درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 1 خرداد 1401 - 06:11   

فراخوان جایزه روابط‌عمومی برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401

  فراخوان جایزه روابط‌عمومی برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401


ادامه ادامه مطلب یک

زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی

  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی


ادامه ادامه مطلب دو

روابط‌عمومی دانش‌بنیان؛ فرصتی برای علمی کردن روابط

  روابط‌عمومی دانش‌بنیان؛ فرصتی برای علمی کردن روابط


ادامه ادامه مطلب سه

کسب رتبه برتر روابط عمومی سازمان در میان مجموعه روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی

  کسب رتبه برتر روابط عمومی سازمان در میان مجموعه روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ضرورت تغییر رویکرد روابط‌عمومی‌های صنعت بیمه
  مدیر‌کل روابط‌عمومی استانداری کرمانشاه معرفی شد
  سرپرست روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر تبریز منصوب شد
  همایش روابط‌عمومی دستگاه های اجرایی استان گلستان برگزار شد
  آیین تجلیل از روابط‌عمومی های ادارات شهرستان نور برگزار شد
  روابط‌عمومی دانش‌بنیان؛ فرصتی برای علمی کردن روابط
  به‌‌روزرسانی واتس‌اپ امکان ترک بی‌سرو صدا از گروه‌ها را می‌دهد
  چرا در برابر اطلاعات نادرست و بد آسیب پذیر هستیم؟
  چالش های بازاریابی در متاورس
  مدیر مخابرات منطقه تهران: روابط‌عمومی با اطلاع رسانی بموقع و شفاف سازی برای مردم آرامش به ارمغان می آورد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  فناوری نو  

به‌‌روزرسانی واتس‌اپ امکان ترک بی‌سرو صدا از گروه‌ها را می‌دهد به‌‌روزرسانی واتس‌اپ امکان ترک بی‌سرو صدا از گروه‌ها را می‌دهد
واتس‌اپ درحال کار روی ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد بدون اطلاع سایر اعضا، چت‌های گروهی را ترک کنند. اخبار به‌روزرسانی در پی آن منتشر شد که در این ماه مجموعه‌ای از ویژگی‌های تازه‌ به این برنامه پیام‌رسان بسیار محبوب که بیش از دو میلیارد نفر در سراسر جهان کاربر آن‌اند، افزوده شد.
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 17:13

چالش های بازاریابی در متاورس چالش های بازاریابی در متاورس
یکی از بحث های مهم در دنیای متاورس نحوه تعامل شما با مخاطب هدف است. این امر می تواند تاثیر بسیار مهمی بر روی روند بازاریابی و تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف داشته باشد. یادتان باشد در دنیای متاورس بسیاری از معیارهای سنتی برای ارزیابی میزان موفقیت بازاریابی دیگر معنایی ندارد. درست به همین دلیل شما باید سراغ معیارهای تازه برای کارتان بروید.
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 16:33

روز جهانی ارتباطات دوربرد و جامعه اطلاعاتی روز جهانی ارتباطات دوربرد و جامعه اطلاعاتی
روز جهانی ارتباطات دوربرد و جامعه اطلاعاتی در نوامبر سال 2006 از سوی اتحادیه بین‌المللی مخابرات و در جریان برگزاری کنفرانس آنتالیای ترکیه پیشنهاد گردید و هر ساله در روز هفدهم ماه می جشن گرفته می‌شود.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 10:00

تلفیق ب ام و و کامپیوترهای کوانتومی تلفیق ب ام و و کامپیوترهای کوانتومی
سیستم‌ های محاسباتی کوانتومی و استارت ‌آپ نرم ‌افزار شرکت پاسکال (Pasqal) اعلام کرد که با خودروساز آلمانی ب ام و همکاری می ‌کند، که از الگوریتم حل معادلات دیفرانسیل اختصاصی برای آزمایش کاربرد محاسبات کوانتومی در شکل ‌دهی فلز استفاده می ‌کند.
پنجشنبه، 22 اردیبهشت 1401 - 23:51

رسانه‌های اجتماعی چگونه بر سلامت ما تاثیر می‌گذارند و راه علاج آن چیست؟ رسانه‌های اجتماعی چگونه بر سلامت ما تاثیر می‌گذارند و راه علاج آن چیست؟
اوایل این هفته، مطالعه جدیدی در مورد بعضی از رفتارها توضیحی داد که می‌تواند نشان‌دهنده اعتیاد به تیک‌تاک باشد. تحلیل‌های کارشناسان دانشگاه ترینیداد و توباگو داده‌های ۳۵۴ دانشجوی کالج (۱۷۳ کاربر تیک‌تاک و ۳۱۳ کاربر فیس‌بوک) را بررسی کرد و به این نتیجه رسید که تیک‌تاک ممکن است رفتار وسواسی و وابستگی به این برنامک ایجاد کند.
پنجشنبه، 22 اردیبهشت 1401 - 23:27

دیگر هرگز مدیرعامل توییتر نمی‌شود دیگر هرگز مدیرعامل توییتر نمی‌شود
جک دورسی می‌گوید حتی بعد از اینکه ایلان ماسک معامله ۴۴ میلیارد دلاری خرید توییتر را تکمیل کرد، دیگر هرگز مدیرعامل این رسانه اجتماعی نخواهد شد.
پنجشنبه، 22 اردیبهشت 1401 - 23:26

ایلان ماسک: تعداد کاربران توییتر تا سال ۲۰۲۸ چهار برابر می‌شود ایلان ماسک: تعداد کاربران توییتر تا سال ۲۰۲۸ چهار برابر می‌شود
ایلان ماسک در این رابطه اعلام کرد که قصد دارد تعداد کاربران ماهانه توییتر را از ۲۱۷ میلیون نفر تا پایان سال ۲۰۲۱ به حدود ۶۰۰ میلیون نفر تا سال ۲۰۲۵ و ۹۳۱ میلیون نفر تا سال ۲۰۲۸ برساند. این یعنی، ماسک قصد دارد تا در ۶ سال آینده، تعداد کاربران ماهانه توییتر را به چهار برابر افزایش دهد.
دوشنبه، 19 اردیبهشت 1401 - 15:31

 قابلیت جدید واتس‌اپ برای ارسال واکنش ایموجی قابلیت جدید واتس‌اپ برای ارسال واکنش ایموجی
بنابر اعلام واتس‌اپ، کاربران می‌توانند از این پس و بدون نیاز به ارسال پیامی ‌جداگانه، واکنش‌های خود را نسبت به پیام‌های دیگران از طریق این ایموجی‌ها ارسال کنند. این ایموجی‌ها شامل انگشت لایک، قلب قرمز، چهره با اشک شوق، چهره با دهان باز و متعجب، چهره گریان و دست‌های روی هم می‌شوند.
یکشنبه، 18 اردیبهشت 1401 - 01:08

پژوهش/ نقش و کاربرد رسانه های اجتماعی و دیجیتالی در روابط عمومی (یک مطالعه دوازده ساله) پژوهش/ نقش و کاربرد رسانه های اجتماعی و دیجیتالی در روابط عمومی (یک مطالعه دوازده ساله)
این مقاله گزارش مربوط به نتایج یک مطالعه تحلیلی 12 ساله را که بررروی بیش از 5500 شاغل در روابط عمومی انجام شده است را گزارش می دهد. یافته ها نشان دادند که هر سال استفاده از رسانه های اجتماعی و دیگر رسانه های دیجیتال در روابط عمومی افزایش می یابد.
یکشنبه، 21 مرداد 1397 - 17:24

 راهنمای مدیریت رسانه های اجتماعی برای روابط عمومی راهنمای مدیریت رسانه های اجتماعی برای روابط عمومی
رسانه های اجتماعی به روابط عمومی اجازه داده اند تا مخاطبان بسیار بیشتری را به خود اختصاص دهند. پیش از این، روابط عمومی برای افراد خاص مانند سرمایه گذاران و شرکای تجاری استفاده می شد، اما رسانه های اجتماعی باعث شده اند که این گروه هدف گسترش یابد و همه افراد آن را برای موفقیت یک تجارت ضروری بدانند.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 21:06

ادغام رسانه های اجتماعی در روابط عمومی: تولید یک پژوهش روابط عمومی وابسته به رسانه های اجتماعی ادغام رسانه های اجتماعی در روابط عمومی: تولید یک پژوهش روابط عمومی وابسته به رسانه های اجتماعی
این سنتز به بررسی وضعیت روابط عمومی وابسته به رسانه های اجتماعی از طریق یک بررسی (مرور) انتقادی و سنتز منابع (مطالعات) قبلی، پرداخت. به علاوه، در این مطالعه تلاش شد تا مفاهیم نظری و عملی جهت روشن شدن مسیر تحقیقات آینده ارائه شود.
یکشنبه، 9 خرداد 1395 - 09:20

ایلان ماسک به گرفتن حق عضویت در توییتر فکر می‌کند ایلان ماسک به گرفتن حق عضویت در توییتر فکر می‌کند
ثروتمندترین مرد جهان در توییتی که چهارشنبه ۴ مه (۱۴ اردیبهشت) منتشر کرده نوشته است که این شبکه اجتماعی "همیشه برای کاربران معمولی رایگان خواهد ماند اما ممکن است برای کاربران دولتی و تجاری کمی هزینه داشته باشد".
جمعه، 16 اردیبهشت 1401 - 13:34

در جلسه‌های زوم ایده‌های کمتری خلق می‌شوند در جلسه‌های زوم ایده‌های کمتری خلق می‌شوند
مطالعه‌ای جدید به این نتیجه رسید که گروه‌های کاری که با زوم با هم ارتباط برقرار می‌کنند، در قیاس با آن‌هاییپ که در دفتر کار با هم دیدار می‌کنند؛ ایده‌های کمتر و با خلاقیت پایین‌تری پدید می‌آورند.
دوشنبه، 12 اردیبهشت 1401 - 20:11

تجزیه و تحلیل نظر سنجی ها نشان داد: شبکه های اجتماعی باید دارای محدودیت سنی باشد تجزیه و تحلیل نظر سنجی ها نشان داد: شبکه های اجتماعی باید دارای محدودیت سنی باشد
دکتر دوورا هایتنر، نویسنده کتاب کمک به پیشرفت کودکان در دنیای دیجیتال، در این رابطه معتقد است ایمن نگه داشتن کودکان در رسانه های اجتماعی باید بیش از تلاش برای کنترل قرار گرفتن آنها در معرض محتوای نامناسب باشد.
دوشنبه، 12 اردیبهشت 1401 - 12:02

 پشت‌پرده درآمدهای میلیاردی غول‌های تکنولوژی پشت‌پرده درآمدهای میلیاردی غول‌های تکنولوژی
تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که مجموع فروش این پنج غول تکنولوژی در سه ماه اول سال ۲۰۲۲ و با رشد سالانه ۷ درصدی از ۳۴۰ میلیارد دلار فراتر رود. همچنین در دوره سه ماهه‌ای که از ۲۶ آوریل و زمانی آغاز می‌شود که این پنج شرکت بزرگ شروع به انتشار آخرین گزارش‌های درآمدی خود ‌کنند، اعداد خیره‌کننده یک بار دیگر به تیتر اصلی خبرها تبدیل خواهد شد.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 11:01

گزارش سه ماهه آلفابت: "تیک‌ تاک" رقیبی برای یوتیوب گزارش سه ماهه آلفابت: "تیک‌ تاک" رقیبی برای یوتیوب
شرکت آلفابت در فصل مالی اول سال ۲۰۲۲ به رغم افزایش درآمد با کاهش سود روبرو بوده است. در این میان کاهش درآمد یوتیوب چشمگیر است. کارشناسان یکی از عوامل این کاهش را رقیبی قدر به نام "تیک تاک" می‌دانند.
پنجشنبه، 8 اردیبهشت 1401 - 14:28

 هشدار اروپایی‌ها؛ ایلان ماسک یا از قوانین تبعیت می‌کند یا تحریم می‌شود هشدار اروپایی‌ها؛ ایلان ماسک یا از قوانین تبعیت می‌کند یا تحریم می‌شود
روزنامه گاردین به نقل از یک سخنگوی دولت بریتانیا گزارش داد که کمپانی‌ها باید از لایحه امنیت آنلاین که به زودی تصویب خواهد شد، تبعیت کنند. بر اساس این لایحه، پلتفرم‌های آنلاین ملزم هستند که از کاربران در برابر محتوای مضر محافظت کنند.
چهارشنبه، 7 اردیبهشت 1401 - 13:03

موافقت توییتر با پیشنهاد خرید ایلان ماسک موافقت توییتر با پیشنهاد خرید ایلان ماسک
هیات مدیره توییتر با خریداری کل سهام این شرکت به وسیله ایلان ماسک به قیمت ۴۴ میلیارد دلار موافقت کرده است. ماسک دو هفته پیش با پیشنهاد خریداری کل سهام این شرکت به قیمتی بالاتر از بهای بازار، خواهان مالکیت آن شده بود.
سه شنبه، 6 اردیبهشت 1401 - 13:01

برای حفاظت از اطلاعات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی چکار کنیم؟ برای حفاظت از اطلاعات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی چکار کنیم؟
برای جلوگیری از دسترسی هکر‌ها به میلیون‌ها ایمیل، حساب‌های بانکی و حساب‌های شبکه‌های اجتماعی، رعایت برخی نکات ضروری است. برای حفاظت از اطلاعات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی چکار کنیم؟ برای دفاع از حریم شخصی خود در فضای مجازی رعایت برخی نکات ضروری است:
دوشنبه، 5 اردیبهشت 1401 - 12:40

 شش ضرورت برای اجرای موفقیت‌آمیز تحول دیجیتال شش ضرورت برای اجرای موفقیت‌آمیز تحول دیجیتال
برای قوی‌ترین برنامه‌های عملیاتی به چیزی بیش از مدیریت دقیق پروژه نیاز است. همچنین به مدلی نیاز است که با پشتیبانی از استراتژی، چشم‌انداز، ماموریت و فرهنگ سازمان را با اهداف و مدیریت پیوند دهد. هنگامی که این شش عنصر گردهم آیند، ایجاد همسویی پیوسته با نیازهای کسب و کار و همچنین دیدگاه کلی نسبت به جایگاه هر یک از محصولات، خدمات یا اقدامات اکوسیستم کارمندان، مشتریان و شرکا آسان‌تر می‌شود.
یکشنبه، 4 اردیبهشت 1401 - 10:25

 قانون جدید اتحادیه اروپا برای مهار غول‌های فناوری آمریکایی در فضای آنلاین قانون جدید اتحادیه اروپا برای مهار غول‌های فناوری آمریکایی در فضای آنلاین
قانون‌گذاران اتحادیه اروپا در پی بیش از ۱۶ ساعت مذاکره توافق کردند که قانون جدیدی را با هدف مهار غول‌های فناوری ایالات متحده از جمله گوگل و متا (شرکت مادر فیس‌بوک و اینستاگرام) وضع کنند.
شنبه، 3 اردیبهشت 1401 - 19:05

۱۰ تحول دیجیتالی در انتظار شرکت‌ها ۱۰ تحول دیجیتالی در انتظار شرکت‌ها
با توجه به تداوم تاثیر همه‌گیری کرونا بر جهان، بسیاری از شرکت‌ها که در سال ۲۰۲۰ به تحول دیجیتال رو آورده بودند، آن را در سال ۲۰۲۱ با سرعت بیشتری ادامه دادند. اگرچه بسیاری از پیش‌بینی‌های سال گذشته نگارنده مقاله درباره روند‌های برتر تحول دیجیتال درست از آب درآمد، برخی دیگر به دلیل تداوم همه‌گیری، با نیازهای استراتژیک و فوری‌تر جایگزین شد و به‌طور کامل محقق نشد.
چهارشنبه، 31 فروردین 1401 - 09:57

چطور در کمتر از یک ساعت اینفوگرافیک طراحی کنیم؟ چطور در کمتر از یک ساعت اینفوگرافیک طراحی کنیم؟
شاید تاکنون فکر کرده باشید که چقدر عالی می شد اگر می توانستید در زمانی کوتاه اینفوگرافیکی را طراحی کنید. مثلا می شد که همان اندازه که برای نگارش یک یادداشت وبلاگ زمان می گذارید، برای طراحی اینفوگرافیک صرف کنید و کاری فاخر از کار درآید.
چهارشنبه، 21 خرداد 1393 - 10:21

اندیشیدن از طریق نوشتن در ارتباطات آنلاین اندیشیدن از طریق نوشتن در ارتباطات آنلاین
اهمیت نوشتن به استفاده‌های الکترونیک و سایر آن محدود نمی‌شود، بلکه در تمامی سطوح دیگر ارتباط مهم جلوه‌گر شده است، اهمیت آن به اندازه‌ای است که برخی اندیشمندان آن را محل شکل‌گیری شخصیت علمی فرد توصیف کرده‌اند.
جمعه، 23 خرداد 1393 - 22:07

دو نکته برای ساخت دنباله کنندگان وفادار دو نکته برای ساخت دنباله کنندگان وفادار
اگر شما واقعا به کسانی که شما را دنبال می کنند علاقه داشته باشید، آنها به شما علاقه مند خواهند شد. تعامل، ایجاد روابط و گفتگوها نیز مفید هستند. «دنبال کردن» صدایی یکطرفه است؛ جامعه چند جهته است.
پنجشنبه، 23 مرداد 1393 - 00:17

تصویب محدودیت های تازه در توییتر تصویب محدودیت های تازه در توییتر
هیات مدیره توییتر با استفاده از ضوابط آیین نامه ای طرحی را به اجرا گذاشته است که برای مدت محدود به هیچ سهامداری اجازه مالکیت بیشتر از ۱۵ درصد سهام این شرکت را نمی دهد.
یکشنبه، 28 فروردین 1401 - 08:24

هوش مصنوعی جایگزین فرماندهان نظامی در میدان جنگ هوش مصنوعی جایگزین فرماندهان نظامی در میدان جنگ
در یک موقعیت اضطراری در دنیای واقعی، ممکن است نیاز به انتخاب فوری بین کسی که کمک دریافت می کند یا کسی که آن را دریافت نمی کند، وجود داشته باشد. این انتخاب آسان نیست و پاسخ روشنی برای آن وجود ندارد. اما هوش مصنوعی می تواند تصمیم سریع را اتخاذ کند.
شنبه، 27 فروردین 1401 - 09:55

آرمان دولت دیجیتال آرمان دولت دیجیتال
توسعهٔ استفاده از فناوری نباید چندان به چشم بیاید بلکه فقط باید بهبود روزافزون خدمات احساس شود. شما خدمات فعالانه دریافت می‌کنید، یعنی خدماتی با بهترین کیفیت که مخصوص شما تدارک دیده شده‌اند و این احساس را به شما می‌دهند که دولت درک‌تان می‌کند.
جمعه، 26 فروردین 1401 - 10:39

پیشنهاد ۴۱ میلیارد دلاری ایلان ماسک برای خرید توییتر پیشنهاد ۴۱ میلیارد دلاری ایلان ماسک برای خرید توییتر
نهادهای نظارتی دولت آمریکا اعلام کردند ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا پیشنهاد خرید توییتر به قیمت ۴۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار را داده است. تحلیل‌گران اقتصادی گفتند که ماسک قصد تصاحب توییتر را دارد.
پنجشنبه، 25 فروردین 1401 - 23:27

مدهای زودگذر و رسانه های اجتماعی در روابط عمومی مدهای زودگذر و رسانه های اجتماعی در روابط عمومی
مدهای زودگذر روابط عمومی بر روی مفاهیمی مانند تصاویر، برداشت ها، پیام رسانی، شهرت، برندها، ارتباطات بازاریابی یکپارچه، بازگشت سرمایه (ROI)، ارتباطات استراتژیک، و پروژه های وظایف اجتماعی شرکتی، متمرکز شده است.
چهارشنبه، 19 خرداد 1395 - 09:55

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  کسب رتبه برتر روابط عمومی سازمان در میان مجموعه روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی


  انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد


  چالش‌های بنیادین سه‌گانه‌ی روابط‌عمومی در ایران


  ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی


  روابط‌عمومی،کرامت انسانی و همدلی اجتماعی


  رونمایی از کتاب "مدیریت اطلاعات در روابط‌عمومی"


  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی


  نتایج یک نظرسنجی جدید: مهم‌ترین پیامد تقلیل و تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها، آسیب‌دیدن اعتماد عمومی است


  فراخوان جایزه روابط‌عمومی برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401


  مرگ ۴ پایه حیات ارتباطات


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»