شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : انتصاب مدير روابط عمومي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان لرستان
دوشنبه، 20 آبان 1398 - 12:02 کد خبر:40755
مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان لرستان در حكمي سجاد شفيعي را به عنوان مسئول روابط عمومي اين اداره كل منصوب كرد.شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان لرستان در حكمي سجاد شفيعي را به عنوان مسئول روابط عمومي اين اداره كل منصوب كرد.


به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان لرستان، صبح امروز در مراسمي با حضور احمد حسين فتايي، ضمن تشكر از زحمات محمد رضا عبداللهي فرد، سجاد شفيعي به عنوان مسئول روابط عمومي اين اداره كل منصوب شد.


مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان لرستان در اين مراسم با تاكيد بر نقش روابط عمومي در ارتقاء جايگاه ادارات و سازمان ها، گفت: روابط عمومي اداره كل بايد در ارتباط موثر با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان زمينه توسعه و ارتقاء فرهنگ و هنر استان را فراهم آورد.


فتايي تصريح كرد: فراهم نمون زمينه رشد سطح فعاليت هاي اداري در همكاري تنگاتنگ با مجموعه همكاران ديگر موضوع مهمي است كه بايد توسط روابط عمومي اداره كل پيگيري و اجرا شود.


گفتني است سجاد شفيعي پيش از اين به عنوان كارشناس روابط عمومي اداره كل فعاليت داشته و مسئوليت روابط عمومي فرمانداري خرم آباد را نيز در كارنامه دارد.