شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : پيام رئيس سازمان تنظيم مقررات به مناسبت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي
شنبه، 28 اردیبهشت 1398 - 14:49 کد خبر:38510
حسين فلاح جوشقاني رئيس سازمان تنظيم و مقررات راديوئي در پيامي روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي را تبريك گفت.


شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| حسين فلاح جوشقاني رئيس سازمان تنظيم و مقررات راديوئي در پيامي روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي را تبريك گفت.
 
 پيام رئيس سازمان به مناسبت روز جهاني ارتباطات و روابط عموميبه گزارش حوزه دنياي ارتباطات گروه فضاي مجازي باشگاه خبرنگاران جوان، حسين فلاح جوشقاني رئيس سازمان تنظيم و مقررات راديوئي به مناسبت هفدهم ماه مه برابر با ۲۷ ارديبهشت ماه، روز جهاني ارتباطات و دوربرد و جامعه اطلاعاتي (WTISD) با صدور پيامي اين روز را تبريك گفت.
 
 در متن پيام فلاح جوشقاني آمده است:
 روز جهاني ارتباطات راه دور، سالهاست كه در ايران به روز روابط عمومي پيوند خورده است. اين تقارن، در معناي ديگر، تلفيق وجه سخت‌افزاري ارتباطات، با مغزافزاري‌ترين كاربرد آن در توسعه شبكه ذينفعان و مديريت انساني‌ترين وجه ارتباطات سازماني، نشان‌دهنده تغييراتي است كه هر روز بيش از گذشته جهان ما را در مي‌نوردد. تكنولوژي‌هاي ارتباطي زندگي ما را دگرگون كرده و توانستند ابعاد ديگري از توانائي و قدرت انسان را شكوفا كنند اما تغيير واقعي با توانائي بشر براي پيوند بيشتر با پيرامونش بواسطه وجه انساني ارتباطات رقم خورد. وجهي كه كاربردهاي تكنولوژي، به مدد آن استاندارد شده است تا آنجا كه به درخواست دبيركل اتحاديه بين‌المللي در سال جاري، تلاش همه صاحبان صنايع، دانشگاهها، سهامداران و دست‌اندركاران بايد در راستاي كاهش شكاف استانداردسازي بين كشورهاي در حال توسعه و توسعه يافته باشد. هدفي كه اميد دارم همزمان با همت همكارانم در رگولاتوري براي توسعه زيرساختها و ارتقاي كيفيت سرويسهاي ارتباطي و فناوري اطلاعات، در تحقق آن سهم بزرگي داشته باشيم. فرصت را مغتنم مي‌دانم و روز جهاني ارتباطات و روز ملي روابط عمومي را به تمامي همكاران سخت‌كوش عرصه ارتباطات تبريك مي‌گويم.