درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 09:52   

رونمایی از کتاب "مدیریت اطلاعات در روابط‌عمومی"

  رونمایی از کتاب "مدیریت اطلاعات در روابط‌عمومی"


ادامه ادامه مطلب یک

افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی

  افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی


ادامه ادامه مطلب دو

عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد

  عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد


ادامه ادامه مطلب سه

ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها

  ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط‌عمومی و دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی
  انتشار گزارش «سنجش دیدگاه کارکنان روابط‌عمومی در خصوص ادغام اداره کل حوزه ریاست و اداره کل روابط‌عمومی»
  نتایج یک نظرسنجی جدید: مهم‌ترین پیامد تقلیل و تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها، آسیب‌دیدن اعتماد عمومی است
  نایب رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: جشن ملی روابط‌عمومی تحقق رویایی شیرین بود
  گردهمایی روسای ادارات اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سراسر کشور
  روابط عمومی، نقطه تماس محوری مشتری و سازمان در عصر نوین
  انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد
  ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی
  مرگ ۴ پایه حیات ارتباطات
  چالش‌های بنیادین سه‌گانه‌ی روابط‌عمومی در ایران
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

ارتقاء مجدد جایگاه کشوری روابط‌عمومی‌ مخابرات اصفهان ارتقاء مجدد جایگاه کشوری روابط‌عمومی‌ مخابرات اصفهان
طبق اعلام مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در جلسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌ مناطق کشور؛ روابط‌عمومی‌ مخابرات منطقه اصفهان توانسته است در سه ماهه چهارم سال ۱۴۰۰ با صعود هفت پله ای، جایگاه کشوری خود را نسبت به گذشته بهبود ببخشد.
سه شنبه، 20 اردیبهشت 1401 - 00:26

به بهانه روز روابط‌عمومی‌؛ یک روز با روابط‌عمومی‌، یک سال با اطلاع رسانی به بهانه روز روابط‌عمومی‌؛ یک روز با روابط‌عمومی‌، یک سال با اطلاع رسانی
آینه گی، صفتی است بایسته روابط‌عمومی‌ که بیش از هر چیز، یادآور و گوشزد کننده لزوم رعایت صداقت و رو راستی با مخاطبان سازمانها در هر رده خدماتی، تولیدی، دولتی و خصوصی است؛ مخاطبانی که می توانند دایره محدود مشتریان یک موسسه کوچک خدماتی تا مخاطبانی به وسعت چند ده میلیونی یک برند محبوب یا گستره مخاطبان یک دستگاه بزرگ دولتی را شامل شود.
دوشنبه، 19 اردیبهشت 1401 - 18:51

برگزاری نشست مدیران روابط‌عمومی‌ فدراسیون های مرتبط با کمیته ملی پارالمپیک برگزاری نشست مدیران روابط‌عمومی‌ فدراسیون های مرتبط با کمیته ملی پارالمپیک
نشست مدیران روابط‌عمومی‌ فدراسیون های مرتبط با کمیته ملی پارالمپیک به میزبانی روابط‌عمومی پارالمپیک برگزار شد.
دوشنبه، 19 اردیبهشت 1401 - 16:18

 8 اشتباه رایج مدیران روابط عمومی – و نحوه اجتناب از آنها 8 اشتباه رایج مدیران روابط عمومی – و نحوه اجتناب از آنها
امروزه شرکت ها رویدادها و اطلاعیه های زیادی دارند که می خواهند با جهان به اشتراک بگذارند. شما به عنوان متخصص روابط عمومی وظیفه دارید این خبر را با رسانه ها به اشتراک بگذارید. در زیر چند اشتباه رایجی که مدیران روابط‌عمومی مرتکب می شوند و چگونه می توانند از آنها اجتناب کنند آورده شده است:
سه شنبه، 9 آذر 1400 - 16:04

نقش راهبردی روابط عمومی نقش راهبردی روابط عمومی
در بسیاری از ساختارهای سازمانی، مشاهده می‌شود که روابط عمومی به عنوان یک واحد فرعی امور اداری یا امور خدماتی منظور شده است که در این صورت روابط عمومی نمی‌تواند جایگاه و نقش راهبردی داشته باشد، زیرا طبع شرایط احراز شغل مسؤول روابط عمومی حتی از شرایط احراز شغل مدیر اداری پایین‌تر است.
چهارشنبه، 25 اسفند 1400 - 10:00

معاون حقوقی،امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ: توجه به مقوله اطلاع رسانی سریع و درست؛ در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضروری است معاون حقوقی،امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ: توجه به مقوله اطلاع رسانی سریع و درست؛ در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضروری است
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ظهر امروز در همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها با اشاره به اهمیت بالای نقش روابط‌عمومیها در جریان سازی فرهنگی در سراسر کشور؛ بر رعایت قوانین از سوی مدیران کل استانی این وزارتخانه‌ تاکید کرد.
دوشنبه، 19 اردیبهشت 1401 - 09:52

تربیت نیروی انسانی در روابط‌عمومی تربیت نیروی انسانی در روابط‌عمومی
دولت بویژه سازمان اداری و امور استخدامی کشور که متولی رتق و فتق امور استخدامی وزارتخانه‌ها و سازمان‌هاست می‌بایست در این راستا گام برداشته و برای ارتقا سطح روابط‌عمومی‌ها جذب فارغ التحصیلان روابط‌عمومی را از طرق آزمون استخدامی فراهم سازد و همسان با سایر رشته‌هایی که در بدنه دولت جذب می‌شوند با وجود پست تعریف شده، آن را در دستور کار خود قرار دهد.
یکشنبه، 18 اردیبهشت 1401 - 22:33

انتصاب مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت آب و فاضلاب کشور انتصاب مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت آب و فاضلاب کشور
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، "علیرضا اقبال" به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرکل دفتر روابط‌عمومی و ارتباطات مردمی این شرکت معرفی و منصوب شد.
یکشنبه، 18 اردیبهشت 1401 - 21:04

انتصاب رئیس روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۲۱ تهران انتصاب رئیس روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۲۱ تهران
محمدرضا پارسیان که پیش از این رئیس روابط‌عمومی شهرداری منطقه یک تهران بوده، روزنامه‌نگار و مدیر رسانه، دانش آموخته روابط‌عمومی، پژوهشگر و از فعالان عرصه روابط‌عمومی و رسانه کشور می باشد. وی ۲۱ سال سابقه فعالیت در حوزه رسانه و ۱۵ سال سابقه فعالیت در حوزه روابط‌عمومی به عنوان کارشناس و مدیر روابط‌عمومی را دارد.
یکشنبه، 18 اردیبهشت 1401 - 14:44

تقدیر از خدمات چهار ساله در حوزه روابط‌عمومی تقدیر از خدمات چهار ساله در حوزه روابط‌عمومی
در مراسم معارفه مسئول روابط‌عمومی بهزیستی شهرستان شمیرانات که با حضور مدیر بهزیستی شهرستان، معاونین و جمعی از پرسنل شهرستان برگزار شد، علیرضا عمادی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهرانگیز حنیفه بابت تلاش های بی دریغ طی چهار سال در روابط‌عمومی شمیرانات، محسن چوبکار را به عنوان مسئول روابط‌عمومی جدید بهزیستی شهرستان شمیرانات معرفی کرد.
یکشنبه، 18 اردیبهشت 1401 - 14:43

مدیر روابط‌عمومی آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) معارفه شد مدیر روابط‌عمومی آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) معارفه شد
تولیت آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ (ع) در حکمی مهندس امیرعباس حقیقی نیک را به عنوان مدیر جدید روابط‌عمومی حرم مطهر، منصوب کرد.
یکشنبه، 18 اردیبهشت 1401 - 14:36

انتصاب سرپرست جدید اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز انتصاب سرپرست جدید اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز
مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز عصر امروز برگزار و طی آن با ابلاغ رسمی یعقوب هوشیار، مهدی حافظ زاده به عنوان سرپرست جدید این اداره کل منصوب شد.
یکشنبه، 18 اردیبهشت 1401 - 01:07

انتصاب رئیس روابط عمومی بانک صادرات انتصاب رئیس روابط عمومی بانک صادرات
در حکمی سیدعلی میررضوی به عنوان رئیس روابط‌عمومی بانک صادرات منصوب شد.
یکشنبه، 18 اردیبهشت 1401 - 00:31

 آغاز هفته روابط‌عمومی با یک افتتاحیه رسمی آغاز هفته روابط‌عمومی با یک افتتاحیه رسمی
همزمان با اولین روز هفته روابط‌عمومی ۱۴۰۱، افتتاحیه این رویداد ۲۵اردیبهشت‌ با میزبانی هلدینگ ماهور برگزار خواهد شد.
شنبه، 17 اردیبهشت 1401 - 18:04

گردهمایی روابط عمومی‌های استان کرمان برگزار می‌شود گردهمایی روابط عمومی‌های استان کرمان برگزار می‌شود
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار کرمان از برگزاری گردهمایی روابط‌عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی، نهاد‌ها و شرکت‌های استان در هفته ارتباطات خبر داد.
شنبه، 17 اردیبهشت 1401 - 15:04

انتصاب مسئول پاسخگویی به درخواست های مشمول قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات استانداری قم انتصاب مسئول پاسخگویی به درخواست های مشمول قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات استانداری قم
استاندار قم در حکمی، علی فردوسی مدیرکل روابط‌عمومی استانداری قم را با حفظ سمت به عنوان مسئول پیگیری و پاسخگویی به درخواست های مشمول قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات تعیین و منصوب کرد.
شنبه، 17 اردیبهشت 1401 - 15:02

رئیس کل دادگستری استان کرمان تأکید کرد: لزوم اطلاع‌رسانی جامع و سریع به مردم رئیس کل دادگستری استان کرمان تأکید کرد: لزوم اطلاع‌رسانی جامع و سریع به مردم
رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به صدور دستورالعمل اطلاع‌رسانی و ارتباطات رسانه‌ای در قوه قضاییه، گفت: کمیته‌های اطلاع‌رسانی در دستگاه‌های وابسته به قوه قضاییه در کرمان با محوریت روابط‌عمومی دادگستری استان باید شکل گرفته و به صورت فعال ایفای نقش کنند.
شنبه، 17 اردیبهشت 1401 - 15:00

پژوهش/ نقش و کاربرد رسانه های اجتماعی و دیجیتالی در روابط عمومی (یک مطالعه دوازده ساله) پژوهش/ نقش و کاربرد رسانه های اجتماعی و دیجیتالی در روابط عمومی (یک مطالعه دوازده ساله)
این مقاله گزارش مربوط به نتایج یک مطالعه تحلیلی 12 ساله را که بررروی بیش از 5500 شاغل در روابط عمومی انجام شده است را گزارش می دهد. یافته ها نشان دادند که هر سال استفاده از رسانه های اجتماعی و دیگر رسانه های دیجیتال در روابط عمومی افزایش می یابد.
یکشنبه، 21 مرداد 1397 - 17:24

گزارش برگزاری نخستین نشست انجمن تغییرات جهانی روابط‌عمومی گزارش برگزاری نخستین نشست انجمن تغییرات جهانی روابط‌عمومی
در نخستین نشست انجمن تغییرات جهانی روابط‌عمومی تشریح شد نخستین نشست تخصصی ماهانه انجمن روابط‌عمومی ایران در سال ۱۴۰۱ با سخنرانی دکتر سعید فیلسوفیان در خصوص تغییرات جهانی روابط‌عمومی روز دوشنبه ۲۹ فروردین ماه در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی تهران با حضور مدیران ، کارشناسان و اعضا برگزار شد.
شنبه، 17 اردیبهشت 1401 - 13:51

 راهنمای مدیریت رسانه های اجتماعی برای روابط عمومی راهنمای مدیریت رسانه های اجتماعی برای روابط عمومی
رسانه های اجتماعی به روابط عمومی اجازه داده اند تا مخاطبان بسیار بیشتری را به خود اختصاص دهند. پیش از این، روابط عمومی برای افراد خاص مانند سرمایه گذاران و شرکای تجاری استفاده می شد، اما رسانه های اجتماعی باعث شده اند که این گروه هدف گسترش یابد و همه افراد آن را برای موفقیت یک تجارت ضروری بدانند.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 21:06

ادغام رسانه های اجتماعی در روابط عمومی: تولید یک پژوهش روابط عمومی وابسته به رسانه های اجتماعی ادغام رسانه های اجتماعی در روابط عمومی: تولید یک پژوهش روابط عمومی وابسته به رسانه های اجتماعی
این سنتز به بررسی وضعیت روابط عمومی وابسته به رسانه های اجتماعی از طریق یک بررسی (مرور) انتقادی و سنتز منابع (مطالعات) قبلی، پرداخت. به علاوه، در این مطالعه تلاش شد تا مفاهیم نظری و عملی جهت روشن شدن مسیر تحقیقات آینده ارائه شود.
یکشنبه، 9 خرداد 1395 - 09:20

 انتشار شماره دوم نشریه راهبرد ارتباطات و روابط عمومی انتشار شماره دوم نشریه راهبرد ارتباطات و روابط عمومی
شماره دوم نشریه راهبرد ارتباطات و روابط عمومی به همت جمعی از فعالان روابط عمومی کشور منتشر شد.
پنجشنبه، 15 اردیبهشت 1401 - 12:27

کاربرد چهره‌شناسی در روابط عمومی کاربرد چهره‌شناسی در روابط عمومی
در‭ ‬چهره‌شناسی‭ ‬هرچیزی‭ ‬حائز‭ ‬اهمیت‭ ‬است‭. ‬مثلاً‭ ‬از‭ ‬چشم‌ها‭ ‬برای‭ ‬دیدن‭ ‬از‭ ‬بینی‭ ‬برای‭ ‬تنفس‭ ‬و‭ ‬بو‭ ‬کردن‭ ‬و‭ ‬از‭ ‬گوش‌ها‭ ‬برای‭ ‬شنیدن‭ ‬استفاده‭ ‬می‌کنیم‭. ‬هرجزء‭ ‬صورت‭ ‬همچون‭ ‬دریچه‌ای‭ ‬است‭ ‬که‭ ‬بخشی‭ ‬از‭ ‬خصوصیات‭ ‬اخلاقی‭ ‬ما‭ ‬را‭ ‬نمایان‭ ‬می‌کند‭. ‬از‭ ‬دید‭ ‬یک‭ ‬چهره‭ ‬خوان‭ ‬چشم‌ها‭ ‬نمایانگر‭ ‬احتیاط،‭ ‬بینی‭ ‬نشان‭ ‬دهنده‭ ‬حمایت‭ ‬و‭ ‬گوش‌ها‭ ‬بیانگر‭ ‬استقلال‭ ‬اند‭. ‬هر‭ ‬جزء‭ ‬صورت‭ ‬و‭ ‬هر‭ ‬خط‭ ‬روی‭ ‬آن‭ ‬تجسم‭ ‬بخش‭ ‬از‭ ‬عادات‭ ‬و‭ ‬خلقیات‭ ‬دارنده‭ ‬آن‭ ‬است‭ ‬به‭ ‬عبارت‭ ‬دیگر‭ ‬صورت‭ ‬ما‭ ‬آیینه‭ ‬زندگی‭ ‬ماست‭.
پنجشنبه، 15 اردیبهشت 1401 - 11:41

در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»: کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» رونمایی می‌شود در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»: کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» رونمایی می‌شود
کتاب «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» در تاریخ 27 اردیبهشت ماه سال جاری در تالار وحدت رونمایی می‌شود.
پنجشنبه، 15 اردیبهشت 1401 - 10:16

ترسیم الگوی روابط عمومی بحران در جمعیت هلال احمر ترسیم الگوی روابط عمومی بحران در جمعیت هلال احمر
پژوهش حاضر با عنوان «ترسیم الگوی روابط عمومی بحران در جمعیت هلال احمر» دقیقا در راستای توجه به نقشی که هلال احمر در مدیریت بحران دارد، انجام گرفت. به عبارتی تحقیق به دنبال ترسیم الگویی بود که بتوان براساس آن در شرایط حساس و بحرانی، عملکرد روابط عمومی جمعیت هلال احمر را تعیین کرد.
یکشنبه، 16 خرداد 1395 - 08:27

مشاوره روابط عمومی مشاوره روابط عمومی
برترین روابط عمومی ها به مدیریت ارشد شرکت مشاوره می دهند تا برنامه های مطلوبی را اتخاذ کرده و اقدامات بدون توجیه را حذف کنند تا در نخستین مرحله نتیجه ای منفی حاصل نشود.
یکشنبه، 19 شهریور 1396 - 16:56

تقویم روز روابط عمومی: روز جهانی آزادی مطبوعات تقویم روز روابط عمومی: روز جهانی آزادی مطبوعات
مجمع عمومی سازمان ملل متحد در ۲۰ دسامبر ۱۹۹۳ میلادی در چهل و هشتمین اجلاس خود طی مصوبه ۴۳۲/۴۸، روز سوم ماه مه هر سال را به‌عنوان «روز جهانی آزادی مطبوعات» اعلام کرد.
دوشنبه، 13 اردیبهشت 1395 - 08:12

رییس جهاد دانشگاهی قم: روابط‌عمومی‌ها به مدیر دستگاه خدمت می کنند نه به مردم رییس جهاد دانشگاهی قم: روابط‌عمومی‌ها به مدیر دستگاه خدمت می کنند نه به مردم
مدیرکل روابط‌عمومی استانداری قم با حضور در ساختمان مرکزی جهاددانشگاهی و آشنایی با فعالیت های این نهاد انقلابی گفت: جهاددانشگاهی ظرفیت خوبی است که کار را در مسیر علمی پیش ببریم.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 17:08

انتصاب رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران انتصاب رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، طی حکمی "هادی فخاری سالم" را به سمت رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران منصوب کرد.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 17:00

انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان انتصاب سرپرست جدید روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان
با پذیرش استعفای سعید کوشش، مدیر روابط‌عمومی از سوی محمدرضا علیزاده، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، ضیاءالدین الله وردی به عنوان سرپرست روابط‌عمومی این اداره‌کل منصوب شد.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 09:18

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  گزارش برگزاری نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»


  دولت سیزدهم نقش روابط‌عمومی‌ها را جدی بگیرد!


  انتصاب مدیر روابط‌عمومی باشگاه چوکا


  مراسم معارفه سرپرست مدیریت روابط‌عمومی و سرپرست مدیریت تجاری سازی و توسعه بازار بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد


  انتصاب رئیس اداره روابط عمومی بانک دی


  انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد


  چالش‌های بنیادین سه‌گانه‌ی روابط‌عمومی در ایران


  روابط‌عمومی،کرامت انسانی و همدلی اجتماعی


  ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی


  رونمایی از کتاب "مدیریت اطلاعات در روابط‌عمومی"


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»