شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : برتري روابط‌عمومي اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان در كشور
شنبه، 12 خرداد 1397 - 12:25 کد خبر:33772
روابط عمومي اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان براي ششمين دوره متوالي، موفق به كسب رتبه برتر عملكرد خبري و زيرپرتال از سوي مركز روابط‌عمومي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي شد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- روابط عمومي اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان براي ششمين دوره متوالي، موفق به كسب رتبه برتر عملكرد خبري و زيرپرتال از سوي مركز روابط‌عمومي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي شد.

به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان، مركز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، به‌صورت فصلي به ارزيابي عملكرد روابط عمومي‌هاي ادارات تابعه اين وزارت‌خانه در دو بخش زيرپرتال و خبر مي‌پردازد.

بر اساس آخرين ارزيابي صورت‌گرفته از سوي اين مركز، تارنماي اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان براي ششمين دوره متوالي و در مجموع هشتمين بار، موفق به كسب رتبه نخست در ميان تارنماهاي استاني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي شده است.

بنا بر اين گزارش، در بخش زيرپرتال، استان گيلان به همراه استان‌هاي سمنان و خراسان شمالي با كسب نمره ۱۰۰ به عنوان برترين زيرپرتال‌هاي استاني شناخته شدند.

در بخش عملكرد خبري نيز، روابط‌عمومي اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان توانست با امتياز ۹۶ و تنها يك امتياز اختلاف بعد از استان خوزستان به رتبه دوم دست يابد.

بر اساس اين گزارش؛ طي سال ۱۳۹۶، تعداد يك‌هزار و ۶۵۳ خبر در تارنماي اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان منتشر شد كه نسبت به سال پيش از آن از رشد ۱۰ درصدي برخوردار بوده است. همچنين در مدت مذكور، ۱۰۶ گزارش تصويري نيز در اين تارنما به نمايش گذاشته شده است.
شايان ذكر است؛ بر اساس اطلاعات سايت جهاني الكسا، تارنماي اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان پس از استان تهران به عنوان پربازديدترين زيرپرتال استاني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي محسوب مي‌شود.