درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 29 اسفند 1401 - 21:33   

نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» برگزار می‌شود

  نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی» برگزار می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز

  نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز


ادامه ادامه مطلب دو

تلاش های تاجیکیان برای بازگشت به اصل ـ نوروز

  تلاش های تاجیکیان برای بازگشت به اصل ـ نوروز


ادامه ادامه مطلب سه

مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه علامه طباطبائی: روابط‌عمومی‌ یک اقدام دائمی و مداوم

  مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه علامه طباطبائی: روابط‌عمومی‌ یک اقدام دائمی و مداوم


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تلاش های تاجیکیان برای بازگشت به اصل ـ نوروز
  نقش رهبران سازمان در سلامت ذهنی کارکنان
  راه‌های ایجاد فرهنگ مسوولیت‌‌‌پذیری و پاسخگویی
  مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه علامه طباطبائی: روابط‌عمومی‌ یک اقدام دائمی و مداوم
  تست اولیه تبادل پیام بین پیام‌رسان‌های بومی موفقیت‌آمیز بود
  لایحه قضایی مقابله با اخبار جعلی به دولت ارسال شد
  کمی از چت جی‌پی‌تی می‌ترسیم!
  علی آزادی منش رئیس روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل گروه پتروپارس شد
  روایاتی جالب درباره نوروز
  نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  گردهمایی های روابط عمومی  

بانوی ایرانی در بین برندگان جوایز بهترین رهبران روابط‌عمومی ۲۰۲۲ بانوی ایرانی در بین برندگان جوایز بهترین رهبران روابط‌عمومی ۲۰۲۲
انجمن جهانی ارتباطات (WCFA) برترین رهبران روابط‌عمومی سال 2022 را معرفی کرد که در بین برگزیدگان نام یک زن ایرانی هم به چشم می‌خورد.
یکشنبه، 7 اسفند 1401 - 11:22

یک روز خوب در زمانه بد یک روز خوب در زمانه بد
عصر مدیران سنتی بویژه در حوزه ارتباطات گذشته است و باید جای خود را به مدیران جوانی که تکنولوژی ارتباطات را درک کرده و به آن مسلطند داده شود. به دنیای دگرگون شده امروز باید به زبان خودش مسلط بود و سازمان‌ها و روابط‌عمومی‌های تحول‌خواه باید این مهم را دریابند.
جمعه، 5 اسفند 1401 - 10:44

نمره 19 برای نوزدهمین کنفرانس روابط‌عمومی نمره 19 برای نوزدهمین کنفرانس روابط‌عمومی
امروز این کنفرانس با گذشت 19 سال و سکونت در سرزمین روابط‌عمومی کشور توانسته پاتقی برای اهالی روابط‌عمومی ‌شود. پاتقی که هر ساله روابط‌عمومی‌ها را از سراسر کشور به سمت خویش جذب کرده و باعث ارتقای سطح کیفی دانش شرکت‌کنندگان آن می‌شود.
پنجشنبه، 4 اسفند 1401 - 21:06

بیانیه نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران بیانیه نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران
نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران در شرایطی برگزار می‌شود که از سویی تجربه علمی و کاربردی خانواده بزرگ روابط‌عمومی از کنفرانس‌های قبل وارد مرحله جدیدی شده است که نیازمند نوعی از ارزیابی و بازنگری است و از سوی دیگر تحولات اساسی در حوزه دیجیتال، روابط‌عمومی‌ها را وارد فضای جدیدی کرده است که بدون هیچ تأملی باید از این فضای جدید به نحو احسن استفاده کرده و تحول اساسی در رویکردهای علمی و حرفه‌ای و هر آنچه که به حوزه روابط‌عمومی ارتباط دارد، ایجاد کنند.
دوشنبه، 1 اسفند 1401 - 19:35

مقالات برگزیده نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران مقالات برگزیده نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران
نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران موسوم به (IRAN CPR) امروز چهارشنبه سوم اسفند 1401 با موضوع: «تحول دیجبتال در روابط‌عمومی؛ فراتر از فناوری» در حال برگزاری است.
چهارشنبه، 3 اسفند 1401 - 11:00

نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی آغاز شد نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی آغاز شد
نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران موسوم به (IRAN CPR) امروز چهارشنبه سوم اسفند 1401 با موضوع: «تحول دیجبتال در روابط‌عمومی؛ فراتر از فناوری» آغاز به کار کرد.
چهارشنبه، 3 اسفند 1401 - 08:30

پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک برگزار شد پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک برگزار شد
پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک با موضوع محوری «هوش مصنوعی، انسان طبیعی و روابط‌عمومی فراگیر» با ارائه هفت مقاله، یک پنل تخصصی و تقدیر از دو استاندار حامی روابط‌عمومی در کشور، روز دوشنبه ۲۴بهمن برگزار شد.
سه شنبه، 25 بهمن 1401 - 16:52

جشنواره مردم‌داری ایران برگزار می‌شود جشنواره مردم‌داری ایران برگزار می‌شود
موسسه کارگزار روابط‌عمومی هر ساله جشنواره‌ای تحت عنوان «جشنواره مردم‌داری ایران» برگزار می‌کند که نخستین آن چهارم اسفند 1400 برگزار شد. این جشنواره مهمترین رویداد قدردانی‌ از خدمات حرفه‌ای کارگزاران روابط‌عمومی (استادان، مدیران، کارشناسان و...) در ایران است.
سه شنبه، 8 آذر 1401 - 17:35

سخنرانان نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران سخنرانان نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران
همزمان با کنفرانس، دومین جشنواره مردم‌داری ایران نیز برگزار می‌شود. علاقمندان به حضور در کنفرانس و جشنواره می‌توانند با شمار‌ه‌تلفن‌های ۶۶۵۷۰۱۹۴(۰۲۱)- ۶۶۹۴۳۶۷۰ (۰۲۱) تماس بگیرند.
چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 14:08

ثبت‌نام در نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران ادامه دارد ثبت‌نام در نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران ادامه دارد
این کنفرانس، متخصصان روابط‌عمومی را گرد هم می‌آورد تا پیرامون آخرین پیشرفت‌ها و بهترین شیوه‌ها برای تحول دیجیتال در صنعت روابط‌عمومی بحث کنند.
شنبه، 28 خرداد 1401 - 21:36

پوستر نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران رونمایی شد پوستر نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران رونمایی شد
پوستر نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ‌ایران که توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی‌ و با مشارکت و همکاری برخی دانشگاه‌ها و انجمن‌ها از جمله انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی، انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران و انجمن ‌جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی سوم اسفند 1401 برگزار خواهد شد، رونمایی شد.
دوشنبه، 26 دی 1401 - 22:27

برگزاری پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک به تعویق افتاد برگزاری پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک به تعویق افتاد
با توجه به شرایط جوی موجود در کشور که باعث تعطیلی اکثر سازمان‌ها و ارگان‌ها شده و همچنین بسته شدن راه‌های ارتباطی هوایی و جاده‌ای و همچنین تاکید بر صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی به ویژه مصرف گاز، شورای سیاستگذاری همایش روابط عمومی الکترونیک تصمیم بر آن گرفت تا زمان برگزاری این رویداد را تغییر دهد.
یکشنبه، 25 دی 1401 - 17:59

گزارش مراسم بزرگداشت هادی خانیکی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی گزارش مراسم بزرگداشت هادی خانیکی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی
هادی خانیکی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علامه طباطباییبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی، هادی خانیکی، عضو هیئت‌ علمی دانشگاه علامه طباطبایی در مراسم بزرگداشت روز ملی مشهد که با عنوان مشهد و ارتباطات میان‌فرهنگی، شامگاه ۱۰ دی‌ماه در فرهنگسرای جهاددانشگاهی خراسان‌رضوی برگزار شد، با اشاره به بیماری خود اظهار کرد: تشکیل این جلسه آن چیزی است که من از آن به‌عنوان سرمایه سرطانی که ۱۰ ماه است میهمان ناخوانده من شده و نمی‌دانم تا چه زمانی میهمان خواهد بود، نام می‌برم، من هیچ‌گاه به این میهمان ناخوانده بی‌حرمتی نکرده‌ام، زیرا آورده‌های آن بیشتر از بُرده‌های آن بوده است.
یکشنبه، 11 دی 1401 - 15:26

نشست تخصصی و کارگاه آموزشی سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد نشست تخصصی و کارگاه آموزشی سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد
مهدی رضایی در افتتاحیه نشست تخصصی و کارگاه آموزشی با مسئولین روابط‌عمومیهای این سازمان گفت: در دو سال اخیر رتبه سازمان ارتقا پیدا کرده و روابط‌عمومی وظایف خود را به خوبی اجرا کرده و اعتمادسازی و برندسازی سازمان در این زمینه به خوبی شکل گرفته که امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.  
یکشنبه، 11 دی 1401 - 14:13

اجلاسی به نام "روابط‌عمومی‌ها" و به کام "صنعت پتروشیمی" اجلاسی به نام "روابط‌عمومی‌ها" و به کام "صنعت پتروشیمی"
این نشست هم اندیشی، اگرچه اجلاس سراسری روابط‌عمومی های صنعت پتروشیمی بود، اما حضور مهندس شاهمیرزایی در آن، به برگ برنده ای برای کلیه مدیران و فعالان صنعت پتروشیمی تبدیل شد تا مسائل مختلف علاوه بر حوزه تخصصی روابط‌عمومی در آن طرح گردد.
یکشنبه، 4 دی 1401 - 16:35

مدیر روابط‌عمومی‌ سازمان آب و برق خوزستان با مدیرکل صدا و سیمای استان خوزستان دیدار کرد مدیر روابط‌عمومی‌ سازمان آب و برق خوزستان با مدیرکل صدا و سیمای استان خوزستان دیدار کرد
مهدی عظیمی فر مدیر روابط‌عمومی‌ سازمان آب و برق خوزستان در دیدار با داریوش دبیقی مدیرکل صدا و سیما به بررسی راه های همکاری بمنظور تقویت فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب و برق پرداخت.
پنجشنبه، 10 آذر 1401 - 22:54

افت شدید تقاضای پلتفرم‌های برگزاری رویداد افت شدید تقاضای پلتفرم‌های برگزاری رویداد
بازار برگزاری رویدادهای آنلاین و حضوری یک کاهش ۵۰ تا ۶۰ درصدی در تعداد رویدادها و افت ۷۵ الی ۹۰ درصدی در شرکت‌کنندگان را شاهد بوده که نشان از بحران در مجموعه‌های درگیر این بازار است.
دوشنبه، 7 آذر 1401 - 00:45

کسب رتبه برتر جشنواره ملی انتشارات توسط روابط‌عمومی بانک سپه کسب رتبه برتر جشنواره ملی انتشارات توسط روابط‌عمومی بانک سپه
اداره‌کل روابط‌عمومی و مدیریت برند بانک سپه در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی موفق به کسب چند رتبه برتر شد. اداره‌کل روابط‌عمومی و مدیریت برند بانک سپه رتبه اول در بخش‌های خبر، گزارش و صفحه‌آرایی، رتبه دوم مصاحبه و عکس و رتبه سوم در بخش تیتر را از هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی کسب کرد.
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 19:22

افتخارآفرینی فولاد هرمزگان در جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌‌ افتخارآفرینی فولاد هرمزگان در جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌‌
روابط‌عمومی‌‌ شرکت فولاد هرمزگان در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌‌ که در سالن همایش‌های محیط‌زیست برگزار شد، توانست سه جایزه را در حوزه‌های خبر، گزارش و تبلیغات مکتوب کسب کند.
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 19:20

چند نکته در خصوص جشنواره‌های روابط‌عمومی چند نکته در خصوص جشنواره‌های روابط‌عمومی
من به عنوان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی رسما اعلام می‌کنم که با این گونه فرایندهای غیرحرفه‌ای و غیر اخلاقی سر توافق و سازگاری نداریم و همه کسانی که مبادرت به این امر می‌کنند حتی اگر آن افراد خودمان باشیم را به‌شدت نکوهش می‌کنیم. انجمن متخصصان روابط‌عمومی تلاش می‌کند به اصول اخلاقی و حرفه‌ای روابط‌عمومی پایبند بماند.
جمعه، 27 آبان 1401 - 23:18

هفت روابط‌عمومی دیپلم افتخار گرفت هفت روابط‌عمومی دیپلم افتخار گرفت
دیپلم افتخار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی به روح ا... ابوالهادی‌زاده مدیر روابط‌عمومی‌ و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه، روابط‌عمومی‌ بانک ملی ایران، راحله شهرابی مدیر امور حوزه راهبری و روابط‌عمومی‌ بانک پاسارگاد، شهرام بخشا مدیر روابط‌عمومی‌ بانک توسعه تعاون، امیر حاجی‌نیا مدیر روابط‌عمومی‌ شرکت پتروپارس، حسین مرادی مقصودبکی مدیر روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی قشم و مسعود میرمحمدی مدیر حوزه مدیر عامل، روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل مجتمع جهان‌فولاد سیرجان اهدا شد.
شنبه، 21 آبان 1401 - 13:45

 فناوری و تحول صنعت نشر فناوری و تحول صنعت نشر
آلوین تافلر نویسنده و آینده‌شناس شهیر آمریکایی گفته: «فناوری، موتورِ محرکه‌ی تغییر و دگرگونی است». به نظر من این موضوع کاملا در صنعت نشر مصداق دارد. روندهای جدید بویژه در سال 2022 هم این ادعا را اثبات می‌کند چراکه فناوری‌ها و تکنولوژی‌های جدید، دنیای صنعت نشر را دگرگون کرده ‌است.
شنبه، 21 آبان 1401 - 12:35

هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی از منظر تصویر هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی از منظر تصویر
«هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی» در تاریخ ۱۸آبان۱۴۰۱ به‌همت انجمن متخصصان روابط‌عمومی در محل سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌زیست برگزار شد.
پنجشنبه، 19 آبان 1401 - 10:37

فهرست برگزیدگان هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی فهرست برگزیدگان هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان «هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی» با هدف تبیین و بررسی جایگاه و اهمیت تولید محتوا در فعالیت های انتشاراتی، 18آبان1401 به‌همت انجمن متخصصان روابط‌عمومی در محل سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌زیست برگزار شد.
پنجشنبه، 19 آبان 1401 - 10:20

هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
«هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی» در تاریخ 18آبان1401 به‌همت انجمن متخصصان روابط‌عمومی در محل سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌زیست برگزار شد.
پنجشنبه، 19 آبان 1401 - 03:14

میراث اکسپوی ۲۰۲۰ دُبی: شهری هوشمند با دسترسی ۱۵ دقیقه‌ای به هر منطقه میراث اکسپوی ۲۰۲۰ دُبی: شهری هوشمند با دسترسی ۱۵ دقیقه‌ای به هر منطقه
مرکز نمایشگاهی این شهرک به کار خود ادامه خواهد داد و میزبان رویدادهای جهانی نظیر بیست‌وهشتمین نشست تغییرات آب‌وهوایی در سال ۲۰۲۳ خواهد بود. همچنین حدود ۵۰۰ شرکت جهانی و محلی از جمله دی‌پی ورلد و زیمنس اینجا دفتر کاری خواهند داشت. مراکز تجاری این منطقه از امکانات ویژه‌ای نظیر اینترنت نسل پنجم و اینترنت اشیاء برخوردار خواهند بود.
سه شنبه، 5 مهر 1401 - 10:49

فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد فراخوان آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی منتشر شد
مهلت دریافت آثار هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی تا 20 مهرماه 1401 تمدید گردید.
چهارشنبه، 29 تیر 1401 - 01:47

دعوت دبیرخانه جشنواره انتشارات روابط‌عمومی از جامعه روابط‌عمومی کشور دعوت دبیرخانه جشنواره انتشارات روابط‌عمومی از جامعه روابط‌عمومی کشور
دبیرخانه هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی طی فراخوانی از واحدهای روابط‌عمومی سراسر کشور، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی بخش های دولتی و خصوصی برای شرکت گسترده و ارایه نظرات و پیشنهادها در راستای برگزاری باشکوه تر این جشنواره دعوت به عمل آورد.
سه شنبه، 1 فروردین 1402 - 10:43

انتخاب هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی سوادکوه شمالی انتخاب هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی سوادکوه شمالی
روز دوشنبه مورخ سوم مرداد 1401 با حضور پیرفلک سرپرست فرمانداری، امامی منش معاون فرماندار، یزدانی شورمستی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی و مدیران روابط‌عمومی ادارات، انتخابات هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
شنبه، 22 مرداد 1401 - 14:38

نظر شما: سالگرد پروفسور حمید نطقی و روز جهانی روابط‌عمومی نظر شما: سالگرد پروفسور حمید نطقی و روز جهانی روابط‌عمومی
پروفسور حمید نطقی یکی از شخصیت‌های ذوالجوانب تأثیرگزار و محبوبم بوده و هست. در دوران خانه‌نشینی کرونا با صرف وقت و انرژی فراوان به یکی از آرزوهایم که ادای دین به محضر دکتر نطقی بود رسیدم و دو شماره از فصلنامه منتشره‌ام را به بهانه صدمین سالگرد تولد ایشان به این بزرگمرد اختصاص دادم. مفتخرم که در یادنامه‌ای که برای ایشان منتشر کردیم مقاله‌ای مفصل در نود و یک صفحه برای ایشان نوشتم و به جرأت می‌توان اذعان کرد درباره شرح حال زندگی شخصی و حرفه‌ای ایشان مقاله‌ای جامع‌تر از این تاکنون نوشته نشده است.
سه شنبه، 18 مرداد 1401 - 09:00

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز


  تلاش های تاجیکیان برای بازگشت به اصل ـ نوروز


  کمی از چت جی‌پی‌تی می‌ترسیم!


  علی آزادی منش رئیس روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل گروه پتروپارس شد


  لایحه قضایی مقابله با اخبار جعلی به دولت ارسال شد


  راه‌های ایجاد فرهنگ مسوولیت‌‌‌پذیری و پاسخگویی


  نقش رهبران سازمان در سلامت ذهنی کارکنان


  مدیر روابط‌عمومی‌ دانشگاه علامه طباطبائی: روابط‌عمومی‌ یک اقدام دائمی و مداوم


  تست اولیه تبادل پیام بین پیام‌رسان‌های بومی موفقیت‌آمیز بود


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: بهار 1402: نخستین «اجلاس ملی مدیران روابط‌عمومی»