درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 11 آذر 1401 - 01:49   

فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد

  فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

اختلاف بین توییتر و اپل، دو کمپانی عظیم آمریکایی، بالا گرفت

  اختلاف بین توییتر و اپل، دو کمپانی عظیم آمریکایی، بالا گرفت


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب مدیر کل روابط‌عمومی‌ دانشگاه علم و صنعت

  انتصاب مدیر کل روابط‌عمومی‌ دانشگاه علم و صنعت


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد

  فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  سرپرست جدید روابط‌عمومی‌ اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی منصوب شد
  مدیر روابط‌عمومی‌ سازمان آب و برق خوزستان با مدیرکل صدا و سیمای استان خوزستان دیدار کرد
  حکایت همچنان باقی است
  گزینه‌هایی برای خبرنگارانی که با توییتر خداحافظی می کنند 
  اختلاف بین توییتر و اپل، دو کمپانی عظیم آمریکایی، بالا گرفت
  روابط‌عمومی شرکت گاز استان ایلام حائز رتبه برتر شد
  انتصاب مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه پیام نور لرستان
  قابل توجه روابط‌عمومی‌های شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت
  فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد
  ماجرای فیلم جنجالی یک خبرنگار به مجلس کشید
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  گردهمایی های روابط عمومی  

فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد
موسسه کارگزار روابط‌عمومی هر ساله جشنواره‌ای تحت عنوان «جشنواره مردم‌داری ایران» برگزار می‌کند که نخستین آن چهارم اسفند 1400 برگزار شد. این جشنواره مهمترین رویداد قدردانی‌ از خدمات حرفه‌ای کارگزاران روابط‌عمومی (استادان، مدیران، کارشناسان و...) در ایران است.
سه شنبه، 8 آذر 1401 - 17:35

فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد فراخوان مقاله و ثبت‌نام نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران منتشر شد
این کنفرانس، متخصصان روابط‌عمومی را گرد هم می‌آورد تا پیرامون آخرین پیشرفت‌ها و بهترین شیوه‌ها برای تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی بحث کنند.
شنبه، 28 خرداد 1401 - 21:36

افت شدید تقاضای پلتفرم‌های برگزاری رویداد افت شدید تقاضای پلتفرم‌های برگزاری رویداد
بازار برگزاری رویدادهای آنلاین و حضوری یک کاهش ۵۰ تا ۶۰ درصدی در تعداد رویدادها و افت ۷۵ الی ۹۰ درصدی در شرکت‌کنندگان را شاهد بوده که نشان از بحران در مجموعه‌های درگیر این بازار است.
دوشنبه، 7 آذر 1401 - 00:45

کسب رتبه برتر جشنواره ملی انتشارات توسط روابط‌عمومی بانک سپه کسب رتبه برتر جشنواره ملی انتشارات توسط روابط‌عمومی بانک سپه
اداره‌کل روابط‌عمومی و مدیریت برند بانک سپه در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی موفق به کسب چند رتبه برتر شد. اداره‌کل روابط‌عمومی و مدیریت برند بانک سپه رتبه اول در بخش‌های خبر، گزارش و صفحه‌آرایی، رتبه دوم مصاحبه و عکس و رتبه سوم در بخش تیتر را از هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی کسب کرد.
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 19:22

افتخارآفرینی فولاد هرمزگان در جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌‌ افتخارآفرینی فولاد هرمزگان در جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌‌
روابط‌عمومی‌‌ شرکت فولاد هرمزگان در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌‌ که در سالن همایش‌های محیط‌زیست برگزار شد، توانست سه جایزه را در حوزه‌های خبر، گزارش و تبلیغات مکتوب کسب کند.
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 19:20

چند نکته در خصوص جشنواره‌های روابط‌عمومی چند نکته در خصوص جشنواره‌های روابط‌عمومی
من به عنوان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی رسما اعلام می‌کنم که با این گونه فرایندهای غیرحرفه‌ای و غیر اخلاقی سر توافق و سازگاری نداریم و همه کسانی که مبادرت به این امر می‌کنند حتی اگر آن افراد خودمان باشیم را به‌شدت نکوهش می‌کنیم. انجمن متخصصان روابط‌عمومی تلاش می‌کند به اصول اخلاقی و حرفه‌ای روابط‌عمومی پایبند بماند.
جمعه، 27 آبان 1401 - 23:18

هفت روابط‌عمومی دیپلم افتخار گرفت هفت روابط‌عمومی دیپلم افتخار گرفت
دیپلم افتخار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی به روابط‌عمومی‌ بانک ملی ایران، راحله شهرابی مدیر امور حوزه راهبری و روابط‌عمومی‌ بانک پاسارگاد، شهرام بخشا مدیر روابط‌عمومی‌ بانک توسعه تعاون، امیر حاجی‌نیا مدیر روابط‌عمومی‌ شرکت پتروپارس، حسین مرادی مقصودبکی مدیر روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی قشم، روح ا... ابوالهادی‌زاده مدیر روابط‌عمومی‌ و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه و مسعود میرمحمدی مدیر حوزه مدیر عامل، روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل مجتمع جهان‌فولاد سیرجان اهدا شد.
شنبه، 21 آبان 1401 - 13:45

 فناوری و تحول صنعت نشر فناوری و تحول صنعت نشر
آلوین تافلر نویسنده و آینده‌شناس شهیر آمریکایی گفته: «فناوری، موتورِ محرکه‌ی تغییر و دگرگونی است». به نظر من این موضوع کاملا در صنعت نشر مصداق دارد. روندهای جدید بویژه در سال 2022 هم این ادعا را اثبات می‌کند چراکه فناوری‌ها و تکنولوژی‌های جدید، دنیای صنعت نشر را دگرگون کرده ‌است.
شنبه، 21 آبان 1401 - 12:35

هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی از منظر تصویر هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی از منظر تصویر
«هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی» در تاریخ ۱۸آبان۱۴۰۱ به‌همت انجمن متخصصان روابط‌عمومی در محل سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌زیست برگزار شد.
پنجشنبه، 19 آبان 1401 - 10:37

فهرست برگزیدگان هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی فهرست برگزیدگان هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان «هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی» با هدف تبیین و بررسی جایگاه و اهمیت تولید محتوا در فعالیت های انتشاراتی، 18آبان1401 به‌همت انجمن متخصصان روابط‌عمومی در محل سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌زیست برگزار شد.
پنجشنبه، 19 آبان 1401 - 10:20

هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
«هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی» در تاریخ 18آبان1401 به‌همت انجمن متخصصان روابط‌عمومی در محل سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌زیست برگزار شد.
پنجشنبه، 19 آبان 1401 - 03:14

میراث اکسپوی ۲۰۲۰ دُبی: شهری هوشمند با دسترسی ۱۵ دقیقه‌ای به هر منطقه میراث اکسپوی ۲۰۲۰ دُبی: شهری هوشمند با دسترسی ۱۵ دقیقه‌ای به هر منطقه
مرکز نمایشگاهی این شهرک به کار خود ادامه خواهد داد و میزبان رویدادهای جهانی نظیر بیست‌وهشتمین نشست تغییرات آب‌وهوایی در سال ۲۰۲۳ خواهد بود. همچنین حدود ۵۰۰ شرکت جهانی و محلی از جمله دی‌پی ورلد و زیمنس اینجا دفتر کاری خواهند داشت. مراکز تجاری این منطقه از امکانات ویژه‌ای نظیر اینترنت نسل پنجم و اینترنت اشیاء برخوردار خواهند بود.
سه شنبه، 5 مهر 1401 - 10:49

فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد
مهلت دریافت آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی تا 20 مهرماه 1401 تمدید گردید.
چهارشنبه، 29 تیر 1401 - 01:47

دعوت دبیرخانه جشنواره انتشارات روابط‌عمومی از جامعه روابط‌عمومی کشور دعوت دبیرخانه جشنواره انتشارات روابط‌عمومی از جامعه روابط‌عمومی کشور
دبیرخانه هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی طی فراخوانی از واحدهای روابط‌عمومی سراسر کشور، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی بخش های دولتی و خصوصی برای شرکت گسترده و ارایه نظرات و پیشنهادها در راستای برگزاری باشکوه تر این جشنواره دعوت به عمل آورد.
سه شنبه، 1 فروردین 1402 - 10:43

انتخاب هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی سوادکوه شمالی انتخاب هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی سوادکوه شمالی
روز دوشنبه مورخ سوم مرداد 1401 با حضور پیرفلک سرپرست فرمانداری، امامی منش معاون فرماندار، یزدانی شورمستی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی و مدیران روابط‌عمومی ادارات، انتخابات هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
شنبه، 22 مرداد 1401 - 14:38

نظر شما: سالگرد پروفسور حمید نطقی و روز جهانی روابط‌عمومی نظر شما: سالگرد پروفسور حمید نطقی و روز جهانی روابط‌عمومی
پروفسور حمید نطقی یکی از شخصیت‌های ذوالجوانب تأثیرگزار و محبوبم بوده و هست. در دوران خانه‌نشینی کرونا با صرف وقت و انرژی فراوان به یکی از آرزوهایم که ادای دین به محضر دکتر نطقی بود رسیدم و دو شماره از فصلنامه منتشره‌ام را به بهانه صدمین سالگرد تولد ایشان به این بزرگمرد اختصاص دادم. مفتخرم که در یادنامه‌ای که برای ایشان منتشر کردیم مقاله‌ای مفصل در نود و یک صفحه برای ایشان نوشتم و به جرأت می‌توان اذعان کرد درباره شرح حال زندگی شخصی و حرفه‌ای ایشان مقاله‌ای جامع‌تر از این تاکنون نوشته نشده است.
سه شنبه، 18 مرداد 1401 - 09:00

مزایای جشنواره ها برای شهرها: برندسازی، رونق اقتصادی و فرهنگی مزایای جشنواره ها برای شهرها: برندسازی، رونق اقتصادی و فرهنگی
بسیاری از محققان آمریکایی پس از انجام مطالعات متعدد به این نتیجه رسیده اند که موفق ترین فستیوال هایی که در سراسر کشور برگزار می شود و مزایای خود را برای شهرها به ارمغان می آورد، جشنواره هایی است که در پی مشارکت بین بخش های خصوصی و دولتی اجرا می شود.
شنبه، 15 مرداد 1401 - 11:16

معرفی برترین‌های روابط عمومی استان اصفهان معرفی برترین‌های روابط عمومی استان اصفهان
آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره روابط عمومی‌های استان اصفهان در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی اصفهان با سخنرانی استادان و پیشکسوتان عرصه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه برگزار شد و با قرائت بیانیه داوران و برترین‌های این دوره جشنواره به کار خود پایان داد.
چهارشنبه، 5 مرداد 1401 - 20:40

محمد سلطانی‌فر: نقش روابط عمومی در بحران‌ها تعیین کننده است محمد سلطانی‌فر: نقش روابط عمومی در بحران‌ها تعیین کننده است
دورانی که توجه روابط عمومی‌ها تنها به مدیران بود گذشته و ما باید به خواسته مردم توجه کنیم و به مدیران ابلاغ کنیم که مردم در این زمان خواستار چه چیزی هستند. در این دوره باید به خواسته مردم احترام بگذاریم. این تفاوت عمده دوران سنتی و دوران مدرن روابط عمومی است.
چهارشنبه، 5 مرداد 1401 - 20:31

رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌: رویکرد و تلاش ما باید بر ساخت "روابط‌عمومی‌های بیونیک" متمرکز باشد/ راه‌اندازی «نهضت تدوین استراتژی تحول دیجیتال در روابط‌عمومی‌» را در دستور کار قرار دهیم رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌: رویکرد و تلاش ما باید بر ساخت "روابط‌عمومی‌های بیونیک" متمرکز باشد/ راه‌اندازی «نهضت تدوین استراتژی تحول دیجیتال در روابط‌عمومی‌» را در دستور کار قرار دهیم
تحول دیجیتال همه چیز در مورد تبدیل شدن به یک روابط‌عمومی‌ بیونیک است. روابط‌عمومی‌ بیونیک از نقاط قوت انسان و فناوری برای تکامل مداوم مدل‌های ارتباطی خود (آنچه ارایه می‌دهد، نحوه تعامل با مخاطبان و نحوه عملکردش) استفاده می‌کند.
چهارشنبه، 5 مرداد 1401 - 14:37

مشروح سخنان پروفسور ساروخانی در نخستین اجلاس روز جهانی روابط‌عمومی مشروح سخنان پروفسور ساروخانی در نخستین اجلاس روز جهانی روابط‌عمومی
در حال حاضر از وضعیت روابط‌عمومی ایران راضی نیستیم. این صفات پنچ‌گانه را که عرض کردم باید داشته باشیم. روابط‌عمومی رهبر، نویدبخش و موثر. باید بتواند استاندارد بشود. هرکسی نباید به روابط‌عمومی راه یابد. متخصصان روابط‌عمومی باید ورود کنند. به‌ناچار باید اقداماتی انجام داد. اولین اقدام توسط خود شما باید صورت پذیرد.
پنجشنبه، 30 تیر 1401 - 08:02

بازدید رئیس انجمن روابط عمومی ایران از خط اول جبهه صنعت بازدید رئیس انجمن روابط عمومی ایران از خط اول جبهه صنعت
مهندس خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط عمومی ایران به اتفاق هیأت همراه به منظور آشنایی بیشتر با دستاوردهای ذوب آهن اصفهان، ازخط تولید این شرکت بازدید نمود.
چهارشنبه، 29 تیر 1401 - 01:33

گزارش کامل برگزاری نخستین اجلاس روز جهانی روابط‌عمومی گزارش کامل برگزاری نخستین اجلاس روز جهانی روابط‌عمومی
در این مراسم که با سه رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی روابط‌عمومی از جمله بیست و سومین سالگرد درگذشت دکتر حمید نطقی بنیانگذار روابط‌عمومی ایران و بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی و تولد ایوی لی بنیانگذار روابط‌عمومی در جهان مصادف شده است، جمعی از اساتید ارتباطات، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی نهادها و سازمان‌های مختلف و همچنین بستگان شادروان دکتر حمید نطقی حضور یافتند.
یکشنبه، 26 تیر 1401 - 19:48

تجلیل از روابط‌عمومی‌های دوستدار محیط زیست تجلیل از روابط‌عمومی‌های دوستدار محیط زیست
سخنگوی شورای اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست در جمع مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی به مناسبت نخستین اجلاس روز جهانی روابط‌عمومی عنوان کرد: در معماری اسلامی واژه‌ای وجود دارد به اسم مردم‌واری، به این معنا که طرح‌های ارائه شده باید مردم‌وار و بر پایه نیازهای انسانی و همواره در تلاش برای پاسخ‌دهی به نیازهای انسانی باشد، از آنجا که در هنر اسلامی و هنر ایرانی عنصر مردم‌داری و مردم‌واری همواره مورد توجه بوده است این واژه سابقه دیرینه‌ای در فرهنگ ما دارد و امروزه تحت عنوان مردم‌داری به کار برده می‌شود.
یکشنبه، 26 تیر 1401 - 14:12

 از پیشکسوتان و فعالان عرصه روابط‌عمومی تجلیل شد از پیشکسوتان و فعالان عرصه روابط‌عمومی تجلیل شد
استاد محمود اختیاری، دکتر حسین امامی، دکتر مریم سلیمی، عبدالله اسکویی، محمدرضا دشتی و رضا افخمی از جمله پیشکسوتان و فعالان عرصه روابط‌عمومی بودند که در این مراسم از آنان تقدیر شد.
شنبه، 25 تیر 1401 - 12:51

 اهدای جایزه علمی به خانواده شادروان دکتر نطقی اهدای جایزه علمی به خانواده شادروان دکتر نطقی
جایزه "دکتر نطقی" به پاس خدمات شایسته و برای ادای احترام به دکتر نطقی و بزرگداشت ارزش‌هایی که او از آن‌ها حمایت می‌کرد به‌رسم یادبود به خواهر گرامی ایشان خانم "عزیزه نطقی" اهدا شد.
شنبه، 25 تیر 1401 - 11:32

 نخستین اجلاس «روز جهانی روابط‌عمومی» آغاز شد نخستین اجلاس «روز جهانی روابط‌عمومی» آغاز شد
نخستین اجلاس «روز جهانی روابط‌عمومی» امروز شنبه 25 تیر 1401 به همت انجمن متخصصان روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران و موسسه کارگزار روابط‌عمومی و با حمایت سازمان حفاظت محیط زیست و انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی در سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست آغاز ‌شد.
شنبه، 25 تیر 1401 - 09:10

از روابط‌عمومی تئاتر چه می‌دانید؟ از روابط‌عمومی تئاتر چه می‌دانید؟
روابط‌عمومی برای تئاتر مانند قلب در بدن است‌. اگر این قلب به خوبی نتواند خون سالم را به تمام نقاط بدن پمپاژ کند، بدون شک عملکرد دیگر عوامل نیز آن‌طور که باید مفید و مؤثر نخواهد بود.
چهارشنبه، 22 تیر 1401 - 16:49

25 تیر برگزار می‌شود: اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی 25 تیر برگزار می‌شود: اجلاس بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی
25 تیر 1401 با سه رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی روابط‌عمومی مصادف شده است: 23مین سالگرد درگذشت دکتر "حمید نطقی" بنیانگذار روابط‌عمومی ایران و بزرگداشت "روز جهانی روابط‌عمومی".
شنبه، 18 تیر 1401 - 16:06

 آینده دانشگاه و متاورس آینده دانشگاه و متاورس
وبینار آینده دانشگاه و متاورس با سخنرانی پروفسور علی ‏اکبر جلالی، آینده پژوه، استاد دانشگاه مریلند و رئیس کرسی یونسکو در آموزش و یادگیری الکترونیکی روز چهارشنبه 22 تیرماه 1401: ساعت 19 به وقت ایران برگزار می‌شود.
سه شنبه، 21 تیر 1401 - 10:50

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  روابط‌عمومی‌؛ بیم ها و امیدها


  سومین هم‌اندیشی روابط عمومی‌های سازمان و مدیران شرکت‌های تابعه سازمان اقتصادی کوثر


  وضعیت رسانه‌ها در ولایات مرکزی افغانستان از پس از قدرت‌گیری دوباره طالبان


  روابط عمومی‌های برتر استان ایلام معرفی شدند


  فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد


  تصاویر جالب زنان در پوستر‌های جنگ جهانی دوم


  ماجرای فیلم جنجالی یک خبرنگار به مجلس کشید


  قابل توجه روابط‌عمومی‌های شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت


  حکایت همچنان باقی است


  اختلاف بین توییتر و اپل، دو کمپانی عظیم آمریکایی، بالا گرفت


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان دومین "جشنواره مردم‌داری ایران" منتشر شد