درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 10 تیر 1401 - 03:50   

فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401

  فراخوان جایزه برترین کمپین‌های روابط‌عمومی 1401


ادامه ادامه مطلب یک

زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی

  زادروز افلاتون ـ بیراهه افتادن دمکراسی


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان

  فراخوان جایزه ملی روابط‌عمومی دانش‌بنیان


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله  نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  چراغ راه روابط‌عمومی
  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"
  تأکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر اهمیت ارتقای جایگاه روابط‌عمومی در واحدهای دانشگاهی
  روزنامه‌نگاری برند؛ ژورنالیسم در خدمت کسب‌وکار
  انتصاب سرپرست روابط‌عمومی استانداری سیستان و بلوچستان
  تقویم روز ارتباطات/ عقاید و اندرزهای مهم رابینسون درباره اهمیت آموزش تاریخ و یادآوری رویدادهای گذشته در رسانه ها
  پنج روش برای تقویت فعالیت‌هایی که مربوط به روابط‌عمومی است
  روز جهانی روابط‌عمومی
  انتصاب مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست
  باشگاه خبرنگاران جوان منحل شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

برگزاری رویداد نقش فناوری و نوآوری در صنعت آب برگزاری رویداد نقش فناوری و نوآوری در صنعت آب
رویداد نقش فناوری و نوآوری در صنعت آب از مجموعه رویداد های همایش بین المللی مهرآب به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب روز دوشنبه ششم تیرماه در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.
سه شنبه، 7 تیر 1401 - 15:35

درک و فهم مشترک، گوهر گم شده جامعه درک و فهم مشترک، گوهر گم شده جامعه
راه برون رفت از این وضعیت گفت و گو و تعامل و مفاهمه با همدیگر است، وقتی در یک جامعه ای رفتار مختلف درباره یک موضوعی وجود دارد، باید با تکیه بر گفت و گو و ایجاد درک مشترک در جهت همزیستی توام با آرامش رفتار کنیم چون هیچ راهی جز همزیستی و ارتباط و تعامل انسانی به اصطلاح گفتمان وجود ندارد.
شنبه، 4 تیر 1401 - 13:49

نقش روابط‌عمومی در گسترش ورزش کارکنان نقش روابط‌عمومی در گسترش ورزش کارکنان
با توجه به نقش کم نظیر روابط‌عمومی‌ها در انجام چنین برنامه‌هایی و ضرورت فعال بودن روابط‌عمومی به عنوان "مشاور مدیریت"، می توان این مهم را بر عهده روابط‌عمومی سازمان‌ها و ادارات و شرکت‌ها دانست تا با تهیه برنامه‌های مناسب و جلب نظر مدیران، ورزش و سلامتی را در میان همکاران خود ترویج نمایند.
پنجشنبه، 2 تیر 1401 - 00:23

هم‌افزایی میان روابط‌عمومی بانک‌ها در جهت پیشبرد اهداف نظام بانکی هم‌افزایی میان روابط‌عمومی بانک‌ها در جهت پیشبرد اهداف نظام بانکی
در این جلسه اعضای کمیسیون بر لزوم هماهنگی و هم افزایی بانکها برای پیشبرد اهداف شبکه بانکی در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مشتریان و عموم مردم تاکید نمودند و از سوی دیگر تداوم آموزش ها و ارائه نکات کاربردی برای عموم به منظور ارائه خدمات موثر مورد بررسی قرار دادند.
چهارشنبه، 1 تیر 1401 - 16:08

هنر کارشناس روابط‌عمومی بودن هنر کارشناس روابط‌عمومی بودن
در این یادداشت سعی شد به طورخلاصه مجموعه ای از فعالیت های کلی یک روابط‌عمومی و تاثیر آن را در یک سازمان اشاره شود چرا که پرداختن به جزییات فعالیت روابط‌عمومی و کارکردها و اثرات آن همان طور که گفته صحبت ها و مطالب بسیاری گفته شده و هنوز هم پتانسیل فراوانی برای آن وجود دارد تا مورد تحقیق و نگارش قرار بگیرد.
سه شنبه، 31 خرداد 1401 - 15:46

آینده ارتباطات در آسیا آینده ارتباطات در آسیا
در این گزارش با 27 تن از مدیران حوزه‌های ارتباطات و روابط‌عمومی در کشورهای آسیایی از جمله، چین، ژاپن، کره جنوبی، هند، سنگاپور، هنگ‌کنگ و تایلند گفتگوهای عمیقی انجام شده است که البته قسمتی از این تحقیق در سال 2019 و بخش بعدی آن در سال 2020 تکمیل شد.
یکشنبه، 29 خرداد 1401 - 15:37

مقایسه اصولی و مبانی روابط‌عمومی سنتی و مدرن مقایسه اصولی و مبانی روابط‌عمومی سنتی و مدرن
امروزه روابط‌عمومی جز لاینفک زندگی فردی و اجتماعی بشریت شده است. در این مقاله مروری بر اصول و مبانی روابط‌عمومی سنتی_مدرن خواهیم پرداخت و بعد تاثیر افکارعمومی بر روابط‌عمومی را توضیح خواهیم داد.
شنبه، 28 خرداد 1401 - 14:57

رسانه، اخلاق و ارزش‌ها رسانه، اخلاق و ارزش‌ها
با نگاهی اجمالی درمی یابیم که رسانه‌های ایران از لحاظ ارزشی، انسانی و عقیدتی نسبت به رسانه‌های سایر کشورها برتری دارند، ولی با این وجود جای این سؤال باقی است که از رسانه‌های ایران چه توقعی می‌توان داشت؟ سؤال اینجاست که چرا با این همه تلاش و تکاپو و خطابه، هنوز اخلاق جای خود را به معنای واقعی کلمه در رسانه‌های ما نیافته است و گاهی مصلحت‌های حرفه‌ای بر اخلاقی پیشی می‌گیرد!
سه شنبه، 24 خرداد 1401 - 16:20

گزارشگری و اطلاع‌رسانی بحران خود دچار بحران است! گزارشگری و اطلاع‌رسانی بحران خود دچار بحران است!
نشست تخصصی «متروپل؛ از اطلاع‌رسانی بحران تا بحران اطلاع‌رسانی» با سخنرانی منصور ساعی (عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی)، محمد رهبری (پژوهشگر رسانه‌های اجتماعی) و حسین حسنی (رئیس پژوهشکده ارتباطات و دبیر نشست) و در غیبت مهدی عرفاتی، دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار شد.
دوشنبه، 23 خرداد 1401 - 20:22

اهمیت حقوق مالکیت معنوی در تجارت ایران اهمیت حقوق مالکیت معنوی در تجارت ایران
حمایت از حقوق مالکیت معنوی یکی از مهم ترین نگرانی های جامعه جهانی امروز است. وسعت و میزان حمایت از آن کاربردهای بسیاری برای سرمایه گذاران و انتقال دهندگان تکنولوژی، انتقال گیرندگان‌، کارکنان سازمان های مزبور، مصرف کنندگان کالاهای تولیدی این سازمان ها و حتی نسل آینده ای که ممکن است منافعی از نوآوری ها و پیشرفت های نسل امروز کسب کنند، در پی دارد.
دوشنبه، 23 خرداد 1401 - 10:22

سیستم مدیریتی در ایران باید متحول شود سیستم مدیریتی در ایران باید متحول شود
در تحقیق ما مشخص شد بالای 80 درصد از مدیران می‌دانند هر کاری کنند بازخواستی نخواهند شد و معمولا تنبیه ایشان به‌گونه‌ای است که فرصت‌های بهتری برای‌شان فراهم می‌کند و برای‌شان تنوع کاری و مکانی ایجاد می‌کند.
یکشنبه، 22 خرداد 1401 - 18:35

تحقیقات جدید نشان داد؛ چرا رضایت در شغل به میزان علاقه مندی به کار ارتباط دارد؟ تحقیقات جدید نشان داد؛ چرا رضایت در شغل به میزان علاقه مندی به کار ارتباط دارد؟
بر اساس یافته های تحقیقات جدید افرادی که به کار خود علاقه مند هستند، سطوح رضایت بیشتری دارند. این افراد بیشتر از کار خود لذت برده و کمتر دچار فرسودگی می شوند.
سه شنبه، 17 خرداد 1401 - 00:45

انواع روش های تبلیغاتی در اینستاگرام و تاثیر آن در دیجیتال مارکتینگ انواع روش های تبلیغاتی در اینستاگرام و تاثیر آن در دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام در سالهای اخیر به مرور امکانات مختلفی را در اختیار کاربرانش قرار داده که به تبع آن، امکان تبلیغات در ویژگی های جدید اینستاگرام برای صاحبین کسب و کار فراهم شده است. اما مهم است که مسئول دیجیتال مارکتینگ کسب و کار مذکور بداند، کدام ابزار اینستا برای تبلیغات برای مجموعه ش بهتر است.
دوشنبه، 9 خرداد 1401 - 12:55

بررسی نقش صنعت روابط‌عمومی‌ در توسعه صنعتی بررسی نقش صنعت روابط‌عمومی‌ در توسعه صنعتی
به جرات می‌توان گفت یکی از دغدغه‌های مدیران روابط عمومی شناخت نداشتن صاحبان صنایع و بنگاه‌ها از علم روابط عمومی مدرن و کارکردهای صنعت روابط عمومی است، بنابراین ضرورت دارد با تشکیل کمیته‌ای متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه روابط عمومی و تدوین برنامه‌ای منسجم، برای شناساندن صنعت روابط عمومی به صاحبان صنایع کشور و نقش آن در توسعه نشان (برند) گام برداشت. ا
دوشنبه، 9 خرداد 1401 - 11:32

تنها، در میان تن‌ها تنها، در میان تن‌ها
خانواده‌هایی که حسرت یک روز بی‌دغدغه، یک روز بی‌تنش و یک روز شاد، به دل‌شان می‌ماند و شاید، با همین حسرت، چشم روی دنیا می‌بندند.خانواده‌هایی که آن قدر گرفتار مشکلات ریز و درشت هستند که حتی فرصت سر زدن به پدر و مادر و دیدار اقوام و دوستان و آشنایان را هم ندارند.
یکشنبه، 8 خرداد 1401 - 17:25

گردهمایی کارشناسان روابط عمومی ادارات آموزش و پرورش خراسان رضوی گردهمایی کارشناسان روابط عمومی ادارات آموزش و پرورش خراسان رضوی
صبح امروز گردهمایی کارشناسان روابط‌عمومی ادارات آموزش وپرورش خراسان رضوی با حضور رییس مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش در مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان امام علی علیه السلام مشهدمقدس برگزار گردید.
چهارشنبه، 4 خرداد 1401 - 22:42

چگونه صحت اخبار آنلاین را بررسی کنیم؟ چگونه صحت اخبار آنلاین را بررسی کنیم؟
با انجام یک جستجوی وبلاگی یا خبری ببینید آیا در گذشته درباره فرد یا سازمان مورد نظر مطلبی منتشر شده است که بتواند موثق بودن آن را تایید کند. با مراجعه به سایت Digg نظر کاربران را درباره سایت موردنظر بررسی کنید. آیا مطالب آن به قدر کافی اعتبار دارند که کاربران آن را بارها بین خود لینک کنند؟
سه شنبه، 3 خرداد 1401 - 16:01

آئین گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت «روز ارتباطات و‌ روابط عمومی استان البرز» آئین گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت «روز ارتباطات و‌ روابط عمومی استان البرز»
با حضور ۱۵۰ نفر از مدیران روابط‌عمومی دستگاه های اجرایی استان، دکتر ولی پوری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، محمد باقر مشاور عالی ومدیرکل حوزه استاندار، جعفری سرپرست فرمانداری شهرستان چهارباغ، بخشدار و شهردار شهر چهارباغ را و همچنین خسرو رفیعی رییس انجمن روابط عمومی ایران و اعضا هیات رییسه انجمن و امیرعباس تقی پور دبیرکل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران در دهکده ورزشی و تفریحی چهارباغ کرج برگزار شد.
سه شنبه، 3 خرداد 1401 - 15:56

انتصاب مدیر امورحوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا انتصاب مدیر امورحوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا
در حکمی از سوی دکتر جعفر صفایی مزید، مدیرعامل بانک سینا، امیر لعلی به عنوان مدیر امورحوزه مدیرعامل و روابط عمومی این بانک منصوب شد.
سه شنبه، 3 خرداد 1401 - 11:40

‎روابط‌عمومی‌، حلقه ارزشمند زنجیره ارزش سازمانی ‎روابط‌عمومی‌، حلقه ارزشمند زنجیره ارزش سازمانی
با تحولات رخ داده در دنیای امروز و گسترش فضای مجازی و صفحات وب، سرعت تغییر و تحولات در حوزه اطلاعات و ارتباطات بسیار چشمگیر است، به‌گونه‌ای که کوچکترین داده، می‌تواند در کسری از زمان حجم انبوهی از مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهد. در چنین شرایطی، تولید محتوای درست و متناسب با فعالیت‌های سازمان و انتشار و بازنشر آن در فضای رسانه‌ای، می‌تواند از مهمترین اولویت‌های روابط‌عمومی‌ عنوان شود.
پنجشنبه، 29 اردیبهشت 1401 - 08:03

 دکتر عاملی: روابط عمومی متاورس، عرصه حضور سه بعدی، محسوس، هویت‌دار، هویت بخش، غیر مرکزی، منعطف برای تغییر همراه با مشارکت همگانی در فضای دوم است دکتر عاملی: روابط عمومی متاورس، عرصه حضور سه بعدی، محسوس، هویت‌دار، هویت بخش، غیر مرکزی، منعطف برای تغییر همراه با مشارکت همگانی در فضای دوم است
بهره‌وری مفهوم پیچیده‌ای است ولی مدیریت کردن بین داده و ستانده و ستانده را افزایش دادن نسبت به داده از جمله مسئولیت حوزه بهره‌وری در سازمان است. تقویت نوآوری حرفه‌ای و نوآوری مردم هم از جمله وظایف روابط عمومی‌ها است. روابط عمومی ها باید بتوانند نوآوری را درون سازمان و مشارکت دادن ذینفعان و مردم را برای خلق نوآوری‌ها به وجود آورند.
چهارشنبه، 28 اردیبهشت 1401 - 15:24

سرمایه بهزیستی اعتماد مخاطبین است سرمایه بهزیستی اعتماد مخاطبین است
سرپرست بهزیستی استان زنجان در آغاز هفته روابط عمومی با تاکید بر جایگاه اطلاع رسانی و آشنایی افکار عمومی گفت: جایگاه روابط عمومی در ایجاد ارتباط موثر انکار ناپذیر و در ایجاد اعتماد و افزایش سرمایه اجتماعی تاثیر گذار است.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 23:17

روابط عمومی منفعل را به روابط عمومی فعال تبدیل کنیم روابط عمومی منفعل را به روابط عمومی فعال تبدیل کنیم
متاسفانه از مهم ترین مسائلی که در حوزه روابط عمومی ها وجود دارد عدم استقلال واحد روابط عمومی است که شاهد هستیم بسیاری از مدیران روابط عمومی ها علاوه بر حضور در این مسئولیت، کارهای دیگری هم در آن نهاد و سازمان به آنان محول گردیده است که همین امر سبب پایین آمدن راندمان کاری و پویایی و نشاط می شود.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 22:47

گزارش برگزاری همایش مدیران روابط عمومی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ها در تهران گزارش برگزاری همایش مدیران روابط عمومی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ها در تهران
همزمان با روز ارتباطات و روابط‌عمومی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، معاونین رئیس سازمان ، اعضای هیئت عامل، همایش مدیران روابط عمومی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ها در تهران برگزار شد.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 21:59

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: روابط‌عمومی در تبیین اهداف سازمان و فرهنگ سازی برای کارکنان نقش کلیدی دارد. عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: روابط‌عمومی در تبیین اهداف سازمان و فرهنگ سازی برای کارکنان نقش کلیدی دارد.
هر محصول و خدمت نوین نیازمند معرفی و تبیین است که روابط عمومی از طریق برقراری ارتباط با سایر واحدها به بهترین شکل خدمات و محصولات بانک را به جامعه هدف معرفی می نماید.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 21:51

بیانیه انجمن روابط‌عمومی ایران به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، "روز و هفته روابط‌عمومی" بیانیه انجمن روابط‌عمومی ایران به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، "روز و هفته روابط‌عمومی"
روابط‌عمومی، یک شغل اداری عادی به‌شمار نمی‌رود. روابط‌عمومی، یک حرفه عاشقانه و یک دل‌مشغولی تمام‌وقت است که گاه، مجبور می‌شوی تمام لحظه‌های زندگی‌ات را به آن اختصاص دهی.
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 08:07

جزییات نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» اعلام شد جزییات نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» اعلام شد
مهدی باقریان با اعلام این مطلب افزود: در مراسم افتتاحیه نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» علاوه بر سخنرانی «دکتر سعیدرضا عاملی» دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی، دو کتاب علمی ارزشمند «روابط‌عمومی متاورس" و «روابط عمومی و مدیریت بحران» نیز رونمایی خواهد شد.
دوشنبه، 26 اردیبهشت 1401 - 12:24

انتصاب رئیس اداره روابط‌عمومی‌ بانک کارآفرین انتصاب رئیس اداره روابط‌عمومی‌ بانک کارآفرین
در متن حکم مدیرعامل بانک کارآفرین بر بهره گیری از خرد جمعی ، اخلاق حرفه ای و توان همکاران نسبت به ایفای وظایف محوله در جهت تحقق اهداف بانک کارآفرین تاکید شده است.
شنبه، 24 اردیبهشت 1401 - 16:44

ارتباطات و روابط‌عمومی در شرایط بحران اقتصادی ارتباطات و روابط‌عمومی در شرایط بحران اقتصادی
بی‌شک آمادگی قبلی، از جمله در مواقع عادی از طریق کمیته مدیریت بحران، یکی از کلیدهای موفقیت روابط‌عمومی در شرایط بحران است. این یادداشت بر ارتباطات در مواقع بحران اقتصادی تمرکز دارد، اما بسیاری از توصیه‌های ارایه شده آن برای شرایط بحرانی در موقعیت‌های گوناگون جامعه صادق است.
پنجشنبه، 22 اردیبهشت 1401 - 11:35

آشنایی با استاد قربانعلی پورمرادیان آشنایی با استاد قربانعلی پورمرادیان
استاد قربانعلی پورمرادیان یکی از کارشناسان خبره و زبده روابط‌عمومی است که سال‌ها در این کسوت در اداره کل روابط‌عمومی‌وزارت نفت مشغول به فعالیت بوده و از خود آثار زیادی بر جای گذاشته است.
سه شنبه، 20 اردیبهشت 1401 - 17:46

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ عقاید و اندرزهای مهم رابینسون درباره اهمیت آموزش تاریخ و یادآوری رویدادهای گذشته در رسانه ها


  ویژه‌برنامه بزرگداشت روز جهانی روابط‌عمومی در کلاب‌هاوس "شارا"


  بهترین روش‌های ارزیابی روابط‌عمومی در سال 2022


  باشگاه خبرنگاران جوان منحل شد


  انتصاب مدیر روابط‌عمومی شورای شهر سیرجان


  چراغ راه روابط‌عمومی


  انتصاب مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست


  انتصاب سرپرست روابط‌عمومی بهزیستی استان بوشهر


  مدیر امور روابط‌عمومی بانک ایران زمین: مرکز تماس دیجیتال اولویت اصلی مدیریت روابط‌عمومی است


  پنج روش برای تقویت فعالیت‌هایی که مربوط به روابط‌عمومی است


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: روابط‌عمومی و دو رویداد بزرگ ملی و بین‌المللی