درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 2 بهمن 1400 - 15:25   

برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا

  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا


ادامه ادامه مطلب یک

واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند

  واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان هجدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران

  فراخوان آثار جشنواره مردم‌داری ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی
  مصرف کنندگان همه چیز را می خواهند: صنعت خرده فروشی تغییر شکل می دهد تا اولویت های خرید و پایداری را برآورده کند
  چرا بازاریابی ارگانیک فیس بوک هنوز اهمیت دارد؟
  مدیریت بحران روابط‌عمومی از طریق رسانه‌های اجتماعی
  جلسات اداری
  تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی
  واتس‌اپ ابزارهای ترسیمی را برای تصاویر و ویدئوها ارائه می کند
  زندگی تان را برنامه ریزی کنید
  تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است
  تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

مدیریت بحران روابط‌عمومی از طریق رسانه‌های اجتماعی مدیریت بحران روابط‌عمومی از طریق رسانه‌های اجتماعی
از آنجایی که بسیاری از مکالمات به صورت آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی انجام می شود، یک شرکت باید برای مقابله با هر گونه مشکل روابط‌عمومی آماده باشد. با پیروی از این مراحل، یک کسب و کار می تواند این کار را انجام دهد و در دراز مدت وضعیت بهتری داشته باشد.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 08:06

تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است
رئیس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی، نقش روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها را در اجرای راهبردهای کلان کشور و اطلاع رسانی در مواقع بحرانی، مهم و کلیدی دانست و در مورد ادامه رویکردها و راهبردهای فعلی آن‌ها در مورد سوخت هشدار داد.
جمعه، 1 بهمن 1400 - 12:24

تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
رئیس روابط‌عمومی‌ شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از تشکیل یک کارگروه با حضور نمایندگان شرکت‌های پالایشی و تابعه، بدنبال تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرایط اضطرار خبر داد.
جمعه، 1 بهمن 1400 - 12:20

4 نکته روابط‌عمومی برای استفاده در تجارت خود 4 نکته روابط‌عمومی برای استفاده در تجارت خود
یک بخش روابط‌عمومی موفق می داند که در جهان چه می گذرد و می داند که چگونه این اطلاعات را به شیوه ای مثبت به نفع شرکت خود استفاده کند.
پنجشنبه، 30 دی 1400 - 12:13

برنامه ریزی در روابط عمومی برنامه ریزی در روابط عمومی
روابط عمومی نیز با شیوه های مختلفی اعم از تبلیغ، ترغیب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم، زمینه حضور فعال سازمان را فراهم می آورد آنگاه می توان بر پایه اهداف مشخص، پی ریزی اولیه سازمان را انجام داد و برای گامهای بعدی برنامه ریزی کرد.
دوشنبه، 8 آذر 1395 - 09:48

برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای روابط عمومی‌های یزد برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای روابط عمومی‌های یزد
سیزدهمین دوره انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان یزد با رقابت ۲۰ نامزد برگزار شد.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 22:42

 شهردار شهرکرد: روابط عمومی‌ جهادگر آتش ‌به اختیار است شهردار شهرکرد: روابط عمومی‌ جهادگر آتش ‌به اختیار است
شهردار شهرکرد با بیان اینکه روابط عمومی‌ها به عنوان بازوان مدیران سازمان‌ها در شهرداری هستند و باید مورد اعتماد قرار گرفته تا بتوانند بهتر به وظایف خود بپردازند، بیان کرد: روابط‌ عمومی‌ها به دلیل اینکه دارای پست حساس هستند بنابراین باید در راستای تأمین تجهیزات و امکانات مورد نیاز آن‌ها اقدامات لازم در اسرع وقت صورت پذیرد.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 21:27

انتصاب سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان انتصاب سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان
طی حکمی از سوی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان همدان، مهدی جلیلی به عنوان سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان منصوب و از تلاش ها و خدمات محمد سهرابی قدردانی شد.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 14:46

ارایه مقاله «سواد روابط‌عمومی و استراتژی مدیریت شایعه» در نهمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی ارایه مقاله «سواد روابط‌عمومی و استراتژی مدیریت شایعه» در نهمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی
دکتر حمید شکری‌خانقاه، نویسنده کتاب برنامه‌ریزی راهبردی ارتباطی در روابط‌عمومی در نهمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی به ارایه مقاله‌ای با عنوان «سواد روابط‌عمومی و استراتژی مدیریت شایعه» خواهد پرداخت.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 14:27

روابط‌عمومی و فضای مجازی روابط‌عمومی و فضای مجازی
غرق شدن روابط‌عمومی در این فضا که حتی بتواند در بعضی موارد تکذیبیه کانال‌های محلی را انجام دهد با این که هنوز قانون شفاف و متقنی برای پاسخگو نمودن ادمین‌های کانال‌ها پیش‌بینی نشده است، موجب اتلاف وقت روابط‌عمومی‌ها و به حاشیه بردن آن در طول زمان می‌شود.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 14:10

3 روند روابط‌عمومی قابل انتظار در سال 2022 3 روند روابط‌عمومی قابل انتظار در سال 2022
از آنجایی که چشم انداز روابط‌عمومی به طور مداوم در حال تغییر است، بسیار مهم است که از آنچه در صنعت می گذرد مطلع باشیم. همراهی با روندهای فعلی می تواند به شما در ایجاد استراتژی های بی عیب و نقص و مدیریت کارآمدتر کسب و کارتان کمک کند.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 10:42

جشنواره روابط‌عمومی؛ هنر مردمداری در فارس برگزار می شود جشنواره روابط‌عمومی؛ هنر مردمداری در فارس برگزار می شود
سرپرست اداره کل روابط‌عمومی و امور بین الملل استانداری فارس گفت: جشنواره روابط‌عمومی؛ هنر مردمداری بهمن ماه با مشارکت روابط‌عمومی های دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی استان فارس برگزار می شود.
سه شنبه، 28 دی 1400 - 21:25

انتصاب مدیر روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور انتصاب مدیر روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
علیرضا کریمیان با حکم رییس سازمان سنجش آموزش کشور، به عنوان سرپرست حوزه ریاست، روابط‌عمومی و امور بین‌الملل و سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور منصوب و معرفی شد.
سه شنبه، 28 دی 1400 - 21:20

معرفی کتاب/ اصول اجرایی برنامه ریزی بر پایه سناریو در روابط عمومی معرفی کتاب/ اصول اجرایی برنامه ریزی بر پایه سناریو در روابط عمومی
روابط عمومی ساختاری مهم در هر سازمان به شمار می آید که می تواند نقش اساسی در آینده نگری و آینده سازی سازمان داشته باشد. ساخت آینده یک علم و یک هنر اساسی به شمار می آید که متکی به درک و شناخت صحیح از تجربه تاریخی و تحولات جاری است.
دوشنبه، 22 مهر 1398 - 13:26

اول برنامه ریزی بعد اقدام اول برنامه ریزی بعد اقدام
یادگرفتن برنامه ریزی ضروری است. اگر نتوانیم برنامه ریزی کنیم قادر نخواهیم بود از وقت و امکانات خود به خوبی استفاده کنیم. بدون برنامه ریزی دوباره کارهای زیادی پیش می آید و ممکن است به علت عدم تدارک وسایل لازم، انرژی زیادی صرف شود. برای مثال آیا تهیه کبریت کار سختی است؟ مسلما نه.
دوشنبه، 15 بهمن 1397 - 08:11

سیزدهمین جلسه هیأت رئیسه شورای روابط عمومی‌های استان سمنان برگزار شد سیزدهمین جلسه هیأت رئیسه شورای روابط عمومی‌های استان سمنان برگزار شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: ما امروز در جنگ رسانه‌ای قرار داریم و ضرورت دارد تا در این جنگ رسانه‌ای، روایت‌های خود را داشته باشیم و اقداماتی که اثرگذاری بیشتری در متن جامعه دارد را در دستور کار قرار دهیم.
سه شنبه، 28 دی 1400 - 11:31

گزارش سخنرانی پروفسور محسنیان ­راد در مراسم پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روایط عمومی ایران گزارش سخنرانی پروفسور محسنیان ­راد در مراسم پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روایط عمومی ایران
در مورد پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط عمومی ایران چه صحبتی می توان کرد. مگر در ایران روابط عمومی داریم؟ روابط عمومی این فعالیتی نیست که شما انجام می­­ دهید. به نظر من این «فرا روابط عمومی» است. اصطلاحی است که دقایقی پیش با ایده از اصطلاح «فرا ارتباط» به ذهنم آمد.
سه شنبه، 28 دی 1400 - 11:02

 انتصاب مدیر روابط عمومی دیوان عالی کشور انتصاب مدیر روابط عمومی دیوان عالی کشور
امیر هاشمی طی صدور حکمی به سمت سرپرست روابط عمومی دیوان عالی کشور منصوب شد.
دوشنبه، 27 دی 1400 - 16:33

 نشست مدیران روابط‌عمومی معاونت‌ها، سازمان‌ها و مناطق شهرداری اهواز نشست مدیران روابط‌عمومی معاونت‌ها، سازمان‌ها و مناطق شهرداری اهواز
حوزه ارتباطات امری دوسویه و دوطرفه و یک حلقه اتصال بین مردم و مسئولان است که در این راستا باید هوشمندانه به عنوان یک رابط توانمند در برقراری ارتباط دوطرفه بهترین عملکرد را داشته باشیم.
دوشنبه، 27 دی 1400 - 12:57

تفکیک و احیای روابط عمومی شهرداری‌های مناطق در سیرجان تفکیک و احیای روابط عمومی شهرداری‌های مناطق در سیرجان
رای بخش روابط عمومی در بدنه شهرداری، جایگاهی متمایز و اهداف کلانی را با نقش‌پذیری روابط عمومی در توسعه خدمت و ارتقای کیفیت شهرداری تعریف شده و همه فعالیت‌ها شامل تولید خبر، تولیدات چند رسانه‌ای، عکاسی، فیلمبرداری و ... باید حرفه‌ای باشد و بر این اساس افراد توانمند و متخصص برای انجام کارها انتخاب شده است.
دوشنبه، 27 دی 1400 - 12:47

 وبینار سراسری مدیران روابط عمومی ادارات کل و مدیریت های درمان تأمین اجتماعی سراسر کشور برگزار شد وبینار سراسری مدیران روابط عمومی ادارات کل و مدیریت های درمان تأمین اجتماعی سراسر کشور برگزار شد
سید محمدرضا فیاضی، مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: شرایط اجتماعی جامعه به گونه‌ای است جامعه از گفتاردرمانی کلافه و تشنه اقدام و عمل واقعی است. در چنین شرایط صداقت، صراحت، شفافیت و پرهیز از زیاده‌گویی اصول حاکم بر هرگونه فعالیت رسانه‌ای در سازمان تأمین اجتماعی است.
دوشنبه، 27 دی 1400 - 10:33

سومین جلسه کمیته روابط‌عمومی زنجیره آهن و فولاد برگزار شد سومین جلسه کمیته روابط‌عمومی زنجیره آهن و فولاد برگزار شد
سومین جلسه کمیته روابط‌عمومی زنجیره آهن و فولاد در سال ۱۴۰۰، با حضور «رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت»، مدیران روابط‌عمومیشرکت های بزرگ معدنی و فولادی و اعضای هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، امروز یک شنبه ۲۶ دی ماه در سالن جلسات انجمن فولاد ایران برگزار شد.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 21:59

دکتر دارابی: سواد روابط عمومی مسوولان ارشد کشور را افزایش دهیم دکتر دارابی: سواد روابط عمومی مسوولان ارشد کشور را افزایش دهیم
دکتر علی دارابی قائم مقام وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی که از موسسان اولیه انجمن روابط‌عمومی ایران بوده روز پنجشنبه 23 دی ماه در آیین پنجاهمین سال انجمن سخنان صمیمانه، پر محتوی به همراه پیشنهادهای ارزشمندی ایراد کرد که متن کامل آن را به علاقه مندان تقدیم می کنیم.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 21:17

ارتقای جایگاه کشوری روابط عمومی مخابرات اصفهان ارتقای جایگاه کشوری روابط عمومی مخابرات اصفهان
روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان در ارزیابی سه ماهه سوم سال ۱۴۰۰توانست جایگاه خود در بین روابط عمومی های مناطق کشور را ارتقا دهد.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 13:29

انتصاب سرپرست اداره‌کل روابط‌عمومی هلال‌احمر انتصاب سرپرست اداره‌کل روابط‌عمومی هلال‌احمر
رئیس جمعیت در حکمی «مجتبی کشاورز» را به‌عنوان «سرپرست اداره کل روابط‌عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر» منصوب کرد.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 13:00

5 انتظار متخصصان روابط‌عمومی در سال 2022 5 انتظار متخصصان روابط‌عمومی در سال 2022
برای ما بسیار حیاتی‌تر است که از آخرین رویدادهای جهانی استفاده کنیم تا بتوانیم کمپین ها و اعلامیه های موفق را به صورت استراتژیک اجرا کنیم و در عین حال ارزش های برند را حفظ کنیم و با مخاطبان گذشته، حال و آینده همدلی نشان دهیم.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 11:56

با استفاده از نرم افزار اتوماسیون، ارتباط روابط عمومی خود را در لینکدین موثرتر کنید با استفاده از نرم افزار اتوماسیون، ارتباط روابط عمومی خود را در لینکدین موثرتر کنید
خوشبختانه ترکیبی از لینکدین و نرم‌افزار تخصصی پیشرفته‌تر اتوماسیون می‌تواند تلاش‌های توسعه‌یافته را ساده و تسریع کند و نتایجی را که می‌خواهید در زمان کمتر و با تلاش کمتری به دست آورید.
سه شنبه، 24 اسفند 1400 - 23:22

اجلاس سراسری مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار شد اجلاس سراسری مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار شد
در ابتدای این همایش مهندس هاشمی طی اظهاراتی بر ضرورت تغییر شیوه نگرش به موضوعات در دانشگاه های علوم پزشکی با توجه به شرایط جامعه و تغییرات به وجود آمده، نگاه جزئی به مسائل پیرامون، همکاری و هم افزایی مدیران روابط عمومی با یکدیگر و روابط عمومی مرکز، تولید محتوای فاخر، بهره مندی از ایده های خلاقانه، به کارگیری نیروهای جوان، انقلابی و خوش فکر، ارتباط مطلوب با رسانه ها و افزایش تعاملات جهت رفع مشکلات حوزه سلامت و رصد فضای مجازی تاکید کرد.
شنبه، 25 دی 1400 - 17:28

مراسم پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط عمومی ایران برگزار شد مراسم پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط عمومی ایران برگزار شد
مراسم پنجاهمین سال تاسیس انجمن روابط‌عمومی‌ ایران و سی سال تلاش مستمر انجمن تحت عنوان "نیم قرن حضور،سی سال تلاش" روز پنجشنبه ۲۳ دی‌ماه در شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران برگزار شد.
شنبه، 25 دی 1400 - 15:29

آیا اخراج از توییتر به نفع دونالد ترامپ شده است؟ آیا اخراج از توییتر به نفع دونالد ترامپ شده است؟
استراتژی آقای ترامپ سیطره کامل بر چرخه خبری بود. توییتر کمک شایانی در این مسیر به او کرد. خبرنگاران در اتاق‌های خبر سراسر دنیا روزانه منتظر نخستین توییت او بودند. حرفی که خیلی شنیده می‌شد "بیدار شد" بود. ترامپ، در عمل، یک ماشین خبرسازی بود.
شنبه، 25 دی 1400 - 15:00

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی


  برنامه ریزی شرکتی؛ ماهیت و چالش ها


  زندگی تان را برنامه ریزی کنید


  تحلیل متون خبری به کمک هوش مصنوعی


  دیجیتال


  برنامه جدید اینستاگرام: قابلیت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا


  تحول دیجیتال


  تعارض در اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، تعرض به امنیت روحی و روانی مردم است


  تشکیل کارگروه تدوین شیوه نامه مدیریت بحران روابط‌عمومی‌ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی


  فناوری


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین "جشنواره مردمداری ایران" برگزار می‌شود