شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : ‍ نخستين مدير روابط‌ عمومي زن در مديريت جديد شهري منصوب شد
چهارشنبه، 11 بهمن 1396 - 12:38 کد خبر:32504
نخستين مدير روابط عمومي زن در مديريت دكترنجفي، در شهرداري منطقه ۸ منصوب شد. اين انتصاب در قالب رويكرد به‌كارگيري بانوان فعال در حوزه شهري و بر اساس وعده شهردار پايتخت براي انتصاب سي‌درصدي زنان در مديريت شهري صورت گرفته است.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- نخستين مدير روابط عمومي زن در مديريت دكترنجفي، در شهرداري منطقه ۸ منصوب شد.

به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه ۸، اين انتصاب در قالب رويكرد به‌كارگيري بانوان فعال در حوزه شهري و بر اساس وعده شهردار پايتخت براي انتصاب سي‌درصدي زنان در مديريت شهري صورت گرفته است.


بر اين اساس، بهمن نوري شهردار منطقه۸، آزاده تاج‌علي را طي حكمي به سمت مدير روابط‌عمومي منصوب و از زحمات شهرام آذرخش قدرداني كرد.

تاج‌علي سابقه مديريت روابط‌عمومي بيمه‌سينا را در كارنامه خود دارد. وي كه سال‌ها از فعالان رسانه در حوزه شهرداري تهران و شوراي اسلامي شهر تهران بود، كار حرفه‌اي خود را در روزنامه اطلاعات با خبرنگاري حوزه‌هاي اجتماعي و سياسي آغاز كرد و پس از چندي همزمان با اين روزنامه، در روزنامه‌هاي اعتماد و شرق به داستان‌نويسي و گزارش‌نويسي ميداني در حوزه زنان روي آورد.


از ديگر سوابق اين مدير روابط‌عمومي مي‌توان به تدريس در دانشكده خبر، همكاري با گروه مپنا در بخش مديريت ارتباطات و نامزدي پنجمين دوره انتخابات شوراي شهر تهران اشاره كرد.


اين نامزد شوراي شهر پنجم، بيشترين راي خود از مناطق پايتخت را در منطقه هشت كسب‌كرد.