شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مدير كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي: رسانه ها نقش پر رنگي در ايجاد شور انتخاباتي دارند
سه شنبه، 22 دی 1394 - 10:45 کد خبر:20826
شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-رسانه ها نقش پر رنگي در ايجاد شور و نشاط انتخاباتي دارند.مديركل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي روز گذشته در چهارمين جلسه كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان كه با حضور مديران مطبوعات و رسانه هاي استان برگزار شد، با بيان اين مطلب انتخابات را عرصه حضور گسترده مردم و صحنه تعيين سرنوشت سياسي خودشان دانست و بر نقش پررنگ رسانه ها در ايجاد شور و نشاط انتخاباتي تاكيد كرد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-رسانه ها نقش پر رنگي در ايجاد شور و نشاط انتخاباتي دارند.

 

مديركل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي روز گذشته در چهارمين جلسه كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان كه با حضور مديران مطبوعات و رسانه هاي استان برگزار شد، با بيان اين مطلب انتخابات را عرصه حضور گسترده مردم و صحنه تعيين سرنوشت سياسي خودشان دانست و بر نقش پررنگ رسانه ها در ايجاد شور و نشاط انتخاباتي تاكيد كرد.


به گزارش شارا به نقل از اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، «ايماني»، اطلاع رساني را پايه و اساس بسياري از فعاليت هاي سياسي و اجتماعي دانست و افزود: اطلاع رساني درست، به موقع و مناسب تا حد زيادي زمينه حضور گسترده و باشكوه مردم در پاي صندوق هاي راي را فراهم مي كند.


وي بابيان اينكه تاكنون همكاري رسانه ها و مطبوعات استان در اطلاع رساني درست و شفاف اخبار و گزارش هاي انتخاباتي مناسب بوده است، ابراز اميدواري كرد: تا ۷ اسفند سال جاري و پس از آن اين همكاري ها تداوم داشته و تقويت شود تا بتوان با همكاري و تعاملي مناسب، حماسه اي ديگر در تاريخ ايران رقم زد.


سرپرست دفتر سياسي و انتخابات استانداري خراسان جنوبي هم در اين جلسه، وزارت كشور را مسئول مستقيم برگزاري انتخابات دانست و گفت: برگزاري انتخابات سالم و زمينه سازي براي حضور گسترده مردم در پاي صندوق هاي راي، دو وظيفه مهم است كه مسئولان و دست اندركاران امر در وزارت كشور برعهده دارند.


«جزندري» به شرايط فعلي كشور در بعد داخلي و بين المللي اشاره كرد و ادامه داد: در حال حاضر كه دشمنان براي ضربه زدن به نظام و انقلاب اسلامي از هيچ تلاشي فروگذار نمي كنند، حضور پر شور مردم در پاي صندوق هاي راي مي تواند بسياري از نقشه هاي دشمنان را نقش بر آب كند.


وي با بيان اينكه رسانه ها نقش مهمي در اميدآفريني در جامعه برعهده دارند، به اين نكته اشاره كرد كه رسانه ها مي توانند با انعكاس اخبار و گزارشات اميدآفرين و نشاط آور زمينه هاي حضور در انتخابات آتي را فراهم كنند.


اين گزارش حاكي است، در اين جلسه هر يك از مديران مطبوعات و رسانه هاي استان به ارائه نقطه نظرات، ديدگاه ها و پيشنهادات خود در حوزه هاي مختلف كاري پرداختند.