شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مدير ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري بندرعباس معارفه شد
سه شنبه، 27 مهر 1400 - 16:30 کد خبر:47973
شهردار بندرعباس با تاكيد بر توجه ويژه به حوزه روابط عمومي و تقويت امكانات و تجهيزات، تصريح كرد: شهرداري بايد از روزمرگي خارج شود و روابط عمومي‌ها در اين مسئله نقش مهمي دارد.

شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| در مراسمي با حضور شهردار بندرعباس و مديران روابط‌عمومي مناطق و سازمان‌هاي شهرداري، مدير ارتباطات و امور بين‌الملل اين شهرداري معارفه شد.

به گزارش شارا به نقل از مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري بندرعباس، مهدي نوباني در اين جلسه اظهار كرد: حوزه رسانه و روابط عمومي ها فعاليت گسترده‌تري خواهد داشت.


وي افزود: انعكاس رسانه‌اي و اجتماعي فعاليت‌هاي بخش‌هاي مختلف شهرداري از سوي روابط عمومي‌ها يك ضرورت اجتناب‌ناپذير است.


شهردار بندرعباس با تاكيد بر رصد مجموع رسانه‌هاي مجازي، مكتوب و خصوصا فضاي مجازي، گفت: در شرايطي كه رسانه حرف اول همه محافل را مي‌زند، در اين حوزه نيازمند فعاليت و جديت بيشتر هستيم.


نوباني ادامه داد: تمام شهروندان بايد نسبت به تلاش‌هاي شهرداري مطلع شوند كه وظيفه آن بر عهده روابط عمومي‌هاست.


شهردار بندرعباس با اشاره به ضرورت تعامل با همه رسانه‌هاي استان، بزرگان رسانه‌اي و فعالان اين عرصه، عنوان كرد: با هيچ رسانه‌اي مشكل نداريم و در برابر رسانه‌هاي منتقد جبهه نمي‌گيريم.


نوباني خاطرنشان كرد: روابط عمومي‌ها نيز بايد با همين شيوه عمل كنند و در برابر انتقادات، تنها بايد انعكاس اخبار صحيح و شفاف پاسخگو خواهيم بود.


اين مقام مسئول همچنين عنوان كرد: رضايت جامعه هدف كه همان شهروندان هستند و ايجاد آرامش با عملكرد مثبت و مسئولانه بايد در دستور كار همه بخش‌هاي شهرداري باشد.


شهردار بندرعباس با تاكيد بر توجه ويژه به حوزه روابط عمومي و تقويت امكانات و تجهيزات، تصريح كرد: شهرداري بايد از روزمرگي خارج شود و روابط عمومي‌ها در اين مسئله نقش مهمي دارد.


وي از روابط‌عمومي‌ها بازوي مهم شهرداري ياد كرد و افزود: آموزش تخصصي كاركنان روابط عمومي و توجه به بسته‌هاي تشويقي نيز بايد جزو برنامه‌هاي مدير جديد اين حوزه باشد.


نوباني در بخش ديگري از سخنانش نيز اظهار كرد: ارزيابي هوشمند عملكرد همه بخش‌هاي شهرداري در دستور كار قرار دارد.


مريم پاسالار، مدير ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري بندرعباس نيز در اين نشست اظهار كرد: بكارگيري نيروهاي متخصص و نيروسازي صورت گرفته در حوزه روابط عمومي شهرداري نتيجه تلاش مديران سابق اين حوزه است.


وي با تاكيد بر تعامل با رسانه‌ها تاكيد كرد: احساس وظيفه در حوزه روابط عمومي باعث حفظ آبروي مجموعه مي‌شود.


اضافه مي‌شود، در اين جلسه ضمن قدرداني از حامد رضواني سرپرست مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري بندرعباس، مريم پاسالار به عنوان سرپرست جديد اين حوزه معارفه شد.