درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
سه شنبه، 6 مهر 1400 - 02:36   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

تکنیک ساندویچ چیست؟

  تکنیک ساندویچ چیست؟


ادامه ادامه مطلب دو

تقویم روز ارتباطات/  نخستین دوره فوق لیسانس روزنامه نگاری

  تقویم روز ارتباطات/ نخستین دوره فوق لیسانس روزنامه نگاری


ادامه ادامه مطلب سه

آنچه باید بدانیم!/ تهیه‌ فیلم‌ مستند کوتاه‌

  آنچه باید بدانیم!/ تهیه‌ فیلم‌ مستند کوتاه‌


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تنها "سخنگوی" سازمان مدیر ارشد سازمان (وزیر) و رئیس مرکز روابط‌عمومی‌ آن است!
  6 درس مثبت روابط عمومی
  تکنیک ساندویچ چیست؟
  ایران، گرگ قبرستان می خواهد!
  آنچه باید بدانیم!/ نکاتی‌ درباره‌ تهیه‌ متن‌ یک‌ سخنرانی‌
  مرجعیت صداوسیما به عنوان مهم‌ترین منبع کسب اخبار طی سالهای اخیر کاهش یافته است
  بنیادگذار تریبون مردم که اعلام کرد انقلاب فرانسه نتوانست به وعده اش؛ تأمین عدالت اقتصادی عمل کند اعدام شد
  رشد 48 درصدی درآمد توسعه دهنده ها
  روابط عمومی‌های ناکارآمد، در نادیده شدن موفقیت‌های مدیریتی و اجرایی، حرفه‌ای‌‌اند!
  نقش دولت جدید برای انتخاب مدیران روابط‌عمومی چیست؟
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

پیاده نظام شایعه پردازان نباشیم پیاده نظام شایعه پردازان نباشیم
شایعه زمانی شکل می گیرد که مردم تشنه به دست آوردن اطلاعات هستند و مراجع رسمی یا به کندی و یا با ارائه اطلاعات متناقض و غیر واقعی نمی توانند افکار عمومی را سیراب نمایند، لذا افکار به سمت وسویی دیگر منحرف می شود.
سه شنبه، 13 اسفند 1398 - 02:07

نشست شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اردبیل نشست شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اردبیل
در نشست مشترک اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اردبیل، بر جایگاه مهم و تاثیرگذار روابط‌عمومی‌ها در انعکاس اخبار و تبیین اهداف و اقدامات انجام شده تاکید گردید.
سه شنبه، 15 تیر 1400 - 19:12

 آگهی دعوت به همکاری در اداره روابط‌عمومی بانک پاسارگاد آگهی دعوت به همکاری در اداره روابط‌عمومی بانک پاسارگاد
بانک پاسارگاد به منظور تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود در اداره روابط‌عمومی، از میان علاقه مندان دارای سابقه در زمینه نگارش خبر، نقد ادبی و اخبار دعوت به همکاری می نماید.
سه شنبه، 15 تیر 1400 - 10:33

بیان صورت نوعی ارتباط غیر کلامی است بیان صورت نوعی ارتباط غیر کلامی است
حرکت چشم، ابرو و دهان نقش مهمی در نشان دادن غم، ترس، خوشبختی، عصبانیت، سرخوردگی، عصبی بودن، هیجان، کسالت، علاقه، تعجب، فرسودگی، پرخاشگری، اعتماد به نفس و عدم اطمینان دارد.
شنبه، 26 بهمن 1398 - 07:43

به بهانه جان باختن دو خبرنگار حوزه محیط زیست؛ خبرنگار بنویس عاشقان بی ادعا بخوان به بهانه جان باختن دو خبرنگار حوزه محیط زیست؛ خبرنگار بنویس عاشقان بی ادعا بخوان
خبرنگاران سالهاست که اندیشه های ناب خود را مچاله کردند تا طبق نظر مدیران گام بردارند شاید کمکی به حل مشکلات مردم شود،اما غافل از آنکه مدیران زخم های آنان را سوزناک تر کرده اند اما حل هرگز.
یکشنبه، 13 تیر 1400 - 09:18

فوت و فن روابط‌عمومی با ایلان ماسک فوت و فن روابط‌عمومی با ایلان ماسک
در دو سال اخیر کارآفرینی به‌واسطه یک نفر در دنیا تعریف شده و آن فرد کسی نیست، جز ایلان ماسک. او در سال‌های اخیر با تسلا و اسپیس‌ایکس در زمینه خودروهای الکترونیکی و فناوری‌های اکتشاف فضایی پیشگام بوده و به‌واسطه فعالیت منحصربه‌فرد و خارج از چارچوب رسمی روابط‌عمومی و البته خلاقش در حساب کاربری توییتر خود طی دوسال اخیر در صدر اخبار حوزه تکنولوژی دنیا بوده است.
پنجشنبه، 10 تیر 1400 - 15:39

 8 راه حل برای افزایش خلاقیت 8 راه حل برای افزایش خلاقیت
خلاقیت نه تنها برای هنرمندان، نویسندگان، موزیسین ها و … حیاتی است. بلکه برای افراد اهل بیزینس و صاحب کسب و کار هم ضروریست. پرورش خلاقیت نیاز به زمان و تلاش دارد، اما می تواند در کنارش جذاب هم باشد. در ادامه چند راه برای خلاق تر شدن به شما معرفی می کنیم.
جمعه، 20 دی 1398 - 18:22

17 مرداد؛ روز خبرنگار مصادف با چهلم عروج شهادت گونه گل‌های پرپر شده بوستان اطلاع رسانی است. 17 مرداد؛ روز خبرنگار مصادف با چهلم عروج شهادت گونه گل‌های پرپر شده بوستان اطلاع رسانی است.
خبرنگار مزاحم نیست؛ مراحم است. خبرنگار؛ رزمنده جان برکف میدان مبارزه با جهل و خرافه و نادانی است. خبرنگار؛ مرد میدان تنویر افکار عمومی است. خبرنگاران؛ راست قامتان بلند همتی هستند در برابر انحرافات اجتماعی؛ سیاسی و اقتصادی.
یکشنبه، 6 تیر 1400 - 01:26

تغییر روابط با شرکت‌ها و رسانه‌ها/ خلاصه‌ای از سه تحقیق انجام شده در زمینه ارتباطات تغییر روابط با شرکت‌ها و رسانه‌ها/ خلاصه‌ای از سه تحقیق انجام شده در زمینه ارتباطات
مشخص شده که در دوران همه گیری، گزارشگران به نحو فزاینده ای تحلیل گراتر شده و در هنگام تنظیم گزارش های خود دست اقدام به تحلیل های فنی و کامل تری می زدند: 95 درصد گزارشگرانی که در این تحقیق شرکت داشتند بر این مساله تاکید می کردند که عوامل متعددی مانند وضعیت جمعیت شناختی و مشارکت جویی مخاطبین باعث می شده تا آنها تغییراتی را در نحوه نوشتار و ارائه مطالب شان به وجود آورند.
پنجشنبه، 3 تیر 1400 - 09:14

بازتعریف ارتباط با رسانه‌ها در روابط‌عمومی بازتعریف ارتباط با رسانه‌ها در روابط‌عمومی
سازمان‌ها برای سهم بازار خود باید که جایگاه مهم‌تری برای روابط‌عمومی خود قایل بوده و این نکته را در نظر داشته باشند که امروز رسانه است که روابط‌عمومی را در انتظار پیام نگه می‌دارد و روابط‌عمومی می‎‌بایست که با وقوف و آکاهی و ارتباط بی‌واسطه، آماده ارائه واکنش متناسب و پاسخگویی در لحظه باشد. بنابراین جایگاه روابط‌عمومی‌ها باید که در کنار بالاترین سطوح سازمان و تصمیم‌گیری قرار داشته و از نگاه تشریفاتی به روابط عمومی که همچنان علیرغم شعارها بازمانده است؛ تغییر و ارتقا یابد.
یکشنبه، 30 خرداد 1400 - 18:32

 4 نکته تاکتیکی برای بهبود عملکرد تیم روابط عمومی 4 نکته تاکتیکی برای بهبود عملکرد تیم روابط عمومی
عناوین شغلی زیادی در روابط‌عمومی وجود دارد که تفسیر همه آن ها برای اکثر مردم گیج کننده است. برخی از مشاغل بسیار شبیه به دیگران است. در حالت ایده آل، به جای استخدام ده ها نفر از متخصصانی که از وظیفه آنها اطلاع ندارید و یا بسیار نزدیک به هم هستند، فقط چند حرفه ای روابط عمومی را استخدام کنید.
چهارشنبه، 30 بهمن 1398 - 13:12

3 روش تجزیه و تحلیل داده ها می تواند کمپین های روابط عمومی شما را هدایت کند 3 روش تجزیه و تحلیل داده ها می تواند کمپین های روابط عمومی شما را هدایت کند
فناوری راه های بسیاری را برای دسترسی به عموم با روابط‌عمومی خلاقانه و نوآورانه باز کرده است و نکته مهم این است که شما تمام داده های لازم را برای ردیابی موفقیت آنها در اختیار دارید. کلید بهبود کمپین های روابط عمومی در تمام داده هایی که به صورت روزانه جمع می کنید پنهان است. فقط باید بتوانید آنها را بیابید و به اهداف عملی تبدیل کنید.
شنبه، 3 اسفند 1398 - 11:19

هشت مهارت مدیران عصر جدید هشت مهارت مدیران عصر جدید
کسب‌وکارها در دوره غافلگیری با دگرگونی‌های عالم‌گیر همچون کرونا، به مدیرانی نیاز دارند که ۸ مهارت ویژه داشته باشند. مدیران عصر جدید بیش از هر داشته‌ای، باید «آماده عبور از بحران» باشند. در یک‌سال اخیر شرکت‌هایی با مدیران مجهز به مهارت «رشد محوری» توانستند زودتر از رقبا احیا شوند. «اعتماد به نفس» و «انگیزه‌سازی برای کارکنان» نیز از جمله این مهارت‌ها است.
سه شنبه، 25 خرداد 1400 - 21:47

چگونه ایده‌های بزرگ خود را مورد توجه قرار دهیم؟ چگونه ایده‌های بزرگ خود را مورد توجه قرار دهیم؟
سیاری از کارمندان جوان در اوایل کار خود ایده‌های بزرگی را برای تغییر در جهان و سازمان خود دارند، اما اغلب شما برای این تغییر بزرگ با موانعی روبه‌رو هستید. یافتن و برقراری ارتباط با افراد مناسب در سازمان‌ها برای گوش دادن به ایده‌های شما، می‌تواند همه چیز را تغییر دهد.
دوشنبه، 17 خرداد 1400 - 19:12

شرایط و ویژگی‌های شغلی یک کارشناس روابط عمومی شرایط و ویژگی‌های شغلی یک کارشناس روابط عمومی
شما به عنوان یک کارمند روابط عمومی می بایست یک فرد مجرب، منظم و متین باشید که قادر باشد بحران ها را مدیریت کند. ما از شما انتظار داریم که ذهن خلاق و مهارت های ارتباطی عالی داشته باشید. اگر به قابلیت های خود در سخنرانی عمومی و مدیریت پروژه ها نیز اطمینان دارید، می‌توانید برای این شغل نیز مفید باشید. در نهایت، هدف شما باید ایجاد و گسترش یک تصویر مثبت از سازمان باشد.
چهارشنبه، 12 خرداد 1400 - 14:32

برندسازی، آرمان اصلی یک روابط‌عمومی موفق برندسازی، آرمان اصلی یک روابط‌عمومی موفق
تریبون روابط‌عمومی می‌تواند بلندگویی برای بیان چالش‌های سازمان و رساندن آن از طریق رسانه‌ها به گوش مسئولان باشد.نشان دادن وجوه مثبت یک سازمان به جامعه‌ی بیرونی و تلاش در راستای انعکاس نقاط ضعف به مدیران مجموعه، تنها از عهده‌ی یک روابط‌عمومی موفق برمی‌آید؛ بنابراین روابط‌عمومی یک برندساز سازمان است و می‌تواند بهترین وجه سازمان را به بیرون انتقال دهد و برندسازی کند.
سه شنبه، 11 خرداد 1400 - 08:45

هوش اخلاقی مدیران هوش اخلاقی مدیران
هوش اخلاقی چیست و چه تاثیری بر مدیریت اثربخش می‌گذارد؟ آیا اساسا «اصول اخلاقی جهان‌شمولی» وجود دارد که بتوان مدیران را برای موفقیت در کسب‌وکار خود نسبت به آنها گوشزد کرد؟ اینها پرسش‌هایی است که می‌کوشم در ادامه به آنها بپردازم.
چهارشنبه، 5 خرداد 1400 - 08:58

برگزاری گردهمایی روابط عمومی های ادارات و سازمان های غرب استان گیلان در فرمانداری فومن برگزاری گردهمایی روابط عمومی های ادارات و سازمان های غرب استان گیلان در فرمانداری فومن
گردهمایی روابط‌عمومیهای ادارات و سازمان های غرب استان گیلان با حضور محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان در فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد.
سه شنبه، 4 خرداد 1400 - 20:08

8 ویژگی یک مشتری خوب روابط عمومی 8 ویژگی یک مشتری خوب روابط عمومی
کدام عامل یک مشتری خوب می سازد؟ یا کدام عامل بهترین رابطه را میان یک مشتری و روابط عمومی ایجاد می کند؟ با مطرح کردن این پرسش، اولین گام برای تبدیل شدن به یک مشتری خوب را برداشته اید.
پنجشنبه، 11 مهر 1398 - 13:01

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه: کار رسانه ای و روابط عمومی از حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه: کار رسانه ای و روابط عمومی از حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است
کار رسانه ای و روابط عمومی به دلیل روبرو بودن با نظرات، افکار و دیدگاه های مختلف از حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است لذا فعالان در عرصه روابط عمومی لازم است تا دقت نظر کافی و تخصص بالا در این زمینه را داشته باشند.
یکشنبه، 2 خرداد 1400 - 09:27

مردمداری راهبرد روابط عمومی‌ سالم مردمداری راهبرد روابط عمومی‌ سالم
اگر می خواهید از سازمان خود حمایت کنید، اگر می خواهید از مدیر سازمان حمایت کنید و اگر می خواهید از خودتان حمایت کنید طرفدار مردم باشید. زیرا این اساس کار روابط عمومی سالم است.
شنبه، 1 خرداد 1400 - 22:50

هم افزایی و تعامل مشترک روابط عمومی دو فولاد ساز بزرگ کشور هم افزایی و تعامل مشترک روابط عمومی دو فولاد ساز بزرگ کشور
همزمان با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط‌عمومی و به منظور تعامل و هم افزایی بیشتر، جلسه مشترک مدیران و مسئولین روابط عمومی های دو فولاد ساز بزرگ کشور در ذوب آهن اصفهان برگزار شد.
چهارشنبه، 29 اردیبهشت 1400 - 11:53

تقدیر وزیر بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از خدمات دکتر جهانپور تقدیر وزیر بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از خدمات دکتر جهانپور
همزمان با 27 اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط‌عمومی، دکتر نمکی وزیر بهداشت و دکتر مسلم رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از خدمات دکتر جهاتپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت قدردانی کردند.
سه شنبه، 28 اردیبهشت 1400 - 21:02

مدیر روابط عمومی بانک رفاه کارگران: فیلم منتشر شده در فضای مجازی، مربوط به سال گذشته است و رئیس شعبه اخراج شد مدیر روابط عمومی بانک رفاه کارگران: فیلم منتشر شده در فضای مجازی، مربوط به سال گذشته است و رئیس شعبه اخراج شد
مدیر روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در خصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی درباره یکی از شعب این بانک با بیان اینکه این فیلم مربوط به سال گذشته است، گفت: برای رئیس شعبه پرونده تشکیل و در نهایت اخراج شد.
سه شنبه، 28 اردیبهشت 1400 - 20:11

نظریه سیستمی در روابط عمومی نظریه سیستمی در روابط عمومی
وظیفه دست اندرکاران روابط عمومی آن است که بین سازمان و محیط اطرافش توازن برقرار سازند. آنان می باید از مسایل موجود در محیط آگاه باشند و سازمان را در پاسخ دادن به آن مسایل و مشکلات، یاری دهند
سه شنبه، 28 اردیبهشت 1400 - 11:17

روابط عمومی و دوران پساکرونا روابط عمومی و دوران پساکرونا
در شرایط فراگیری کرونا علیرغم تعطیلی بسیاری از مشاغل و فعالیت ها، کار و فعالیت روابط عمومی نه تنها تعطیل نشد بلکه به سبب نیاز ضروری جامعه به اطلاع رسانی شفاف و دقیق، مضاعف گردید و روابط عمومی ها در حوزه های مختلف بویژه در شاخه های بهداشتی و درمانی، شرایط کاری سنگین تری را تجربه کردند.
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 - 23:34

پیام رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی پیام رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی
ضروریست روابط عمومی‌ها انعکاس دهنده افکار، اراده و مطالبات عمومی و صنفی به‌حق جامعه باشند چرا که نقش بی‌بدیل و تعیین کننده این علم و هنر حساس در پایداری مستمر و موثر ارتباط بین مخاطبان و کارگزاران از طریق شناسایی و انعکاس واقعیت های موجود بر همگان آشکار است.
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 - 23:15

ورود یک فعال روابط عمومی در رقابت انتخاباتی شورای شهر ورود یک فعال روابط عمومی در رقابت انتخاباتی شورای شهر
صلاحیت مدیر مسئول تهران رسانه به منظور رقابت در ششمین دوره انتخابات "شورای شهر پرند" مورد تایید هیات نظارت استان تهران قرار گرفت.
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 - 23:08

پیام استاندار گلستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی پیام استاندار گلستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی
استاندار گلستان در پیامی 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط‌عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت و اظهار کرد: افزایش بهره گیری در عرصه نرم افزاری زمینه تسریع در رشد و توسعه استان را فراهم می آورد.
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 - 21:17

احمق باش تا کامروا شوی احمق باش تا کامروا شوی
در جهانی که حماقت بر آن حاکم است، خوب به‌نظررسیدن از برحق‌بودن مهم‌تر است. استادانِ به‌کارگیری حماقتِ شرکتی زمان کمتری روی محتوای کارشان می‌گذارند و بیشترِ وقت شان را صرف ارائه‌ می‌کنند. آن‌ها به‌خوبی می‌دانند که تصمیم‌گیرندگان تنها نمایش پاورپوینت را می‌بینند و اگر خیلی کار کنند ممکن است چکیدۀ مدیریتی را هم مطالعه می‌کنند.
دوشنبه، 23 اسفند 1400 - 15:50

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ نخستین دوره فوق لیسانس روزنامه نگاری


  ده‌ آزمون‌ درست‌نویسی‌ شرح‌ عکس‌ ‌


  آنچه باید بدانیم!/ نکاتی‌ درباره‌ تهیه‌ متن‌ یک‌ سخنرانی‌


  آنچه باید بدانیم!/ تهیه‌ فیلم‌ مستند کوتاه‌


  6 درس مثبت روابط عمومی


  15 توصیه کاربردی به منظور ایجاد محتوای جذاب


  روابط عمومی دو


  نقش دولت جدید برای انتخاب مدیران روابط‌عمومی چیست؟


  تنها "سخنگوی" سازمان مدیر ارشد سازمان (وزیر) و رئیس مرکز روابط‌عمومی‌ آن است!


  روابط عمومی‌های ناکارآمد، در نادیده شدن موفقیت‌های مدیریتی و اجرایی، حرفه‌ای‌‌اند!


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی