درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 9 مهر 1402 - 02:32   

تمدید مهلت ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  تمدید مهلت ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

رایزنی نوابغ دنیای تکنولوژی برای تولید «آیفون هوش مصنوعی»

  رایزنی نوابغ دنیای تکنولوژی برای تولید «آیفون هوش مصنوعی»


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

خدمات نوآورانه در رونق تولید و فروش

  خدمات نوآورانه در رونق تولید و فروش


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  خدمات نوآورانه در رونق تولید و فروش
  اصول روابط‌عمومی| اخلاق | 1 |
  روابط‌عمومی، صدایی فراتر از صدا
  سال 2023 سال سختی برای آژانس‌های روابط‌عمومی بود
  ربات‌های چت اکنون می‌توانند صحبت کنند، اما کارشناسان هشدار می‌دهند که آن‌ها نیز ممکن است گوش کنند
  مدیر روابط‌عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح منصوب شد
  هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی: رقابتی برای بهترین‌ها
  گزارش وضعیت نگرش مصرف‌کنندگان در مورد تجارت الکترونیک
  برندسازی در چند کلام
  روز جهانی قلب و نقش روابط‌عمومی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  فناوری نو و هوش مصنوعی  

همکاری مشترک گوگل و عربستان سعودی برای توانمندسازی زنان همکاری مشترک گوگل و عربستان سعودی برای توانمندسازی زنان
شبکه خبری عرب‌ نیوز در گزارشی نوشت در مرحله نخست این دوره آموزشی مشترک، که با همکاری مدیران بخش گوگل‌ کلاد (Google Cloud) شرکت گوگل و مسئولان مرکز اطلاعات و هوش مصنوعی عربستان سعودی برگزار می‌شود، هزار زن از بیش از ۲۸ کشور جهان، از جمله آمریکا، هند، بریتانیا، ترکیه، مصر، برزیل، ویتنام، سوریه و لبنان شرکت کرده‌‌اند.
پنجشنبه، 26 مرداد 1402 - 08:15

 «ایلان ماسک برای مدیریت بهتر شرکت‌هایش تاکتیک‌های رهبری ناپلئون بناپارت را خوانده است» «ایلان ماسک برای مدیریت بهتر شرکت‌هایش تاکتیک‌های رهبری ناپلئون بناپارت را خوانده است»
والتر آیزاکسون، نویسنده بیوگرافی ایلان ماسک، میلیاردر معروف آمریکایی می‌گوید که ایلان ماسک تاکتیک‌های رهبری ناپلئون بناپارت، امپراتور فرانسه و یکی از بزرگترین ژنرال‌های تاریخ را برای ایفای نقشی بهتر به عنوان مدیرعامل تسلا مطالعه و تجزیه و تحلیل کرده است.
پنجشنبه، 26 مرداد 1402 - 01:48

گزارش سمینار کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی گزارش سمینار کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی
نخستین سمینار تخصصی «کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی» در تاریخ 25 مرداد 1402 به همت موسسه کارگزار روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط‌عمومی در سالن همایش‌های سازمان تحقیقات‌آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد. سخنران این سمینار پروفسور علی‌اکبر جلالی، پدر علم فناوری اطلاعات ایران و مدرس فناوری‌های نوظهور بود.
چهارشنبه، 25 مرداد 1402 - 12:00

شکاف مهارت‌های دیجیتال مالی شکاف مهارت‌های دیجیتال مالی
شکاف مهارت‌های دیجیتال مالی یکی از چالش های اصلی برای صنایع مالی است. این شکاف به این معنی است که تعداد کافی متخصص با مهارت‌های دیجیتال لازم برای پاسخگویی به نیازهای صنعت مالی وجود ندارد.
سه شنبه، 24 مرداد 1402 - 10:00

چشم‌انداز جستجوی مدرن چشم‌انداز جستجوی مدرن
روابط‌عمومی دیجیتال فرآیند ایجاد و توزیع محتوای رسانه‌ای با هدف کسب پوشش رسانه‌ای است. این یک ابزار قدرتمند برای افزایش آگاهی از برند و ایجاد اعتبار است. علاوه بر این، روابط‌عمومی دیجیتال نیز می‌تواند به بهبود سئو کمک کند.
یکشنبه، 22 مرداد 1402 - 17:20

استرداد آسانژ آزادی مطبوعات را تهدید می‌کند استرداد آسانژ آزادی مطبوعات را تهدید می‌کند
دومینیک پرادالیه، رئیس فدراسیون بین المللی روزنامه‌نگاران (IFJ) که سه شنبه 8 اوت با آسانژ در زندان ملاقات کرد، توانست به او بگوید که روزنامه‌نگاران و بسیاری دیگر در سراسر جهان، هر روز برای آزادی او تلاش می‌کنند و کارت بین‌المللی خبرنگاری او تمدید شده است. آسانژ یکی از اعضای قدیمی اتحادیه روزنامه‌نگاران استرالیا است.
یکشنبه، 22 مرداد 1402 - 16:58

چت‌جی‌پی‌تی: دوست یا دشمن ارتباطی؟ چت‌جی‌پی‌تی: دوست یا دشمن ارتباطی؟
از آنجایی که هوش مصنوعی وارد صحنه شده است، هیچ کس این واقعیت را از دست نداده است که پیامدهای بزرگی خواهد داشت - نه تنها در زندگی کاری ما، بلکه برای جامعه در کل. این امر به‌ویژه از نظر حریم خصوصی، مقررات و دسترسی به اطلاعات صادق است. اما به طور خاص برای ارتباطات حرفه‌ای چه معنایی دارد؟
یکشنبه، 27 اسفند 1402 - 14:34

استراتژی های روابط‌عمومی موفق در عصر چت‌جی‌پی‌تی استراتژی های روابط‌عمومی موفق در عصر چت‌جی‌پی‌تی
در عصر «چت‌جی‌پی‌تی» (ChatGPT)، استراتژی‌های روابط‌عمومی موفق باید در درجه اول بر ایجاد محتوای جذاب و مرتبط تمرکز کنند. این محتوا باید بتواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند و آنها را وادار به اشتراک‌گذاری آن با دیگران کند. علاوه بر این، استراتژی‌های روابط‌عمومی باید در استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای ارتباط با مخاطبان هدف و ایجاد گفتگو در مورد برند تجدید نظر کنند.
پنجشنبه، 19 مرداد 1402 - 13:44

نتیجه یک تحقیق تبعات منفی روانی استفاده از فیسبوک را رد کرد نتیجه یک تحقیق تبعات منفی روانی استفاده از فیسبوک را رد کرد
پروفسور اندرو پرزیبلسکی که هدایت این پژوهش را برعهده داشته گفته است که یافته‌های به دست آمده نه تنها دیدگاه رایج (آسیب روانی به واسطه استفاده از فیسبوک) را رد می‌کند بلکه حاکی از تاثیر مثبت آن بر آرامش روانی است.
چهارشنبه، 18 مرداد 1402 - 14:37

یک فرصت عالی برای یادگیری در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای بهبود عملکرد روابط‌عمومی‌ یک فرصت عالی برای یادگیری در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای بهبود عملکرد روابط‌عمومی‌
این سمینار برای روابط‌عمومی‌ها و متخصصان ارتباطاتی که می خواهند از هوش مصنوعی برای بهبود عملکرد خود استفاده کنند، یک فرصت عالی است. شرکت کنندگان در این سمینار می توانند با یادگیری از تجربیات و دانش پروفسور جلالی، نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی و پیگیری فرصت‌‏ها، تولید محتوای با کیفیت بالا و ...ا یاد بگیرند.
چهارشنبه، 18 مرداد 1402 - 13:11

آیفون ۱۵ با دکمه مرموز کنار گوشی از راه می‌رسد آیفون ۱۵ با دکمه مرموز کنار گوشی از راه می‌رسد
بر اساس گزارش‌ها، انتظار می‌رود اپل نسل بعدی گوشی هوشمند آیفون۱۵ را، به‌رغم شایعات مبنی بر کمبود، در ۲۲ سپتامبر عرضه کند. به گزارش بلومبرگ، تاریخ عرضه پس از مراسم رونمایی آیفون ۱۵ در ۱۲ یا ۱۳ سپتامبر خواهد بود که در آن سایر سخت‌افزارهای اپل نیز معرفی می‌شوند.
سه شنبه، 17 مرداد 1402 - 17:48

 «زوم» به کارکنان خود گفته به محل کار خود بازگردند «زوم» به کارکنان خود گفته به محل کار خود بازگردند
شرکت ارتباطات ویدیویی «زوم» که نام آن با کار از راه دور در زمان همه‌گیری کرونا همراه بوده به کارکنان خود گفته به محل کار خود بازگردند. این شرکت گفته است که معتقد است «رویکرد ترکیبی سازماندهی شده» موثرترین شیوه کار است و افرادی که محل سکونت آنها در فاصله تا ۸۰ کیلومتری محل کارشان قرار دارد باید حداقل دو بار در هفته به صورت حضوری کار کنند.
سه شنبه، 17 مرداد 1402 - 17:40

گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ رکورد تعداد پیش‌سفارش‌ این شرکت را شکستند گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ رکورد تعداد پیش‌سفارش‌ این شرکت را شکستند
شرکت سامسونگ روز سه‌شنبه اعلام کرد که ۱.۰۲ میلیون پیش‌سفارش برای مدل‌های Galaxy Z Fold 5 و Galaxy Z Flip 5 گوشی‌های تاشوی جدید خود دریافت کرده است. رکورد پیش‌سفارش مدل قبلی این گوشی‌های تاشو ۹۷۰ هزار سفارش بوده است.
سه شنبه، 17 مرداد 1402 - 17:35

نحوه محافظت از تلفن همراه: چند نکته نحوه محافظت از تلفن همراه: چند نکته
در اینجا چند نکته در مورد نحوه محافظت از تلفن همراه در مواقع گرمای شدید آورده شده است:
سه شنبه، 17 مرداد 1402 - 14:22

اهمیت آشنایی هوش مصنوعی مولد برای همه و پاسخ کوتاه به چند پرسش در حوزه روابط‌عمومی اهمیت آشنایی هوش مصنوعی مولد برای همه و پاسخ کوتاه به چند پرسش در حوزه روابط‌عمومی
در این مصاحبه با پروفسور علی‌اکبر جلالی پدر علم فناوری اطلاعات ایران و متخصص فناوری‌های نوظهور صحبت می‌کنیم. ما در این گفتگو در مورد مزایای احتمالی هوش مصنوعی، چالش‌های اخلاقی، فرصت‌های جدید روابط‌عمومی، بهبود عملکرد روابط‌عمومی، توسعه استراتژی‌های روابط‌عمومی بهتر، ایجاد کمپین‌های روابط‌عمومی موثرتر، اندازه‌گیری و ارزیابی اثربخشی روابط‌عمومی، مدیریت بهتر بحران‌ها، ایجاد محتوای جذاب‌تر، آموزنده‌تر و تأثیرگذارتر، شخصی‌سازی ارتباط با مخاطبان، مدیریت ریسک‌های روابط‌عمومی و آینده این فناوری در روابط‌عمومی بحث خواهیم کرد.
دوشنبه، 16 مرداد 1402 - 17:54

نقش شگفت انگیز هوش مصنوعی در سینما، رسانه‌ و تبلیغات نقش شگفت انگیز هوش مصنوعی در سینما، رسانه‌ و تبلیغات
هوش مصنوعی و متاورس همچنین به ابزاری مهم در صنعت تولید آگهی‌های تجاری تبدیل شده است چرا که به شرکت‌ها امکان می‌دهد تولیدات و خدمات خود را به شیوه‌هایی ابتکاری معرفی کنند. به لطف این پیشرفت مهم، هوش مصنوعی توانسته است مقاله بنویسد و محتوای تبلیغاتی تولید کند که تشخیص دادن آن از تولیدات انسانی دشوار است.
شنبه، 14 مرداد 1402 - 12:27

مردگان به شیوه‌ای «دیجیتالی» به زندگی باز می‌گردند مردگان به شیوه‌ای «دیجیتالی» به زندگی باز می‌گردند
قرار است صدا و تصویر افراد ذخیره شود، و نوشته‌ها و پیغام‌های موبایلی آنها کنار هم گذاشته شود، به طوری که پس از درگذشت آنها این داده‌ها را با استفاده از یک هوش مصنوعی با مدل یادگیری ماشینی، به یک «کپی دیجیتالی» از فرد درگذشته تبدیل کرد.
جمعه، 13 مرداد 1402 - 12:33

 راستی‌آزمایی | کارشناسان نسبت به چشم‌انداز افزایش انتشار اطلاعات نادرست توسط هوش مصنوعی نگرانند راستی‌آزمایی | کارشناسان نسبت به چشم‌انداز افزایش انتشار اطلاعات نادرست توسط هوش مصنوعی نگرانند
روزنامه نیویورک تایمز هفته گذشته گزارش داد گوگل در حال آزمایش محصول جدیدی به نام «جِنِسیس» است که با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، مقالات خبری تولید می‌کند.
سه شنبه، 10 مرداد 1402 - 15:20

هوش مصنوعی؛ عصای دست یا بلای جان روابط‌عمومی؟ هوش مصنوعی؛ عصای دست یا بلای جان روابط‌عمومی؟
با ظهور چت‌جی‌پی‌تی در نوامبر سال ۲۰۲۲، حوزه هوش مصنوعی دستخوش تحول عظیمی شد. حال سوال اینجاست که انسان‌ها باید از این تحول خوشحال، مشکوک یا هراسان باشند؟ متخصصان چطور هوش مصنوعی و روابط‌عمومی را با یکدیگر مرتبط خواهند کرد؟
سه شنبه، 10 مرداد 1402 - 15:04

هوش مصنوعی و روابط‌عمومی‌ هوش مصنوعی و روابط‌عمومی‌
هوش مصنوعی (AI) یک فناوری نوظهور است که در حال تغییر بسیاری از صنایع از جمله روابط‌عمومی‌ است. هوش مصنوعی می‌تواند برای خودکارسازی وظایف، بهبود بهره وری و افزایش اثربخشی ارتباطات استفاده شود.
دوشنبه، 9 مرداد 1402 - 18:03

تلگرام بازار رمزارز را متحول کرد تلگرام بازار رمزارز را متحول کرد
این ربات‌ها که توسط توسعه‌دهندگان ناشناس طراحی شده است، با افزایش ارزش آلت‌کوین‌ها، محبوبیت پیدا کرده‌اند. توکن‌های مرتبط با این برنامه‌های نرم افزار خودکار، رشد قابل ملاحظه ارزش بازار را تجربه کرده‌اند که طبق آمار “کوین گکو”، ظرف مدت یک هفته، از ۲۴۱ میلیون دلار عبور کرده است.
یکشنبه، 8 مرداد 1402 - 15:06

نظر شولتس درباره شبکه‌های اجتماعی: نفرین ایجاد می‌کند، کتاب خواندن بهتر است نظر شولتس درباره شبکه‌های اجتماعی: نفرین ایجاد می‌کند، کتاب خواندن بهتر است
به گفته اولاف شولتس، صدراعظم آلمان،‌ رسانه‌های اجتماعی افراد را با نظراتی که از قبل شکل گرفته‌اند تایید می‌کنند و این موضوع باعث ایجاد نفرین می‌شود.
یکشنبه، 8 مرداد 1402 - 15:01

«تردز» نیمی از کاربران خود را از دست داده است «تردز» نیمی از کاربران خود را از دست داده است
مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت متا که صاحب شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و اینستاگرام است، گفته «تردز» پلتفرم جدید این شرکت نیمی از کاربران خود را از دست داده است.
یکشنبه، 8 مرداد 1402 - 14:59

ضرر ۴۰ میلیارد دلاری مارک زاکربرگ در متاورس ضرر ۴۰ میلیارد دلاری مارک زاکربرگ در متاورس
واحد «رئالیتی لبز»، مسئول واقعیت مجازی و سایر پژوهش‌های شرکت متا، از سال ۲۰۲۱ تاکنون ۴۰میلیارد دلار ضرر کرده است
شنبه، 7 مرداد 1402 - 15:51

قضیه «اپلیکیشن همه‌کاره» ایلان ماسک چیست؟ قضیه «اپلیکیشن همه‌کاره» ایلان ماسک چیست؟
سایرین ابراز نگرانی کرده‌اند که کنار گذاشتن نام توییتر و لوگو پرنده‌اش به اعتبار این بستر مجازی، که از زمان مالکیت ماسک بر این رسانه اجتماعی در سال گذشته زیر ذره‌بین بوده است، بیش از پیش آسیب بزند
شنبه، 7 مرداد 1402 - 08:12

در بحبوحه اعتصابات هالیوود، نتفلیکس آگهی استخدام برای متخصص هوش مصنوعی گذاشت در بحبوحه اعتصابات هالیوود، نتفلیکس آگهی استخدام برای متخصص هوش مصنوعی گذاشت
نتفلیکس که یک پلتفرم تولید سریال و فیلم و مستند برای نمایش خانگی است، پس از انتشار آگهی کار برای استخدام متخصص هوش مصنوعی با واکنش مملو از عصبانیت بازیگران و نویسندگان برجسته هالیوود روبرو شده است.
جمعه، 6 مرداد 1402 - 15:07

گوگل به پشتیبانی از تلفن‌های دارای اندروید ۴.۴ پایان می‌دهد گوگل به پشتیبانی از تلفن‌های دارای اندروید ۴.۴ پایان می‌دهد
کارشناسان معتقدند در حال حاضر برخی مدل‌های قدیمی «گالکسی سامسونگ»، «سونی ایکس پریا» و در مجموع ۴۷ مدل تلفن همراه موجود در بازار، با تصمیم گوگل در خطر هک شدن قرار خواهند گرفت و به مرور غیرقابل استفاده می‌شوند.
جمعه، 6 مرداد 1402 - 10:06

یونسکو خواستار ممنوعیت جهانی تلفن‌های هوشمند در مدارس شد یونسکو خواستار ممنوعیت جهانی تلفن‌های هوشمند در مدارس شد
بر اساس تحقیقات یونسکو در چهارده کشور جهان آمده که صرفاً دسترسی به تلفن‌های همراه در کلاس‌های درس، حواس دانش‌آموزان را پرت می‌کند و این در حالی است که تنها کمتر از یک پنجم کشورها به طور قانونی چنین دسترسی را در کلاس درس ممنوع کرده‌اند.
جمعه، 6 مرداد 1402 - 08:44

 آیا هوش مصنوعی EQ دارد؟ آیا هوش مصنوعی EQ دارد؟
بحث بر سر پیروزی قلب بر مغز نیست. هوش هیجانی فصل مشترک منحصربه‌فردی از هر دوی آنهاست.» با شروع به کار، می‌توان مطمئن بود که با مشتریان و موکلان بی‌‌‌شماری مواجه خواهیم شد که پرسش‌‌‌هایی از ما دارند و خواهان ارتباط احساسی با ما هستند. از آنجا که ماشین‌‌‌ها احساس ندارند، فقط انسان می‌تواند به این نیاز پاسخ دهد.
پنجشنبه، 5 مرداد 1402 - 23:16

جلال رشیدی‌کوچی نماینده مجلس: ادامه فیلترینگ طبق اصل ۷۹ قانون اساسی غیرقانونی است جلال رشیدی‌کوچی نماینده مجلس: ادامه فیلترینگ طبق اصل ۷۹ قانون اساسی غیرقانونی است
اگر شرایط عادی شده و به‌نظر می‌رسد که شرایط کشور عادی شده و دیگر در شرایط اضطرار نیستیم، به‌طور اتوماتیک این محدودیت‌ها منتفی است و نباید ادامه داشته باشد.
پنجشنبه، 5 مرداد 1402 - 23:05

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  خدمات نوآورانه در رونق تولید و فروش


  روز جهانی قلب و نقش روابط‌عمومی


  چشم‌انداز روابط‌عمومی در استان البرز


  سال 2023 سال سختی برای آژانس‌های روابط‌عمومی بود


  اگر کسی به ما حرف بدی می‌زند چه‌کار کنیم؟


  آمازون با Bedrock وارد بازار هوش مصنوعی مولد می‌شود


  روابط‌عمومی، صدایی فراتر از صدا


  هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی: رقابتی برای بهترین‌ها


  بهترین کمپین روابط‌عمومی آسیا و اقیانوسیه در سال 2023 معرفی شد


  ربات‌های چت اکنون می‌توانند صحبت کنند، اما کارشناسان هشدار می‌دهند که آن‌ها نیز ممکن است گوش کنند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی/ هوش مصنوعی مولد و روابط‌عمومی: آینده ارتباطات