شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : انتصاب «مديركل روابط‌عمومي‌‌» نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور
پنجشنبه، 3 آذر 1401 - 19:10 کد خبر:50868
مهدي رمضاني دبيركل نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور با صدور حكمي محمدمهدي زرافشان را به عنوان «مديركل روابط‌عمومي‌‌ و امور بين الملل» منصوب كرد.
 شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| مهدي رمضاني دبيركل نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور با صدور حكمي محمدمهدي زرافشان را به عنوان «مديركل روابط‌عمومي‌‌ و امور بين الملل» منصوب كرد.
 
 به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور، متن حكم دبيركل نهاد به اين شرح است:
 
 جناب آقاي محمدمهدي زرافشان
 سلام عليكم
 
 نظر به سابقه تعهد و شناخت سزاوار جناب‌عالي از حوزه روابط‌عمومي‌‌ و رسانه و با استعانت از مهر حضرت حق و عنايت معصومان (عليهم السلام)، به موجب اين حكم به مدت دو سال به سمت «مديركل روابط‌عمومي‌‌ و امور بين‌الملل» منصوب مي‌شويد.
 
 «معرفي نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور در داخل و خارج از كشور»، «برنامه‌ريزي‌ بهنگام و كاربرد روش‌هاي‌ خلاقانه‌ براي تنوير افكار عمومي‌ و معرفي و انعكاس‌ اهداف‌، اخبار، برنامه‌ها و مواضع‌ نهاد به‌ مخاطبان داخلي و بيروني»‌، «رصد، سنجش افكار و جمع‌بندي‌ِ ديدگاه‌هاي‌ نخبگان‌ و رسانه‌ها درباره‌ فعاليت‌هاي‌ نهاد و ارائه‌ آن‌ به‌ اين‌جانب‌»، «شركت‌ در نشست‌هاي لازم به‌ منظور آگاهي از روندها، سياست‌ها و برنامه‌هاي معاونان و مديران نهاد»، «تدوين‌ تقويم فصليِ ارتباطات‌ سازماني‌ با رسانه‌ها و شخصيت‌هاي حقوقي و حقيقيِ داخلي و خارجي ‌بر مبناي اولويت‌هاي‌ سازماني‌»، «ارتباط‌گيري روشمند، آگاهانه و تعاملي‌ با رسانه‌هاي تصويري و مكتوب براي ‌اطلاع‌رساني و اطلاع‌يابيِ ‌بهنگام و كارآمد»، «تدوين‌ تقويم‌ فصلي مراسم داخلي»، «تبليغ‌ مفيد و وحدت‌بخش‌ از فعاليت‌هاي كتابداران»، «اجراي تمام وظايف مرتبط در سامانه اينترنتي نهاد و فضاهاي مجازي»، «ارائه گزارش‌ عملكرد دوره‌اي‌ از اقدامات روابط‌عمومي‌‌»، «تقويت و گسترش ارتباطات بين‌المللي نهاد» و «برقراري ارتباط منطقه‌اي و بين‌المللي با سازمان‌هاي همتراز و مرتبط به منظور معرفي نهاد و ايجاد فرصت‌هاي همكاري مشترك» از جمله محورهايي است كه بر انجام دقيق آنها تأكيد دارم.
 
 اميدوارم در سايه توجه به نقش راهبردي
روابط‌عمومي‌‌ و با تدبيرهاي خردمندانه و بهره‌گيري از توان همه همكاران آن اداره‌كل و همدلي معاونان و مديران ستادي و استاني، در انجام فريضه فرهنگي خود كامياب باشيد. توفيق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي از درگاه خداوند متعال مسألت مي‌كنم. انه ولي التوفيق.
 
 مهدي رمضاني
 دبيركل
 
 گفتني است محمدمهدي زرافشان دانش‌آموخته مديريت است و تا پيش از اين سرپرستي اين اداره‌كل را بر عهده داشت.