درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 29 اردیبهشت 1401 - 07:13   

رونمایی از کتاب "روابط عمومی و رسانه ، دوست یا دشمن" در جشن ملی روز روابط عمومی

  رونمایی از کتاب "روابط عمومی و رسانه ، دوست یا دشمن" در جشن ملی روز روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی

  افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی


ادامه ادامه مطلب دو

عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد

  عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد


ادامه ادامه مطلب سه

ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها

  ظلم نابخشودنی در حق روابط‌عمومی‌ها


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  دکتر عاملی: روابط عمومی متاورس، عرصه حضور سه بعدی، محسوس، هویت‌دار، هویت بخش، غیر مرکزی، منعطف برای تغییر همراه با مشارکت همگانی در فضای دوم است
  نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» از منظر تصویر
  حقوق شهروندی باید به یک گفتمان و مطالبه عمومی تبدیل شود.
  تقدیر از خدمات و زحمات روابط عمومی و امورفرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهرنشتارود
  نماهنگ شادروان استاد پیشکسوت روابط‌عمومی قربانعلی پورمرادیان
  انتصاب، سرپرست روابط‌عمومی شهرداری زنجان
  رونمایی از کتاب "روابط عمومی و رسانه ، دوست یا دشمن" در جشن ملی روز روابط عمومی
  مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها بهترین حامیان روابط‌عمومی ها هستند
  پیشکسوتان و فعالان عرصه روابط‌عمومی تقدیر شدند
  زبان گویای مردم
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آموزش روابط عمومی  

3 نکته برای گنجاندن اتوماسیون در استراتژی روابط عمومی 3 نکته برای گنجاندن اتوماسیون در استراتژی روابط عمومی
خوشبختانه، در عصر تکنولوژی امروز، بسیاری از وظایف وجود دارد که متخصصان روابط عمومی می توانند از طریق اتوماسیون روابط عمومی آنها را خودکار کنند، که می تواند کار آنها را بسیار آسان کند.
سه شنبه، 12 بهمن 1400 - 14:12

5 استراتژی روابط عمومی که باید در سال جدید امتحان کنید 5 استراتژی روابط عمومی که باید در سال جدید امتحان کنید
شاید تعجب کنید که بدانید این روزها مردم چقدر گوش می دهند. اگر کسی وقت یا علاقه ای به خواندن کتابی نداشته باشد، در زمان استراحت به کتاب گوش می دهد. مردم همچنین به برنامه های گفتگو و اینفلوئنسرها به همان شیوه ای که آنها را تماشا می کنند گوش می دهند. تمام تلاش خود را برای ایجاد روابط با این افراد انجام دهید و از فرصت استفاده کنید و در مورد تجارت خود صحبت کنید.
دوشنبه، 11 بهمن 1400 - 10:45

  10 توصیه برای جلوگیری از یک بحران کامل روابط عمومی 10 توصیه برای جلوگیری از یک بحران کامل روابط عمومی
شما نمی توانید یک بحران روابط عمومی را از بین ببرید، اما راههایی برای جلوگیری از وخیم تر شدن اوضاع وجود دارد. شما ابتدا باید هر بحران احتمالی را که احتمالا به شهرت شرکت آسیب می رساند پیش بینی کنید.
دوشنبه، 26 آذر 1397 - 15:49

درس‌های روابط‌عمومی از ایلان ماسک درس‌های روابط‌عمومی از ایلان ماسک
شهرت اصلی ایلان ماسک محدود به این عرصه نیست. ایلان ماسک در حوزه های مختلف فناوری نیز نقش مهمی ایفا کرده است. یکی از نکات جالب در مورد ایلان ماسک نگاه متفاوتش به حوزه روابط‌عمومی است. بدون تردید مقالات و تحلیل های بسیار زیادی در مورد نحوه فعالیت ایلان ماسک در دسترس قرار دارد.
شنبه، 4 بهمن 1399 - 21:14

هفت روش برای ایجاد یک استراتژی روابط عمومی موفق هفت روش برای ایجاد یک استراتژی روابط عمومی موفق
یک برنامه روابط عمومی موفق می تواند مشتریان جدیدی را به خود جلب کند، شهرت شما را ارتقا و آگاهی از برند را بهبود بخشد. ایجاد یک طرح جامع و تفصیلی به شما اطمینان می دهد که اهداف روابط عمومی خود را پیگیری و برآورده کنید.
پنجشنبه، 8 اسفند 1398 - 23:43

4 نکته در برنامه ریزی روابط عمومی کسب و کار 4 نکته در برنامه ریزی روابط عمومی کسب و کار
من هنوز از انجام روابط عمومی لذت می برم و من هنوز به انجام آن ادامه می دهم اما درک نکردم که پروژه ای مثل گلامتریپرینور چقدر می تواند پر شور باشد، و می تواند مجموعه ای کاملا متفاوت از تجارب یادگیری را برای ما به همراه داشته باشد.
یکشنبه، 19 مرداد 1393 - 14:30

5 نکته برای رد کردن مودبانه جلسات بی فایده 5 نکته برای رد کردن مودبانه جلسات بی فایده
سال 2022 است و ارتباط‌دهندگان همچنان در تلاشند تا جلسات بی‌فایده‌ای را که باعث اتلاف وقت و انرژی می‌شوند، کنار بگذارند.
یکشنبه، 3 بهمن 1400 - 10:21

تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی تنظیم موثر اهداف و مقاصد برنامه ریزی روابط عمومی
اسطوره های زیادی برای سال ها وجود داشتند که می گفتند: عملکرد روابط عمومی واقعا اندازه گیری نمی شود و به همین دلیل نمی توان انتظار داشت که بتوان به بررسی عملکرد و بودجه به گونه ای که در سایر بخش های سازمان به آن رسیدگی می شود، پرداخت. این روزها شما می توانید ارزش کار روابط عمومی تان را با تنظیم و آرشیو مقاصد قابل ارزیابی برای فعالیت ها اثبات کنید.
سه شنبه، 21 آبان 1392 - 11:25

مدیریت بحران روابط‌عمومی از طریق رسانه‌های اجتماعی مدیریت بحران روابط‌عمومی از طریق رسانه‌های اجتماعی
از آنجایی که بسیاری از مکالمات به صورت آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی انجام می شود، یک شرکت باید برای مقابله با هر گونه مشکل روابط‌عمومی آماده باشد. با پیروی از این مراحل، یک کسب و کار می تواند این کار را انجام دهد و در دراز مدت وضعیت بهتری داشته باشد.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 08:06

جلسات اداری جلسات اداری
گرچه «جلسۀ اداری» پدیدۀ نسبتاً جدیدی است، انسان‏ها از دیرباز برای اخذ تصمیمات خود گردِ هم آمده ‏اند و شعرا و نویسندگان اَعمال آن‌ها را در آثارشان نقل کرده ‏اند. ایلیاد، یکی از پایه‏ های ادب غرب، با جلسه آغاز می‏ شود. هومر چنان به‌دقت رفتار آدم‏ ها در جلسات را نشان می ‏دهد که بزرگان مدیریتِ امروز به گَرد پای او هم نمی ‏رسند. راهی را که هومر نشان می‏ دهد آثار ادبی برجستۀ دیگر دنبال می‏ کنند: آثار اصیل ادبیات غرب، دربارۀ نحوۀ ثمربخش ‏ترکردن جلسات اداری، تعلیمات فراوانی دارند که کسی به آن‏ها‏ توجه نکرده است.
شنبه، 2 بهمن 1400 - 00:13

4 نکته روابط‌عمومی برای استفاده در تجارت خود 4 نکته روابط‌عمومی برای استفاده در تجارت خود
یک بخش روابط‌عمومی موفق می داند که در جهان چه می گذرد و می داند که چگونه این اطلاعات را به شیوه ای مثبت به نفع شرکت خود استفاده کند.
پنجشنبه، 30 دی 1400 - 12:13

3 روند روابط‌عمومی قابل انتظار در سال 2022 3 روند روابط‌عمومی قابل انتظار در سال 2022
از آنجایی که چشم انداز روابط‌عمومی به طور مداوم در حال تغییر است، بسیار مهم است که از آنچه در صنعت می گذرد مطلع باشیم. همراهی با روندهای فعلی می تواند به شما در ایجاد استراتژی های بی عیب و نقص و مدیریت کارآمدتر کسب و کارتان کمک کند.
چهارشنبه، 29 دی 1400 - 10:42

ماندگاری کارکنان ماندگاری کارکنان
افزایش حفظ کارکنان به طور مستقیم بر موفقیت کسب‌وکار تأثیر می گذارد، زیرا داشتن کارکنان بیشتر یا تعداد مناسب کارمندان، دستیابی به اهداف تجاری را آسان تر می کند.
سه شنبه، 24 اسفند 1400 - 16:08

به راحتی و به سرعت ویدیوها را برای کانال یوتیوب خود ویرایش کنید به راحتی و به سرعت ویدیوها را برای کانال یوتیوب خود ویرایش کنید
ممکن است برای ویدیوهای خود به ویرایش حرفه‌ای ویدیو نیاز داشته باشید. با این حال، قبل از شروع، مهم است که در مورد ابزارها، فرآیندها و عناصر اصلی ویرایش، مانند طرح اولیه نرم افزار ویرایش، عناصر ویرایش، گردش کار ویرایش، و ابزارهای ویرایش اولیه مورد استفاده، بیاموزید.
چهارشنبه، 25 اسفند 1400 - 00:17

5 انتظار متخصصان روابط‌عمومی در سال 2022 5 انتظار متخصصان روابط‌عمومی در سال 2022
برای ما بسیار حیاتی‌تر است که از آخرین رویدادهای جهانی استفاده کنیم تا بتوانیم کمپین ها و اعلامیه های موفق را به صورت استراتژیک اجرا کنیم و در عین حال ارزش های برند را حفظ کنیم و با مخاطبان گذشته، حال و آینده همدلی نشان دهیم.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 11:56

 ۵ دلیل که نوشتن به سلامت روان ما کمک می‌کند ۵ دلیل که نوشتن به سلامت روان ما کمک می‌کند
آیا تا‌به‌حال خاطرات خود را نوشته‌اید یا دفتر یادداشت روزانه دارید؟ نوشتن رویداد‌های زندگی به گفته جولیا ساموئل، نویسنده و روان‌درمانگر، شیوه‌ای برای روان‌درمانی است و تاثیر مثبتی روی افراد می‌گذارد. در این مطلب، به پنج دلیل که نوشتن اثر مثبتی بر تندرستی و سلامت روان می‌گذارد، می‌پردازیم:
شنبه، 25 دی 1400 - 10:16

5 نکته برای ترکیب کسب‌وکار و سیاست: استراتژی روابط عمومی که باید مراقب آن باشید 5 نکته برای ترکیب کسب‌وکار و سیاست: استراتژی روابط عمومی که باید مراقب آن باشید
یکی از بهترین دلایل برای ترکیب سیاست و کسب‌وکار این است که به شما فرصتی برای افزایش آگاهی از کسب‌وکار و تعامل با بازار هدف خود می دهد. به همین دلیل است که شرکت و مشارکت در رویدادهای سیاسی ایده خوبی است و می تواند راهی هوشمندانه برای تبلیغ کسب و کار و تقویت پیام سیاسی باشد هر چند که می تواند فرصت های عکس را هم ارائه دهد.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 09:51

5 چیزی که به عنوان یک کارمند از راه دور باید روی آنها تمرکز کنید تا ارتقا پیدا کنید 5 چیزی که به عنوان یک کارمند از راه دور باید روی آنها تمرکز کنید تا ارتقا پیدا کنید
ارتباطات مجازی حیاتی هستند و مطمئناً می‌توانند به پیشرفت شغلی شما کمک کنند، اما ملاقات حضوری - حتی اگر به ندرت - می‌تواند آن ارتباطات بداهه و بی‌نظیر را ایجاد کند که تکرار آن‌ها به صورت آنلاین غیرممکن است.
شنبه، 18 دی 1400 - 14:31

پنج استراتژی اثبات شده برای تصمیم‌گیری بهتر در لحظات پرتنش پنج استراتژی اثبات شده برای تصمیم‌گیری بهتر در لحظات پرتنش
بیماری همه‌گیری کرونا، عدم اطمینان در مشاغل و امور مالی و ناآرامی های اجتماعی رو به افزایش ارتباط ما را با دوستان و خانواده و احساس امنیت، ایمنی و سلامتی ما را مختل کرده است. این بحران ها چالشی برای افراد شاغل در حوزه ارتباطات و رهبران محسوب می شود: چگونه می توانیم تصمیماتی بگیریم که ممکن است به کسب و کارمان یا آسیب بزند و یا موجب ارتقای آن شود؟
چهارشنبه، 17 دی 1399 - 10:01

سه واژه جادویی در ارتباطات سازمانی سه واژه جادویی در ارتباطات سازمانی
افرادی که سه عنصر جادویی اطلاعات، اعتماد و نیت مثبت را در خود دارند، افرادی تاثیرگذار در سازمان‌ها و تیم‌های کاری خواهند بود و همین افراد هم هستند که معمولا به خود جرات می‌دهند درباره ناگفتنی‌ها سخن بگویند و مطمئن هستند بیان موضوعات سخت و ناخوشایند توسط آنها پیامدهای مثبتی برای سازمان و تیم‌های کاری‌شان خواهد داشت، چرا که آنها به ترکیبی از اطلاعات و اعتماد سازمانی و نیت پاک مجهز هستند و نظرات آنها به‌طور حتم از سوی سازمان جدی گرفته خواهد شد.
یکشنبه، 12 بهمن 1399 - 15:28

5 الگوی رایج روابط‌عمومی‌ در سال 2021 5 الگوی رایج روابط‌عمومی‌ در سال 2021
عرف این است که هر بلاگر سرشناس در حوزه‎ روابط‌عمومی‌، مطلبی درباره‌‎ جالب‌ترین الگوهای روابط‌عمومی‌ در سال آتی منتشر کند. اعتقاد دارم که گرایش داخلی سازمان‎‌ها بیشتر خواهد شد و تعداد بیشتری از آن‎ها به دنبال استراتژی‌های روابط‌عمومی‌ در داخل سازمان‌شان خواهند بود.
سه شنبه، 17 اسفند 1400 - 23:11

پایداری و روابط‌عمومی: عشق مورد علاقه زمین پایداری و روابط‌عمومی: عشق مورد علاقه زمین
پایداری می تواند بیشتر از تلاش یک کسب و کار برای دوستدار محیط زیست باشد. پایداری با ایجاد اعتماد و ایجاد روابط بهتر برای مشاغل، تلاش های روابط‌عمومی را تقویت می کند. همه دانشجویان روابط‌عمومی باید مزایای پایداری در عصر حاضر را درک کنند.
شنبه، 11 دی 1400 - 12:09

3 نکته برای مدیریت یک کسب و کار کوچک جدید 3 نکته برای مدیریت یک کسب و کار کوچک جدید
مدیریت یک کسب و کار می تواند بسیار مفید باشد. با این حال، شما باید کاملا آماده باشید. تحقیقات خود را انجام دهید، افراد شایسته را پیدا کنید و از هر مرحله از فرآیند لذت ببرید.
چهارشنبه، 1 دی 1400 - 10:00

چهار نکته طلایی که در مصاحبه کاری به کارتان می‌آید چهار نکته طلایی که در مصاحبه کاری به کارتان می‌آید
دو کارشناس، دیل ویلیامز دبیر استخدام در شرکت یوک، و سینه‌آد بانتینگ، نایب رئیس بازاریابی مانستر در اروپا، در مصاحبه با نشریه گلمور از چهار چیزی صحبت کرده‌اند که برای گرفتن یک شغل هرگز نباید در مصاحبه شغلی ذکر شوند.
یکشنبه، 1 فروردین 1400 - 15:54

هر رنگ چه پیامی به مشتری ارسال می کند؟ هر رنگ چه پیامی به مشتری ارسال می کند؟
به گزارش سایت سوشال مدیا 85 درصد از مشتریان می گویند رنگ نقش مهمی در آنچه آن ها می خرند، ایفا می کند. رنگ ها به طور متوسط 80 درصد در شناسایی برندها اثر دارند. سهم اثر رنگ ها در پذیرش یا رد محصولات 60 درصد گزارش شده است.
سه شنبه، 30 آذر 1400 - 03:12

چرا برند شما به «بازاریابی» نیاز دارد – و 5 راه برای انجام آن چرا برند شما به «بازاریابی» نیاز دارد – و 5 راه برای انجام آن
اگر می خواهید تجارت شما سریع رشد کند، باید اطمینان حاصل کنید که عملیات فروش و بازاریابی شما هماهنگ است. از اینکه چگونه بسیاری از کسب و کارها در هماهنگی این عملیات شکست می خورند، شگفت زده خواهید شد.
دوشنبه، 29 آذر 1400 - 08:24

9 روند تجارت الکترونیک پس از همه گیری 9 روند تجارت الکترونیک پس از همه گیری
در سال گذشته از زمان شیوع بیماری همه گیر، چیزهای زیادی تغییر کرده است. روند تجارت الکترونیک نیز در حال تغییر است. مشتریان بیشتر برای تامین نیازهای خود به خرید آنلاین روی می آورند. زمان بسیار خوبی برای بازاریابان خرده‌فروشی است تا به نحوه ارائه خدمات بهتر به مشتریان فکر کنند. بیایید به ملاحظات مهم برای بازاریابان خرده فروشی و ایده هایی برای برنامه ریزی برای آینده فکر کنیم.
یکشنبه، 28 آذر 1400 - 10:22

اینفلوئنسرها و مشتریان را در آغوش بگیرید اینفلوئنسرها و مشتریان را در آغوش بگیرید
یک استراتژی رشد عالی می‌تواند شامل ارتباط با اینفلوئنسرها یا رهبران فکری با تخصص در صنعت شما باشد و یا آنها را در ویدیوهای خود به نمایش بگذارید یا آنها را وادار کنید تا برند شما را در محتوای خود تأیید کنند.
شنبه، 27 آذر 1400 - 12:39

راه بهتر برای تبلیغ محصولات و خدمات راه بهتر برای تبلیغ محصولات و خدمات
به گفته eMarketer، سال 2021 یک سال رشد بزرگ را برای مشاغلی که روی تأثیرگذاران سرمایه گذاری می کنند آغاز کرد. تا سال 2023، تنها در ایالات متحده یک صنعت 4.62 میلیارد دلاری خواهد بود.
شنبه، 27 آذر 1400 - 10:11

31 دلیل عمدۀ شکست و ناکامی از منظر هیل 31 دلیل عمدۀ شکست و ناکامی از منظر هیل
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 31 دلیل عمدۀ شکست و ناکامی. نکات مهم بدین قرار است: (هیل، 1379، ص 128 ـ 122)
چهارشنبه، 28 آذر 1397 - 15:54

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز روابط عمومی/ تصویب 27 اردیبهشت، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم رسمی کشور


  روز روابط عمومی بر جامعه روابط عمومی کشور گرامی باد


  بازنشر/ سایه روشن های روابط عمومی ایران در گفتگو با استاد کاظم متولی


  بیانیه انجمن روابط‌عمومی ایران به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، "روز و هفته روابط‌عمومی"


  نگاهی گذرا به نامگذاری روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی


  ارتباطات جهان‌گستر و روابط‌عمومی‌های ارتباط گر


  بسته پیشنهادی اعتلای روابط‌عمومی در ایران


  افزایش انتظارات از روابط عمومی با توجه به گسترش بحران های زیست محیطی


  روز جهانی ارتباطات دوربرد و جامعه اطلاعاتی


  عضو شورای اطلاع رسانی دولت: جایگاه روابط‌عمومی‌ها ارتقا یابد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی»