درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 1 آبان 1400 - 10:03   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

آشنایی با روابط عمومی

  آشنایی با روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

  انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد


ادامه ادامه مطلب سه

پنج شهر امن جهان در دوران پساکرونا

  پنج شهر امن جهان در دوران پساکرونا


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  3 مسئله ارتباطی بزرگ که توجه فوری را می طلبد
  ارایه توضیحات کافی جایگزین در ارتباطات
  آشنایی با روابط عمومی
  با ارزش‌ترین برندهای جهان در سال 2021
  به روزرسانی سایت: ده نکته کاربردی برای روابط عمومی‌ها
  همگامی با انتظارات مشتری
  مقاله/ الزامات بهره گیری از فونت در اینفوگرافیک
  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
  آغازی مهم برای ارتقای ارتباطات بحران
  پنج شهر امن جهان در دوران پساکرونا
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  فناوری نو  

به روزرسانی سایت: ده نکته کاربردی برای روابط عمومی‌ها به روزرسانی سایت: ده نکته کاربردی برای روابط عمومی‌ها
در اینجا 10 مورد را که روابط‌عمومی‌های حرفه‌ای جدا از آنکه وب‌سایت‌های سازمان خود را خود به‌روز می‌کنند یا نه باید بدانند، بیان می‌شود:
شنبه، 17 آذر 1397 - 02:48

مقاله/ الزامات بهره گیری از فونت در اینفوگرافیک مقاله/ الزامات بهره گیری از فونت در اینفوگرافیک
اینفوگرافیک از پیوند دو حوزه گرافیک و اطلاعات حاصل می شود. در کنار عناصر و ابزارهای مورد استفاده بصری در اینفوگرافیک اعم از انواع تصاویر، دیاگرام، نقشه، نمودار، نمادها و نشانه ها، آیکونها، علائم، مقیاسها و...، از فونت نیز در این آثار بهره گرفته می شود.
سه شنبه، 23 مهر 1398 - 14:30

شبکه اجتماعی ترامپ از ماه آینده آغاز به کار می‌کند شبکه اجتماعی ترامپ از ماه آینده آغاز به کار می‌کند
«می‌خواهم نخستین حقیقت را به شما بگویم Thruth Social به زودی خواهد آمد. هدف از پایه‌گذاری TMTG دادن صدا به همه است. هیجان‌زده‌ام که افکارم را در این شبکه‌ اجتماعی با شما درمیان بگذارم و علیه انحصار غول‌های تکنولوژی مبارزه کنم.»
پنجشنبه، 29 مهر 1400 - 11:36

تقویم روز فناوری/ روزنامه ها در عصر اینترنت - تحولات 2004 تا 2008 تقویم روز فناوری/ روزنامه ها در عصر اینترنت - تحولات 2004 تا 2008
روزنامه های بزرگ (سراسری) آمریکا از 21 اکتبر 2004 بهای اشتراک(آبونمان ) خود را کاهش داده بودند تا وضعیت مخاطبان عصر اینترنت را ارزیابی کنند. این کاهش بهاT تنها توزیع خانه به خانه را شامل می شد.
پنجشنبه، 29 مهر 1395 - 08:04

چرا لپ‌تاپ جدید اپل انقلابی است؟ چرا لپ‌تاپ جدید اپل انقلابی است؟
این پردازندۀ جدید مسیر شرکت‌های دیگر را تغییر خواهد داد و حتی می‌توان گفت حالا شرکتی مانند اینتل با بحران روبه‌رو خواهد بود که چرا همچنان از معماری قدیمی ایکس ۸۶ استفاده می‌کند. شرکت مایکروسافت هم با چالش روبه‌روست که چرا وقتی می‌شود با معماری آرم پردازندۀ قوی و کم‌مصرف ساخت، از پردازنده‌های اینتل در سیستم‌عامل ویندوز دل نمی‌کند.
سه شنبه، 27 مهر 1400 - 16:13

تقویم روز فناوری/ مورخی که واژه تکنولوژی از اوست تقویم روز فناوری/ مورخی که واژه تکنولوژی از اوست
مامفورد کار تاریخ نگاری را با نوشتن تاریخ علوم و تکنولوژی آغاز کرده بود و همین موضوع را هم در دانشگاه تدریس می کرد. وی بود که واژه متداول امروز ـ «تکنولوژی» را به دست داد و آن را مجموعه تکنیک ها و عصاره و درجه پیشرفت نامتوقف آنها خواند.
سه شنبه، 27 مهر 1395 - 08:50

کاربردهای شبکه‌های اجتماعی در روابط‌عمومی کاربردهای شبکه‌های اجتماعی در روابط‌عمومی
همانطور که می دانیم در دنیایی به سر می‌بریم که شبکه‌های اجتماعی پرچم‌دار بسیاری از وقایع هستند. همین گسترش و روند سریع پیشرفت آنها بسیاری از موضوعات را تحت‌الشعاع قرارداده است. یکی از این موضوعات روابط عمومی مدرن است و شرایط به گونه‌ای پیش برده که نمی‌توان نقش شبکه های اجتماعی در روابط عمومی را انکار کرد.
سه شنبه، 27 مهر 1400 - 11:12

 اکثر کانادایی‌ها معتقدند فیس‌ بوک و اینستاگرام سلامت روحی‌شان را دچار مشکل می‌کند اکثر کانادایی‌ها معتقدند فیس‌ بوک و اینستاگرام سلامت روحی‌شان را دچار مشکل می‌کند
طی یک نظرسنجی 87 درصد از حدودا 1500 پاسخگوی کانادایی آن گفتند که معتقدند فیس‌ بوک و اینستاگرام مرتبط با آن برای کاربران کودک و نوجوان مضر است. (این رقم در امریکا 82 درصد است.) در این بین 72 درصد از شرکت‌کنندگان این نظرسنجی نیز احساس می‌کنند که این فضاها بر سلامت روانی کاربران تأثیر منفی می‌گذارد. (در مقایسه با 62 درصد آمریکایی‌ها)
دوشنبه، 26 مهر 1400 - 14:38

لینکدین: تن دادن به سانسور یا خوش نامی؟ لینکدین: تن دادن به سانسور یا خوش نامی؟
لینکدین در سال های اخیر، حتی با وجود خروج بسیاری از شرکت های فناوری محور آمریکایی از چین، در این کشور ماند و به فعالیت خود ادامه داد. فعالیت لینکدین در این دوره تا حدودی موفقیت آمیز بوده است. مدیرعامل لینکدین پیشتر اعلام کرده بود تا جای ممکن محدودیت های مورد نظر دولت چین را بر محتوا اعمال کند. اما اکنون زمان خروج لینکدین فرارسیده است.
دوشنبه، 26 مهر 1400 - 14:26

هند خواستار قانونمند‌‌شدن پلت‌فرم‌های پخش محتوا و رمزارز هند خواستار قانونمند‌‌شدن پلت‌فرم‌های پخش محتوا و رمزارز
یک گروه قدرتمند و ملی‌گرای هندو که با حزب حاکم هندوستان نیز مرتبط است، خواستار کنترل پلت‌فرم‌های پخش محتوا و رمزارز شده و قانون‌گذاری در این زمینه را حیاتی می‌داند.
دوشنبه، 26 مهر 1400 - 14:18

 سوال دادستان‌های کل آمریکا درباره اخبار جعلی از فیس‌بوک سوال دادستان‌های کل آمریکا درباره اخبار جعلی از فیس‌بوک
دادستان‌های کل ۱۴ ایالت آمریکا با ارسال نامه‌ای به مارک زاکربرگ از او پرسیده‌اند آیا حساب‌های کاربری انتشاردهنده اخبار جعلی واکسن‌های کووید-۱۹از اجرای قوانین پلت‌فرم مستثنی بوده‌اند یا خیر.
دوشنبه، 26 مهر 1400 - 14:15

سرمایه‌گذاری کلان فیس‌بوک در اروپا با استخدام ده هزار کارشناس سرمایه‌گذاری کلان فیس‌بوک در اروپا با استخدام ده هزار کارشناس
به‌رغم افزایش فشار بر مسئولان فیسبوک، نیک کلگ، مدیر این شرکت از سرمایه‌گذاری کلان در اروپا سخن می‌گوید. فیس‌بوک برای ایجاد "متاورس" (جهان مجازی) بر آن است تا ده هزار کارشناس را در اتحادیه اروپا به خدمت خود درآورد.
دوشنبه، 26 مهر 1400 - 13:12

13 دلیل برای توجه به بازاریابی محتوامحور 13 دلیل برای توجه به بازاریابی محتوامحور
ضرورت و صمیمیت موجود در بازاریابی محتوامحور(در اینجا متن محور) آن را بدل به فرآیندی جذاب برای کسب وکارها کرده است. در عین حال در زمینه کسب وکار و بازاریابی حرفه ای برخی معیارهای کیفی در تعیین نتیجه مطلوب تاثیرگذار است.
دوشنبه، 19 آذر 1397 - 17:47

رسانه‌های اجتماعی رسانه‌های اجتماعی
رسانه‌های اجتماعی (به انگلیسی: Social media) اصطلاح استفاده از فناوری‌های مبتنی بر وب، تلفن همراه و ارتباطاتی که به گفتگو تعامل داده می‌شود گفته می‌شود.
چهارشنبه، 21 آذر 1397 - 00:14

نتایج یک تحقیق جدید: گوشی‌های اندرویدی از شما جاسوسی می‌کنند نتایج یک تحقیق جدید: گوشی‌های اندرویدی از شما جاسوسی می‌کنند
پژوهشگران بر اساس داده‌های جمع آوری شده دریافتند که بخش قابل توجهی از اطلاعات شما در موضوعاتی همچون سیستم‌های شناسایی دائمی گوشی هوشمند، سابقه استفاده از اپلیکیشن‌ها و داده‌های تله متری به این شرکت‌ها منتقل می‌شود.
شنبه، 24 مهر 1400 - 23:07

 آمریکای لاتین؛ قطب جدید دنیای فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان آمریکای لاتین؛ قطب جدید دنیای فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان
بر اساسی گزارش انجمن جهانی سرمایه خصوصی، سال گذشته آمریکای لاتین با ۴.۱ میلیارد جذب سرمایه توانست از آسیای جنوب‌شرقی با ۳.۳ میلیارد دلار پیشی بگیرد و بالاتر از آفریقا، خاورمیانه و مرکز و شرق اروپا به عنوان قطب سرمایه‌گذاری در فناوری‌های نو مطرح شود.
شنبه، 24 مهر 1400 - 14:33

چه کسی باید با بلاگرها صحبت کند؟ چه کسی باید با بلاگرها صحبت کند؟
بلاگرها فقط به خود خبر علاقه ندارند، آنها بیشتر به نوع کار شرکت ها و دلایل آن علاقه نشان می دهند. پس نیاز هست که با بلاگرها ارتباط برقرار کنیم و گفتگوهای 360 درجه داشته باشیم. از شواهد امر اینطور بر می آید که خبرگزاری ها بدون بلاگرها جایی ندارند، حتی فراتر از این هم باید رفت: روزنامه نگاران بیشتر به اخبار علاقه دارند ولی بلاگرها به ابراز عقیده.
جمعه، 15 آبان 1394 - 19:10

چهار روند پایدار در رسانه‌های اجتماعی چهار روند پایدار در رسانه‌های اجتماعی
هر ساله ما مقالات فراوانی در خصوص روندهای رو به رشد و آینده  رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی می‌خوانیم. ما هرسال این موضوع را یادآوری می‌کنیم که اگر در حال حاضر شروع به انطباق شرایط خودمان با این روندها نکنیم، یک سال عقب می‌مانیم.
چهارشنبه، 21 آذر 1397 - 08:34

 تماس‌های فیس‌تایم دوباره در امارات فعال شد تماس‌های فیس‌تایم دوباره در امارات فعال شد
خبرگزاری آسوشیتدپرس روز یکشنبه از برقراری مجدد تماس‌های صوتی و تصویری با استفاه از برنامه فیس‌تایم (FaceTime) شرکت اپل خبر داد که مدت‌ها در این کشور ممنوع شده بود.
دوشنبه، 19 مهر 1400 - 11:31

 فیس‌بوک برای دومین بار در یک هفته مجبور به عذرخواهی شد فیس‌بوک برای دومین بار در یک هفته مجبور به عذرخواهی شد
تنها سه روز پس از قطعی چند ساعته خدمات شبکه‌های متعلق به کمپانی فیسبوک، دو شبکه اجتماعی اینستاگرام و فیس‌بوک روز جمعه بار دیگر از دسترس خارج شدند.
شنبه، 17 مهر 1400 - 17:55

آیا آیفون ۱۳ ارزش خرید دارد؟ آیا آیفون ۱۳ ارزش خرید دارد؟
بررسی ظاهری آیفون ۱۳ نسبت به ۱۲ نشان می‌دهد که تغییرات چندان چشمگیر نیست. با وجود این، صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی شاید تجربۀ جذاب‌‌تری را از نظر نرمی کار کردن به کاربران به‌نسبتِ گوشی آیفون ۱۲ ارائه دهد، ولی این مورد هم چندان قابل‌لمس نیست.
شنبه، 17 مهر 1400 - 16:21

طوفان محصولات جدید آمازون طوفان محصولات جدید آمازون
شرکت آمازون محصولات جدیدی را بر اساس هوش مصنوعی معرفی کرده که یکی از جالب‌ترین آن‌ها یک ربات خدمات خانگی به‌نام «استرو» است.
شنبه، 17 مهر 1400 - 11:58

 اختلال در اینستاگرام رفع شد اختلال در اینستاگرام رفع شد
اینستاگرام برنامه اشتراک عکس و ویدئو که از زیر مجموعه‌های فیس‌بوک است روز جمعه ۸ اکتبر (۱۶ مهر) برای برخی از کاربران از کار افتاد یا سرعت بارگذاری بسیار کند گزارش شده است با این حال این اختلال پس از حدود یک ساعت برطرف شد. این اتفاق در حالی رخ داد که در اوایل این هفته غول رسانه‌های اجتماعی دچار قطعی شش ساعته شد که به دلیل خطا در حین تعمیر و نگهداری معمول در شبکه رخ داده بود.
شنبه، 17 مهر 1400 - 11:12

 یوتیوبرهای منکر تغییرات اقلیمی دیگر پولی دریافت نمی‌کنند یوتیوبرهای منکر تغییرات اقلیمی دیگر پولی دریافت نمی‌کنند
مسئول سازمان غیردولتی "آواز" (Avaaz) این اقدام شرکت گوگل را «تصمیمی مهم» خوانده است. او می‌گوید:‌«توقف درآمدزایی از طریق نشر اطلاعات اشتباه درباره تغییرات اقلیمی می‌تواند سرآغازی برای توقف صعنت کتمان تغییرات اقلیم باشد».
جمعه، 16 مهر 1400 - 17:48

آغاز ثبت نام اینترنت ماهواره‌ای استارلینک آغاز ثبت نام اینترنت ماهواره‌ای استارلینک
ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت اسپیس ایکس، در توییتی از علاقمندان خواست برای دسترسی به اینترنت ماهواره‌ای «استارلینک» ثبت‌نام کنند. وی تاکید کرد که استارلینک برای تراکم‌های جمعیتی کم تا متوسط طراحی شده است.
جمعه، 16 مهر 1400 - 14:47

گزارش و تحلیل: بروز اختلال جهانی در سرویس‌های فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ چرا؟ گزارش و تحلیل: بروز اختلال جهانی در سرویس‌های فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ چرا؟
قطع خدمات برنامه‌های فیسبوک و زیر‌مجموعه‌های این شبکه اجتماعی غیر معمول نیست، اما به ندرت اتفاق می‌افتد که همه برنامه‌های به هم پیوسته بزرگترین شرکت رسانه‌های اجتماعی در جهان به طور همزمان قطع شوند.
پنجشنبه، 15 مهر 1400 - 21:26

 انتظارات محتوایی در چند شبکه اجتماعی اصلی انتظارات محتوایی در چند شبکه اجتماعی اصلی
لینکدین که به عنوان کانال اجتماعی B۲B شناخته می‌شود توانایی ارائه بسیاری از انواع واسطه‌ها را دارد. لحن لینکدین بر کسب‌وکار متمرکز است. بنابراین پیام‌رسانی در لینکدین باید کسب‌وکاری بیشتری داشته باشد و از ویژگی‌ها، رویدادهای شرکتی، اخبار صنعت و غیره صحبت کند.
پنجشنبه، 3 آبان 1397 - 15:13

ویندوز ۱۱ با امکان اجرای اپلیکیشن‌های اندروید منتشر شد ویندوز ۱۱ با امکان اجرای اپلیکیشن‌های اندروید منتشر شد
انتظارها برای انتشار نسخه جدید ویندوز به سر آمد و شرکت مایکروسافت روز سه‌شنبه ۵ اکتبر به وعده‌اش عمل کرد و جدیدترین سیستم‌عاملش با نام ویندوز ۱۱ را منتشر کرد. از مهم‌ترین قابلیت‌های ویندوز ۱۱ این است که امکان اجرای اپلیکیشن‌های اندروید را نیز دارد.
چهارشنبه، 14 مهر 1400 - 12:21

۱۷ تاکتیک موثر روابط‏ عمومی برای استارت‌آپ‌ها ۱۷ تاکتیک موثر روابط‏ عمومی برای استارت‌آپ‌ها
روابط ‏عمومی باید هنر و علم خوب نشان دادن فعالیت‏‌های مجموعه‏ خود را داشته باشد؛ وجه تمایز روابط‏ عمومی از بازاریابی همین موضوع است، چرا که در بازاریابی فعالیت‏‌ها صرفاً با ابزار تبلیغات و ارتباطات هدفمند در جهت عرضه محصول یا خدمت صورت می‌گیرد، در حالی که در روابط ‏عمومی با استفاده از همان شیوه‏‌ها و با استفاده از ابزارهای رسانه‏‌ای غیر‏تجاری سهمی به دست آورده و ذهنیتی که مدنظر ما است را ایجاد می‌کند.
سه شنبه، 13 آذر 1397 - 17:56

التهابات قطع شریان شبکه های اجتماعی التهابات قطع شریان شبکه های اجتماعی
هرگونه وففه در حرکت شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و اینستاگرام و پیام‌رسان‌هایی مانند واتس آپ و دیگر رسانه‌های اجتماعی مرزهای قدرت را جابجا کرده و بی‌اقتداری فزاینده‌ای را بر جهان حاکم می‌کند.
سه شنبه، 13 مهر 1400 - 11:28

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آشنایی با روابط عمومی


  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات


  تقویم روز فناوری/ روزنامه ها در عصر اینترنت - تحولات 2004 تا 2008


  مقاله/ الزامات بهره گیری از فونت در اینفوگرافیک


  همگامی با انتظارات مشتری


  به روزرسانی سایت: ده نکته کاربردی برای روابط عمومی‌ها


  ارزشمندترین و قوی‌ترین «برندهای ملی در سال ۲۰۲۱»


  آغازی مهم برای ارتقای ارتباطات بحران


  رسانه‌ای به نام روابط‌عمومی


  پنج شهر امن جهان در دوران پساکرونا


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی