شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : نقش موثر روابط عمومي ها در ميزان مقبوليت نهادهاي خود در بين مردم
دوشنبه، 27 اردیبهشت 1395 - 16:51 کد خبر:23370
سرهنگ پاسدار سيد حسين حسيني نسب معاونت روابط عمومي سپاه صاحب الامر(عج)استان قزوين در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در قزوين به مناسبت 27 ارديبهشت روز روابط عمومي گفت: روابط عمومي به عنوان پايگاهي پويا در خدمت نهادهاي سازماني و دولتي،خصوصي ،حكومتي مي‌باشد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)، سرهنگ پاسدار سيد حسين حسيني نسب معاونت روابط عمومي سپاه صاحب الامر(عج)استان قزوين در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در قزوين به مناسبت 27 ارديبهشت روز روابط عمومي گفت: روابط عمومي به عنوان پايگاهي  پويا در خدمت نهادهاي سازماني و دولتي،خصوصي ،حكومتي مي‌باشد.

وي با اشاره به اهداف اين معاونت در تمامي ارگان‌ها ودستگاه‌ها گفت: روابط عمومي هدفي جز انتقال درست  و حقيقت گونه  عملكردها و تعامل با جامعه را ندارد، و كار آن تبيين درست خدمات  و عملكرد ها براي  اگاهي مردم است.

 اين مسئول با بيان اينكه روابط عمومي ها نقش موثري در ميزان مقبوليت نهادهاي خود در بين مردم دارند،افزود: چنانچه عملكرد روابط عمومي به درستي اجرا شود، به رسالت اصلي خود كه همان تقويت اعتماد به نظام مقدس جمهوري اسلامي و نهاد هاي زير مجموعه است  جامه عمل پوشانده است.

حسيني نسب در ادامه خاطرنشان كرد: ما به عنوان پاسداران انقلاب و نيروهاي مردمي ايران اسلامي، بناي تعامل را با تمام سلايق مختلف كه در جهت منافع جمهوري اسلامي  ايران طبق قانون اساسي و ولايت فقيه حركت مي كنند داريم و لذا در تقويم جمهوري اسلامي ايران 27 ارديبهشت  بنام روابط عمومي نامگذاري شده است.

 معاونت روابط عمومي سپاه استان قزوين متذكر شد: روابط عمومي سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوين برخود واجب دانسته از تمامي خبرنگاران  و رسانه‌ها و كساني كه ما را در اين وظيفه مهم ياري رسانده اند تقدير و تشكر نموده و  روز روابط عمومي را به همه همكاران  در نهاد هاي مختلف تبريك عرض نموده و از خداي متعال آرزوي سربلندي و پيشرفت در جهت اهداف امام و انقلاب را خواستار هستيم.

 

منبع: بسيج نيوز