شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران: برگزاري نشست هم‌انديشي مديران روابط عمومي خوزستان در حوزه دفاع مقدس
چهارشنبه، 10 خرداد 1402 - 09:33     کد خبر: 52391

برگزاري نشست هم‌انديشي مديران روابط عمومي خوزستان در حوزه دفاع مقدسبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، جلسه هم‌انديشي مديران روابط‌عمومي شركت‌ها و ظرفيت‌هاي صنعتي و اقتصادي خوزستان با محوريت ترويج فرهنگ دفاع مقدس در اهواز برگزار شد.

شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي‌ ايران (شارا) || جلسه هم‌انديشي مديران روابط‌عمومي شركت‌ها و ظرفيت‌هاي صنعتي و اقتصادي خوزستان با محوريت ترويج فرهنگ دفاع مقدس در اهواز برگزار شد.

برگزاري نشست هم‌انديشي مديران روابط عمومي خوزستان در حوزه دفاع مقدسبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، جلسه هم‌انديشي مديران
روابط‌عمومي شركت‌ها و ظرفيت‌هاي صنعتي و اقتصادي خوزستان با محوريت ترويج فرهنگ دفاع مقدس در اهواز برگزار شد.

در اين جلسه كه با حضور سردار «عبدالرضا مرادحاجتي» مديركل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس خوزستان برگزار شد در خصوص انجام متمركز امورات فرهنگي، هنري و ادبي دفاع مقدس در استان تاكيد شد و مقرر گرديد كه شركت‌هاي بزرگ استان در راستاي فعاليت‌هاي اجتماعي‌شان و همچنين ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، برنامه‌هايي را در اين حوزه به انجام برسانند.

چاپ كتاب، ثبت و ضبط تاريخ شفاهي رزمندگان و ايثارگران شاغل در شركت‌ها، پرداختن به نقش شركت‌ها در دوران دفاع مقدس، انجام كار مشترك تبليغاتي، رسانه اي از ديگر مباحثي بود كه در اين جلسه مطرح شد. همچنين مقرر شد اين سلسله نشست‌ها در فصل‌هاي متمادي برگزار شود تا انسجام بيشتر و بهتري در انجام برنامه‌هاي استاني حوزه دفاع مقدس صورت گيرد.

انتهاي پيام/


<div id="div_eRasanehTrustseal_24429"></div>
<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script>
<script>eRasaneh_Trustseal(24429, false);</script>


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها