شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : انتصاب رئيس مركز ارتباطات و رسانه آستان قدس
جمعه، 5 اسفند 1401 - 00:13 کد خبر:51565
قائم مقام توليت آستان قدس رضوي در حكمي «محسن هوشمند» را به عنوان رئيس مركز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوي منصوب كرد.شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي ايران (شارا) || قائم مقام توليت آستان قدس رضوي در حكمي «محسن هوشمند» را به عنوان رئيس مركز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوي منصوب كرد.

به گزارش خبرگزاري رضوي،دكتر مالك رحمتي، حسب موافقت توليت آستان قدس رضوي، در حكمي، محسن هوشمند را به رياست مركز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوي منصوب كرد.


در بخشي از اين حكم آمده است: انتظار مي‌رود با استعانت از عنايات خداوند متعال و عنايات حضرت رضا(ع) و با مدنظر قرار دادن اسناد بالادستي به ويژه منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي در حوزه رسانه از جمله جهاد تبيين و در راستاي سياست‌هاي كلان ابلاغي و دغدغه‌هاي توليت آستان قدس رضوي با هم افزايي و تعامل موثر با بخش‌هاي مختلف به مواردي از جمله طراحي جامع سپهر رسانه‌اي آستان قدس رضوي، ارتقا كمي و كيفي توليدات رسانه‌اي در راستاي ترويج سيره و سنت رضوي، استفاده حداكثري از ظرفيت رسانه‌هاي ملي، بين المللي و فضاي مجازي اهتمام ورزيد.


سردبيري پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني آستان قدس رضوي، جانشين مديرمسئول نشريه حرم، رئيس اداره انتشارات و تبليغات محيطي آستان قدس رضوي، رئيس گروه پژوهش، برنامه‌ريزي و نظارت مركز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوي، معاون مركز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوي و دبير اجرايي جشنواره بين المللي رسانه‌اي امام رضا(ع) از جمله سوابق محسن هوشمند است.


پيش از اين محمدمهدي خيرجو رئيس مركز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوي بود كه به عنوان مشاور رسانه‌اي قائم‌ مقام توليت آستان قدس رضوي منصوب شد.