درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 31 شهریور 1402 - 09:09   

فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

  فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

مدیرکل روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد

  مدیرکل روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی

  روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط‌عمومی، پاشنه آشیل اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی است
  شرکت‌های بزرگ فناوری می گویند مقررات هوش مصنوعی لازم است
  اهمیت پذیرش و یادگیری از اتفاقات ناگوار زندگی/ آنچه که انکار می‌کنید، شما را شکست می‌دهد
  PR Newswire اولین محصول اشتراک‌گذاری اجتماعی را منتشر کرد
  روابط‌عمومی‌ ورزشی و پتانسیل حضور رونالدو در ایران
  سنگاپور آتش‌نشانان را با عینک هوش مصنوعی مسلح می‌کند
  روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی
  گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور
  برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها و مسابقات روابط‌عمومی و آموزش همگانی در سال 1402
  شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  روابط عمومی ایرانی  

شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور
متاسفانه نگاه نه چندان مدبرانه در بعضی از سازمان‌ها، بدین‌گونه است که بعضی از نیروها را برای اینکه فقط سرشان گرم باشد به قسمت‌هایی خاص منتقل می‌کنند که فقط ”باشند” و بعضا این “باشدها” را روابط‌عمومی‌ها مشاهده می کنند،
چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 18:56

روابط‌عمومی‌ و ارتباطات…!!! روابط‌عمومی‌ و ارتباطات…!!!
متاسفانه امر مهمی چون روابط‌عمومی بیشتر بازیچه دست برخی اربابان سیاست و خودمحوری در نزد مدیران گشته و از متن به حاشیه تبدیل شده است…!! روابط‌عمومی‌ در برخی سازمان‌ها تبدیل به انبارهای بزرگی از بنرها و تابلوها و پارچه‌نوشته‌هایی شده‌اند که مناسک و مناسبت‌ها را در چارت وظایف خود قرار داده و بازیگران نقش روزهای تاریخ‌اند.
دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 14:53

 آیین‌نامه چگونگی تعیین و حدود وظایف سخنگوی هیأت دولت و تشکیل شورای اطلاع‌رسانی دولت آیین‌نامه چگونگی تعیین و حدود وظایف سخنگوی هیأت دولت و تشکیل شورای اطلاع‌رسانی دولت
آیین‌نامه چگونگی تعیین و حدود وظایف سخنگوی هیأت دولت و تشکیل شورای اطلاع‌رسانی دولت
جمعه، 24 شهریور 1402 - 20:34

با مردم به گونه‌ای رفتار کن که دوست داری با تو آن‌گونه رفتار کنند با مردم به گونه‌ای رفتار کن که دوست داری با تو آن‌گونه رفتار کنند
این حدیث ارتباط مستقیمی با فلسفه وجودی روابط‌عمومی دارد. روابط‌عمومی به معنای ایجاد ارتباط و تعامل موثر با مخاطبان است. این ارتباط باید مبتنی بر احترام، صداقت و اعتماد باشد. اگر روابط‌عمومی به درستی انجام شود، می‌تواند به ایجاد روابط مثبت و سازنده بین سازمان و مخاطبان کمک کند.
دوشنبه، 20 شهریور 1402 - 08:06

حماسه حسینی؛ نشانه‌ای از"پیام و سخن" و تاکید بر"ابلاغ پیام" حماسه حسینی؛ نشانه‌ای از"پیام و سخن" و تاکید بر"ابلاغ پیام"
حضرت امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) با قدرت، ایستادگی و با استفاده از خلاقیت های پیام‌رسانی و البته به قول امروزی ها، روابط‌عمومی نهضت عاشورا و با استفاده از سخن و گفت و گو در هر زمان، پیام حرکت عاشورایی از موضع عزت و حکمت و با اتکا به مبانی مکتب اسلام و رسول الله_درود خدا بر ایشان باد_ به طور هوشمندانه و تحول خواهانه به مردم گرفتار در برزخ ناآگاهی و مسخ شده در القائات یزیدیان برسانند.
جمعه، 17 شهریور 1402 - 11:53

درس‌های عاشورا برای متخصصان روابط‌عمومی درس‌های عاشورا برای متخصصان روابط‌عمومی
عاشورا یکی از مهم‌ترین رویدادهای تاریخ اسلام است که پیام‌های ارزشمندی برای بشریت دارد. قیام عاشورا نیز می تواند برای متخصصان روابط‌عمومی درس‌های ارزشمندی داشته باشد.
چهارشنبه، 15 شهریور 1402 - 08:11

بایدها و نبایدهای ایجاد استراتژی در روابط‌عمومی بایدها و نبایدهای ایجاد استراتژی در روابط‌عمومی
طراحی و ایجاد استراتژی در روابط‌عمومی ابزاری ضروری برای ایجاد شهرت، افزایش آگاهی از برند با هدف متمایز شدن از رقبا است. با این حال پیاده‌سازی یک استراتژی در روابط‌عمومی مستلزم ایجاد یک رویکرد دقیق برای اطمینان از دستیابی به نتایج مطلوب است . بنابراین بایدها و نبایدهای ایجاد و توسعه استراتژی در روابط‌عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است.
سه شنبه، 14 شهریور 1402 - 15:09

واردات خودروهای کارکرده و تضعیف برند ایران واردات خودروهای کارکرده و تضعیف برند ایران
واردات خودرو کارکرده، نه تنها باعث بهبود وضعیت صنعت خودروسازی داخلی نمی‌شود، بلکه باعث تضعیف برند ایران نیز خواهد شد. واردات خودرو کارکرده، نشان‌دهنده آن است که ایران کشوری است که توان تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب را ندارد.
سه شنبه، 14 شهریور 1402 - 14:54

روابط‌عمومی، کلید ایجاد تصویر مثبت بیمه مرکزی روابط‌عمومی، کلید ایجاد تصویر مثبت بیمه مرکزی
نقش روابط‌عمومی در بیمه مرکزی، ایجاد و حفظ تصویری مثبت و قابل اعتماد از این نهاد در نزد مخاطبان است. این تصویر باید بر اساس واقعیت و عملکرد واقعی بیمه مرکزی باشد.
دوشنبه، 13 شهریور 1402 - 10:32

ترویج ارزش‌های انسانی و نقش روابط‌عمومی ترویج ارزش‌های انسانی و نقش روابط‌عمومی
روابط‌عمومی می تواند به ایجاد یک دنیای بهتر و عادلانه تر کمک کند. این می تواند از طریق حمایت از اهداف اجتماعی، مبارزه با تبعیض و ترویج صلح و تفاهم انجام شود. روابط‌عمومی ابزاری قدرتمند است که می تواند برای تقویت انسانیت استفاده شود. با استفاده مسئولانه از این ابزار، می توانیم دنیایی ایجاد کنیم که برای همه بهتر باشد.
جمعه، 10 شهریور 1402 - 23:21

پیامدهای مثبت و منفی تغییر ساعت کار در تابستان: درس‌هایی برای متخصصان روابط‌عمومی پیامدهای مثبت و منفی تغییر ساعت کار در تابستان: درس‌هایی برای متخصصان روابط‌عمومی
نظرات صاحب نظران در مورد تغییر ساعت کار در تابستان متفاوت است. برخی از صاحب نظران معتقدند که این اقدام می‌تواند باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش ترافیک و آلودگی هوا شود. برخی دیگر معتقدند که تغییر ساعت کار باعث اختلال در خواب و سلامت روان افراد و کاهش بهره وری کارکنان دولت می‌شود.
پنجشنبه، 9 شهریور 1402 - 07:07

روابط عمومی و نقش کلیدی آن در کاهش آلودگی هوا -1 روابط عمومی و نقش کلیدی آن در کاهش آلودگی هوا -1
کاهش آلودگی هوا یک اقدام پیچیده و زمان‌بر است که نیازمند مشارکت و همکاری همه‌جانبه افراد و نهادهای مختلف است. روابط‌عمومی‌ها می‌توانند با ایفای نقش فعال خود در این زمینه، به تحقق این هدف کمک کنند.
دوشنبه، 6 شهریور 1402 - 17:04

دولت و کارکنانش دولت و کارکنانش
در برخی سطوح تصمیم‌گیری، باعث شده‌اند کارکنان خود را در" تنگنای شدید مالی، تصمیم‌سازی‌های شناور و سفره‌های کوچک" شده ببیند که این موجب اُفت خدمات به مردم و نارضایتی آنان و در آخر خروج نیروهای کیفی از چرخه کارشناسی و سطوح پایین صف و ستاد دستگاه‌های دولتی و توقعات گسترده مردمی خواهد شد.
دوشنبه، 6 شهریور 1402 - 16:20

اهمیت هوشمندی روابط‌عمومی‌‌ اهمیت هوشمندی روابط‌عمومی‌‌
هوشمندی روابط‌عمومی‌‌، به معنای استفاده از هوش مصنوعی و سایر فناوری‌های نوین برای بهبود عملکرد روابط‌عمومی‌‌ است. این مفهوم، در سال‌های اخیر به سرعت در حال توسعه است و روابط‌عمومی‌ها‌‌ را قادر می‌سازد تا فعالیت‌های خود را کارآمدتر، موثرتر، و هدفمندتر انجام دهند.
یکشنبه، 5 شهریور 1402 - 10:48

روز کارمند و رسالت روابط‌عمومی‌‌ روز کارمند و رسالت روابط‌عمومی‌‌
روز کارمند فرصتی برای تقدیر از زحمات و تلاش‌های کارکنان در بخش‌های دولتی و خصوصی است. روابط‌عمومی‌ها نقش مهمی در گرامی‌داشت این روز و آگاه‌سازی مردم از اهمیت کار و خدمات کارکنان دارند.
شنبه، 4 شهریور 1402 - 08:25

نشست ماهانه علمی - تخصصی انجمن روابط‌عمومی ایران نشست ماهانه علمی - تخصصی انجمن روابط‌عمومی ایران
نشست ماهانه علمی - تخصصی انجمن روابط‌عمومی ایران با حضور مهندس چمران و سخنرانی مهندس احسانی، دکتر مظفری و آقای نادعلی
پنجشنبه، 26 مرداد 1402 - 00:55

 ابلاغ مرامنامه روابط عمومی‌ها از طرف استاندار تهران ابلاغ مرامنامه روابط عمومی‌ها از طرف استاندار تهران
محمد صائبی مدیرکل روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل استانداری تهران با اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از اهداف عمده ما، تلاش برای ارتقا جایگاه روابط عمومی‌های استان است که اقدامات مختلفی را در این زمینه پیگیری می‌کنیم.
دوشنبه، 16 مرداد 1402 - 08:08

رییس انجمن روابط‌عمومی ایران: آشنایی با کاربردهای هوش مصنوعی برای روابط‌عمومی‌ها بسیار مهم است رییس انجمن روابط‌عمومی ایران: آشنایی با کاربردهای هوش مصنوعی برای روابط‌عمومی‌ها بسیار مهم است
رییس انجمن روابط‌عمومی ایران با بیان این مطلب که آشنایی با کاربردهای هوش مصنوعی برای روابط‌عمومی‌ها بسیار مهم است، تاکید کرد: هوش مصنوعی می‌تواند به روابط‌عمومی‌ها کمک کند تا کار خود را با سرعت و دقت بیشتری انجام دهند و همچنین می‌تواند به آنها کمک کند تا با مخاطبان خود ارتباط بهتری برقرار کنند.
دوشنبه، 9 مرداد 1402 - 13:15

حضرت زینب(س) و مدیریت پیام رسانی عاشورا حضرت زینب(س) و مدیریت پیام رسانی عاشورا
رمز پیروزی حضرت زینب(س) در مدیریت برخاسته از ایمان وی نهفته است که در ایجاد تاریخ اسلام نقش فوق‌العاده‌ای را ایفا کرده و در بسیاری از صفحات تاریخ عاشورا حضور یافته و هدف سالار شهیدان را با تمام و کمال اجرا کرده است و جریان عاشورا و شهادت امام حسین(ع) و یارانش بدون حضور حضرت زینب(س) تداوم نمی‌یافت. این پیروزی از بعد مدیریت حضرت زینب(س) شامل 3 بخش است؛
پنجشنبه، 5 مرداد 1402 - 20:04

حضرت زینب کبری(س)، پیام آور رسانه عاشورا حضرت زینب کبری(س)، پیام آور رسانه عاشورا
این سخن حضرت(س) و دیگر سخنان و رفتارهای ایشان در طول مسیر اسارت، نشان از دقت نظر آن بانو و وجود یکسری اهداف و تاکتیک های تهاجمی در مسیر پیام ‏رسانی عاشورا دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‏ کنیم:
سه شنبه، 13 مهر 1395 - 13:59

فارابی به جای فامیل بازی و روابط‌عمومی ضعیف تصمیم اساسی بگیرد فارابی به جای فامیل بازی و روابط‌عمومی ضعیف تصمیم اساسی بگیرد
فارابی به جای فامیل بازی و روابط‌عمومی ضعیف تصمیم اساسی بگیردبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما رضا اورنگ کارشناس و منتقد پیشکسوت سینما در مصاحبه با برنامه سینما معیار رادیو گفتگو پیرامون موضوع بنیاد فارابی گفت: طی یک سال اخیر تغییرات در فارابی مشکلاتی را به وجود آورد. جلساتی با کسانی تشکیل شد که خودشان به این مجموعه آسیب زده بودند.
دوشنبه، 26 تیر 1402 - 14:25

سیاستگذاری فرهنگی در روابط‌عمومی سیاستگذاری فرهنگی در روابط‌عمومی
سیاستگذاری فرهنگی رویکرد روابط‌عمومی را در قبال مساله محتوا تعیین می‌کند. اینکه ما در روابط‌عمومی‌ بعد از 10 سال، چه انتظاری از کارکنان خود داریم، به سیاستگذاری‌هایی باز می‌گردد که در حوزه فرهنگی در روابط‌عمومی اجرا کرده‌ایم.
دوشنبه، 26 تیر 1402 - 13:42

سوار بر موج، یا مقابل آن سوار بر موج، یا مقابل آن
جای خالی انجمن‌های روابط‌عمومی برای تجهیز و تسلیح و آشنا کردن روابط‌عمومی‌ها به حرکت در چارچوب درست و انجام فعالیت‌های ارتباطی در مسیر نیازهای مردم و مخاطبان خالی است.
دوشنبه، 26 تیر 1402 - 09:01

 نظریه روابط عمومی دکتر نطقی نظریه روابط عمومی دکتر نطقی
همان‌‏طور که از آثار و دستنوشته‌‏های دکتر نطقی استنباط می‌شود، لزوم تدوین و تنظیم معارف و اصول روابط‌عمومی‌‌‌ مبتنی بر عنصر «مدیریت» از اولویت خاصی در نزد او برخوردار بوده و ضرورت پیوستگی این دو دانش را به‌خوبی احساس می‌‏کرده است.
جمعه، 3 مرداد 1393 - 19:39

نقش روابط عمومی در بحران‌ها و شرایط سخت اجتماعی نقش روابط عمومی در بحران‌ها و شرایط سخت اجتماعی
اینکه یک روابط عمومی بتواند پیام، طرح ها و ایده های خود را همسو با شرایط کنونی جامعه و یا با درک درست و متقابل از آنچه در پشت دیوارهای سازمان خود رخ می‌دهد، سامان دهد، امری سهل نبوده و به متخصصانی با بینش غیرجانبدارانه و مجهز به دانش جامعه شناسی نیاز دارد.
شنبه، 17 تیر 1402 - 16:58

ما در ایران روابط‌عمومی و ارتباطات نداریم ما در ایران روابط‌عمومی و ارتباطات نداریم
انسان یک موجود ارتباطی است و بدون ارتباط با هم نوع نسل بشری وجود نخواهد داشت، قطع ارتباط مدیران با کارمندان و نبود روابط‌عمومی‌های فعال در ارگان‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات خصوصی کارکنان را به شکل ربات‌های انسان‌نما بدون احساس و بدون حق اعتراض، دقیقا مانند یک عروسک در خواهد آورد.
چهارشنبه، 7 تیر 1402 - 14:49

روابط‌عمومی ایران مرده است روابط‌عمومی ایران مرده است
باید گفت روابط‌عمومی ایران مرده است، زیرا فلسفه اصلی اش که مردمداری است نادیده گرفته می شود. در حالی که منافع مردم، اولویت اول روابط‌عمومی سالم و البته زنده است.
سه شنبه، 6 تیر 1402 - 12:43

آینده روابط‌عمومی‌‌ در ایران؟!؟ آینده روابط‌عمومی‌‌ در ایران؟!؟
حال و روز پدیده‌ای به‌نام روابط‌عمومی‌ در ایران به‌طرز عجیب و غریبی با سیاست‌ها، اخلاق و رفتار دولت‌ها گره خورده است. اساسا روابط‌عمومی‌‌ در طول 70 سال گذشته هیچ‌گاه جایگاه علمی کاربردی معتبر و محترمی نداشته است؛ چرا که دولت‌ها همواره نگاه‌شان به آن؛ نگاهی ابزاری، گذرا، هیجانی و شعارگونه بوده و هست.
پنجشنبه، 1 تیر 1402 - 23:23

جای خالی روابط عمومی‌ در فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور جای خالی روابط عمومی‌ در فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور
آنلاین بودن و رصد ۲۴ ساعته رویدادهای مرتبط با سازمان، اجرای دقیق و بدون خطا وظایف و اثرات مخربی که استرس بر روح و جسم کارگزاران روابط‌عمومی می گذارد بر هیچ کس پوشیده نیست. متاسفانه نادیده گرفتن آثار زیان بار «استرس» در بطن جامعه و بی توجهی قوانین و مقررات سازمانی به این موضوع به یکی از چالش های مغفول جامعه ما تبدیل شده است.
پنجشنبه، 1 تیر 1402 - 23:18

نگاهی به نقش فناوری در روابط عمومی‌های حوزه پرداخت بانکی نگاهی به نقش فناوری در روابط عمومی‌های حوزه پرداخت بانکی
استفاده هوشمندانه از فناوری در حوزه پرداخت بانکی هم می‌تواند به بهبود عملکرد روابط عمومی، افزایش رضایت مشتریان، افزایش اعتماد و وفاداری و ایجاد مزیت رقابتی برای بانک‌ها کمک کند. به همین دلیل، بانک‌ها باید با استفاده از نوآوری‌های تکنولوژیک، بهبود مستمر در روابط عمومی خود را تداوم بخشند و با تغییرات بازار و نیازهای مشتریان همگام شوند.
یکشنبه، 21 خرداد 1402 - 16:45

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


  هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌: تا 10 مهر فرصت ارسال آثار باقی است


  رونالدو و دیپلماسی ورزشی


  شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور


  کاربردهای بازخورد ساندویچی در روابط‌عمومی


  تکرار یک تحدید؛ «پروانه روزنامه‌نگاری»


  حامد بلخاری مدیر روابط‌عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران شد


  گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور


  برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها و مسابقات روابط‌عمومی و آموزش همگانی در سال 1402


  ‍ انتشار شماره ۱۶۰ «مدیریت ارتباطات»


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی/ هوش مصنوعی مولد و روابط‌عمومی: آینده ارتباطات