شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مسئول روابط‌عمومي فرمانداري روانسر از سمت خود خداحافظي كرد
سه شنبه، 11 بهمن 1401 - 08:37 کد خبر:51388
در طول اين سال‌ها با فراز و نشيب‌هاي فراواني مواجه بوده ايم اما شيريني و جذابيت هنر روابط‌عمومي مانع از آن نشد خللي در وظايف و ماموريت‌ها پيش بيايد.


 شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| يوسف فتاحي مسئول روابط‌عمومي فرمانداري روانسر كه همزمان به عنوان خبرنگار صدا و سيما در اين شهرستان فعاليت مي كرد با صدور پيامي از سمت خود خداحافظي كرد.
 
 در بخشي از اين پيام آمده است: خداي بزرگ و متعال را شاكر و سپاسگزارم كه به حقير توفيق عنايت فرمود كه قريب به ۱۴ سال خدمت به ياد ماندني در مسئوليت روابط‌عمومي فرمانداري شهرستان روانسر را سپري نمايم و از اين روي به آن افتخار نموده و در پايان اين دوره پر فراز و نشيب بر خود واجب مي دانم تا از همه كساني كه در اين مسير ياري ام كردند سپاسگزاري نمايم.
 
 مسئول سابق روابط‌عمومي فرمانداري در اين خصوص افزود: در طول اين سال‌ها با فراز و نشيب‌هاي فراواني مواجه بوده ايم اما شيريني و جذابيت هنر روابط‌عمومي مانع از آن نشد خللي در وظايف و ماموريت‌ها پيش بيايد.
 
 يوسف فتاحي افزود: خوشبختانه در اين سال‌ها علاوه بر حضور در جشنواره ها و كسب مقام هاي مختلف، توانستيم روابط‌عمومي ساير ادارات نيز را تقويت و برجسته كنيم و تعامل و هم افزايي خوبي ميان مديران، روابط‌عمومي ها و رسانه ها در شهرستان ايجاد كنيم.
 
 وي اظهار داشت: مديران
روابط‌عمومي افراد امين و مورد اعتماد مردم و سازمان‌ها هستند و مديران ارشد بايد به ديدگاه مديران روابط‌عمومي باور و اعتماد داشته باشند.
 
 اين كارشناس روابط‌عمومي با بيان اينكه نقش و جايگاه روابط‌عمومي در هر دستگاه به مدير اين مجموعه بستگي دارد، اضافه كرد: وظيفه روابط‌عمومي صرفا نصب پلاكارد يا انتشار يك بروشور نيست، بلكه روابط‌عمومي يك پل ارتباطي ميان سازمان با مردم و مخاطبانش است.
 
 فتاحي يادآور شد: حرفه روابط‌عمومي اگر درست محقق شود يك شغل لذت بخش است و زماني تلخي روابط‌عمومي را احساس مي‌كنيم كه بدانيم مديريت آن سازمان به جايگاه روابط‌عمومي اعتقادي ندارد.
 
 وي تاكيد كرد: روابط‌عمومي هر سازمان نسبت به ساير واحدها نه ضعيف تر هستند و نه كمتر كار مي‌كنند بلكه  وظايف اين حوزه  وسيع، حساس، متنوع و شبانه روزي است و با وجود آن كه كمتر به آن توجه مي‌شود اما سطح توقعات و انتظارات بسيار بالا است.
 
 شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعيت در ۶۰ كيلومتري شمال غربي كرمانشاه واقع شده است.