شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : روابط عمومي مركز بهداشت شهداي والفجر شيراز يكي از قويترين روابط عمومي هاست
سه شنبه، 12 شهریور 1392 - 13:45 کد خبر:4944

شارا-رييس مركز بهداشت شهداي والفجر شيراز بر نقش موثر روابط عمومي دانشگاه در معرفي فعاليت هاي بخش بهداشت تاكيد كرد .
 
 به گزارش شارا به نقل از آريا،در نشست مشترك مسوولان مركز بهداشت شهداي والفجر با مدير روابط عمومي دانشگاه مسائل و مشكلات موجود در حيطه روابط عمومي مركز بهداشت شهداي والفجر شهرستان شيراز مورد بررسي قرار گرفت.
 
 در اين جلسه دكتر احمدرضازاده، مدير روابط عمومي دانشگاه با بيان اينكه يكي از وظايف مديران روابط عمومي معرفي عملكرد روابط عمومي به سازمان و كاركنان مي باشد به تشريح عملكرد روابط عمومي در سطح دانشگاه علوم پزشكي و دستاوردهاي حاصل از آن پرداخت .
 
 وي همچنين با بيان اينكه روابط عمومي مركز بهداشت شهداي والفجر شيراز يكي از قويترين روابط عمومي هاست خواستار استفاده بيشتر از پتانسيل هاي موجود در اين روابط عمومي شد .
 
 در ادامه اين نشست دكتر تهمتن ضمن تقدير از خدمات ارزنده روابط عمومي دانشگاه از حضور مدير روابط عمومي دانشگاه در اين مركز تشكر و استفاده از امكانات روابط عمومي دانشگاه در راستاي فعاليت هاي بخش بهداشت را خواستار شد.
 
 در خاتمه مسائل و مشكلات موجود در حوزه روابط عمومي مركز مورد بررسي قرار گرفت و دكتر رضازاده تاكيد نمود كارهاي بزرگي در بخش بهداشت شهرستان شيراز در حال انجام است كه بايد به شكل گسترده تري به اطلاع عموم رسانده شود.