درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 20:56   

مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند

  مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند


ادامه ادامه مطلب یک

تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه

  تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400

  فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400


ادامه ادامه مطلب سه

وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند

  وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مدیرعامل بانک رفاه کارگران: عید فطر پاداش بندگان صالح خداوند است
  معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی
  اینستاگرام چگونه معروف شد؟
  وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند
  تاثیر نوآوری در برنامه‌های وفاداری
  رابطه فرهنگ سازمانی و رهبری عالی در روابط عمومی
  تاکید فرماندار شهرستان اشکذر بر نقش مهم روابط عمومی‌ها در دنیای امروز ارتباطات
  نشست همفکری روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی با روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس
  مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان: رسانه کم لطفی روابط عمومی ها را بر نمی تابند
  تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه؛ مسئولیت اجتماعی در فولاد مبارکه به اندازه تولید اهمیت دارد مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه؛ مسئولیت اجتماعی در فولاد مبارکه به اندازه تولید اهمیت دارد
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت فولاد مبارکه با حضور در برنامه تلویزیونی «یک شهر ضیافت» شبکه اصفهان گفت: فولاد مبارکه با مشارکت شرکت های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه و با حمایت خیران این مجموعه ۲۰ میلیارد ریال کمک کرد تا زمینه آزادی زندانیان محکومان مالی از زندان های استان اصفهان فراهم شود.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 12:29

۴ توصیه اندرو بودزیاک عکاس حیات‌وحش ۴ توصیه اندرو بودزیاک عکاس حیات‌وحش
«اندرو بودزیاک» عکاس حیات وحش که در اواخر سال میلادی گذشته به شمال شرق تورنتو نقل مکان کرده است و برای خودش یک هدف بزرگ تعیین کرده است: «عکاسی از تمام پستانداران حیات وحش تورنتو».
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 09:15

3 راه برای الهام بخشیدن به نویسندگان 3 راه برای الهام بخشیدن به نویسندگان
از اتاقک خود خارج شوید و به تماشای چیزی در شرکت خود بروید. اگر نیاز به نوشتن در مورد مراسم پیشگامانه دارید، به این مراسم بروید. پیدا کردن آن جزئیات جالب وقتی که شما در آنجا حضور دارید بسیار ساده تر خواهد بود تا اگر سعی می کنید آنها را از دیگران بشنوید.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 11:07

تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روس ها بیش از یک قرن است که هفتم ماه می هر سال را به نام «روز رادیو» برگزار می کنند زیرا نخستین گیرنده رادیو در جهان در این روز در سال 1895 توسط «الکساندر پوپوفAlexander S. Popov» روس در شهر سن پترزبورگ به معرض تماشا گذارده شد.
جمعه، 17 اردیبهشت 1395 - 10:57

پنج راه برای یک مأموریت بهتر مسئولیت اجتماعی پنج راه برای یک مأموریت بهتر مسئولیت اجتماعی
فرهنگ لغت تجاری، مسئولیت اجتماعی (CSR) را به عنوان احساس مسئولیت یک شرکت نسبت به جامعه و محیطی (محیط زیست و اجتماعی) که در آن فعالیت می کند تعریف می کند.
یکشنبه، 4 اسفند 1398 - 22:43

اقناع، اوج قله ارتباطات اقناع، اوج قله ارتباطات
اقناع هدف اساسی و غایی همه نوع رفتارهای ارتباطی است. ارتباط موفق و مؤثر آن گونه ارتباطی است که نتیجه دلخواه یعنی اقناع را درپی داشته باشد. در این صورت می‌توانیم به آن ارتباط متعالی نیز بگوییم.
سه شنبه، 14 اردیبهشت 1400 - 21:15

7 نکته در برنامه ریزی روابط عمومی 7 نکته در برنامه ریزی روابط عمومی
روابط عمومی بیشتر از تبلیغات مقرون به صرفه است. روابط عمومی نسبت به نتایجی که بدست می آورد و تاثیری که در اعتبار شرکت دارد، بازده موثر به مراتب بیشتری نسبت به تبلیغات دارد.
چهارشنبه، 3 مهر 1398 - 08:03

چهل و ششمین جلسه روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران با موضوع خوش نامی برگزار شد چهل و ششمین جلسه روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران با موضوع خوش نامی برگزار شد
مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران در چهل و ششمین جلسه خوش نامی، روزنامه نگاری برند را ترکیبی از روزنامه نگاری سنتی، بازاریابی و روابط عمومی دانست که می تواند موجب شناسایی خلاء های هویت برند به منظور تولید محتوای مناسب شود.
چهارشنبه، 8 اردیبهشت 1400 - 12:21

ماهنامه صنعت روابط‌عمومی منتشر شد: از تاسیس ذوب‌آهن اصفهان تا شکاف ارتباطی روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها ماهنامه صنعت روابط‌عمومی منتشر شد: از تاسیس ذوب‌آهن اصفهان تا شکاف ارتباطی روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها
جدیدترین شماره ماهنامه صنعت روابط‌عمومی باتوجه به نقش روابط‌عمومی‌ها در رونق مالی بنگاه‌های اقتصادی و پرونده ویژه بررسی شکاف ارتباطی روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها منتشر شد.
دوشنبه، 6 اردیبهشت 1400 - 10:21

 وقتی تعطیلی و مرخصی معنایی ندارد وقتی تعطیلی و مرخصی معنایی ندارد
این روزها کرونا در تمام شهر رخنه و شهر را سیاه کرده است. بیش از یکسال است که این مهمان ناخوانده وارد کشور شده است و شرایط را به گونه ای عجیب وواقعی تغییر و بی نهایت سخت کرده است سبک زندگی مردم دگرگون و رفت وامدها بسیار کمتر و خریدهای آنلاین و استفاده از بستر فناوری اطلاعات با تکیه بر خدمات پستی در رفع نیازها بیشتر و بیشتر شده است.
چهارشنبه، 1 اردیبهشت 1400 - 11:47

راز ترس مدیران از «دورکاری» راز ترس مدیران از «دورکاری»
در دوران کرونا، ظاهرا بعضی از مدیران با مشکل مواجه شده‌اند چون عادت دارند کارکنان «جلوی چشم‌شان» باشند. کارکنان نیز از نظارت بیش از حد و بی‌اعتمادی رئیسانشان به ستوه آمده‌اند. خبر خوب این است که مدیران می‌توانند با حمایت و آموزش‌های لازم، از راه دور نیز کارکنان را به شکلی موثر مدیریت کنند.
سه شنبه، 31 فروردین 1400 - 12:45

حرکت شتابان برای تحقق شعار سال؛ تداوم پشتیبانی فولاد مبارکه از تولیدکنندگان پایین دستی صنعت فولاد در سال 1400 حرکت شتابان برای تحقق شعار سال؛ تداوم پشتیبانی فولاد مبارکه از تولیدکنندگان پایین دستی صنعت فولاد در سال 1400
مجموعه فولاد مبارکه به عنوان یکی از بزرگترین گروه‌های صنعتی کشور، نقش پررنگی در محقق ساختن اهداف تعریف شده برای ایران اسلامی داشته و با تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز جهان در سال ۱۴۰۰، ضمن پشتیبانی از سایر صنایع وابسته برای تحقق شعار سال گام برخواهد داشت.
شنبه، 28 فروردین 1400 - 11:48

 دستورالعمل الزامات ارتقای سواد فضای مجازی دستورالعمل الزامات ارتقای سواد فضای مجازی
این دستورالعمل توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب لایحه ای به مرکز ملی پیشنهاد و پس از طی مراحل تصویب خواهی به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ شد.
چهارشنبه، 25 فروردین 1400 - 11:01

هوا همیشه تاریک و سرد است برای درماندگان هوا همیشه تاریک و سرد است برای درماندگان
من باید بگویم، یعنی بنویسم چگونه می‌شود برخی‌ها از سیری می‌میرند و برخی از گرسنگی تمام فصول برایشان تاریک و سرد است.آیا راه علاج، گذر زمان و سکوت است؟ اما این گفته دلالت جامعه‌شناختی ندارد، چون پاسخ به نیاز آنی درماندگان نیست، باید قاعده زندگی جمعی به‌گونه‌ای باشد که هیچ‌کس بی‌دستکش و کلاه، کاپشن و پالتو، ماسک و واکسن نباشد و هیچ‌ شکمی از گرسنگی خوابش نبرد. امیدوارم.!
جمعه، 20 فروردین 1400 - 20:04

آگهی دعوت به همکاری در اداره روابط‌عمومی بانک پاسارگاد آگهی دعوت به همکاری در اداره روابط‌عمومی بانک پاسارگاد
بانک پاسارگاد به منظور تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود در اداره روابط‌عمومی، از میان علاقه‌مندان دارای حداقل 3 سال سابقه کاری مرتبط و حائز شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید:
شنبه، 7 فروردین 1400 - 11:34

ترامپ با پلاتفرم مخصوص خود به عرصه شبکه‌های اجتماعی باز خواهد گشت ترامپ با پلاتفرم مخصوص خود به عرصه شبکه‌های اجتماعی باز خواهد گشت
جیسون میلر سخنگوی ترامپ در کمپین انتخاباتی 2020 به شبکه خبری فاکس نیوز گفت که ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا با پلاتفرم جدید ویژه او که می‌تواند «بازی را کاملا بازتعریف کند» مجددا به صحنه شبکه‌های اجتماعی قدم خواهد گذاشت. مشاور ارشد ترامپ اما جزئیاتی در این‌باره ارائه نکرد.
دوشنبه، 2 فروردین 1400 - 12:32

مدیر کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران:  بار مسئولیت‌ رسانه ها در اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی جامعه سنگین و خطیر است مدیر کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران: بار مسئولیت‌ رسانه ها در اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی جامعه سنگین و خطیر است
علوم ارتباطات در ارتقا و توسعه و در عین‌ حال رشد اخلاقی جامعه نقش بی‌همتایی دارد و این امر بر کسی پوشیده نیست. به همین خاطر کسانی که در رسانه‌های کشور قلم می‌زنند، علاوه بر وظیفه بسیار جدی و با اهمیتی که بر عهده دارند، بار مسئولیت‌شان در اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی جامعه سنگین و خطیر است. آنان نشان دادند که با ایستایی سر سازگاری ندارند.
یکشنبه، 1 فروردین 1400 - 16:39

آموزش روابط عمومی‌، چالش‌ها و الزامات آموزش روابط عمومی‌، چالش‌ها و الزامات
تلفیق دانش و مهارت راهی برای برون رفت و ایجاد تحول در نظام دانشی روابط عمومی محسوب می شود. در این رابطه دیدگاه برخی از صاحب نظران و اساتید روابط عمومی که سالها در حوزه آموزش فعالیت داشتند را جویا شدیم که شرح آن در زیر می آید:
چهارشنبه، 27 اسفند 1399 - 17:42

عصر حکمرانی مصرف‌کنندگان عصر حکمرانی مصرف‌کنندگان
جریان‌های جدیدی زیرپوست خرده‌فروشی آنلاین با گسترش شیوع کرونا شکل گرفته است. در آغاز قرن بیستم اگرچه حکمرانان تجارت، خرده‌فروشان بودند و تولیدکنندگان با آنها سهیم بودند، ولی امروز این مصرف‌کنندگان هستند که حکمرانی می‌کنند. مزایای مصرف‌کنندگان واضح است؛ خرید مجازی در شرایط مختلف به آنها راحتی و آسایش بیشتری می‌دهد.
سه شنبه، 26 اسفند 1399 - 15:16

سرپرست روابط عمومی اداره کل حفاظت از محیط زیست استان بوشهر منصوب شد سرپرست روابط عمومی اداره کل حفاظت از محیط زیست استان بوشهر منصوب شد
طی حکمی سعید نوذری مجری و برنامه ساز شبکه استانی بوشهر را به عنوان سرپرست روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر منصوب کرد.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 - 09:27

 کسب اعتماد کارکنان؛ کلید بازگشت به کار کسب اعتماد کارکنان؛ کلید بازگشت به کار
پژوهش‌ها نشان می‌دهند کمتر از یک‌سوم (۳۲ درصد) از شاغلان احتمال بازگشت خود به محیط کار را بالا می‌دانند. تردید در بازگشت به محل کار تا حد زیادی می‌تواند ناشی از بی‌اعتمادی به کارفرما، همکاران و سایر افرادی باشد که در محیط کار با آنها تعامل خواهند داشت.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 - 09:17

معرفی کتاب"اصول و آداب تشریفات" معرفی کتاب"اصول و آداب تشریفات"
همه کارهای ما نوعی ارتباط است، ارتباطات شامل تمامی رفتارها، حرکات و اشارات ماست و ما هر روز به گونه‌ای مختلف با یکدیگر در ارتباط هستیم و اندیشه‌ها، احساسات و تمایلات خود را به یکدیگر منتقل می‌کنیم. ما ارتباط برقرار می کنیم تا:
دوشنبه، 18 اسفند 1399 - 16:04

وبینار «نوانگار: نظرسنجی و ورابط عمومی برتر» برگزار شد وبینار «نوانگار: نظرسنجی و ورابط عمومی برتر» برگزار شد
روابط عمومی ارتباطی باید زیست بوم‌های سازمانی و اجتماعی را ایجاد بکند. فقط یک نهاد چسبیده به سازمان نباشد، بلکه یک نهاد سخنگوی سازمان و بازوی سازمان باشد. در نهایت اینکه قدرت شبکه‌ای داشته باشد؛ شبکه‌های صنفی و حرفه‌ای در روابط عمومی‌ها حتی روابط عمومی‌های دولتی نیز باید بتواند تشکیل شود.
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 18:35

عادی انگاری شرایط بحران عادی انگاری شرایط بحران
حقیقت این است که برای مقابله با بیماری باید سبک زندگی مردم تغییر کند. یعنی ارتباطات مدیریت شود و محدودیت‌ها بیش از پیش جدی گرفته شود. بخشی از این موضوع را می‌توان با گفت‌و‌گوی عاقلانه به نتیجه رساند اما قسمت اعظم آن با اعمال محدودیت‌های بیشتر امکان پذیر است.
یکشنبه، 10 اسفند 1399 - 09:42

مثبت گرایی سمی مثبت گرایی سمی
مثبت‌اندیشی سمی "در سال‌های اخیر" افزایش یافته است، به ویژه در دوران همه‌گیری. او می‌گوید: "در زمانه‌ای نامعمول و عجیب زندگی می‌کنیم، افراد بسیاری از این شرایط در رنجند. تشویش، عدم قطعیت، استیصال، ترس... این‌ها احساسات مشترک این روزهاست. اما در مثبت‌اندیشی سمی زیاده‌روی کرده‌ایم و این خطرناک است.
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 20:08

اصول اخلاقی آتن اصول اخلاقی آتن
تمام اعضای سازمان‏‌های بین‌‏المللی روابط‌عمومی در روز عضویت با پایبندی خود به یک الگوی بین‌‏المللی از اصول اخلاقی که بخشی از آن مبتنی بر منشور سازمان ملل است، موافقت می‌‏کنند.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 00:56

تصویب و ابلاغ «منشور اخلاقی و ارزش‏ های حرفه‏ ای روابط‏ عمومی» تصویب و ابلاغ «منشور اخلاقی و ارزش‏ های حرفه‏ ای روابط‏ عمومی»
در تدوین منشوری که مورد تصویب و ابلاغ مجمع عمومی انجمن قرار گرفته، تلاش گردید، ابعاد چهارگانه ارزش های اخلاقی، ارزش های حرفه ای، دانش حرفه ای و رهنمودهای حرفه ای مورد نیاز روابط عمومی منطبق با شرایط کنونی کشور و با قابلیت استفاده در تمامی نهادها و سازمان های دولتی، عمومی و خصوصی جمع بندی و ارائه شوند.»
یکشنبه، 3 اسفند 1399 - 14:55

نشست مدیران روابط عمومی گروه فولادمبارکه نشست مدیران روابط عمومی گروه فولادمبارکه
گروه فولادمبارکه از شرکتهایی تشکیل شده که همه در انجام فعالیت های سیستمی و فرآیندی خود سرآمده بوده و هستند و آنچه که در شرایط فعلی بیش‌از پیش می بایست مورد توجه روابط عمومی های گروه قرارگیرد، همکاری و همگرایی بهتر و بیشتر با شرکت فولادمبارکه در راستای انعکاس دستاوردهای گروه به ذی نفعان می‌باشد.
چهارشنبه، 29 بهمن 1399 - 13:59

جای خالی ارتباطات در برنامه‌های توسعه‌ای/ ضرورت اختصاص فصل ارتباطات در برنامه هفتم توسعه جای خالی ارتباطات در برنامه‌های توسعه‌ای/ ضرورت اختصاص فصل ارتباطات در برنامه هفتم توسعه
رییس روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد گفت: ضرورت توجه به ارتباطات و رسانه در برنامه هفتم توسعه و اختصاص یک فصل مجزا به این مقوله بیش از پیش احساس می شود.
سه شنبه، 28 بهمن 1399 - 13:09

کلیات آیین نامه جذب پژوهشگر و عضو هیئت علمی انجمن متخصصان روابط عمومی تصویب شد کلیات آیین نامه جذب پژوهشگر و عضو هیئت علمی انجمن متخصصان روابط عمومی تصویب شد
هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران کلیات آیین نامه جذب پژوهشگر و عضو هیئت علمی انجمن متخصصان روابط عمومی را تصویب کرد.
دوشنبه، 27 بهمن 1399 - 20:12

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  عید آمد و عید آمد وان بخت سعید آمد


  4 راه برای اجرای صحیح استراتژی روابط‌عمومی برنامه تلفن همراه


  8 برنامه روابط عمومی در استفاده از رسانه های اجتماعی


  چگونه روابط عمومی می تواند به شیوع کرونا پاسخ دهد؟


  صعود از نردبان روابط عمومی — 5 مهارت اساسی برای عملکرد مثبت در روابط عمومی


  معرفی کتاب: مثبت اندیشی در روابط عمومی


  کمپین ابزارهای ایرانی روابط عمومی


  تنبیه به شیوه راکفلر


  شعار روز جهانی ارتباطات اعلام شد


  اجرای برنامه گفتگوی مجازی و برخط با موضوع "ارتباطات و روابط‌عمومی" در خوی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400