شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : انتصاب رئيس روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت ارتباطات
پنجشنبه، 18 مهر 1392 - 05:25 کد خبر:5901
شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- در حكمي از سوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، محمدرضا فرنقي‌زاد به رياست مركز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منصوب شد.


به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در متن دكتر واعظي آمده است:

جناب آقاي دكتر محمدرضا فرنقي زاد

نظر به شايستگي و تجارب ارزشمندتان، بدين‌ وسيله جنابعالي را به سمت رياست مركز روابط عمومي و اطلاع رساني منصوب مي نمايم.

اميد است با اتكال به خداوند متعال و رعايت اخلاق و تقوي الهي با جديت و تلاش وافر خدمت گذاري به نظام مقدس جمهوري اسلامي و مردم سرافراز ايران را سرلوحه كار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبير و اميد موفق باشيد.

انتظار مي‌رود با اولويت در ايجاد هماهنگي بين واحدهاي روابط عمومي شركتها، موسسات و سازمانهاي وابسته، مديريت شوراي هماهنگي روابط عمومي و نظارت بر فعاليتهاي آنها و همچنين امور مربوط به برگزاري مصاحبه با رسانه هاي گروهي در تبيين و ارتقاء جايگاه بخش ارتباطات و فناوري اطلاعات در كشور اقدام نماييد.

توفيق شما را در تقويت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تحت زعامت مقام معظم رهبري حضرت آيت الله العظمي خامنه اي (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسالت مي نمايم.

گفتني است محمدرضا فرنقي زاد پيش از اين در سمت مديركل روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، مديركل روابط عمومي شركت ارتباطات زير ساخت فعاليت داشته است.

همچنين واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از زحمات جناب آقاي علي افتخاري در طول تصدي سمت رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع رساني تقدير و تشكر بعمل آوردند.