درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 20:03   

مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند

  مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند


ادامه ادامه مطلب یک

تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه

  تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400

  فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400


ادامه ادامه مطلب سه

وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند

  وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مدیرعامل بانک رفاه کارگران: عید فطر پاداش بندگان صالح خداوند است
  معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی
  اینستاگرام چگونه معروف شد؟
  وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند
  تاثیر نوآوری در برنامه‌های وفاداری
  رابطه فرهنگ سازمانی و رهبری عالی در روابط عمومی
  تاکید فرماندار شهرستان اشکذر بر نقش مهم روابط عمومی‌ها در دنیای امروز ارتباطات
  نشست همفکری روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی با روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس
  مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند
  تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  گردهمایی های روابط عمومی  

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400
در پی برگزاری شکوهمند رویدادهای موفق روابط‌عمومی توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی، انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (ایپرا) و انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی در بیست سال گذشته و استقبال کم‌نظیر استادان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط‌عمومی، به یاری خداوند پنجمین «رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی» در خرداد‌ماه سال 1400 برگزار می‌گردد.
شنبه، 16 اسفند 1399 - 08:13

کنفرانس روابط عمومی با موضوع connect برگزار شد کنفرانس روابط عمومی با موضوع connect برگزار شد
در این کنفرانس که با حضور افراد سرشناس در حوزه ارتباطات برگزار شد در قسمت اول و طی پنل های گفتگو٬ مواردی چون آینده و استراتژی روابط‌عمومی و ارتباطات در هنگام بروز بحران٬ اقدامات جهت بهره‌مندی از فرصت‌های ارتباطی و آینده‌ کنشگری مصرف کنندگان بررسی شد.
جمعه، 27 فروردین 1400 - 15:22

جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت بیمه برگزار شد جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت بیمه برگزار شد
عباس خسروجردی مدیر کل نظارت بر بیمه های غیر زندگی بیمه مرکزی در جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط‌عمومی صنعت بیمه در خصوص آیین نامه اجرایی نحوه انتقال تخفیفات عدم خسارت بیمه شخص ثالث گفت: براساس تاکید رئیس کل بیمه مرکزی لازم است که جزئیات و مزایای این قانون توسط روابط عمومی های شرکت های بیمه با هماهنگی روابط عمومی بیمه مرکزی از طریق ابزارها و امکانات در اختیار،برای بیمه گذاران و عموم ‌مردم تبیین شود.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 - 11:00

آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره آثار برتر روابط عمومی‌های ادارات کل سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره آثار برتر روابط عمومی‌های ادارات کل سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد
جشنواره « از استاندارد تا کیفیت» در بخش های گزارش خبری، مقاله، فعالیت در شبکه های مجازی، کلیپ یا فیلم های کوتاه ویدئویی، موشن گرافیک و انیمیشن، عکاسی، پوستر، اینفوگرافیک و فعالیت های خلاقانه برای ارزیابی روابط عمومی های استاندارد استانها برگزار شد که 21 استان به شرح زیر شرکت کردند و حائز رتبه شدند.
شنبه، 23 اسفند 1399 - 23:31

روابط‌عمومی‌ها و کرونا: ضرورت تحول و تغییر روابط‌عمومی‌ها و کرونا: ضرورت تحول و تغییر
هفدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران با عنوان "آینده روابط‌عمومی، رهبری و کووید-19" با مشارکت استادان، مدیران، کارشناسان و کارگزاران روابط‌عمومی های داخل و خارج کشور، ضمن بررسی تحولات جهانی از منظر بحران جدید، وضعیت کنونی و آینده روابط‌عمومی ها را مورد بحث و بررسی قرار داده و محورهای ذیل را به عنوان «محورهای ضرورت تحول و تغییر برای آینده ای بهتر» را مطرح کرده است:
چهارشنبه، 20 اسفند 1399 - 08:11

گزارش کامل هفدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران گزارش کامل هفدهمین کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران
آنچه از نظر می گذرد گزارشی از هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران (IRANCPR) همراه با مراسم اعطای "جوایز سالانه صنعت روابط‌عمومی ایران" (IPRIA) است که با حضور جمعی از اساتید ارتباطات، مدیران و کارشناسان نهادها و سازمان های بخش های دولتی و خصوصی، 12 اسفندماه 1399 توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی (KPRI)، انجمن بین‌اللملی روابط‌عمومی (IPRA)، انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران (IAPRS) و انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی (IMPRPA) در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی سازمان مطالعات و بهره‌وری نیروی انسانی برگزارشد.
شنبه، 16 اسفند 1399 - 18:39

گزارش کارگاه آموزشی "روزنامه‌نگاری علم" گزارش کارگاه آموزشی "روزنامه‌نگاری علم"
دکتر هادی خانیکی استاد حوزه ارتباطات و روابط عمومی در دوره آموزشی روزنامه‌نگاری علم که به میزبانی دانشگاه امام‌خمینی قزوین به صورت مجازی برگزار شد، اعتماد‌سازی، شبکه‌سازی و ساده‌سازی پیام را از مهارت‌های اصلی روابط‌عمومی نهادهای علمی عنوان کرد.
جمعه، 15 اسفند 1399 - 12:45

طرح "نسل چهارم روابط‌عمومی" رونمایی شد طرح "نسل چهارم روابط‌عمومی" رونمایی شد
دبیرکل هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران با اشاره به این موضوع که روابط‌عمومی4. به احتمال زیاد، زمینه تحقق الگوی روابط‌عمومی دوسویه همسنگ گرونیگ و هانت (روابط‌عمومی آرمانی) را فراهم می‌کند، گفت: مدل دوسویه همسنگ سعی در ایجاد یک موقعیت سودمند متقابل دارد که به نظر می‌رسد روابط‌عمومی4. زمینه آن را فراهم کرده است.
چهارشنبه، 13 اسفند 1399 - 17:53

رییس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی خواهان دور ریختن نگرش‌های سنتی نسبت به روابط‌عمومی شد رییس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی خواهان دور ریختن نگرش‌های سنتی نسبت به روابط‌عمومی شد
امیدوارم سال 2021، سالی باشد که ما نگرش‌های سنتی نسبت به روابط‌عمومی را بیرون بریزیم که عمدتا بر اصل برابر دانستن روابط‌عمومی با تبلیغات استوار بوده‌اند و امیدوارم که این سال، سالی باشد که طی آن ما متخصصان روابط‌عمومی بتوانیم اثرگذاری که باید و می‌توانیم برجا داشته باشیم را تحقق ببخشیم و ایفای نقشی فراتر از کلیک کردن و اطلاع‌رسانی داشته باشیم.
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 09:45

پروفسور ارتباطات دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی در هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران عنوان کرد: اجتناب از پنهان‌کاری رایج و تلاش برای ایجاد تغییرات مثبت و موثر از وظایف روابط‌عمومی‌ها در دوران کروناست پروفسور ارتباطات دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی در هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران عنوان کرد: اجتناب از پنهان‌کاری رایج و تلاش برای ایجاد تغییرات مثبت و موثر از وظایف روابط‌عمومی‌ها در دوران کروناست
پروفسور ارتباطات دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی در هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران که به صورت ویدئویی برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: تلاش برای مدیریت بحران از راه ارایه اطلاعات صحیح، آگاهی‌رسانی مستمر و تغییر الگوهای رفتاری طبیعی و جایگزینی پروتکل‌های کرونا از وظایف روابط‌عمومی‌ها در دوران کروناست.
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 09:20

هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران آغاز شد هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران آغاز شد
هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران (IRANCPR) به همراهی مراسم اعطای "جوایز سالانه صنعت روابط‌عمومی ایران" (IPRIA)، دوازدهم اسفندماه 1399در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره‌وری نیروی انسانی) آغاز شد.
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 09:10

شماره جدید فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد شماره جدید فصلنامه "کارگزار روابط‌عمومی" منتشر شد
شماره پنجاه‌وششم فصلنامه «کارگزار روابط‌عمومی» در 64 صفحه رنگی منتشر شد. "بازتعریف روابط‌عمومی و نقش آن در مدیریت بحران کووید-19ً"، عنوان سرمقاله این شماره از نشریه است.
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 08:13

گزارش برگزاری سومین رویداد گراف‌دی گزارش برگزاری سومین رویداد گراف‌دی
سومین گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با عنوان گراف‌دی با هدف بررسی تجربیات مسؤولیت اجتماعی در ایران و جهان امروز دهم اسفندماه برگزار شد.
یکشنبه، 10 اسفند 1399 - 18:08

آشنایی با اصطلاح کنفرانس – سمینار – سمپوزیوم – کنگره – ورک شاپ – کنوانسیون آشنایی با اصطلاح کنفرانس – سمینار – سمپوزیوم – کنگره – ورک شاپ – کنوانسیون
روابط‌عمومی‌ها و سازمان‌ها در طول سال، همایش‌ها و گردهمایی‌هایی را با موضوعات مختلف در سطح ملی و بین‌المللی برگزار می‌کنند. اما بعضا به‌دلیل عدم آشنایی با اصطلاحات فنی، از معادل‌های درست آن به زبان انگلیسی استفاده نمی‌کنند.
جمعه، 24 بهمن 1399 - 19:46

روابط‌عمومی تجربه‌محور روابط‌عمومی تجربه‌محور
روابط عمومی موفق و مؤثر علاوه بر توجه به نوآوری‌ها باید به تجربیات مختلف خود و دیگران توجه ویژه داشته باشد و در طول زمان آنها را مورد ارزیابی مداوم قرار دهد.
جمعه، 24 بهمن 1399 - 12:59

جایزه صنعت روابط عمومی اعتباری برای حیثیت و شهرت ناب سازمان جایزه صنعت روابط عمومی اعتباری برای حیثیت و شهرت ناب سازمان
جایزه صنعت روابط‌عمومی‌ ایران، راوی داستان تلاش‌های متخصصان روابط‌عمومی و مهر تاییدی بر عملکرد و دستاوردهای مدیران و شاغلان خلاق این حوزه است و درهای جدیدی برای افزایش آگاهی، بهبود فرصت‌های شبکه‌ای، برجسته‌سازی فعالیت‌ها، آموزش و توسعه مهارت‌ها، ایجاد فرصت‌های اطلاع‌رسانی، مستندسازی، انتقال تجارب و الگوهای موفق و به‌طورکلی ارتباطات باز می‌کند. شما لیاقت آن را دارید.
یکشنبه، 19 بهمن 1399 - 16:43

کووید-19، کسب وکارها چگونه بحران را کنترل می‌کنند کووید-19، کسب وکارها چگونه بحران را کنترل می‌کنند
شاید پاندمی کوید-19 نقطه آغازین دورانی باشد که در آن ناپایداری، عدم قطعیت، پیچیدگی و ابهام اساسی‌ترین ویژگی‌های ساختاری محیط سازمان و کسب‌وکار باشد. تغییرات اقلیمی، شیوع بیماری‌های مهلک جهانگیر، تغییرات گسلنده فناوری و دوره‌های پیاپی تورم و رکود فضای مدیریت بنگاه، سازمان و کسب‌وکار را به‌شدت متاثر ساخته است.
یکشنبه، 19 بهمن 1399 - 08:15

فراخوان برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران فراخوان برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران
حالا وقت جشن گرفتن است! بله شما استحقاق آن را دارید. برنده جایزه صنعت روابط‌عمومی، شهرت و اعتبار شما را بیشتر می‌کند. در واقع مثل تابلو و نشانه‌ای است که به شما یادآوری می‌کند: "عملکرد شما واقعا عالی است!"
پنجشنبه، 18 دی 1399 - 18:02

مسئولیت جامعه حرفه‌ای روابط‌عمومی در مقابله با همه‌گیری کووید-19 مسئولیت جامعه حرفه‌ای روابط‌عمومی در مقابله با همه‌گیری کووید-19
فعالان روابط‌عمومی برای حفظ و ارتقای اعتماد و اطمینان پیدا کردن نسبت به‌وجود اعتماد می‌بایستی نه فقط به‌صورت استراتژیک و راهبردی بلکه به شکلی فرااستراتژیک فکر کنند.
یکشنبه، 12 بهمن 1399 - 10:00

کووید-19 و استراتژی‌های هوش مصنوعی در روابط‌عمومی کووید-19 و استراتژی‌های هوش مصنوعی در روابط‌عمومی
من معتقدم که خبر خوب در اینجا این است که ما امروزه در حال استفاده از تکنولوژی برای بهتر کردن کسب‌وکارمان و بخش‌های دیگر زندگی‌مان هستیم و می‌کوشیم تا تکنولوژی را برای انجام کارهای بهتر و بهتر کار کردن و رسیدن به اهداف‌مان و کشف حقیقت به خدمت بگیریم و این، حقیقت و واقعیت است که در اینجا به درد ما می‌خورد...
شنبه، 11 بهمن 1399 - 08:15

پیامدهای بلندمدت "هنجارهای جدید" بر حرفه روابط‌عمومی پیامدهای بلندمدت "هنجارهای جدید" بر حرفه روابط‌عمومی
همه‌گیری موجب شده تا فقط یک سری سازمان‌های سیال و چابک بتوانند مدل‌های کاری خود را با تغییر و تحولات به وجود آمده در صنعت روابط‌عمومی تطبیق دهند.
جمعه، 10 بهمن 1399 - 12:14

 انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران
دراین کنفرانس 8 سخنران خارجی و 5 سخنران ایرانی، نظرات‌شان را در خصوص "آینده‌ روابط‌عمومی: رهبری و کووید-19" با ما در میان خواهند گذاشت و ما درخواهیم یافت سال2021 و در میانه جولان دو هیولا و پاندمی حیات‌برانداز "آلودگی محیطزیست" و "کووید-19"، لحظه‌ای سرنوشت‌ساز و تعیین‌کننده برای مسئولیت اجتماعی شرکتی است.
دوشنبه، 29 دی 1399 - 09:57

آثار برگزیده پوستر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی آثار برگزیده پوستر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
در آثار ارسالی متأسفانه برخی از روابط عمومی ها بازه زمانی تولید پوستر و یا برخی از نکات مهم در طراحی پوستر که به طور خلاصه در بالا به آنها اشاره شده است (خیلی شلوغ مانند آگهی نشریات ـ سایز نامناسب ـ رنگ نامناسب ـ فرم نامناسب) را رعایت نکرده بودند.
شنبه، 27 دی 1399 - 10:04

فراخوان ثبت‌نام هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران فراخوان ثبت‌نام هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران
این کنفرانس که توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی و با حمایت "انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران"، "انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی" و "انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (ایپرا)" برگزار می‌شود با سخنرانی استادان حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی همراه خواهد بود.
چهارشنبه، 5 آذر 1399 - 21:29

گزارش پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی گزارش پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی با حضور معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اساتید و صاحب‌نظران حوزه ارتباطات و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی‌های سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی از سوی انجمن متخصصان روابط‌عمومی سوم دی‌ماه 1399در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.
شنبه، 6 دی 1399 - 08:45

رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: امروزه نشر نوین با بازاریابی محتوا به‌هم تنیده شده اند رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: امروزه نشر نوین با بازاریابی محتوا به‌هم تنیده شده اند
وی با اشاره به اینکه محتوای امروزی فقط متن نیست و آن‌چه در این دوران اهمیت پیدا کرده است محتوای مولتی مدیاست. تصریح کرد: محتواهایی شامل عکس، فیلم، تصویر و گرافیک و انیمیشن و صدا و متن که می‌تواند از ابزارها و پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی منتشر یا بازنشر شود.
جمعه، 5 دی 1399 - 10:13

دبیرکل پانزدهمین جشنواره ملی انتشارت روابط‌عمومی: رویکرد آموزشی وجه غالب جشنواره ملی انتشارات است دبیرکل پانزدهمین جشنواره ملی انتشارت روابط‌عمومی: رویکرد آموزشی وجه غالب جشنواره ملی انتشارات است
دبیرکل جشنواره ملی انتشارت روابط‌عمومی با بیان اینکه مقایسه آثار روابط‌عمومی‌ها با دوره‌های قبل، حاکی از رشد کمی و کیفی در برخی از بخش‌هاست، استمرار و تسری آموزش‌های علمی و کاربردی، آموزش‌های کارگاهی و کارگاه‌های آموزشی نیروی انسانی واحدهای روابط‌عمومی را در رشد و ارتقای سطح علمی و حرفه‌ای روابط‌عمومی‌ها موثر دانست.
پنجشنبه، 4 دی 1399 - 16:30

پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برگزار شد پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برگزار شد
پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌ صبح روز چهارشنبه سوم دی ماه 1399 در محل سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره‌وری نیروی انسانی) برگزار شد.
پنجشنبه، 4 دی 1399 - 02:33

معرفی برگزیدگان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی معرفی برگزیدگان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی صبح روز چهارشنبه 3دی‌ماه سال جاری با اهدای تندیس و جوایز به روابط عمومی‌های برتر به کار خود پایان داد. این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه‌ها، روابط عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه تهرانی و استانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار شد.
چهارشنبه، 3 دی 1399 - 11:25

کارشناسان برگزیده پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی معرفی شدند کارشناسان برگزیده پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی معرفی شدند
در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی که صبح روز چهارشنبه 3دی‌ماه سال جاری برگزار شد، با اهدای جوایز به کارشناسان برتر انتشارات روابط عمومی به کار خود پایان داد.
چهارشنبه، 3 دی 1399 - 11:20

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  عید آمد و عید آمد وان بخت سعید آمد


  4 راه برای اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه


  8 برنامه روابط عمومی در استفاده از رسانه های اجتماعی


  چگونه روابط عمومی می تواند به شیوع کرونا پاسخ دهد؟


  صعود از نردبان روابط عمومی — 5 مهارت اساسی برای عملکرد مثبت در روابط عمومی


  معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی


  کمپین ابزارهای ایرانی روابط عمومی


  تنبیه به شیوه راکفلر


  شعار روز جهانی ارتباطات اعلام شد


  اجرای برنامه گفتگوی مجازی و برخط با موضوع "ارتباطات و روابط‌عمومی" در خوی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400