شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : انتصاب مدير روابط‌عمومي‌ و امور بين الملل گروه پتروپارس
سه شنبه، 1 آذر 1401 - 12:54 کد خبر:50854
با صدور حكمي از سوي هرمز قلاوند؛ سرپرست گروه پتروپارس، " مهدي صيرفي" به سمت مدير روابط‌عمومي‌ و امور بين الملل گروه پتروپارس منصوب شد.

 


 

 

شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| با صدور حكمي از سوي هرمز قلاوند؛ سرپرست گروه پتروپارس، " مهدي صيرفي" به سمت مدير روابط‌عمومي‌ و امور بين الملل گروه پتروپارس منصوب شد.


سرپرست گروه پتروپارس در اين حكم بر "بكارگيري بهينه منابع و رعايت قوانين، مقررات، دستورالعمل ها و رويه هاي گروه پتروپارس جهت تحقق اهداف و پيشبرد امور" تاكيد كرده است.


مهدي صيرفي از نيروهاي باسابقه و خوشنام حوزه روابط‌عمومي‌ كشور است كه بيش از يك دهه در روابط‌عمومي‌ گروه پتروپارس به انجام خدمت مشغول بوده است.


گفتني است گروه پتروپارس از مهم ترين شركت هاي ايراني فعال در پروژه هاي صنعت نفت و گاز است كه طرح هاي توسعه بسياري از ميادين اين حوزه را اجرايي و عملياتي نموده و فازهاي 1 و 4 ، 5 ، 6، 7 و 8 پارس جنوبي و مگاپروژه هايي همچون فازهاي 12 و 19 اين ميدان مشترك گازي را با موفقيت به سرانجام رسانده است.


شايان ذكر است پيش از اين؛ امير حاجي نيا به عنوان سرپرست، مسئوليت روابط‌عمومي‌ و امور بين الملل گروه پتروپارس را بر عهده داشت.