شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مديركل آموزش و پرورش استان كرمان: يكي از موثرترين شيوه هاي تبادل ارتباطات، اقدامات متخصصان روابط عمومي در اطلاع رساني مطلوب است
دوشنبه، 20 دی 1400 - 15:47 کد خبر:48601
رضايي در ديدار رئيس و كارشناسان اداره اطلاع رساني و روابط‌عمومي آموزش و پرورش استان كرمان گفت: سلاح تبليغات اثربخش تر از سلاح‌هاي جنگي است.


 شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| رضايي در ديدار رئيس و كارشناسان اداره اطلاع رساني و روابط‌عمومي آموزش و پرورش استان كرمان گفت: سلاح تبليغات اثربخش تر از سلاح‌هاي جنگي است.
 
 به گزارش راه آرمان، رضا رضايي با تاكيد بر اهميت كار اطلاع‌رساني و روابط عمومي گفت: صداقت در نشر اطلاعات و اخبار آموزش و پرورش استان يك ضرورت است، نه بزرگ نمايي و نه سياه نمايي در تبيين عملكرد آموزش و پرورش استان كرمان پسنديده نيست.
 
 وي كار كارشناسان روابط عمومي را خطير و حساس دانست و اظهار داشت: بايد همه با تعامل و همدلي براي ارتقاي نظام تعليم و تربيت گام برداريم، حفظ احترام و كرامت مردم، ارباب رجوع و فرهنگيان مورد تاكيد است.
 
 رئيس اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان كرمان هم در اين ديدار به ظرافت ها و حساسيت هاي امر اطلاع رساني اشاره كرد و گفت: همه تلاش ما بر اطلاع رساني دقيق و به موقع و بازتاب گسترده عملكرد آموزش و پرورش استان بوده كه اميدواريم اثربخش بوده باشد.
 
 مهران باهري اظهار داشت: ارتباطات، ابزاري راهبردي براي نيل به اهداف سازماني و رسيدن به چشم اندازي مطلوب است و در اين راستا يكي از كامل ترين و موثرترين شيوه هاي تبادل ارتباطات، اقدامات متخصصان روابط عمومي در اطلاع رساني مطلوب است.
 
 وي گفت: شناخت و شفاف سازي افكار عمومي در شرايط خاص و حساس، ارتباط موثر با صدا و سيماي مركز استان و خبرنگاران از مهمترين وظايف روابط عمومي است كه تعامل با اصحاب رسانه همواره نقش موثري در پيشبرد اهداف متعالي آموزش و پرورش داشته است.