درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 31 شهریور 1402 - 08:17   

فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد

  فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

مدیرکل روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد

  مدیرکل روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی

  فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی

  روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط‌عمومی، پاشنه آشیل اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی است
  شرکت‌های بزرگ فناوری می گویند مقررات هوش مصنوعی لازم است
  اهمیت پذیرش و یادگیری از اتفاقات ناگوار زندگی/ آنچه که انکار می‌کنید، شما را شکست می‌دهد
  PR Newswire اولین محصول اشتراک‌گذاری اجتماعی را منتشر کرد
  روابط‌عمومی‌ ورزشی و پتانسیل حضور رونالدو در ایران
  سنگاپور آتش‌نشانان را با عینک هوش مصنوعی مسلح می‌کند
  روز جهانی پاک‌سازی زمین و نقش ارتباطات و روابط‌عمومی
  گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور
  برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها و مسابقات روابط‌عمومی و آموزش همگانی در سال 1402
  شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  گردهمایی های روابط عمومی  

🔶 هنوز وقت داریم فرصت را از دست ندهیم: بیست و دومین دوره «جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران» 🔶 هنوز وقت داریم فرصت را از دست ندهیم: بیست و دومین دوره «جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران»
بیست‌ودومین دوره «جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران» در سال 1402 توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی برگزار می‌شود. هدف از اعطای این جوایز، شناسایی متخصصان روابط‌عمومی است که عملکرد برجسته‌ای در اعتلای روابط‌عمومی داشته‌اند.
یکشنبه، 27 فروردین 1402 - 08:54

 🔶 بله ثبت‌نام ادامه دارد: نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی 🔶 بله ثبت‌نام ادامه دارد: نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی
نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» روز چهارشنبه 24 خرداد 1402 توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی برگزار می‌شود.
شنبه، 26 فروردین 1402 - 16:41

نخستین جشنواره روابط عمومی‌های برتر آذربایجان شرقی برگزار می‌شود نخستین جشنواره روابط عمومی‌های برتر آذربایجان شرقی برگزار می‌شود
این جشنواره به همت انجمن روابط‌عمومی آذربایجان شرقی و شورای هماهنگی روابط‌عمومیهای استان برگزار می‌شود و علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره می توانند به آدرس www.azarpr.com/prfestival مراجعه کنند.
پنجشنبه، 11 خرداد 1402 - 14:07

عالی ترین نشان روابط‌عمومی در نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی اعطا می شود عالی ترین نشان روابط‌عمومی در نخستین اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی اعطا می شود
مدال روابط‌عمومی، عالی ترین نشان روابط‌عمومی ایران در کنفرانس ملی مدیران روابط‌عمومی و بیست و دومین دوره جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران به اثرگذارترین مدیر روابط‌عمومی کشور اهدا خواهد شد.
چهارشنبه، 10 خرداد 1402 - 09:54

بزرگداشت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برگزار شد بزرگداشت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برگزار شد
بزرگداشت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، موسسه کارگزار روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و با حضور جمعی از اساتید، مدیران و کارشناسان و علاقمندان روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در محل سالن اجتماعات سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار شد.
پنجشنبه، 4 خرداد 1402 - 12:11

رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌: بسیاری از وظایف روابط‌عمومی را می‌توان خودکار کرد رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌: بسیاری از وظایف روابط‌عمومی را می‌توان خودکار کرد
چیزی که بیش از همه باید در این فرایند و موج بزرگ منتظر دیدن آن باشیم انفجاری عظیم در استفاده‌ی روابط‌عمومی‌ها از «مدل‌های تخصصی هوش مصنوعی مولد» است. ما باید انتظار داشته باشیم که این مدل‌های خاص در همه جا، شبیه نرم‌افزارهایی که هم‌اکنون از آن استفاده می‌کنیم رایگان در دسترس‌ همه باشند و به عنوان دستیار متخصصان روابط‌عمومی - و شاید سازنده - به ارتقای کمی و کیفی برنامه‌های ارتباطی کمک کنند‌.
دوشنبه، 1 خرداد 1402 - 20:41

دیدار وزیر فرهنگ با پیشکسوتان و صاحب نظران حوزه روابط‌عمومی‌ دیدار وزیر فرهنگ با پیشکسوتان و صاحب نظران حوزه روابط‌عمومی‌
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ امروز دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه همزمان با هفته ارتباطات و روابط‌عمومی‌ ضمن دیدار صمیمانه با پیشکسوتان و صاحبنظران حوزه روابط‌عمومی‌ پای دغدغه های فعالان این عرصه نشست.
سه شنبه، 26 اردیبهشت 1402 - 10:04

رویداد تخصصی روابط‌عمومی در خوی برگزار می شود رویداد تخصصی روابط‌عمومی در خوی برگزار می شود
برای اولین بار در آخرین روز هفته روابط‌عمومی؛ رویداد تخصصی با عنوان «روابط‌عمومی؛ آینده‌نگری و مدیریت بحران‌ها» در خوی برگزار می‌شود.
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1402 - 13:02

مراسم بزرگداشت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی برگزار می‌شود مراسم بزرگداشت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی برگزار می‌شود
به مناسبت 27اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی‌ مراسم گرامیداشت این روز با حضور اساتید، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی‌های سراسر کشور در روز یکم خردادماه سال جاری در سالن اجتماعات سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار خواهد شد.
شنبه، 23 اردیبهشت 1402 - 22:36

راستی کن که راستان رستند راستی کن که راستان رستند
اعتبار یک سازمان یا رسانه و ماندگاری او و مخاطبانش به طرز موثری تحت تاثیر راهبرد راستگویی و صداقت با جامعه ذی‌نفعان است. اما گاه، برخی مصلحت اندیشی‌هایی که هیچ یک به اهمیت و شکوه راستگویی نیستند؛ رسانه و روابط عمومی را به ورطه ناپسند دروغ‌گویی می‌کشند، چه؛ دروغ سلاح موثری است که فقط یک بار می‌توان از آن استفاده کرد!
یکشنبه، 17 اردیبهشت 1402 - 15:31

پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه برگزار می‌شود پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه برگزار می‌شود
مهدی حاجی‌وند مدیر روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام این خبر، افزود: جشنواره ملی بورس و رسانه در سال‌های گذشته مسیر خوبی را طی کرده و با استقبال اصحاب رسانه مواجه شده است.
یکشنبه، 17 اردیبهشت 1402 - 13:31

رتبه اول روابط‌عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی در تعامل با مخاطبان رتبه اول روابط‌عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی در تعامل با مخاطبان
طبق ارزیابی جمعیت هلال احمر کشور، روابط‌عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی در تعامل با مخاطبان در شبکه اجتماعی حائز رتبه اول شد.
سه شنبه، 5 اردیبهشت 1402 - 08:56

فراخوان نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» فراخوان نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی»
در این اجلاس که با حضور جمعی از مدیران روابط‌عمومی برگزار می‌شود، برنامه‌های مختلفی برای 24مین سالگرد درگذشت شادروان «دکتر حمید نطقی بنیانگذار روابط‌عمومی ایران»، «روز جهانی روابط‌عمومی» و «روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی» در نظر گرفته شده است.
یکشنبه، 7 اسفند 1401 - 00:39

فراخوان دومین جشنواره روابط‌عمومی واحدهای دانشگاه تهران فراخوان دومین جشنواره روابط‌عمومی واحدهای دانشگاه تهران
دومین جشنواره روابط‌عمومی واحدهای دانشگاه تهران در سه بخش عمومی «تولید و توزیع محتوا»، «ارتباطات، انتشارات و مستندسازی» و «تبلیغات و تشریفات» و بخش ویژه «ارائه طرح‌واره جشن ۹۰ سالگی دانشگاه تهران» برگزار می‌شود.
شنبه، 19 فروردین 1402 - 22:31

فراخوان انتخاب شعار و عناوین روزهای یازدهمین هفته روابط‌عمومی فراخوان انتخاب شعار و عناوین روزهای یازدهمین هفته روابط‌عمومی
شعار و عناوین هفته روابط‌عمومی در دوره‌های گذشته در جلساتی با حضور صاحب‌نظران، استادان حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی و اعضای شورای سیاستگذاری هفته متناسب با موضوعات و نیازهای روز جامعه انتخاب می‌شد اما در این دوره بنا داریم تا پیش از برگزاری جلسات رسمی شورای سیاستگذاری، نظرات و پیشنهادات فعالان حوزه روابط‌عمومی، ارتباطات و اهالی مطبوعات و دغدغه‌مندان و صاحب‌نظران این حوزه را جویا شویم.
چهارشنبه، 16 فروردین 1402 - 21:36

بانوی ایرانی در بین برندگان جوایز بهترین رهبران روابط‌عمومی ۲۰۲۲ بانوی ایرانی در بین برندگان جوایز بهترین رهبران روابط‌عمومی ۲۰۲۲
انجمن جهانی ارتباطات (WCFA) برترین رهبران روابط‌عمومی سال 2022 را معرفی کرد که در بین برگزیدگان نام یک زن ایرانی هم به چشم می‌خورد.
یکشنبه، 7 اسفند 1401 - 11:22

یک روز خوب در زمانه بد یک روز خوب در زمانه بد
عصر مدیران سنتی بویژه در حوزه ارتباطات گذشته است و باید جای خود را به مدیران جوانی که تکنولوژی ارتباطات را درک کرده و به آن مسلطند داده شود. به دنیای دگرگون شده امروز باید به زبان خودش مسلط بود و سازمان‌ها و روابط‌عمومی‌های تحول‌خواه باید این مهم را دریابند.
جمعه، 5 اسفند 1401 - 10:44

نمره 19 برای نوزدهمین کنفرانس روابط‌عمومی نمره 19 برای نوزدهمین کنفرانس روابط‌عمومی
امروز این کنفرانس با گذشت 19 سال و سکونت در سرزمین روابط‌عمومی کشور توانسته پاتقی برای اهالی روابط‌عمومی ‌شود. پاتقی که هر ساله روابط‌عمومی‌ها را از سراسر کشور به سمت خویش جذب کرده و باعث ارتقای سطح کیفی دانش شرکت‌کنندگان آن می‌شود.
پنجشنبه، 4 اسفند 1401 - 21:06

بیانیه نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران بیانیه نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران
نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران در شرایطی برگزار می‌شود که از سویی تجربه علمی و کاربردی خانواده بزرگ روابط‌عمومی از کنفرانس‌های قبل وارد مرحله جدیدی شده است که نیازمند نوعی از ارزیابی و بازنگری است و از سوی دیگر تحولات اساسی در حوزه دیجیتال، روابط‌عمومی‌ها را وارد فضای جدیدی کرده است که بدون هیچ تأملی باید از این فضای جدید به نحو احسن استفاده کرده و تحول اساسی در رویکردهای علمی و حرفه‌ای و هر آنچه که به حوزه روابط‌عمومی ارتباط دارد، ایجاد کنند.
دوشنبه، 1 اسفند 1401 - 19:35

مقالات برگزیده نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران مقالات برگزیده نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران
نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران موسوم به (IRAN CPR) امروز چهارشنبه سوم اسفند 1401 با موضوع: «تحول دیجبتال در روابط‌عمومی؛ فراتر از فناوری» در حال برگزاری است.
چهارشنبه، 3 اسفند 1401 - 11:00

نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی آغاز شد نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی آغاز شد
نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران موسوم به (IRAN CPR) امروز چهارشنبه سوم اسفند 1401 با موضوع: «تحول دیجبتال در روابط‌عمومی؛ فراتر از فناوری» آغاز به کار کرد.
چهارشنبه، 3 اسفند 1401 - 08:30

پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک برگزار شد پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک برگزار شد
پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک با موضوع محوری «هوش مصنوعی، انسان طبیعی و روابط‌عمومی فراگیر» با ارائه هفت مقاله، یک پنل تخصصی و تقدیر از دو استاندار حامی روابط‌عمومی در کشور، روز دوشنبه ۲۴بهمن برگزار شد.
سه شنبه، 25 بهمن 1401 - 16:52

جشنواره مردم‌داری ایران برگزار می‌شود جشنواره مردم‌داری ایران برگزار می‌شود
موسسه کارگزار روابط‌عمومی هر ساله جشنواره‌ای تحت عنوان «جشنواره مردم‌داری ایران» برگزار می‌کند که نخستین آن چهارم اسفند 1400 برگزار شد. این جشنواره مهمترین رویداد قدردانی‌ از خدمات حرفه‌ای کارگزاران روابط‌عمومی (استادان، مدیران، کارشناسان و...) در ایران است.
سه شنبه، 8 آذر 1401 - 17:35

سخنرانان نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران سخنرانان نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران
همزمان با کنفرانس، دومین جشنواره مردم‌داری ایران نیز برگزار می‌شود. علاقمندان به حضور در کنفرانس و جشنواره می‌توانند با شمار‌ه‌تلفن‌های ۶۶۵۷۰۱۹۴(۰۲۱)- ۶۶۹۴۳۶۷۰ (۰۲۱) تماس بگیرند.
چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 14:08

ثبت‌نام در نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران ادامه دارد ثبت‌نام در نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران ادامه دارد
این کنفرانس، متخصصان روابط‌عمومی را گرد هم می‌آورد تا پیرامون آخرین پیشرفت‌ها و بهترین شیوه‌ها برای تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی بحث کنند.
شنبه، 28 خرداد 1401 - 21:36

پوستر نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران رونمایی شد پوستر نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران رونمایی شد
پوستر نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران که توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی‌ و با مشارکت و همکاری برخی دانشگاه‌ها و انجمن‌ها از جمله انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی، انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران و انجمن ‌جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی سوم اسفند 1401 برگزار خواهد شد، رونمایی شد.
دوشنبه، 26 دی 1401 - 22:27

برگزاری پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک به تعویق افتاد برگزاری پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک به تعویق افتاد
با توجه به شرایط جوی موجود در کشور که باعث تعطیلی اکثر سازمان‌ها و ارگان‌ها شده و همچنین بسته شدن راه‌های ارتباطی هوایی و جاده‌ای و همچنین تاکید بر صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی به ویژه مصرف گاز، شورای سیاستگذاری همایش روابط عمومی الکترونیک تصمیم بر آن گرفت تا زمان برگزاری این رویداد را تغییر دهد.
یکشنبه، 25 دی 1401 - 17:59

گزارش مراسم بزرگداشت هادی خانیکی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی گزارش مراسم بزرگداشت هادی خانیکی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی
هادی خانیکی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علامه طباطباییبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی، هادی خانیکی، عضو هیئت‌ علمی دانشگاه علامه طباطبایی در مراسم بزرگداشت روز ملی مشهد که با عنوان مشهد و ارتباطات میان‌فرهنگی، شامگاه ۱۰ دی‌ماه در فرهنگسرای جهاددانشگاهی خراسان‌رضوی برگزار شد، با اشاره به بیماری خود اظهار کرد: تشکیل این جلسه آن چیزی است که من از آن به‌عنوان سرمایه سرطانی که ۱۰ ماه است میهمان ناخوانده من شده و نمی‌دانم تا چه زمانی میهمان خواهد بود، نام می‌برم، من هیچ‌گاه به این میهمان ناخوانده بی‌حرمتی نکرده‌ام، زیرا آورده‌های آن بیشتر از بُرده‌های آن بوده است.
یکشنبه، 11 دی 1401 - 15:26

نشست تخصصی و کارگاه آموزشی سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد نشست تخصصی و کارگاه آموزشی سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد
مهدی رضایی در افتتاحیه نشست تخصصی و کارگاه آموزشی با مسئولین روابط‌عمومیهای این سازمان گفت: در دو سال اخیر رتبه سازمان ارتقا پیدا کرده و روابط‌عمومی وظایف خود را به خوبی اجرا کرده و اعتمادسازی و برندسازی سازمان در این زمینه به خوبی شکل گرفته که امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.  
یکشنبه، 11 دی 1401 - 14:13

اجلاسی به نام "روابط‌عمومی‌ها" و به کام "صنعت پتروشیمی" اجلاسی به نام "روابط‌عمومی‌ها" و به کام "صنعت پتروشیمی"
این نشست هم اندیشی، اگرچه اجلاس سراسری روابط‌عمومی های صنعت پتروشیمی بود، اما حضور مهندس شاهمیرزایی در آن، به برگ برنده ای برای کلیه مدیران و فعالان صنعت پتروشیمی تبدیل شد تا مسائل مختلف علاوه بر حوزه تخصصی روابط‌عمومی در آن طرح گردد.
یکشنبه، 4 دی 1401 - 16:35

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  فراخوان ارسال آثار به هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد


  هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌: تا 10 مهر فرصت ارسال آثار باقی است


  رونالدو و دیپلماسی ورزشی


  شایستگی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و سندروم شیشه خیارشور


  در نکوهش چاپلوسی و رفتارهای منافقانه


  کاربردهای بازخورد ساندویچی در روابط‌عمومی


  تکرار یک تحدید؛ «پروانه روزنامه‌نگاری»


  حامد بلخاری مدیر روابط‌عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران شد


  گردهمایی دو روزه مدیران روابط‌عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور


  برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها و مسابقات روابط‌عمومی و آموزش همگانی در سال 1402


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی/ هوش مصنوعی مولد و روابط‌عمومی: آینده ارتباطات