شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : نشست مشترك مديران روابط عمومي هاي ذوب آهن اصفهان و فولاد مباركه
چهارشنبه، 6 شهریور 1392 - 10:30 کد خبر:4853

شارا - طي نشستي، مديران روابط عمومي ذوب آهن اصفهان و فولاد مباركه بر همكاري هاي مشترك و همسو در امور فرهنگي، اجتماعي و رسانه اي تاكيد نمودند و خواستار عملياتي شدن اين همكاري ها شدند.
 
 به گزارش شارا به نقل از موج، در راستاي تعامل و همكاري جدي در امور فرهنگي و رسانه اي، نشست مشترك مديران و مسؤلين روابط عمومي هاي ذوب آهن اصفهان و فولاد مباركه برگزار شد.
 در اين نشست مشترك كه در دفتر مديريت روابط عمومي فولاد مباركه برگزار گرديد، مهندس محمدرضا كجباف مدير روابط عمومي ذوب آهن اصفهان با اشاره به اهميت و جايگاه روابط عمومي و ضرورت هدفمند نمودن فعاليت هاي فرهنگي، اجتماعي و رسانه اي به نحو مطلوب گفت: ذوب آهن اصفهان و فولاد مباركه به عنوان دو قطب بزرگ صنعت كشور در بهره گيري از استعدادها و توانمندي هاي مشترك در زمينه هاي فرهنگي، تبليغاتي و رسانه اي عزم جدي دارند و بر اساس هماهنگي و برنامه ريزي مناسب، امور مربوطه بصورت مشترك و همسو دنبال مي گردد.
 وي گفت: اين امر علاوه بر كاهش هزينه ها و صرفه جويي لازم، نتايج ارزشمندي را براي اين دو مجموعه بزرگ صنعتي به همراه خواهد داشت.
 كجباف در ارتباط باچگونگي عملياتي شدن اين طرح مشترك گفت: با توجه به هماهنگي و برنامه ريزي صورت گرفته از اين به بعد كليه امور فرهنگي، اجنماعي، تبليغاتي، نمايشگاهي و رسانه اي دو مجموعه با يك رويكرد مشترك و هماهنگ عملياتي مي شود.
 وي همچنين بر انتقال تجربيات موفق دو مجموعه بين كاركنان و بهره گيري از تمام امكانات موجود تاكيد نمود.
 مهندس صانعي مدير روابط عمومي فولاد مباركه نيز ضمن استقبال از طرح مذكور تصريح نمود: مشاركت در كارگروهي موفقيت بيشتر را به همراه دارد و شركت هاي ذوب آهن و فولاد مباركه، دو مجموعه بزرگ صنعتي و اقتصادي كشور هستند كه ضمن تامين منافع سهامداران، بايد نسبت به مسؤليت هاي اجتماعي و فرهنگي خود در حوزه هاي مختلف تبليغاتي، فرهنگي و رسانه اي توجه لازم را داشته باشند.
 وي با تاكيد بر رعايت اخلاق مداري در همه امور مريوطه گفت: با توجه به توانمندي هاي موجود اين دو صنعت و با تكيه براخلاق مداري، از اين به بعد بخش مهمي از فعاليت هاي مرتبط را به صورت هماهنگ و مشترك دنبال مي كنيم.
 گفتني است قبل از برگزاري اين جلسه مدير و مسؤلين روابط عمومي ذوب آهن اصفهان ضمن حضور در محل يادمان شهداي فولاد مباركه و قبور مطهر دو شهيد گمنام، با قرائت فاتحه و اداي احترام ياد شهداي گرانقدر را گرامي داشتند.