شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : از روابط عمومي‌هاي برتر خراسان جنوبي تجليل شد
شنبه، 31 خرداد 1399 - 15:07 کد خبر:43492
تعدادي از روابط‌عمومي هاي برتر خراسان جنوبي پيش از ظهر امروز (۳۱ خرداد) طي مراسمي با حضور مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي و جمعي از مديران استان تجليل شدند.
  شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| تعدادي از روابط‌عمومي هاي برتر خراسان جنوبي پيش از ظهر امروز (۳۱ خرداد) طي مراسمي با حضور مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي و جمعي از مديران استان تجليل شدند.
 
 به گزارش شارا، «علي وفادار» مديركل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي در اين مراسم با اشاره به اينكه تلاش و روحيه جهادي استاندار هر روز اتفاق جديد و رو به رشدي را براي استان رقم مي زند كه روابط عمومي ها بايد اين تلاش ها را در حوزه كاري خود به مردم معرفي كنند تا در آنها روحيه اميد و نشاط ايجاد شود، اظهار داشت: بايد تلاش كنيم تا خوبي هاي خود و دوستانمان را در كنار معايب بيان كنيم.
 
 وي وحدت و همكاري بين روابط عمومي ها و رسانه ها در استان را خوب ارزيابي كرد و گفت: دستگاه هاي اجرايي بايد از رسانه ها حمايت مالي كنند، رسانه ها هم در برخي موضوعات كه براي كل استان مفيد است، پوشش خبري آن موضوع را خيلي معطوف به هزينه هاي مالي نكنند.
 
 مديركل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي با اشاره به عملكرد روابط عمومي استانداري طي يكسال گذشته، اظهارداشت: امسال روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي در كشور رتبه چهارم را از نظر ميانگين كميت و كيفيت خبري در سال 99 كسب كرد.
 
 وفادار به موضوع معرفي روابط عمومي هاي برتر از منظر رسانه ها هم اشاره كرد و گفت: طي يك نظرخواهي كه از مديران رسانه ها، بيشتر رسانه ها مدير برتر روابط عمومي را انتخاب كردند جز دو رسانه كه آنها خيلي تمايل به معرفي نداشتند.
 
 همچنين در اين مراسم «سمانه سالاري» مدير روابط عمومي نظام مهندسي بيرجند و رئيس خانه مطبوعات استان با بيان اينكه دليل عدم فعال بودن برخي روابط عمومي ها، عدم بها دادن مدير به اين جايگاه است، گفت: خراسان جنوبي جزو استانهايي است كه كمترين تنش بين روابط عمومي و رسانه ها را دارد.
 
 وي گفت: برخي روابط عمومي ها علاوه بر حوزه روابط عمومي در چند حوزه ديگر هم در اداره خود مشغول فعاليت هستند كه اين به دليل عدم شناخت مدير از جايگاه روابط عمومي است.
 
 شبستان گزارش داده است، در اين مراسم از روابط عمومي اداره كل ورزش و جوانان، فرمانداري قاين، شهرداري بيرجند، دانشگاه بيرجند و رئيس خانه مطبوعات استان از طرف دانشگاه علوم پزشكي بيرجند و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان تجليل شد.