01:53

قابل توجه وزیر محترم کشور/ لطفا فوری رسیدگی نمایید قابل توجه وزیر محترم کشور/ لطفا فوری رسیدگی نمایید
لازم و ضروری است وزارت کشور بطور حرفه ای نسبت به تجدید ساختار و باز مهندسی کمی و کیفی سایت خود و سایت استانداری‌ها و فرمانداری ها اقدام عاجل داشته باشد تا مردم و مخاطبان برای آشنایی با عملکرد و فعالیت استان‌ها و شهرها این همه دچار اذیت و آزار نشوند.
دوشنبه، 6 دی 1400 - 14:49

تحصیل‌کرده‌های روابط‌عمومی الزاما به شغل خود دلبسته‌تر نیستند تحصیل‌کرده‌های روابط‌عمومی الزاما به شغل خود دلبسته‌تر نیستند
یافته‌های این بررسی نشان می‌دهد کارکنانی که تحصیلات روابط‌عمومی دارند لزوما نسبت به شغل خود دلبسته تر نیستند و امکان دارد سایرین با تحصیلات متفاوت در سایر حوزه ها، ماندگاری و وابستگی بیشتری به این شغل داشته باشند.
دوشنبه، 6 دی 1400 - 11:26

مدیر روابط‌عمومی یا روابط‌عمومی مدیر! مدیر روابط‌عمومی یا روابط‌عمومی مدیر!
مدیر روابط عمومی می بایست با تعامل سازنده با مدیریت موجب ترقی و پیشرفت روابط عمومی شده و از این ظرفیت برای رفع نواقص موجود گام بردارد. فرمایشی بودن و دستوری بودن روابط عمومی نه تنها کمکی به این بخش نخواهد کرد بلکه بنیه روابط عمومی را روز به روز ضعیف تر کرده و آن را خانه نشین خواهد کرد.
شنبه، 4 دی 1400 - 14:08

ویترین عملکرد خودروسازان، تیم روابط عمومی است ویترین عملکرد خودروسازان، تیم روابط عمومی است
رفتارشناسی تیم های روابط عمومی در خودروسازی بیانگر آن است که دو طیف در چند سال گذشته عنان روابط عمومی را برعهده گرفتند. در یک سو بعد از تغییرات مکرر و پی در پی در نهایت یک تیم روابط عمومی نسبتا قدیمی بر سر کار آمد که مدعی تجربه و تخصص می باشد و در سوی دیگر برخلاف طرف مقابل، یک تیم نسبتا جوان تر مسئولیت روابط عمومی را بر عهده گرفته است.
شنبه، 4 دی 1400 - 13:27

موفقیت سازمانی در عصر نوین ارتباطات با خلق روابط عمومی رسانه محور و مشتری مدار موفقیت سازمانی در عصر نوین ارتباطات با خلق روابط عمومی رسانه محور و مشتری مدار
حیات سازمان های اقتصادی در گرو پایداری موفقیت و به تبع آن؛ سودآوری، بهره ور و رشد مداوم است. پایداری سازمانی مفهومی تنگاتنگ با مسئولیت سازمانی دارد که مسئولیت سازمان در قبال جامعه و محیط را در بلندمدت بیان می‌کند. عملکرد پایدار در بلند مدت؛ می تواند منجر به بهبود عملکرد مالی، افزایش مزایای رقابتی و توسعه موفقیت سازمان شود. همه این دستاوردها، برنامه ها و خدمات در قلب تپنده سازمان یعنی حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی، به افکار عمومی منعکس و منتشر می شود.
دوشنبه، 29 آذر 1400 - 10:57

رییس جمهور برای تقویت روابط عمومی ها اقدام جدی انجام دهد رییس جمهور برای تقویت روابط عمومی ها اقدام جدی انجام دهد
به رغم تصویب نامه های مختلف دولت برای تدوین آیین نامه نحوه فعالیت، وظایف و اختیارات مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی و اصلاحات بعدی آن تاکنون چقدر این آیین نامه ها ضمنانت اجرایی یافته است.
شنبه، 13 آذر 1400 - 10:33

اطلاعیه مناقصه روابط عمومی اطلاعیه مناقصه روابط عمومی
مجموعه روابط‌عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در نظر دارد بخشی از فعالیت های خود را از طریق مناقصه به افراد واجد شرایط واگذار نماید.
سه شنبه، 2 آذر 1400 - 14:37

تفکر مبتنی بر سناریو و آینده روابط عمومی تفکر مبتنی بر سناریو و آینده روابط عمومی
سناریوها برای افزایش گزینه های استراتژیک ما اهمیت ویژه ای دارند. آنها می توانند یک تونل بادی فکری ایجاد کنند تا ما با کمک آن ببینیم استراتژی هایمان در شرایط مختلف تا چه حد «پرواز» می کنند. آنها همچنین به ما کمک می کنند تفکرات عادی خود را کنار بگذاریم، به سمت نوآوری حرکت کنید و انعطاف پذیری بیشتری داشته باشیم.
یکشنبه، 29 مهر 1397 - 08:49

پیش نویس سند جامع نظام روابط عمومی و ارتباطات ایران تدوین شد/ گزارش کامل پیش نویس سند جامع نظام روابط عمومی و ارتباطات ایران تدوین شد/ گزارش کامل
به اعتقاد رئیس انجمن روابط عمومی ایران، در طی پنجاه سال گذشته یکی از آرزوهای جامعه روابط عمومی ایران داشتن یک سند حرفه ای و قانونی برای تجلی، انتظام و تثبیت جایگاه فعالان آن بوده است. به واقع این امر مهم از مطالبات بزرگ اعضاء خانواده روابط عمومی ایران بوده و انجمن هم به عنوان قدیمی ترین نهاد صنفی در این حرفه، بر خود فرض دانست که با همت تعدادی از اعضاء پیشکسوت و فرهیخته جامعه روابط عمومی این آرزو را محقق سازد.
یکشنبه، 23 آبان 1400 - 13:18

ارتباطات نظام مردم‌سالارى با تکیه بر روابط‌عمومى حرفه‌اى و مردمى ارتباطات نظام مردم‌سالارى با تکیه بر روابط‌عمومى حرفه‌اى و مردمى
به تجربه در کشورمان هر هنگام افرادى داراى تخصص و صلاحیت حرفه اى به مسئولیت امر ارتباطى و رابطان میان حاکمیت و مردم در نظام اجرایی گمارده شدند انتظارات عمومى در ازاى شفافیت عملکردها و دریافت پاسخ ابهامات خود برآورده شده و منجر به مشارکت عمومى شده است لذا از دولت سیزدهم نیز انتظار است در برگزیدن، انتخاب و انتصاب افراد براى تصدى جایگاه کلیدى روابط‌عمومی دستگاه هاى اجرایى و نهادهاى تصمیم گیر توجه جدى و نگاه ویژه اى داشته باشد بالاخص در شرایط کنونى که جامعه نیاز جدى به امیدوارى و روشنگرى بیش از هر زمان دیگر نیازمند است.
شنبه، 22 آبان 1400 - 11:03

وظایف و نقش‌های روابط عمومی وظایف و نقش‌های روابط عمومی
موفقیت هر روابط‌عمومی منوط به انجام سه مورد مذکور همراه با هماهنگی و همکاری بین بخشی است. در غیر این صورت با یک روابط‌عمومی تک بعدی مواجه خواهیم بود که توفیق و دوام چندانی نخواهد داشت. برای تک تک موارد مذکور قطعا نیاز به این هست که حتی الامکان " برنامه محور" حرکت کنیم.
سه شنبه، 18 آبان 1400 - 16:11

تاثیر و ماموریت روابط‌عمومی‌ها در فرآیند تعاملات و مراودات اجتماعی تاثیر و ماموریت روابط‌عمومی‌ها در فرآیند تعاملات و مراودات اجتماعی
یک روابط عمومی خوب برای پاسخگویی باید شناخت کافی از ابزارهای پاسخگویی را داشته باشد و از همه مهمتر اینکه رابطه تنگاتنگ روابط عمومی ها با رسانه های جمعی می تواند بهترین حلقه واسطه اطلاع رسانی بین دولت و اقشار مختلف مردم باشد.
چهارشنبه، 12 آبان 1400 - 14:09

انجمن متخصصان روابط‌عمومی، پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط‌عمومی را تبریک گفت انجمن متخصصان روابط‌عمومی، پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط‌عمومی را تبریک گفت
اعضای هیات مدیره انجمن متخصصان روابط‌عمومی ضمن ادای احترام به تلاش های در خور تحسین و ارزشمند گذشتگان و حاضران، بر خود فرض می داند صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسب سالگرد تاسیس این انجمن تقدیم نموده و آرزوی توفیق و سربلندی این انجمن را در مسیر توسعه علمی و عملی و کمک به رشد و بالندگی از ظرفیت های جدید و فناورانه توام با خلاقیت و نوآوری و دانش و تجارب روزآمد از درگاه حضرت حق مسئلت می نماید.
چهارشنبه، 12 آبان 1400 - 08:00

رسانه‌ای به نام روابط‌عمومی رسانه‌ای به نام روابط‌عمومی
صرف داشتن یک دوربین عکاسی و فیلم برداری و یا مانیتور نمی توان انتظارات فرا سازمانی را برآورده کرد و تایید این مسئله به معنای مظلومیت واقعی نهاد ارزشمندی به نام روابط‌عمومی است. روابط‌عمومی باید بر محور تفکر مداری، مشارکت مداری و اطلاع مداری باشد تا بتواند در راستای کمک به اثربخشی سازمان موثر باشد.
پنجشنبه، 29 مهر 1400 - 11:19

نشست مدیران مسئول نشریات تخصصی بخش کشاورزی با رئیس مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی نشست مدیران مسئول نشریات تخصصی بخش کشاورزی با رئیس مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی
مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: نشریات تخصصی بخش کشاورزی دیده‌بان موثق و امین وزارتخانه هستند و مشکلات بخش را با نگاه دقیق و تحلیل منصفانه و درست به مخاطبان بخش انتقال می دهند.
سه شنبه، 27 مهر 1400 - 16:46

 لزوم تدوین راهبردها و استراتژی روابط‌عمومی‌های صنعت آب و برق لزوم تدوین راهبردها و استراتژی روابط‌عمومی‌های صنعت آب و برق
مدیرکل دفتر روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو از تشکیل شورای فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در حوزه ستادی وزارت نیرو و تمامی استان‌های کشور خبر داد.
چهارشنبه، 21 مهر 1400 - 17:45

اطلاع رسانی هوشمند سرفصل اصلی ماموریت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد/ انتصاب مدیرکل روابط عمومی اطلاع رسانی هوشمند سرفصل اصلی ماموریت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد/ انتصاب مدیرکل روابط عمومی
هدایت و نظارت تخصصی بر فعالیت واحدهای روابط عمومی استانی و ایجاد هماهنگی و تعامل بین آنها؛ سنجش افکار عمومی و نظر خواهی از مردم در چارچوب وظایف و مأموریت های وزارتخانه از دیگر اولویت های برنامه ای مورد تأکید وزیر اقتصاد برای مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد است.
دوشنبه، 19 مهر 1400 - 10:19

مسئولیت اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وزارت تعاون به سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی تفویض شد مسئولیت اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وزارت تعاون به سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی تفویض شد
با حکم دکتر «حجت الله عبدالملکی»، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وظایف و اختیارات وی در خصوص اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در این وزارتخانه، به «سید مرتضی موتورچی»، سرپرست مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی تفویض شد.
یکشنبه، 18 مهر 1400 - 14:58

انجمن متخصصان روابط عمومی 23 ساله شد انجمن متخصصان روابط عمومی 23 ساله شد
انجمن متخصصان روابط عمومی یک نهاد تخصصی، غیر سیاسی و غیر انتفاعی است که توسط جمعی از استادان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی تاسیس شده و با مجوز کمیسیون ماده 10 احزاب فعالیت خود را در سال 1378 آغاز کرده است.
جمعه، 16 مهر 1400 - 13:36

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی


  برنامه ریزی شرکتی؛ ماهیت و چالش ها


  زندگی تان را برنامه ریزی کنید


  تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی


  دیجیتال


  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا


  تحول دیجیتال


  تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است


  تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی


  فناوری


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود