شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مديران نسبت به ارتباط گيري با روابط‌عمومي و رسانه ها پيشگام باشند
سه شنبه، 11 مرداد 1401 - 00:40 کد خبر:50129
معاون توسعه مديريت و منابع استانداري مازندران با اشاره به اينكه روابط‌عموميها در جهاد تبيين در صف اول اطلاع رساني و خنثي سازي توطئه هاي دشمنان در جنگ رسانه اي قرار دارند گفت: بايد مديران دستگاه هاي اجرايي تمام قد از كاركنان اين حوزه حمايت كنند.

شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| اميد محبي با اشاره به اينكه روابط‌عموميها در جهاد تبيين در صف اول اطلاع رساني و خنثي سازي توطئه هاي دشمنان در جنگ رسانه اي قرار دارند، گفت: بايد مديران دستگاه هاي اجرايي تمام قد از كاركنان اين حوزه حمايت كنند. ‎

معاون توسعه مديريت و منابع استانداري مازندران با اشاره به اينكه روابط‌عموميها در جهاد تبيين در صف اول اطلاع رساني و خنثي سازي توطئه هاي دشمنان در جنگ رسانه اي قرار دارند گفت: بايد مديران دستگاه هاي اجرايي تمام قد از كاركنان اين حوزه حمايت كنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري مازندران، اميد محبي در دوره آموزشي كنش گري و جهاد تبيين در آرايش جديد رسانه اي ويژه مديران روابط‌عمومي مازندران كه در سالن همايش شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران برگزار شد، با عنوان اينكه روابط‌عمومي ها در جهاد تبيين در صف اول اطلاع رساني و خنثي سازي توطئه هاي دشمنان در جنگ رسانه اي قرار دارند، خاطرنشان كرد: بايد مديران دستگاه هاي اجرايي تمام قد از كاركنان اين حوزه حمايت كنند.

وي با اشاره به اين كه رهبري با انتخاب موضوع جهاد تبيين، عرصه و ميدان را عرصه جنگ مي دانند و از اهميت امروز جامعه تحت لواي جهاد تبيين پرده برداشتند، ادامه داد: ايجاد نا اميدي و نا رضايتي در بين مردم مهم ترين محور فعاليت دشمنان نظام در عرصه رسانه است.

محبي يادآور شد: جايگاه روابط‌عمومي ها در آرايش جديد رسانه اي بسيار برجسته و غيرقابل انكار است، در فضاي جنگ رسانه اي همه ما وظيفه داريم دستاوردهاي كنوني و ادوار نظام مقدس جمهوري اسلامي را در قالب هاي مختلف منعكس كنيم.

محبي با بيان اينكه راهبرد دشمنان و رسانه هاي معاند آن است كه دستاورد مسئولان در كشور سفيد باقي نماند و درصدد سياه و خاكستري نشان دادن اقدامات انجام شده هستند، تصريح كرد: براي خنثي سازي اين هجمه ها، هوشياري رسانه ها و روابط‌عمومي ادارات داراي اهميت است و در فضاي جنگ چند وجهي، دشمنان درصدد پاشيدن بذر نااميدي در جامعه هستند و در اين بين حتي يك حادثه طبيعي و يا سخنراني را به يك چالش اجتماعي و بعد از آن به تهديد امنيتي تبديل مي كنند.

معاون توسعه مديريت و منابع استانداري مازندران با اشاره به اهميت رسانه و روابط‌عمومي در تسهيل خدمات رساني مسئولان به مردم، گفت: اگر مديري جايگاه رسانه را نشناسد موفق عمل نخواهد كرد و همواره بايد مديران نسبت به ارتباط گيري با روابط‌عمومي و رسانه ها پيشگام باشند.

وي اظهار كرد: روابط‌عمومي ادارات بايد مملو از نيروهاي نخبه و باانگيزه باشند و حضور نيروي غيرخلاق در اين حوزه در عصر جديد رسانه كارشناسي نيست.

محبي افزود: فعاليت روابط‌عمومي ها در يك ساعت اداري نمي گنجد و اين كاركنان جهادي رسانه در ۲۴ ساعت شبانه روز براي جريان سازي فعاليت دارند كه بايد مسئولان با درك اين تلاشها، همواره براي گره گشايي از دغدغه هاي اين فعالان كارآمد بكوشند.

لازم به ذكر است برگزاري مستمر دوره هاي آموزشي مديران روابط‌عمومي مازندران در دستور كار اداره كل روابط‌عمومي استانداري و شوراي هماهنگي روابط‌عمومي هاي مازندران قرار دارد و برگزاري اين دوره نخستين مصوبه اين شورا در اين راستا است.