درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 31 اردیبهشت 1401 - 10:59   

روابط عمومی و مدیریت شایعات سازمانی

  روابط عمومی و مدیریت شایعات سازمانی


ادامه ادامه مطلب یک

زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی

  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی


ادامه ادامه مطلب دو

روابط عمومی هوشمند، نوین و فناور نیاز اصلی جامعه اطلاعاتی است

  روابط عمومی هوشمند، نوین و فناور نیاز اصلی جامعه اطلاعاتی است


ادامه ادامه مطلب سه

ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها

  ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط عمومی هوشمند، نوین و فناور نیاز اصلی جامعه اطلاعاتی است
  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی
  روابط عمومی و مدیریت شایعات سازمانی
  روابط‌عمومی و دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی
  انتشار گزارش «سنجش دیدگاه کارکنان روابط‌عمومی در خصوص ادغام اداره کل حوزه ریاست و اداره کل روابط‌عمومی»
  نتایج یک نظرسنجی جدید: مهم‌ترین پیامد تقلیل و تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها، آسیب‌دیدن اعتماد عمومی است
  نایب رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: جشن ملی روابط‌عمومی تحقق رویایی شیرین بود
  گردهمایی روسای ادارات اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سراسر کشور
  روابط عمومی، نقطه تماس محوری مشتری و سازمان در عصر نوین
  انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

 قابلیت های حوزه روابط‌عمومی را دست کم نگیریم قابلیت های حوزه روابط‌عمومی را دست کم نگیریم
روابط‌عمومی علاوه بر ارتقای جایگاهش به عنوان یک تخصص و نیز مبحث دانشگاهی که از علم ارتباطات سرچشمه می گیرد به حرفه ای کاملا تخصصی تبدیل شده که پرسنل شاغل در این بخش باید علاوه بر دانش کامل از نحوه کار در آن واحد، به طور نسبی از نحوه فعالیت سایر واحدهای سازمان متبوع خویش نیز، اطلاعات و سررشته ای ولو اندک داشته باشند.
دوشنبه، 26 اردیبهشت 1401 - 00:09

هیأت رئیسه شورای روابط‌ عمومی‌های کردستان انتخاب شدند هیأت رئیسه شورای روابط‌ عمومی‌های کردستان انتخاب شدند
با برگزاری مجموع عمومی و به ریاست استاندار کردستان، اعضای هیأت رئیسه هشتمین دوره شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان انتخاب شدند.
دوشنبه، 26 اردیبهشت 1401 - 00:08

پیام تبریک معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی پیام تبریک معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست در پیامی با تبریک فرارسیدن روز ارتباطات و روابط‌عمومی از عموم تلاشگران این عرصه تقدیر و تشکر کرد.
یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 20:28

روابط‌عمومی بر محور مشارکت مداری و اطلاع مداری روابط‌عمومی بر محور مشارکت مداری و اطلاع مداری
روابط عمومی باید بر محور تفکرمداری، مشارکت‌مداری و اطلاع‌مداری باشد تا بتواند در راستای کمک به اثربخشی سازمان مؤثر باشد و با نواندیشی و نوگرایی، ابتکار و خلاقیت مستمر عجین شود و خود را با تحولات و پاسخگویی مرتب به افکارعمومی منطبق و هماهنگ سازد.
یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 15:16

حکمرانی خوب، نمودار سینوسی مشارکت و نقش روابط‌عمومی‌ها حکمرانی خوب، نمودار سینوسی مشارکت و نقش روابط‌عمومی‌ها
حکمرانی خوب سرمایه‌ای به نام «اعتماد» خلق می‌کند. برای مثال در چهار دهه‌ی اخیر و در نظام حاکمیتی موجود در مقاطعی که اعتماد بین حاکمیت و مردم در سطح مطلوبی قرار داشته، میزان مشارکت نیز در برنامه‌های مختلف سیاسی، دفاعی، اجتماعی و فرهنگی نیز بسیار خوب و رافع بسیاری از مشکلات داخلی و خارجی بوده و بالعکس.
یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 13:49

استاندار قم: روابط عمومی‌ها مرکز ثقل احیای عدالت سازمانی هستند استاندار قم: روابط عمومی‌ها مرکز ثقل احیای عدالت سازمانی هستند
استاندار قم در مراسم روز ارتباطات و روابط‌عمومی با اشاره به نقش، اهمیت و جایگاه تعیین کننده روابط‌عمومی در دنیای امروز گفت: روابط عمومی‌ها مرکز ثقل احیای عدالت و نماد کارآمدی اداری بوده و پرچمدار پیشرفت سازمانی محسوب می‌شوند.
یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 12:13

روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی ار ابزارهای قوی مدیریت است روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی ار ابزارهای قوی مدیریت است
با تغییرات گسترده در حوزه ارتباطات، پیچیدگی‌های حوزه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی نیز افزون‌تر شده و امروزه دیگر مدیریت و اقناع افکار عمومی با الگوهای سنتی امکان‌پذیر نیست. با توجه به اینکه شاخص امید، اعتماد و رضایت‌مندی عمومی، ارتباط تنگاتنگی با حوزه روابط عمومی دارد، طراحی و اجرای الگوهای جدید ارتباطی با محوریت شفافیت، تعامل و پاسخ‌گویی و با تأکید بر دسترسی آزاد به اطلاعات، مشارکت‌جویی و روشنگری، باید در دستور کار فعالان این حوزه قرار گیرد.
یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 11:35

محتاطی کارشناس علوم ارتباطات اجتماعی: رویکرد تبلیغی به روابط عمومی ها عنصر اصلی شکاف بین مردم و مسئولین محتاطی کارشناس علوم ارتباطات اجتماعی: رویکرد تبلیغی به روابط عمومی ها عنصر اصلی شکاف بین مردم و مسئولین
متاسفانه در کشورما تخصص گرایی در این حوزه از بین رفته است و توجه جدی به این حوزه نمی شود و حتی امروزه در نهادهای دولتی فردی مورد غضب و بی مهری مدیر قرار گیرد و اگر قرار بر تنبیه باشد و محلی برای ادامه فعالیت پیدا نشود وی را به واحد روابط‌عمومی منتقل می نمایند.
یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 10:39

ما را چه به چرا و چرایی ما را چه به چرا و چرایی
روابط‌عمومی ها این روزها با حال و روز خوشی روبرو نیستند از یک طرف با مشکلات ساختاری و از طرف دیگر نبود امکاناتی که هر روز باید با آن دست و پنجه نرم کنند. اما مهمتر از همه اینها روابط‌عمومی به خاطر جو زمانه سیاست زده کشور و از طرفی بدلیل بروز نبودن آموزش های تخصصی در بادیه بله قربان گویی گرفتار شده اند.
یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 10:11

روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را به جامعه ارائه کنند
معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اشاره به اینکه باید روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را به جامعه ارائه کنند گفت: روابط عمومی‌ها دیده بان‌های هر دستگاه هستند و باید از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کرده و ارتباط خود را با رسانه‌ها هرچه بیشتر تقویت کنند.
یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 01:09

انتصاب سرپرست جدید مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت انتصاب سرپرست جدید مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی «پدرام پاک‌آیین» را به عنوان سرپرست مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت و نیز دستیار رسانه‌ای خود منصوب کرد.
یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 01:05

روزنگار تقویم به 27 اردیبهشت می رسد روزنگار تقویم به 27 اردیبهشت می رسد
امروزه انسان ها نمی توانند در برابر رخدادها و اتفاقات پیرامونی خود بی تفاوت باشند، چرا که می دانند هر رویدادی حتی در دورترین نقطه نیز می تواند تأثیری هرچند ناچیز مستقیم یا غیرمستقیم بر زندگی شان داشته باشد و به این ترتیب انسان امروزی برای ادامه زندگی و کسب موفقیت نیازمند ارتباط و کسب اطلاعات از محیط پیرامونی خود است.
یکشنبه، 25 اردیبهشت 1401 - 00:07

انتصاب مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو انتصاب مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو
در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، محمود نیک دهقان به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این گروه صنعتی منصوب شد.
شنبه، 24 اردیبهشت 1401 - 20:48

روابط‌عمومی‌ راهی به سمت ارتباطات موثر روابط‌عمومی‌ راهی به سمت ارتباطات موثر
طی دو دهه اخیر و با فراگیر شدن فناوری‌های ارتباطی، نقش و اثرگذاری عموم مردم در مناسبات اجتماعی و فرهنگی و به تبع آن مناسبات اقتصادی، بسیار پررنگ‌تر شده است. این تغییرات تا حدی نمود پیدا کرده که دولت‌ها و سازمان‌ها و شرکت های بزرگ، همواره در حال رصد نظرات و واکنش مردم نسبت به تصمیمات خود هستند.
شنبه، 24 اردیبهشت 1401 - 16:49

استقلال؛ اصلی مهم در روابط‌ عمومی سازمان‌ها استقلال؛ اصلی مهم در روابط‌ عمومی سازمان‌ها
مدیر روابط‌عمومی وزارت علوم در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو، نبود استقلال عمل در روابط عمومی‌ها را آسیب رسان دانست.
شنبه، 24 اردیبهشت 1401 - 16:48

نقش فعالان روابط عمومی در تحقق اقتصاد دانش بنیان نقش فعالان روابط عمومی در تحقق اقتصاد دانش بنیان
از آن جا که فرهنگ یک مقوله کلی است نباید این بررسی را تنها محدود به فضای کسب و کار شرکت های دانش بنیان کرد. در این زمینه کارشناسان و مدیران روابط عمومی در سایر سازمان ها وظیفه دارند به حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال کمک کنند و باید با بسترسازی های مناسب در جهت توانمندسازی نیروی کار در حوزه‌های مختلف تولید و صنعت دانش بنیان قدم بردارند.
شنبه، 24 اردیبهشت 1401 - 16:24

نخستین «جشن ملی روابط عمومی» برگزار می‌شود نخستین «جشن ملی روابط عمومی» برگزار می‌شود
نماینده ستاد برگزاری روز روابط عمومی در استان البرز گفت: توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران ، نمایندگی انجمن روابط‌عمومی ایران در استان البرز، ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی ، موسسه کارگزار روابط‌عمومی و با حمایت انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی، انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، بنیاد رودکی و کانون تبلیغاتی آسانگار در «تالار وحدت» برگزار می شود.
شنبه، 24 اردیبهشت 1401 - 15:45

پیام تبریک شهرداری و شورای شهر نشتارود بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریک شهرداری و شورای شهر نشتارود بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
یک سازمان برای پیشرفت خود نیاز به حضور یک روابط عمومی فعال داشته تا با شناخت اهداف سازمان خود نسبت به پاسخگویی به مطالبات مردم اقدام نماید امروزه روابط عمومی به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد.
جمعه، 23 اردیبهشت 1401 - 09:11

 نشست هم اندیشی مسوولان روابط عمومی ادارات شهرستان دهگلان نشست هم اندیشی مسوولان روابط عمومی ادارات شهرستان دهگلان
روابط عمومی که در عمل سریع و چابک نباشد در کار خود دچار چالش خواهد شد و گاهی اوقات وقتی یک خبر در موعد مقرر اطلاع رسانی نشود دستگاه مربوطه از اطلاع رسانی آن بهره ای نمی برد.
جمعه، 23 اردیبهشت 1401 - 00:24

مدیرکل روابط‌عمومی‌ استانداری یزد: روابط‌عمومی‌ نهادهای امداد رسان پاداشی مضاعف دارند مدیرکل روابط‌عمومی‌ استانداری یزد: روابط‌عمومی‌ نهادهای امداد رسان پاداشی مضاعف دارند
مدیرکل روابط‌عمومی استانداری یزد گفت: فعالیت در روابط‌عمومی‌ نهادهای امداد رسان همچون هلال احمر ، پاداشی مضاف دارد و علاوه بر اجر معنوی در پیشگاه خداوند نیز بعنوان باقیات الصالحات ثبت و ضبط خواهد بود.
پنجشنبه، 22 اردیبهشت 1401 - 22:43

نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» به ایستگاه آخر نزدیک می‌شود/ ثبت‌نام رایگان ادامه دارد نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» به ایستگاه آخر نزدیک می‌شود/ ثبت‌نام رایگان ادامه دارد
نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» با همکاری مشترک انجمن متخصصان روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران و موسسه کارگزار روابط‌عمومی در «تالار وحدت» برگزار می‌شود.
سه شنبه، 23 فروردین 1401 - 15:22

ثبت‌نام رایگان در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»  ادامه دارد ثبت‌نام رایگان در نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» ادامه دارد
در آستانه روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی و برگزاری نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»، پوستر این رویداد منتشر شد. نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» با همکاری مشترک انجمن متخصصان روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران و موسسه کارگزار روابط‌عمومی در «تالار وحدت» برگزار می‌شود.
شنبه، 3 اردیبهشت 1401 - 21:04

افزایش روزافزون مهارت کاری کارکنان روابط‌عمومی‌ دستگاه های دولتی مازندران در دستور کار استانداری قرار گرفت افزایش روزافزون مهارت کاری کارکنان روابط‌عمومی‌ دستگاه های دولتی مازندران در دستور کار استانداری قرار گرفت
نوربخش با اعلام این که برگزاری دوره‌های آموزشی و گردهمایی برای افزایش روزافزون مهارت کاری کارکنان روابط‌عمومی‌ دستگاه های دولتی مازندران در دستور کار استانداری قرار دارد ، گفت: در آینده نزدیک شورای اطلاع رسانی و همچنین شورای روابط‌عمومی‌ های استان در چارچوب جدید فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و به طور حتم با تغییرات ساختاری ، روند بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت سیزدهم به اقشار مردم با کیفیت بهتر همراه خواهد شد.
پنجشنبه، 22 اردیبهشت 1401 - 15:03

 نقشه راه روابط‌عمومی‌ شرکت مس ترسیم می‌شود نقشه راه روابط‌عمومی‌ شرکت مس ترسیم می‌شود
مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت مس از ترسیم نقشه راه گروه روابط‌عمومی شرکت مس خبر داد و افزود: با توجه به پتانسیل مجتمع‌های مس سرچشمه، شهربابک و سونگون و در تعامل با روابط‌عمومی ستاد به‌طور‌قطع می‌توانیم تاثیرگذارتر عمل‌کرده و صدای واحد باشیم.
پنجشنبه، 22 اردیبهشت 1401 - 13:37

آشنایی با نسخه مدرن روابط‌عمومی‌ در دنیای کسب و کار آشنایی با نسخه مدرن روابط‌عمومی‌ در دنیای کسب و کار
عرصه روابط‌عمومی مانند بسیاری از حوزه های دیگر در دنیای کسب و کار به طور مداوم در حال تغییر است. امروزه روابط‌عمومی‌ دیگر شباهتی به گذشته ندارد و تحولات بسیار مهمی را پیدا کرده است. هنوز هم بسیاری از برندها مشغول یادگیری اصول و نکات تازه در این راستا هستند. آزمون و خطای پرریسک هم در دستور کار برخی از کسب و کارها قرار دارد. در این میان آشنایی با نسخه مدرن روابط‌عمومی‌ به طور خلاصه به کارآفرینان برای درک بهتر این حوزه کمک خواهد کرد. در ادامه برخی از مهمترین نکات برای آشنایی مناسب با حوزه روابط‌عمومی‌ به شیوه ای مدرن را مرور خواهیم کرد.
پنجشنبه، 22 اردیبهشت 1401 - 13:21

انتصاب نائب رئیس شورای ارتباطات و اطلاع رسانی شهرداری تهران انتصاب نائب رئیس شورای ارتباطات و اطلاع رسانی شهرداری تهران
با حکم علیرضا زاکانی، شهردار تهران مهدی جهانتیغی به عنوان نایب رئیس شورای ارتباطات و اطلاع رسانی شهرداری و دستیار ویژه شهردار تهران منصوب شد.
چهارشنبه، 21 اردیبهشت 1401 - 20:55

جلسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان اردبیل برگزار شد جلسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان اردبیل برگزار شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: مسئولین روابط‌عمومی‌ ادارات و رسانه ها با تحلیل درست از شرایط فعلی جامعه نقش اساسی را در کاهش التهابات جامعه دارند.
چهارشنبه، 21 اردیبهشت 1401 - 20:55

بازنشر/ پورمرادیان با سکوتش روابط عمومی را معنا کرد بازنشر/ پورمرادیان با سکوتش روابط عمومی را معنا کرد
نوبت به استاد که رسید احساسات امانش نداد که چندان صحبت کند. فقط گفت شاید برای اهالی رسانه خوشایند نباشد ولی گه گاه روابط عمومی ها باید سکوت کنند. آری پیشکسوت روابط عمومی، روزنامه نگاری و خبر در مراسم تجلیل اش ترجیح داد که فقط سکوت کند، سکوتی که می خواست با آن روابط عمومی را معنا کند.
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1391 - 12:22

حجم گسترده تولید محتوا در فضای مجازی در خصوص دستاوردهای طرح تشدید نظارت بهداشتی حجم گسترده تولید محتوا در فضای مجازی در خصوص دستاوردهای طرح تشدید نظارت بهداشتی
مشاور معاون وزیر و مدیر روابط‌عمومی سازمان دامپزشکی کشور از حجم گسترده و بی سابقه انعکاس محتواهای نوشتاری و تصویری مرتبط با اجرای طرح ملی تشدید نظارت بهداشتی در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان 1401 خبر داد.
سه شنبه، 20 اردیبهشت 1401 - 18:04

روابط‌عمومی‌، کنشگری و مسئولیت اجتماعی روابط‌عمومی‌، کنشگری و مسئولیت اجتماعی
با بازنگری وضعیت موجود و تحلیل عملکرد روابط‌عمومی‌ در شرایط فعلی آن چنان نمی توانیم این بخش از وظیفه جدی روابط‌عمومی‌ را در قالب مسئولیت اجتماعی مشاهده کنیم، به نظر می رسد رفتار یک سویه و عدم اتخاذ استراتژی گفتمان محور و سمت و سو گرفتن نگاه روابط‌عمومی‌ به مراکز قدرت و تصمیم در سازمان، شرایط دیگری را رقم زده که برای عبور از آن و بهبود و اصلاح این موقعیت، نیازمند بازتعریف و بازنگری مجدد به ویژه در ارتباط با مسئولیت اجتماعی در روابط‌عمومی‌ می باشیم تا از این طریق اصل اعتماد را به عنوان سرمایه و اعتبار اجتماعی بازگردانیم.
سه شنبه، 20 اردیبهشت 1401 - 13:06

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  گزارش برگزاری نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»


  دولت سیزدهم نقش روابط‌عمومی‌ها را جدی بگیرد!


  انجمن متخصصان روابط‌عمومی در جهت اعتلای روابط‌عمومی‌ یک بسته پیشنهادی ارائه کرد


  چالش‌های بنیادین سه‌گانه‌ی روابط‌عمومی در ایران


  روابط‌عمومی،کرامت انسانی و همدلی اجتماعی


  ضرورت راه‌اندازی کتابخانه تخصصی روابط‌عمومی در ادارات روابط‌عمومی


  رونمایی از کتاب "مدیریت اطلاعات در روابط‌عمومی"


  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی


  نتایج یک نظرسنجی جدید: مهم‌ترین پیامد تقلیل و تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها، آسیب‌دیدن اعتماد عمومی است


  نایب رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: جشن ملی روابط‌عمومی تحقق رویایی شیرین بود


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»