شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : انتصاب مدير حوزه رياست و روابط‌عمومي‌ جهاددانشگاهي قزوين
چهارشنبه، 21 مهر 1400 - 11:58 کد خبر:47916
مهندس فرشاد پيله‌چي رئيس جهاد دانشگاهي استان صبح امروز با صدور حكمي خانم هاجر شيرمحمدي را به‌عنوان مدير حوزه رياست و روابط‌عمومي‌ واحد قزوين منصوب كرد.


 شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| هاجر شيرمحمدي به‌عنوان مدير حوزه رياست و روابط‌عمومي جهاد دانشگاهي قزوين منصوب شد.
هاجر 
 به گزارش روابط‌عمومي‌ جهاد دانشگاهي قزوين، مهندس فرشاد پيله‌چي رئيس جهاد دانشگاهي استان صبح امروز با صدور حكمي خانم هاجر شيرمحمدي را به‌عنوان مدير حوزه رياست و روابط‌عمومي‌ واحد قزوين منصوب كرد.


 در بخشي از اين حكم آمده است:
 
 ضمن آرزوي توفيق و بهروزي، باعنايت به تعهد، شايستگي و تجربيات ارزشمند سركارعالي، به موجب اين حكم به‌عنوان «مدير حوزه رياست و روابط‌عمومي‌» جهاد دانشگاهي واحد استان قزوين منصوب مي‌شويد.
 
 آنچه در انجام اين مسووليت خطير از اهميت بالاتري برخوردار است، حفظ شأن والاي علمي اين نهاد انقلابي، تعامل سازنده و موثر با ساير مديران محترم واحد و بكارگيري ايده‌هاي نو و بديع است تا با استفاده از آن، زمينه رشد و شكوفايي بيشتر جهاد دانشگاهي و ارائه خدمات فاخر به مردم استان فراهم آمده و بتوانيد با معاضدت ساير همكاران و متخصصين، منشاء خدماتي ماندگار گرديد.
 
 اميد است با ياري خداوند سبحان و توسل به اهلبيت عصمت و طهارت (عليهم السلام) و حفظ روحيه جهادي، با همكاري و همدلي ساير جهادگران در انجام ماموريت‌ها و وظايف محوله موفق باشيد.