شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : نخستين بسته آموزشي «انتشارات در روابط عمومي» به بازار آمد
پنجشنبه، 16 شهریور 1391 - 14:15 کد خبر:1517
مدير انتشارات كارگزار روابط عمومي از انتشار نخستين بسته آموزشي «انتشارات در روابط عمومي» حاوي چهار كتاب خبر داد. مهدي باقريان مدير موسسه انتشارات كارگزار روابط عمومي در گفت‌وگو با شارا، از انتشار بسته آموزشي «انتشارات در روابط عمومي» حاوي چهار كتاب خبر داد و گفت: كتاب‌هاي «برنامه‌ريزي در انتشارات روابط عمومي» به قلم علي فروزفر و «مديريت توليد و انتشار بروشور» به قلم مهدي باقريان از جمله اين آثارند.

 


مدير انتشارات كارگزار روابط عمومي از انتشار نخستين بسته آموزشي «انتشارات در روابط عمومي» حاوي چهار كتاب خبر داد.
مهدي باقريان مدير موسسه انتشارات كارگزار روابط عمومي در گفت‌وگو با شارا، از انتشار بسته آموزشي «انتشارات در روابط عمومي» حاوي چهار كتاب خبر داد و گفت: كتاب‌هاي «برنامه‌ريزي در انتشارات روابط عمومي» به قلم علي فروزفر و «مديريت توليد و انتشار بروشور» به قلم مهدي باقريان از جمله اين آثارند.
وي ادامه داد: «كاربرد فنون مطبوعاتي در نشريه» به قلم سيدشهاب سيدمحسني و «پوستر» به قلم قربانعلي تنگ‌شير از ديگر كتاب‌هايي است كه در اين بسته آموزشي موجودند.
باقريان با تاكيد بر كاربردي بودن كتاب‌هاي موجود در اين بسته آموزشي گفت: اين مجموعه براي نخستين بار در حوزه انتشارات روابط عمومي منتشر مي‌شود و مي‌تواند براي كارشناسان روابط عمومي در سازمان‌هاي مختلف قابل استفاده باشد.
اين آثار تحت نظارت علمي انجمن متخصصان روابط عمومي و با همكاري اداره كل روابط عمومي سازمان اوقاف و امور خيريه  از سوي  توسط انتشارات كارگزار روابط عمومي به چاپ رسيده است. تلفن پخش:88617577