شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : وبينار كارشناسان روابط‌عمومي نواحي و مناطق استان اردبيل برگزار شد
چهارشنبه، 28 مهر 1400 - 17:34 کد خبر:47979
رييس اداره اطلاع رساني و روابط‌عمومي آموزش و پرورش استان اردبيل، با اشاره به رسالت روابط‌عمومي در آموزش و پرورش گفت: تعامل با رسانه ها و آگاهي بخشي افكار عمومي از اولويت هاي روابط‌عمومي است.


 شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| رييس اداره اطلاع رساني و روابط‌عمومي آموزش و پرورش استان اردبيل، با اشاره به رسالت روابط‌عمومي  در آموزش و پرورش گفت: تعامل با رسانه ها و آگاهي بخشي افكار عمومي از اولويت هاي روابط‌عمومي  است.
 
 به گزارش شارا به نقل از اداره اطلاع رساني و روابط‌عمومي  آموزش و پرورش استان اردبيل، حسن اسكندرزاده در وبينار كارشناسان روابط‌عمومي  نواحي و مناطق استان با عنوان اينكه امروزه نقش بي بديل رسانه و اطلاع رساني بر هيچ كس پوشيده نيست، اظهار داشت: آگاهي از رويدادها و اخبار روزانه در حوزه هاي مختلف اجتماعي تبديل به يك نياز روزمره شده است.
 
 اسكندرزاده گفت: انعكاس اقدامات آموزش و پرروش، ارتباط مستمر با اصحاب رسانه، اطلاع رساني به موقع به ويژه پاسخ دادن به هنگام به شبهات و اقناع افكار عمومي و بهره گيري از وسايل نوين جهت اطلاع رساني از ديگر مواردي است كه بايستي همواره مورد توجه كارشناسان روابط‌عمومي  باشد.
 
 وي در ادامه با اشاره به دوران كرونايي كه مدارس بصورت حضوري برگزار نمي شود، دقت در اطلاع رساني بموقع را خواستار شد.
 
 رييس اداره اطلاع رساني و روابط‌عمومي  آموزش و پرورش استان با تاكيد بر تهيه گزارش فصلي كارشناسان نواحي و مناطق از عملكرد خود، تصريح كرد: نبايد از فضاي مجازي غافل باشيم، چرا كه امروزه جامعه بسياري از اخبار خود را از طريق اين فضا دنبال مي كنند، بنابراين بايستي رصد روزانه اخبار در فضاي مجازي را نيز در دستور كار خود قرار دهيم.
 
 حسن اسكندرزاده همچنين بحث افكار سنجي مخاطبين پژوهي و تجزيه تحليل اطلاعات و ارائه به مديران را نيز از اصلي ترين كار كردهاي روابط‌عمومي  در عصر حاضر عنوان كرد و گفت: مي توان نتيجه گرفت كه روابط‌عمومي  به عنوان يك فن و هنر بوده و هيچ سازماني خود را بي نياز از يك روابط‌عمومي  كارآمد نمي داند.