شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : صدر نشيني لاهيجان در بين روابط عمومي هاي ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان
پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 11:51 کد خبر:50155
بر اساس ارزيابي صورت گرفته بر تعداد و كيفيت اخبار در سايت ( تارنما) اداره فرهنگ و ارشاداسلامي لاهيجان ؛ اين اداره توانست با كسب رتبه 100 در راس شهرستان هاي گيلان قرار گيرد و در سال 1401 رتبه اول را بدست آورد.شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| در ارزيابي استاني روابط‌عموميهاي ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان، براي چندمين بار متوالي لاهيجان در صدر قرار گرفت.

به گزارش
روابط‌عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لاهيجان؛ بر اساس ارزيابي صورت گرفته بر تعداد و كيفيت اخبار در سايت ( تارنما) اداره فرهنگ و ارشاداسلامي لاهيجان ؛ اين اداره توانست با كسب رتبه 100 در راس شهرستان هاي گيلان قرار گيرد و در سال 1401 رتبه اول را بدست آورد.

در اين ارزيابي مشاركت خبري ، كيفيت ، دقت، سرعت بروز رساني و تعداد اخبار در دستور كار كارشناسان ستادي قرار گرفت و در بخش هاي مختلف با در نظر گرفتن مواردي همچون صفحه آرايي و ويژگي هاي بصري ،تبليغات و اطلاع رساني ، تعامل با مخاطبان ،به روزرساني ،كيفيت محتوا و ... امتيازات داده شد.

فاطمه دوستي از كارشناسان فرهنگي اين اداره در حوزه خبر نويسي و مديريت سايت و ارائه آمار در تارنماي اداره به ادرس: https://lahijan.farhang.gov.ir/ )مشغول به فعاليت است و گل اندام انصار جعفري ديگر كارشناس فرهنگي با مديريت بر صفحات مجازي از جمله تلگرام به آدرس(@lahijan_farhang_honar) :و اينستاگرام: )/http://www.instagram.com/bareshfarhangi_lahijan/)اخبار روز فرهنگ و هنر را به سمع و نظر مردم مي رسانند.

ادارات كل فرهنگ وارشاد اسلامي گيلان علاوه بر ستاد،داراي ۱۶ واحد شهرستاني است كه ضمن قرار گيري لاهيجان در جايگاه اول اين ارزيابي در سه ماهه اول سال 1401 ،شهرستان هاي رودسر دوم و املش حائز رتبه سوم شد.