درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 7 بهمن 1400 - 06:16   

انتصاب مدیر ارتباطات سایپا

  انتصاب مدیر ارتباطات سایپا


ادامه ادامه مطلب یک

واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند

  واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران

  فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  برترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در سال 2022
  جنبش متاورس
  دیدار رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با مدیرکل روابط‌عمومی سازمان حفاظت محیط زیست
  4 نکته در برنامه ریزی روابط عمومی کسب و کار
  جلسه مدیران روابط عمومی مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد
  چگونه می‌توان به‌رغم اختلاف زیاد، گفتگو کرد؟
  تاکید معاون استاندار لرستان بر لزوم تقویت روابط‌عمومی‌ها
  مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت: قصد داریم روابط عمومی مردم باشیم
  دکتر للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران: آماده توسعه همکاری‌های متقابل با دانشگاه علوم پزشکی ایران هستیم
  وزیر علوم: ما این مسئله را پیگیری کردیم که روابط عمومی به وضعیت خود بازگردد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

 جایگاه بانوان محترم حوزه روابط‌عمومی کجا تعریف شده است؟ جایگاه بانوان محترم حوزه روابط‌عمومی کجا تعریف شده است؟
بانوان حوزه روابط‌عمومی که از اساتید دانشگاهی و مدیران عالیرتبه و کارشناسان این حوزه که خود در عین دعوت میزبان هم محسوب می‌شدند طعم غریبی و عدم حضور را در مراسم چشیدند. تمامی گزارش‌های این نیم قرن حاصل عملکرد آقایان، حضور پر رنگ آنها در عرصه های مدیریتی و موثر به نمایش گذاشته شد. برای لحظه ای طالبان در این مراسم ظهور کرده بود و حتی هدایای تقدیمی با انتخاب کاربری مردانه کمربند و بن کارت خرید کت و شلوار مردانه برنامه‌ریزی شده بود.
جمعه، 24 دی 1400 - 14:30

انتصاب مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل متروی تهران انتصاب مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل متروی تهران
مهدی شایسته اصل مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در حکمی، احسان حامدمقدم را به‌عنوان سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل این شرکت منصوب کرد.
جمعه، 24 دی 1400 - 01:08

 انتصاب سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان انتصاب سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان، سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی این دانشگاه منصوب گردید.
پنجشنبه، 23 دی 1400 - 13:25

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: روابط عمومی، امانت‌دار مسئولان و مردم است نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: روابط عمومی، امانت‌دار مسئولان و مردم است
ر جلسه دیدار با مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری و مشاور اطلاع رسانی استاندار به اهمیت اطلاع رسانی و جایگاه روابط عمومی اشاره کرد و گفت: مجموعه روابط‌عمومی در راستای توفیقات نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بر می دارد.
پنجشنبه، 23 دی 1400 - 13:23

گزارش برگزاری آیین پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط عمومی ایران گزارش برگزاری آیین پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط عمومی ایران
آیین پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط‌عمومی‌ ایران، 23 دی 1400 در سالن اجتماعات شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران برگزار شد.
پنجشنبه، 23 دی 1400 - 13:16

 برگزاری جلسه کمیسیون اقتصادی و زیربنایی شورای اطلاع رسانی دولت در وزارت اقتصاد برگزاری جلسه کمیسیون اقتصادی و زیربنایی شورای اطلاع رسانی دولت در وزارت اقتصاد
جلسه کمیسیون اقتصادی و زیربنایی شورای اطلاع رسانی دولت با حضور رؤسای مراکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی یازده وزارتخانه و دستگاه اقتصادی به میزبانی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
پنجشنبه، 23 دی 1400 - 12:12

ارتقاء 15 رتبه ای روابط عمومی مخابرات منطقه قم در شاخص کشوری
در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی مناطق کشور که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد مهندس بیدخام ضمن اعلام رتبه روابط عمومی های مناطق کسب ارتقا 15 پله ای استان قم را اعلام نمود و گفت : ارتقاء 15 پله ای روابط عمومی مخابرات منطقه قم در بین روابط عمومی های کشور کم نظیر بوده است.
پنجشنبه، 23 دی 1400 - 12:09

 آیین نیم قرن حضور انجمن روابط‌عمومی‌ ایران با سی سال تلاش مستمر آغاز شد آیین نیم قرن حضور انجمن روابط‌عمومی‌ ایران با سی سال تلاش مستمر آغاز شد
آیین نیم قرن حضور انجمن روابط‌عمومی‌ ایران با سی سال تلاش مستمر در سالن اجتماعات شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران آغاز شد.
پنجشنبه، 23 دی 1400 - 11:06

راهنمای مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی منتشر شد راهنمای مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی منتشر شد
هدف این راهنما، ارائه یک نقطه شروع مختصر و مفید برای متخصصین روابط‌عمومی که تمایل به درک دامنه و پتانسیل مزایای ابزارها و خدمات مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی دارند، می‌باشد.
شنبه، 21 اسفند 1400 - 17:19

روابط‌عمومی‌ها در ایران، کجای کار هستند؟! روابط‌عمومی‌ها در ایران، کجای کار هستند؟!
فراموش نکنیم با گسترش بی رویه مراکز تحصیلی آموزش روابط عمومی در گوشه و کنار کشور و اشتغال بیش از ۷۰ هزار نفر در واحدهای روابط عمومی دولتی و خصوصی در سطح کشور و عدم ایجاد جذابیت لازم برای عضویت اکثریت مطلق شاغلان روابط عمومی در دو انجمن فعال کنونی روابط عمومی، نمی توان تصویر خوشایندی برای آینده روابط عمومی در ایران تصور کرد. مگر آن که هر چه زودتر، اراده رشد و ارتقای جایگاه روابط عمومی در سطح عالی مملکت ایجاد شود و با همیاری متخصصان این عرصه، بتوان آب به هدر رفته روابط عمومی در این سال ها را، به جوی اصلی بازگرداند.
چهارشنبه، 22 دی 1400 - 00:04

انتصاب مسئول روابط عمومی کمیته کونگ‌فو پرتو آ کشور انتصاب مسئول روابط عمومی کمیته کونگ‌فو پرتو آ کشور
فرحناز ایزدی فرزند جانباز سرافراز شکرالله ایزدی از استان چهارمحال و بختیاری، با حکم رئیس کمیته کونگ‌فو پرتو آ کشور به عنوان مسئول روابط‌عمومی این کمیته منصوب شد.
سه شنبه، 21 دی 1400 - 14:14

خبر جدید را شنیده‌اید؟ خبر جدید را شنیده‌اید؟
نخستین جشنواره مردم‌داری ایران در دو بخش «مدال‌های روابط‌عمومی ایران» (مدال روابط‌عمومی بین‌المللی، مدال ملی مردمداری، مدال ملی مدیران ارتباط‌گر، مدال ملی روابط‌عمومی سرآمد، مدال ملی مدیریت روابط‌عمومی، مدال ملی روابط‌عمومی صنعتی، مدال ملی روابط‌عمومی خلاق،مدال ملی چهره ماندگار روابط‌عمومی و مدال ملی کارشناس برتر روابط‌عمومی ایران) و «جوایز ویژه روابط‌عمومی ایران» (برنامه‌ریزی، مدیریت انتشارات، مدیریت تبلیغات، مدیریت ارتباطات درون سازمانی، مدیریت ارتباطات الکترونیک، مدیریت روابط رسانه‌ای، مدیریت تشریفات، مدیریت ارتباطات بحران، مدیریت مسئولیت اجتماعی، کار خلاقانه، کمپین روابط‌عمومی و قلب طلایی (نوعدوستی)) و در 22 گروه برگزار می‌شود.
سه شنبه، 21 دی 1400 - 12:20

فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران
همزمان با "هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران"، “نخستین جشنواره مردم‌داری ایران” به عنوان مهمترین رویداد قدردانی‌ از خدمات حرفه‌ای کارگزاران روابط‌عمومی 4 اسفند 1400برگزار می‌شود.
دوشنبه، 1 آذر 1400 - 15:11

گزارش نشست شورای روابط عمومی‌های حوزه تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان کردستان گزارش نشست شورای روابط عمومی‌های حوزه تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان کردستان
نشست شورای روابط عمومی‌های حوزه رفاه و تامین اجتماعی کردستان در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی استان برگزار شد.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 21:56

 انتصاب سرپرست معاونت روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران انتصاب سرپرست معاونت روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران
عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهردار تهران طی حکمی، «محمد صائبی» را به عنوان معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران منصوب کرد.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 21:02

عصر «روابط‌عمومی متاورس» عصر «روابط‌عمومی متاورس»
برای داشتن یک دنیای مجازی پایدار که امکان دسترسی به آن در هر کجا وجود داشته باشد، به قدرت محاسباتی بی‌نهایت، فضای ابری بی‌نهایت بهتر و دسترسی به پهنای باند بی‌نهایت بهتر نیاز داریم. ما به سخت‌افزارهای واقعیت مجازی با قیمت‌های بسیار ارزان نیاز داریم. ما همچنین به روابط عمومی‌های بی نهایت آینده‌نگر نیاز داریم تا بتوانند از فرصت‌های بی‌شماری که این دنیای کاملاً جدید برای روابط عمومی ایجاد می‌کند، حداکثر استفاده را ببرند و جلوتر از دیگران قرار گیرند.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 19:17

انتصاب سرپرست روابط عمومی و هماهنگی امور استان‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای انتصاب سرپرست روابط عمومی و هماهنگی امور استان‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای
عرفان خسرویان سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای، طی حکمی، بابک حاجی نژاد را به عنوان سرپرست حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی امور استان‌ها منصوب کرد.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 18:37

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان: یکی از موثرترین شیوه های تبادل ارتباطات، اقدامات متخصصان روابط عمومی در اطلاع رسانی مطلوب است مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان: یکی از موثرترین شیوه های تبادل ارتباطات، اقدامات متخصصان روابط عمومی در اطلاع رسانی مطلوب است
رضایی در دیدار رئیس و کارشناسان اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: سلاح تبلیغات اثربخش تر از سلاح‌های جنگی است.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 15:47

 تحول در انتصابات و استقلال روابط عمومی‌های وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شد تحول در انتصابات و استقلال روابط عمومی‌های وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شد
در یک حرکت ارتباطی هوشمندانه که ناشی از توجه ویژه مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی به ابعاد جامعه شناختی روابط‌عمومی است خطاب به معاونین وزیر، روسا و مدیران عامل مؤسسات، سازمان ها و شرکت های مادر تخصصی و رؤسای سازمان جهاد کشاورزی استان ها استقلال روابط‌عمومیها از حوزه مدیریت ابلاغ و مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی را مسئول عزل و نصب و ارزیابی روابط‌عمومی ها در سراسر کشور معرفی کرد.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 14:42

5 نکته برای ترکیب کسب‌وکار و سیاست: استراتژی روابط عمومی که باید مراقب آن باشید 5 نکته برای ترکیب کسب‌وکار و سیاست: استراتژی روابط عمومی که باید مراقب آن باشید
یکی از بهترین دلایل برای ترکیب سیاست و کسب‌وکار این است که به شما فرصتی برای افزایش آگاهی از کسب‌وکار و تعامل با بازار هدف خود می دهد. به همین دلیل است که شرکت و مشارکت در رویدادهای سیاسی ایده خوبی است و می تواند راهی هوشمندانه برای تبلیغ کسب و کار و تقویت پیام سیاسی باشد هر چند که می تواند فرصت های عکس را هم ارائه دهد.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 09:51

انتصاب سخنگوی جدید سازمان هواپیمایی کشوری انتصاب سخنگوی جدید سازمان هواپیمایی کشوری
کاپیتان محمد محمدی بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در حکمی میراکبر رضوی را به سمت سخنگو و مدیر روابط عمومی سازمان منصوب کرد.
یکشنبه، 19 دی 1400 - 16:38

جلسه معارفه مدیر روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد جلسه معارفه مدیر روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد
با حکمی به امضای قناعت استاندار خراسان جنوبی، محمود مقامی به عنوان مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری تعیین شد.
یکشنبه، 19 دی 1400 - 16:36

انجمن متخصصان روابط‌عمومی خواستار جلوگیری از تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در کشور شد انجمن متخصصان روابط‌عمومی خواستار جلوگیری از تنزل جایگاه روابط‌عمومی‌ها در کشور شد
در شرایط حاضر که مسئولین عالی‌رتبه کشوری همواره بر توسعه و لزوم تقویت ارتباط و تعامل دولت با مردم تاکید دارند انجام چنین اقدامات وتصمیماتی که سبب تضعیف عملکرد وکارایی روابط‌عمومی‌ها می‌شود موجب تعجب است و قابل قبول نیست.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 08:12

انتصاب مدیر کل روابط عمومی استانداری گلستان انتصاب مدیر کل روابط عمومی استانداری گلستان
دکتر علی محمد زنگانه استاندار گلستان در حکمی علی متکی را به سمت سرپرست اداره کل روابط‌عمومی و امور بین الملل استانداری منصوب کرد.
شنبه، 18 دی 1400 - 23:55

رییس سازمان حفاظت محیط زیست: اقدامات روابط عمومی در راستای سیاست‌های ابلاغی محیط زیست و سند تحول دولت باشد رییس سازمان حفاظت محیط زیست: اقدامات روابط عمومی در راستای سیاست‌های ابلاغی محیط زیست و سند تحول دولت باشد
علی سلاجقه در دیدار با مدیران روابط عمومی ادارات کل حفاظت محیط زیست سراسر کشور که به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد، بر لزوم ارتقای جایگاه روابط‌عمومی در مجموعه سازمان حفاظت محیط زیست تاکید و اظهار کرد: مدیران ادارات کل محیط زیست موظفند نگاه ویژه‌ای به روابط عمومی‌ها داشته باشند کمااینکه این موضوع در ستاد سازمان هم اتفاق خواهد افتاد.
شنبه، 18 دی 1400 - 23:06

انتصاب سرپرست مدیریت امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن انتصاب سرپرست مدیریت امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن
مدیرعامل بانک مسکن در حکمی، «مهدی سندگل نظامی» را به عنوان «سرپرست مدیریت امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن» منصوب کرد.
شنبه، 18 دی 1400 - 21:57

انتصاب مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه انتصاب مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه
محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل فولاد مبارکه طی حکمی محمدجواد براتی را به عنوان مدیر روابط عمومی این شرکت منصوب کرد.
شنبه، 18 دی 1400 - 21:37

نشست مدیران روابط عمومی ادارات کل محیط زیست سراسر کشور برگزار شد نشست مدیران روابط عمومی ادارات کل محیط زیست سراسر کشور برگزار شد
محسن نقیلو در نشست مدیران روابط عمومی ادارات کل محیط زیست سراسر کشور ضمن ابراز خرسندی از حضور در خانواده بزرگ محیط بانان ایران و تشکر از اعتماد معاون رییس جمهور و ریاست سازمان حفاظت محیط زیست افزود: اقدامات رسانه ای تبلیغی و تبیینی در راستای محورهای "سند تحول دولت مردمی" تولید خواهد شد و در دولت سیزدهم نگاه ویژه به حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی صورت می گیرد.
شنبه، 18 دی 1400 - 13:41

انتصاب مدیر روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران استان اصفهان انتصاب مدیر روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران استان اصفهان
سید مسعود خدائی، با حکم رئیس کانون ‌ سردفتران و دفتریاران استان اصفهان به عنوان مدیر روابط‌عمومی این کانون منصوب شد.
شنبه، 18 دی 1400 - 12:57

سه روند بالقوه در بازاریابی دیجیتال و روابط‌عمومی دیجیتال در سال 2022 سه روند بالقوه در بازاریابی دیجیتال و روابط‌عمومی دیجیتال در سال 2022
با توجه به فرا رسیدن سال جدید، زمان بسیار خوبی برای برندهاست تا به روندهای بالقوه در بازاریابی دیجیتال و روابط عمومی دیجیتال در سال 2022 نگاه کنند. به برنامه های بلندمدت خود توجه کنند. در حالی که هیچ کس نمی تواند از آنچه قرار است در آینده اتفاق بیفتد مطمئن باشد، ماندن در صدر روندها و امتحان کردن استراتژی های مختلف می تواند به شرکت ها کمک کند تا برخی از بینش های مفید را شناسایی کنند.
شنبه، 18 دی 1400 - 12:27

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  چطور برنامه ای را با روش های نوین برای برنامه ریزی رسانه های اجتماعی ایجاد کنیم؟


  4 نکته در برنامه ریزی روابط عمومی کسب و کار


  روابط‌عمومی‌ها‌ و نشانه‌های ضعف ساختاری


  وزیر علوم: ما این مسئله را پیگیری کردیم که روابط عمومی به وضعیت خود بازگردد


  450 دانشمند، شرکت‌های روابط‌عمومی و تبلیغاتی را متهم به انتشار اطلاعات نادرست می‌کنند


  چهار انتصاب در روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی


  جلسه مدیران روابط عمومی مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد


  تغییر ساختار سازمانی دانشگاه تهران؛ تنزل جایگاه روابط‌عمومی ادامه دارد


  دیدار رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی با مدیرکل روابط‌عمومی سازمان حفاظت محیط زیست


  مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت: قصد داریم روابط عمومی مردم باشیم


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود