شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : برتري روابط عمومي فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان در كشور
دوشنبه، 25 خرداد 1394 - 15:48 کد خبر:17315
روابط عمومي اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان از سوي مركز روابط‌عمومي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به عنوان روابط عمومي برتر سال 93 انتخاب شد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)، طي ارزيابي صورت گرفته از سوي مركز روابط‌عمومي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در سال 93، روابط‌عمومي اداره‌ كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان به عنوان روابط عمومي برتر اين وزارتخانه معرفي شد.

مركز روابط‌عمومي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي هر ساله به ارزيابي عملكرد يك‌ساله روابط‌عمومي‌هاي اداره‌هاي تابعه اين وزارتخانه در دو بخش پرتال و خبر مي‌پردازد.

طي آخرين ارزيابي انجام شده در بخش پرتال، گيلان به همراه استان‌هاي خراسان رضوي، فارس و يزد با كسب نمره 100 به عنوان برترين پرتال‌هاي استاني شناخته شدند.

همچنين پرتال اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان به عنوان پربازديدترين زيرپرتال استاني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي شناخته شد.

در بخش عملكرد خبري نيز گيلان در كنار استان‌هاي قم، فارس و ايلام به عنوان روابط عمومي برتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي معرفي شدند.

روابط‌عمومي اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان در سال گذشته يك‌هزار و 499 خبر در پرتال خود منتشر كرد كه در اين بخش نيز پس از استان‌هاي تهران و يزد، رتبه سوم را كسب كرد.

روابط‌عمومي اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان در سال گذشته براي اطلاع‌رساني سريع‌تر و بهتر فعاليت‌هاي اين اداره‌كل، اقدام به راه‌اندازي 16 پرتال خبري براي اداره‌هاي فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان‌ها كرد.

راه‌اندازي بانك اطلاعات اصحاب فرهنگ و هنر در پرتال اطلاع‌رساني فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان، ساخت نرم‌افزار خاتم آنلاين روي بستر ان اندرويد براي اطلاع‌رساني برنامه‌هاي هنري و فرهنگي و ايجاد كانال رسمي در سايت آپارات از ديگر اقدام‌هاي اين روابط‌عمومي در سال گذشته بود.

منبع: فارس