درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 18:44   

آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

انتشارات دانشگاه آکسفورد «rizz» را به عنوان کلمه سال خود انتخاب کرد

  انتشارات دانشگاه آکسفورد «rizz» را به عنوان کلمه سال خود انتخاب کرد


ادامه ادامه مطلب دو

آی‌بی‌اِم اولین تراشه کوانتومی 1000 کیوبیتی را منتشر کرد

  آی‌بی‌اِم اولین تراشه کوانتومی 1000 کیوبیتی را منتشر کرد


ادامه ادامه مطلب سه

سقوط عمدی هواپیما برای تهیه ویدئوی یوتیوب

  سقوط عمدی هواپیما برای تهیه ویدئوی یوتیوب


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  موضوع آلایندگی‌ها و اصلاح قضاوت‌ها
  آینده روابط‌عمومی در عصر رسانه‌های دیجیتال
  تشکیل کارگروه‌های عملیاتی برای اجرای سند تحول روابط‌عمومی‌های خراسان رضوی
  دوره آموزش «خبرنویسی» به همت روابط‌عمومی استانداری کرمانشاه برگزار شد
  ترکیب جدید هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی آذربایجان شرقی
  بیش از ۲ هزار لابی‌گر سوخت‌های فسیلی در مذاکرات «کوپ ۲۸» حضور دارند
  رسانه‌های خبری پیشرو در حال انجام سبزشویی صنعت سوخت‌ فسیلی هستند
  چگونه می‌توان از اسرائیل انتقاد کرد بدون اینکه انگ یهودی‌ستیزی به شما بزنند؟
  اثرات زیست‌محیطی و بهداشتی آلودگی هوا
  فلسطینی‌ها پس از قطع ارتباط تلفن و اینترنت چگونه دوباره آنلاین شدند؟
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آموزش روابط عمومی  

آینده روابط‌عمومی در عصر رسانه‌های دیجیتال آینده روابط‌عمومی در عصر رسانه‌های دیجیتال
در این مقاله، دیپا نگرج، رئیس جهانی ارتباطات و اکوسیستم نوآوری Sparkle در Mphasis، در مورد آینده روابط‌عمومی در عصر رسانه‌های دیجیتال بحث می‌کند. او می‌نویسد که روابط‌عمومی به عنوان یک رشته در حال تغییر است زیرا مخاطبان، نحوه مصرف اخبار و انتظارات از ارتباطات تجاری در حال تغییر است.
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 14:08

 اثرات زیست‌محیطی و بهداشتی آلودگی هوا اثرات زیست‌محیطی و بهداشتی آلودگی هوا
این مقاله به بررسی اثرات زیست محیطی و بهداشتی آلودگی هوا می‌پردازد. نویسندگان ابتدا به تعریف آلودگی هوا و انواع آلاینده‌های موجود در هوا می‌پردازند. سپس، اثرات آلودگی هوا بر سلامت انسان، از جمله بیماری‌های تنفسی، بیماری‌های قلبی عروقی، سرطان ریه و اختلالات عصبی مرکزی را بررسی می‌کنند. در نهایت، نویسندگان راهکارهایی برای کاهش آلودگی هوا را ارائه می‌دهند.
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 09:19

روابط‌عمومی و ارتباطات: ابزاری قدرتمند برای مقابله با بحران‌های آب، خاک و هوا روابط‌عمومی و ارتباطات: ابزاری قدرتمند برای مقابله با بحران‌های آب، خاک و هوا
با استفاده از روابط‌عمومی و ابزارهای ارتباطی می‌توان مردم را در مورد بحران‌های زیست‌محیطی آگاه کرد، دانش آنها را در این زمینه افزایش داد و نگرش آنها را نسبت به محیط‌زیست تغییر داد. این اقدامات می‌تواند به مقابله با این بحران‌ها و حفاظت از محیط‌زیست کمک کند.
سه شنبه، 14 آذر 1402 - 11:15

راز موفّقیّت راز موفّقیّت
بهترین راه واسه پرت کردن حواسمون از لذّت‌هایِ فوری، اینه که مُدام پاداشی که در پس به تعویق انداختن اون لذت‌ها هست‌رو مرور کنیم و یه کم دیگه به خودمون فرصت بدیم. منظور اینه که مثلا اگه دنبال لاغر شدنی، یا به دنبال قبولی تو کنکور یا گرفتن نمره بالای آیلتس یا تافلی و ... راهی نداری جز اینکه تفریحاتی که دم دستته‌رو فدای پاداشی کنی که قراره در آینده با رسیدن به هدفت صاحبش بشی و چی بهتر از اینکه با فکر کردن به خواسته‌ها، یه کم دیگه به خودت فرصت دور کردن اون لذّت‌رو بدی!
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 21:28

نقش روابط‌عمومی‌ها در آگاهی‌بخشی برای بحران خاک نقش روابط‌عمومی‌ها در آگاهی‌بخشی برای بحران خاک
آگاهی‌بخشی برای بحران خاک یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که می‌توان برای مقابله با این چالش انجام داد. روابط‌عمومی‌ها نیز به عنوان متخصصان ارتباطی می‌توانند نقش مهمی در این زمینه ایفا کنند. آنها می‌توانند از مهارت‌ها و دانش خود برای تولید و توزیع محتوای آموزشی و آگاهی‌بخشی، برگزاری رویدادها، برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی و ایجاد مشارکت با جوامع مختلف استفاده کنند.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 13:00

استراتژی‌های کلیدی برای بهبود خدمات مشتری کسب‌وکار استراتژی‌های کلیدی برای بهبود خدمات مشتری کسب‌وکار
بر اساس فهرست بهترین خدمات مشتری 2024 فوربس، شرکت‌هایی که در خدمات مشتری عالی عمل می‌کنند، موارد زیر را ارائه می‌دهند:
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 12:11

شوخ طبعی و ریسک پذیری، دو عامل کلیدی برای موفقیت در رهبری شوخ طبعی و ریسک پذیری، دو عامل کلیدی برای موفقیت در رهبری
دن آموس، مدیر عامل افلاک، یک رهبر با تجربه است که شرکت خود را از ارزش بازار 2 میلیارد دلار به 48.5 میلیارد دلار رسانده است. او معتقد است که شوخ طبعی و ریسک‌پذیری دو عامل کلیدی برای موفقیت در رهبری هستند.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 11:08

رهایی از تفکر اظطرابی رهایی از تفکر اظطرابی
در این مقاله، دنیس وین، درمانگر و نویسنده، تفاوت بین انتظار مثبت و آرزومندی را بررسی می‌کند. او استدلال می‌کند که آرزومندی می‌تواند به اضطراب دامن بزند، زیرا به ما می‌آموزد که به دنبال چیزی باشیم که وجود ندارد.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 09:38

روابط‌عمومی‌ و ارتباطات: فرصتی برای ایجاد تغییر در وضعیت آلودگی هوا روابط‌عمومی‌ و ارتباطات: فرصتی برای ایجاد تغییر در وضعیت آلودگی هوا
در حالی که تاکنون در مورد نقش روابط‌عمومی‌ و ارتباطات در آلودگی هوا زیاد حرف زده شده است، هنوز هم چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد. روابط‌عمومی‌ می‌تواند نقش مهمی در ایجاد تغییر و بهبود وضعیت آلودگی هوا ایفا کند.
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 09:22

بهترین خدمات مشتری 2024: استراتژی‌های برنده بهترین خدمات مشتری 2024: استراتژی‌های برنده
در فهرست بهترین خدمات مشتری 2024 فوربس، برندهای برتر به طور مداوم خدماتی بدون دردسر، شفاف و سریع ارائه می‌دهند. آنها به این کار با تمرکز بر چهار جنبه از خدمات مشتری دست می‌یابند:
یکشنبه، 12 آذر 1402 - 12:07

3 راه برای اینکه در جلسه بعدی هوشمندتر به نظر برسید 3 راه برای اینکه در جلسه بعدی هوشمندتر به نظر برسید
در این مقاله، مت آبراهامز، نویسنده کتاب "سریع فکر کن، هوشمندتر صحبت کن" و میزبان پادکست "سریع فکر کن، هوشمندتر صحبت کن"، سه نکته برای اینکه در جلسه بعدی خود هوشمندتر به نظر برسید ارائه می‌دهد.
یکشنبه، 12 آذر 1402 - 10:03

رازهای روابط‌عمومی رازهای روابط‌عمومی
در این مقاله، آماندا برین، با لیزا اندرسون، بنیانگذار روابط‌عمومی گروه اندرسون، مصاحبه می‌کند تا در مورد اسرار نخبگان روابط‌عمومی صحبت کند.
شنبه، 11 آذر 1402 - 15:07

روانشناسی رنگ‌ها و کاربرد آن در روابط‌عمومی روانشناسی رنگ‌ها و کاربرد آن در روابط‌عمومی
با در نظر گرفتن معنای رنگ‌ها و نحوه تأثیر آنها بر احساسات و رفتار مردم، می‌توانید از رنگ‌ها در روابط‌عمومی برای ایجاد تأثیر مثبت بر مخاطبان خود استفاده کنید.
دوشنبه، 7 آذر 1407 - 03:04

"بیماری مدیر عامل" و خطرات آن "بیماری مدیر عامل" و خطرات آن
نادیده گرفتن یا انکار آن به معنای از کار انداختن تمام احتیاط ها و برپایی یک حکومت شخصی ناموفق و مدیریت ناموفق ریسک است. اینها خطاهایی هستند که تقریباً همیشه و در نهایت به روش های بسیار گران قیمت، دردناک و گاهی فلج کننده به سراغ ما می آیند. به همان اندازه که می تواند مخرب باشد، می تواند خود ویرانگر هم باشد.
جمعه، 13 اسفند 1412 - 13:16

مدیریت رشد سریع کسب‌وکار مدیریت رشد سریع کسب‌وکار
رشد سریع یک نقطه عطف هیجان‌انگیز برای هر کسب‌وکار کوچک است، اما می‌تواند چالش برانگیز نیز باشد. در اینجا 6 نکته برای کمک به کسب‌وکارهای کوچک برای مدیریت موثر گسترش خود آورده شده است:
جمعه، 10 آذر 1402 - 09:38

راه‌حل‌های روابط‌عمومی|14|: برنامه مدیریت ارتباط با مشتری راه‌حل‌های روابط‌عمومی|14|: برنامه مدیریت ارتباط با مشتری
یک تجارت در حال رشد به یک برنامه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خوب نیاز دارد و یک CRM موثر می‌تواند بهره‌وری فروش را تا 29 درصد بهبود بخشد. همچنین به شما کمک می‌کند اطلاعات مهم مشتری را در یک مکان مدیریت کنید - و دید کاملی از کسب‌وکارتان به شما می‌دهد.
دوشنبه، 28 اسفند 1402 - 18:37

 راه‌حل‌های روابط‌عمومی|13|: کلمات خود را با دقت در ارتباطات مراقبت های بهداشتی انتخاب کنید راه‌حل‌های روابط‌عمومی|13|: کلمات خود را با دقت در ارتباطات مراقبت های بهداشتی انتخاب کنید
هر کسی که در روابط‌عمومی‌‌‌‌‌ یا ارتباطات شرکتی کار می کند می داند که کلمات مهم هستند. دانشمندان علوم رفتاری شواهدی یافته‌اند که نشان می‌دهد تغییرات کوچک عبارت‌ها گاهی اوقات می‌تواند تأثیرات شگفت‌انگیز زیادی بر نگرش‌ها، قضاوت‌ها و رفتار افراد داشته باشد.
دوشنبه، 28 اسفند 1402 - 18:35

تأثیر روابط‌عمومی بر سیاست‌گذاری در مورد ایدز تأثیر روابط‌عمومی بر سیاست‌گذاری در مورد ایدز
روابط‌عمومی و ارتباطات نقش مهمی در روز جهانی ایدز ایفا می‌کنند. روابط‌عمومی می‌تواند از طریق آگاهی‌رسانی، سیاست‌گذاری، و مشارکت‌های عمومی، به مبارزه با ایدز کمک کند.
پنجشنبه، 9 آذر 1402 - 15:16

13 روش برای سرمایه‌گذاری بر روی خودتان/2 13 روش برای سرمایه‌گذاری بر روی خودتان/2
مطالعه یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری و افزایش دانش و مهارت‌هایتان است. می‌توانید در مورد موضوعات مختلف مطالعه کنید، از جمله: شغل، کسب و کار، سلامت، روابط، موفقیت و غیره.
دوشنبه، 6 آذر 1402 - 13:39

مدیریت رشد سریع کسب‌وکار: 13 نکته برای گسترش استراتژیک مدیریت رشد سریع کسب‌وکار: 13 نکته برای گسترش استراتژیک
رشد سریع یک مرحله هیجان‌انگیز برای هر کسب‌وکار کوچک است، زیرا منعکس کننده موفقیت، افزایش فرصت ها و پتانسیل تاثیرگذاری بیشتر است. با این حال، مدیریت انتقال از یک عملیات یک نفره به یک تیم 25 یا 50 کارمند می‌تواند یک کار دلهره‌آور باشد.
دوشنبه، 20 آذر 1402 - 09:40

بهترین سرمایه‌گذاری ممکن بهترین سرمایه‌گذاری ممکن
وارن بافت، یکی از موفق‌ترین سرمایه‌گذاران جهان، معتقد است که بهترین سرمایه گذاری ممکن، سرمایه گذاری بر روی خودتان است. این جمله به این معناست که اگر می‌خواهید در زندگی به موفقیت برسید، باید روی خودتان سرمایه گذاری کنید.
یکشنبه، 5 آذر 1402 - 02:34

داستان‌های افراد مبتلا به دیابت، راهکارهایی برای کمک به دیگران داستان‌های افراد مبتلا به دیابت، راهکارهایی برای کمک به دیگران
روز جهانی دیابت فرصتی برای افزایش آگاهی از دیابت و تأثیر آن بر سلامتی افراد در سراسر جهان است. روابط‌عمومی‌ها می‌توانند نقش مهمی در افزایش آگاهی از این بیماری و حمایت از افراد مبتلا به دیابت ایفا کنند.
سه شنبه، 23 آبان 1402 - 13:16

اهمیت روزافزون ارتباط در روابط‌عمومی دیجیتال و ایجاد لینک اهمیت روزافزون ارتباط در روابط‌عمومی دیجیتال و ایجاد لینک
اهمیت ارتباط در روابط‌عمومی دیجیتال و ایجاد لینک اخیراً به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این تغییر به چند عامل مربوط می‌شود، از جمله دسترس‌پذیرتر شدن لینک بیلدینگ و به‌روزرسانی‌های الگوریتم‌های موتور جستجو که بر کیفیت و ارتباط تأکید دارند.
جمعه، 19 آبان 1402 - 08:00

مدیریت رشد سریع کسب‌وکار: 13 نکته برای گسترش استراتژیک مدیریت رشد سریع کسب‌وکار: 13 نکته برای گسترش استراتژیک
رشد سریع یک مرحله هیجان‌انگیز برای هر کسب‌وکار کوچک است، اما مدیریت انتقال از یک عملیات یک نفره به یک تیم 25 یا 50 کارمند می‌تواند یک کار دلهره‌آور باشد. در اینجا چند نکته کاربردی برای کمک به کسب‌وکارهای کوچک برای مدیریت موثر گسترش خود آورده شده است:
سه شنبه، 16 آبان 1402 - 10:05

نحوه استفاده از گردشگری در روابط‌عمومی نحوه استفاده از گردشگری در روابط‌عمومی
روابط‌عمومی و گردشگری دو حوزه‌ای هستند که ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند. روابط‌عمومی ابزاری قدرتمند برای ترویج و بازاریابی گردشگری است. با استفاده از روابط‌عمومی، می‌توان آگاهی از یک مقصد گردشگری را افزایش داد، تصویر مثبتی از آن مقصد ایجاد کرد و گردشگران را به بازدید از آن مقصد ترغیب کرد.
سه شنبه، 16 آبان 1402 - 08:15

آگاهی‌رسانی و ترویج فرهنگ صلح، راهکار روابط‌عمومی برای مقابله با آثار مخرب جنگ بر طبیعت آگاهی‌رسانی و ترویج فرهنگ صلح، راهکار روابط‌عمومی برای مقابله با آثار مخرب جنگ بر طبیعت
۶ نوامبر، روز جهانی مقابله با آثار جنگ بر طبیعت، فرصتی برای یادآوری این موضوع مهم است که جنگ و منازعات مسلحانه تأثیرات مخربی بر محیط زیست دارند. این تأثیرات می تواند شامل تخریب اکوسیستم‌ها، آلودگی محیط زیست، و از بین رفتن تنوع زیستی باشد.
دوشنبه، 15 آبان 1402 - 17:57

بهترین راه برای تحقق رویاهای‌تان این است که از خواب بیدار شوید بهترین راه برای تحقق رویاهای‌تان این است که از خواب بیدار شوید
والری می‌گوید که بهترین راه برای تحقق رویاهای‌مان این است که از خواب بیدار شویم. این بدان معناست که باید از رویاپردازی و خیال‌پردازی فراتر برویم و شروع به اقدام کنیم.
شنبه، 13 آبان 1402 - 10:34

  چگونه می‌توان کارمندان را به سفیران برند تبدیل کرد چگونه می‌توان کارمندان را به سفیران برند تبدیل کرد
تشویق و قدردانی یک عامل کلیدی در ایجاد احساس تعلق و وفاداری در کارمندان است. شرکت‌ها می‌توانند با ارایه بازخورد مثبت، پاداش‌های مالی و غیرمالی و فرصت‌های رشد شغلی، کارمندان خود را تشویق کنند.
چهارشنبه، 10 آبان 1402 - 09:00

زیبایی الگوی تریسی الیس راس قدرت یک محصول عالی را ثابت می‌کند
راس می‌گوید: «من می‌خواستم پارادایم را در مورد نحوه بازاریابی ما به‌طورکلی به‌عنوان انسان، اما به‌ویژه، به‌ویژه به سمت سیاه‌پوستان تغییر دهم. «فرض بازاریابی اغلب این است که شما مشکل دارید و برای رفع مشکل خود به این محصول نیاز دارید و من مخالفم. زمانی بیشتر خرید می‌کنم که احساس خوبی نسبت به خودم داشته باشم و من فکر می‌کنم ذاتاً وقتی در مورد سیاه‌پوستان، زیبایی سیاه، موهای سیاه صحبت می‌کنید، شروع با این ایده که مشکلی وجود دارد مشکل‌ساز است.
سه شنبه، 9 آبان 1402 - 09:00

ده فیلم سینمایی برای مدیران روابط‌عمومی ده فیلم سینمایی برای مدیران روابط‌عمومی
این داستان مبتنی بر این اصلِ اصلی است که چگونه روابط‌عمومی می‌تواند حقیقت را بچرخاند و قدرت صنعت را نشان دهد – چه خوب و چه بد.
یکشنبه، 7 آبان 1402 - 22:42

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  راز موفّقیّت


  سرکوب صدای فلسطینیان


  چگونه شرکت‌های روابط‌عمومی بزرگ‌ترین مذاکرات آب‌وهوایی سازمان ملل را شستشو دادند؟


  موضوع آلایندگی‌ها و اصلاح قضاوت‌ها


  آیا پیشنهاد دیگری برای افزایش مرجعیت خبری صداوسیما دارید؟


  هوش مصنوعی در سال 2023: فرصت‌ها و تهدیدات


  اجلاس آب‌وهوا یک شوخی بیمارگونه است


  سقوط عمدی هواپیما برای تهیه ویدئوی یوتیوب


  افزایش اختیارات و قدرت معاونت امور رسانه‌ای در حوزه تبلیغات


  روابط‌عمومی و ارتباطات: ابزاری قدرتمند برای مقابله با بحران‌های آب، خاک و هوا


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: آغاز ثبت‌نام بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی