درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 10 آذر 1401 - 23:49   

فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد

  فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

اختلاف بین توییتر و اپل، دو کمپانی عظیم آمریکایی، بالا گرفت

  اختلاف بین توییتر و اپل، دو کمپانی عظیم آمریکایی، بالا گرفت


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب مدیر کل روابط‌عمومی‌ دانشگاه علم و صنعت

  انتصاب مدیر کل روابط‌عمومی‌ دانشگاه علم و صنعت


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد

  فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  سرپرست جدید روابط‌عمومی‌ اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی منصوب شد
  مدیر روابط‌عمومی‌ سازمان آب و برق خوزستان با مدیرکل صدا و سیمای استان خوزستان دیدار کرد
  حکایت همچنان باقی است
  گزینه‌هایی برای خبرنگارانی که با توییتر خداحافظی می کنند 
  اختلاف بین توییتر و اپل، دو کمپانی عظیم آمریکایی، بالا گرفت
  روابط‌عمومی شرکت گاز استان ایلام حائز رتبه برتر شد
  انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه پیام نور لرستان
  قابل توجه روابط‌عمومی‌های شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت
  فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد
  ماجرای فیلم جنجالی یک خبرنگار به مجلس کشید
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

سرپرست جدید روابط‌عمومی‌ اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی منصوب شد سرپرست جدید روابط‌عمومی‌ اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی منصوب شد
«رضا سرخوش» با حکم مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی مسئولیت سرپرستی روابط‌عمومی‌ این اداره کل را بر عهده گرفت.
پنجشنبه، 10 آذر 1401 - 22:56

روابط‌عمومی شرکت گاز استان ایلام حائز رتبه برتر شد روابط‌عمومی شرکت گاز استان ایلام حائز رتبه برتر شد
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: براساس ارزیابی‌های بعمل آمده توسط استانداری ایلام، روابط‌عمومی‌ شرکت گاز استان ایلام موفق به کسب رتبه برتر، دریافت لوح تقدیر و تندیس در تمامی شاخص‌های مورد ارزیابی شد.
پنجشنبه، 10 آذر 1401 - 15:33

انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه پیام نور لرستان انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه پیام نور لرستان
در این حکم محمد میرزایی با حفظ سمتِ مسئول حوزه ریاست دانشگاه به‌عنوان مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه پیام نور لرستان منصوب شد.
پنجشنبه، 10 آذر 1401 - 15:32

فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد
شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا) - || دومین «جشنواره مردم‌داری ایران» سوم اسفندماه سال
چهارشنبه، 9 آذر 1401 - 17:36

روابط‌عمومی‌؛ بیم ها و امیدها روابط‌عمومی‌؛ بیم ها و امیدها
اگر این توجه و این نگاه مدیران به روابط‌عمومی‌ ها نباشد دیری نخواهد پایید که این راه ارتباطی سازمان با مخاطبا ن و مردم به قبرستان فراموشی سپرده شود. کدام روابط‌عمومی‌ از جز تا کل از شهرستان تا استان و از استان تا پایتخت است که به آینده روابط‌عمومی‌ خوش بین باشد و بداند این دوره بیماری و گذار می گذرد و آینده یی بس درخشان در انتظار اوست. روابط‌عمومی‌ در ورطه بی پولی و بی انگیزگی مفرط غوطه می خورند و مرگ مغزی روابط‌عمومی‌ ها، آنها را به ناکجا آباد خواهد برد.
چهارشنبه، 9 آذر 1401 - 14:45

سومین هم‌اندیشی روابط عمومی‌های سازمان و مدیران شرکت‌های تابعه سازمان اقتصادی کوثر سومین هم‌اندیشی روابط عمومی‌های سازمان و مدیران شرکت‌های تابعه سازمان اقتصادی کوثر
سومین نشست هم اندیشی حوزه روابط‌عمومی‌ با حضور حجت الاسلام محمدحسین پیریائی مدیرکل روابط‌عمومی‌ و اطلاع رسانی سازمان و مدیران شرکت‌های تابعه در محل سالن اجتماعات ستاد سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد.  
چهارشنبه، 9 آذر 1401 - 14:12

روابط عمومی‌های برتر استان ایلام معرفی شدند روابط عمومی‌های برتر استان ایلام معرفی شدند
مروز در مراسم تجلیل از روابط‌عمومی‌های برتر استان ، بر اساس ارزیابی‌های انجام شده در یک سال اخیر، از بین دستگاه‌های اجرایی، مسعود احمدیان ،رییس اداره اطلاع‌رسانی اداره‌کل آموزش و پرورش رتبه نخست، عبدالجلیل یعقوبیان مدیر روابط‌عمومی اداره کل راه و شهرسازی رتبه دوم و آزاده خرم مدیر روابط‌عمومی‌ اداره‌کل بهزیستی و محمد سلطانی رییس اداره روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ایلام به‌صورت مشترک رتبه سوم دستگاه‌های اجرایی استان را کسب کردند.
چهارشنبه، 9 آذر 1401 - 14:11

فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد
موسسه کارگزار روابط‌عمومی هر ساله جشنواره‌ای تحت عنوان «جشنواره مردم‌داری ایران» برگزار می‌کند که نخستین آن چهارم اسفند 1400 برگزار شد. این جشنواره مهمترین رویداد قدردانی‌ از خدمات حرفه‌ای کارگزاران روابط‌عمومی (استادان، مدیران، کارشناسان و...) در ایران است.
سه شنبه، 8 آذر 1401 - 17:35

آژانس روابط‌عمومی‌ چیست و چه خدماتی ارایه می‌دهد آژانس روابط‌عمومی‌ چیست و چه خدماتی ارایه می‌دهد
آمار و ارقام نشان می‌دهد در ۵ سال گذشته شاهد رشد ۳۰ درصدی در ظهور و پیدایش آژانس‌های روابط‌عمومی‌ دنیا بوده ایم. این ارقام نشان از اهمیت و نیاز روز افزون سازمان‌ها به مقوله‌ی روابط‌عمومی‌ و ارتباطات است.
سه شنبه، 8 آذر 1401 - 14:44

انتصاب مدیر کل روابط‌عمومی‌ دانشگاه علم و صنعت انتصاب مدیر کل روابط‌عمومی‌ دانشگاه علم و صنعت
منصور انبیاء رئیس دانشگاه علم و صنعت طی حکمی"مهندس غلامحسین خالقی" را برای مدت دوسال به سمت «مشاور رئیس و مدیر کل دفتر ریاست و روابط‌عمومی‌» منصوب کرد.
سه شنبه، 8 آذر 1401 - 13:39

انتصاب رئیس روابط‌عمومی‌ مس سونگون انتصاب رئیس روابط‌عمومی‌ مس سونگون
طی حکمی از سوی عباسزاده مدیرعامل مجتمع مس سونگون، زهرا بی شک به عنوان رئیس روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سونگون منصوب شد.
سه شنبه، 8 آذر 1401 - 13:26

 آیین تجلیل از روابط‌عمومی‌ های برتر دستگاه های اجرایی استان ایلام  آیین تجلیل از روابط‌عمومی‌ های برتر دستگاه های اجرایی استان ایلام
آیین تجلیل از روابط‌عمومیهای برتر دستگاه های اجرایی، فرمانداری ها و شرکت ها در سالن جلسات شهید رجایی صبح امروز (۸ آذر) با حضور حسن بهرام نبا، استاندار ایلام برگزار شد.
سه شنبه، 8 آذر 1401 - 13:25

فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد
این کنفرانس، متخصصان روابط‌عمومی را گرد هم می‌آورد تا پیرامون آخرین پیشرفت‌ها و بهترین شیوه‌ها برای تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی بحث کنند.
شنبه، 28 خرداد 1401 - 21:36

صنعت PR (روابط‌عمومی‌‌) با اضطراب به توییتر نزدیک می‌شود صنعت PR (روابط‌عمومی‌‌) با اضطراب به توییتر نزدیک می‌شود
طبق گفته منابع، تعداد افراد بخش ارتباطات توییتر از 80 به دو نفر کاهش یافته است. این روند نشان‌دهنده همان نوع بی‌اعتنایی است که ایلان ماسک با بستن بخش PR تسلا در سال 2020 نسبت به نقش PR در تقویت شهرت شرکت‌ها اعمال کرد.
یکشنبه، 6 آذر 1401 - 18:49

پوستر پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک رونمایی شد پوستر پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک رونمایی شد
دبیر پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک از رونمایی پوستر این رویداد با موضوع اصلی «هوش مصنوعی، انسان طبیعی و روابط‌عمومی فراگیر» خبر داد و گفت: با وجود پیچیدگی‌ها و انتزاعی بودن موضوعِ این همایش، تلاش شد تا در پوستر با استفاده از اِلمان‌های مرتبط با هوش مصنوعی، تصویری ساده در عین حال مفهومی از آن ارائه شود.
یکشنبه، 6 آذر 1401 - 18:43

وزیر جهاد کشاورزی: در این دوره شاهد رشد روابط‌عمومی‌‌ وزارت جهاد کشاورزی هستیم وزیر جهاد کشاورزی: در این دوره شاهد رشد روابط‌عمومی‌‌ وزارت جهاد کشاورزی هستیم
سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از مجموعه مرکز روابط‌عمومی‌‌ و اطلاع‌رسانی وزارت خانه، ضمن خداقوت به پرسنل این مجموعه اظهار کرد: یکی از ماموریت های بخش روابط‌عمومی‌‌ اطلاع رسانی عملکرد ها و بهبود آنها است و باید هم صدای مردم را به مجموعه منتقل کند و هم صدای مجموعه را به مردم منتقل کند لذا رسالت مهمی برعهده دارد.
یکشنبه، 6 آذر 1401 - 00:33

 نشست مجمع شورای روابط عمومی های تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان  نشست مجمع شورای روابط عمومی های تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به نقش و اهمیت جایگاه روابط عمومی ها گفت: روابط عمومی ها می توانند در تبیین و اطلاع رسانی درست دستاوردهای دولت نقش کلیدی ایفا کنند.
شنبه، 5 آذر 1401 - 17:18

لزوم توجه ویژه به پیوست اجتماعی، فرهنگی و اطلاع رسانی پروژه ها در برنامه هفتم توسعه لزوم توجه ویژه به پیوست اجتماعی، فرهنگی و اطلاع رسانی پروژه ها در برنامه هفتم توسعه
یک فعال حوزه روابط‌عمومی‌‌ و ارتباطات اظهار امیدواری کرد توجه به مصوبات کارگشای هیات وزیران برای تهیه پیوست اجتماعی، فرهنگی و اطلاع رسانی طرح ها و پروژه های کلان کشور در برنامه هفتم توسعه به صورت پررنگ و ویژه مورد توجه قرار گیرد.
شنبه، 5 آذر 1401 - 08:10

۷ اصل روابط‌عمومی‌‌ خوب ۷ اصل روابط‌عمومی‌‌ خوب
اخیراً با مقاله‌ای فوق‌العاده برخورد کردم که هفت عنصر روابط‌عمومی خوب و چرایی اهمیت آنها را بیان می‌کند.  این مقاله از دیدگاه یک آژانس نوشته شده است، اما درس ها برای هر کسی که در تجارت روابط‌عمومی‌‌ و بازاریابی، از استارتاپ ها گرفته تا کسب و کارهای متوسط ​​و شرکت های چند ملیتی، کاربرد دارد:
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 23:00

کسب رتبه برتر جشنواره ملی انتشارات توسط روابط‌عمومی بانک سپه کسب رتبه برتر جشنواره ملی انتشارات توسط روابط‌عمومی بانک سپه
اداره‌کل روابط‌عمومی و مدیریت برند بانک سپه در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی موفق به کسب چند رتبه برتر شد. اداره‌کل روابط‌عمومی و مدیریت برند بانک سپه رتبه اول در بخش‌های خبر، گزارش و صفحه‌آرایی، رتبه دوم مصاحبه و عکس و رتبه سوم در بخش تیتر را از هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی کسب کرد.
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 19:22

افتخارآفرینی فولاد هرمزگان در جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌‌ افتخارآفرینی فولاد هرمزگان در جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌‌
روابط‌عمومی‌‌ شرکت فولاد هرمزگان در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌‌ که در سالن همایش‌های محیط‌زیست برگزار شد، توانست سه جایزه را در حوزه‌های خبر، گزارش و تبلیغات مکتوب کسب کند.
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 19:20

 نشست صمیمی مدیران روابط‌عمومی وزارت راه و شهرسازی  نشست صمیمی مدیران روابط‌عمومی وزارت راه و شهرسازی
وحید قربانی در نشست صمیمی مدیران روابط‌عمومی‌‌ عنوان کرد: نقاط قوت و ضعف روابط‌عمومی‌‌ سازمان‌های تابعه وزارت خانه را به صورت کلی و با نگاهی عادلانه خواهیم سنجید و در بازه ۳ ماهه واحدهای برتر و پرتلاش را معرفی خواهیم کرد.
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 19:12

انتصاب «مدیرکل روابط‌عمومی‌‌» نهاد کتابخانه های عمومی کشور انتصاب «مدیرکل روابط‌عمومی‌‌» نهاد کتابخانه های عمومی کشور
مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با صدور حکمی محمدمهدی زرافشان را به عنوان «مدیرکل روابط‌عمومی‌‌ و امور بین الملل» منصوب کرد.
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 19:10

پنجمین جلسه آموزشی مدیران روابط‌عمومی‌‌ شهرداری مناطق تهران پنجمین جلسه آموزشی مدیران روابط‌عمومی‌‌ شهرداری مناطق تهران
 وی در دومین جلسه روایت‌گری به مدیران توصیه کرد که خلاق و نوآور باشند و در این خصوص گفت: مدیر روابط‌عمومی‌‌ باید ببیند چقدر خلاقیت دارد آیا واگنی است که لوکوموتیو او را می‌کشد یا خودش یک لوکوموتیو است که واگن‌های دیگر را می‌کشد، روابط‌عمومی‌ها‌‌ا باید بتوانند ظرفیت‌های زیادی را ایجاد کنند شما هستید که می‌توانید نهاد خود را با طراوت نگه دارید یا اینکه آن را فشل و غیر کارآمد کنید.
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 19:08

انتصاب سرپرست روابط‌عمومی‌‌ منطقه آزاد کیش انتصاب سرپرست روابط‌عمومی‌‌ منطقه آزاد کیش
مهدی کشاورز با صدور حکمی و با هدف افزایش توانمندی روابط‌عمومی‌‌ کیش، امیر ترکاشوند را به عنوان سرپرست روابط‌عمومی‌‌ منطقه آزاد کیش برگزید.
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 18:57

 سخنگوی سازمان فضایی ایران منصوب شد  سخنگوی سازمان فضایی ایران منصوب شد
حسن سالاریه، معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران طی حکمی، حسین دلیریان را به عنوان مشاور رئیس و سخنگوی سازمان فضایی ایران منصوب کرد.
سه شنبه، 1 آذر 1401 - 17:06

جشنواره‌ رسانه، روابط عمومی و عتف برگزار می‌شود جشنواره‌ رسانه، روابط عمومی و عتف برگزار می‌شود
این جشنواره برای تقویت و تعمیق نگاه راهبردی و مأموریت‌گرا در روابط‌عمومی‌های نظام آموزش عالی از یک سو و تقدیر از رسانه‌های علم و فناوری و تلاش‌های روشنگرانه در تبیین دستاوردهای و مسائل علم و فناوری ایران برگزار می‌شود.
سه شنبه، 1 آذر 1401 - 16:46

بازدید مدیرکل روابط‌عمومی‌ بیمه مرکزی از بیمه ملت بازدید مدیرکل روابط‌عمومی‌ بیمه مرکزی از بیمه ملت
مدیرکل روابط‌عمومی‌ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی در بازدید از بیمه ملت گفت: استفاده از ظرفیت رسانه‌‌ها برای ارتقای جایگاه صنعت بیمه در افکار عمومی ضروری است. شرکت‌های بیمه باید از رسانه‌های تخصصی صنعت بیمه و همچنین رسانه‌های عمومی کشور، برای ارائه برنامه‌ها، ظرفیت‌ها و کارنامه موفق خود به جامعه استفاده کنند.
سه شنبه، 1 آذر 1401 - 13:35

 نشست مدیران روابط‌عمومی‌ها‌ استان ایلام  نشست مدیران روابط‌عمومی‌ها‌ استان ایلام
 دکتر"حسن بهرام‌نیا" عصر امروز، دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ در نشست با مدیران روابط‌عمومی‌ها‌ استان که با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد با عنوان این مطلب که روابط عمومی‌ها پرکار و کم دعا هستند، اظهار کرد: روابط‌عمومی‌های‌ ما در مقیاس ملی رسانه و قلم بدون هیچ گونه ادعایی در تراز خوبی هستند.
سه شنبه، 1 آذر 1401 - 13:34

انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ و امور بین الملل گروه پتروپارس انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ و امور بین الملل گروه پتروپارس
با صدور حکمی از سوی هرمز قلاوند؛ سرپرست گروه پتروپارس، " مهدی صیرفی" به سمت مدیر روابط‌عمومی‌ و امور بین الملل گروه پتروپارس منصوب شد.
سه شنبه، 1 آذر 1401 - 12:54

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  روابط‌عمومی‌؛ بیم ها و امیدها


  سومین هم‌اندیشی روابط عمومی‌های سازمان و مدیران شرکت‌های تابعه سازمان اقتصادی کوثر


  وضعیت رسانه‌ها در ولایات مرکزی افغانستان از پس از قدرت‌گیری دوباره طالبان


  فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد


  روابط عمومی‌های برتر استان ایلام معرفی شدند


  تصاویر جالب زنان در پوستر‌های جنگ جهانی دوم


  ماجرای فیلم جنجالی یک خبرنگار به مجلس کشید


  قابل توجه روابط‌عمومی‌های شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت


  حکایت همچنان باقی است


  انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه پیام نور لرستان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد