شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : رونمايي از جلد دوم كتاب «استانداردهاي روابط عمومي» توسط معاون علمي و فناوري رئيس جمهور+گزارش تصويري
یکشنبه، 3 خرداد 1394 - 14:00 کد خبر:17012
جلد دوم كتاب استانداردهاي روابط عمومي صبح امروز با حضور دكتر سورنا ستاري،‌ معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و مهندس شمس، مديرعامل گروه پتروپارس رونمايي شد.


شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)، كتاب استانداردهاي روابط عمومي نخستين تلاش در خصوص تهيه و تدوين استانداردهاي روابط عمومي است كه با همت انجمن متخصصان روابط عمومي ايران و مشاركت روابط عمومي و امور بين الملل گروه پتروپاس، توسط انتشارات كارگزار روابط عمومي با رويكرد ملي منتشر شده است.

اين كتاب با مديريت مهندس سيدهادي ميرباقري، مدير روابط عمومي و امور بين الملل گروه پتروپارس و با قلم آقايان دكتر احمد يحيايي ايله‌اي، مهندس سيدشهاب سيدمحسني، دكتر مهدي باقريان، مهندس سيدحسين قوامي و عادل ميرشاهي به رشته تحرير درآمده و همزمان با بازديد معاون علمي و فناوري رياست جمهوري از شركت پتروپارس و امضاي تفاهم نامه حمايت از نخبگان ايراني غير مقيم، طي مراسمي رونمايي شد.

معاون علمي و فناوري رئيس جمهور ضمن ابراز خرسندي از تلاش‌هاي عملي صورت گرفته در كشور، طي يادداشت يادبودي ابراز اميدواري كرد: اميد است معاونت علمي و فناوري بتواند از اينگونه اقدامات فرهنگي و دانش بنيان حمايت كند.

مديرعامل گروه پتروپارس نيز انتشار اين كتاب را اقدامي در راستاي مديريت دانش و حمايت از اقدامات دانش بنيان دانست و افزود: با گذشت زمان، شركت پتروپارس در كنار سرآمدي در اجراي ابرپروژه‌هاي ملي، در حوزه‌هاي روابط عمومي و منابع انساني نيز سرآمد شده است.

هر دو جلد كتاب استانداردهاي روابط عمومي از محصولات انتشارات كارگزار روابط عمومي است كه با همت انجمن متخصصان روابط عمومي ايران و حمايت صنعت نفت كشور و با بهره‌گيري از نظرات، دانش و تجربيات جمع كثيري از مديران روابط عمومي ايران و استاتيد اين حوزه تاليف شده است.

دومين جلد كتاب استانداردهاي روابط عمومي به دو بخش «مديريت و برنامه‌ريزي» و «فنون روابط عمومي» تقسيم شده كه در بخش اول به روش تهيه سند روابط عمومي به عنوان پيشينه و نقشه راه براي هر روابط عمومي پرداخته و در بخش دوم به فنون ارتباطات رسانه‌اي، ارتباطات اينترنتي و الكترونيكي، ارتباطات مردمي، مديريت گردهمايي‌ها و مديريت انتشارات پرداخته شده است.
 

منبع: شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)