شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مدير عامل بانك تجارت: پژوهش هاي كاربردي مزيت رقابتي
سه شنبه، 25 آذر 1393 - 11:33 کد خبر:14779
مدير عامل بانك تجارت: پژوهش هاي كاربردي مزيت رقابتي محسوب مي شود.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)، محمد ابراهيم مقدم طي پيامي به مناسبت فرا رسيدن هفته پژوهش تاكيد كرد: امروزه، با تشديد رقابت در صنعت بانكداري كشور و افزايش سطح انتظارات مشتريان انجام پژوهش هاي كاربردي، مزيت رقابتي محسوب مي شود.

پژوهشگران ارجمند: در دنياي امروز دانايي يكي از محورها و شاخص‌هاي اصلي پيشرفت و تعالي هر جامعه به شمار رفته و پژوهش مهمترين راه كسب اين دانايي مي‌باشد، به طوري كه نوع و سطح فعاليت‌هاي پژوهشي، يكي از شاخص‌هاي اصلي توسعه و پيشرفت محسوب مي‌گردد.

 

 اگر پژوهش انجام نشود دانش بشري افزايش نخواهد يافت و دچار سكون و ركود خواهد شد، همچنين بدون پژوهش، امور آموزشي نيز از پويايي و نشاط لازم برخوردار نخواهد بود. در سطح سازماني نيز پژوهش مي‌تواند به عنوان مجموعه‌اي از فعاليت‌هاي بديع، خلاق ، نوآورانه و نظام يافته، يك ابزار مهم جهت پويايي و رشد و توسعه سازمان به شمار آيد.

با تشديد رقابت در صنعت بانكداري كشور و افزايش سطح انتظارات مشتريان، نياز به پژوهش‌هاي كاربردي بيش از پيش احساس مي‌شود. به همين دليل، توانمندي بانك در انجام پژوهش‌هاي كاربردي مي‌تواند يك مزيت رقابتي محسوب شود.

اينجانب هفته پژوهش را به تمام پژوهشگران و محققين ارجمند تبريك عرض كرده و ضمن آرزوي موفقيت براي تمامي اين عزيزان، اميدوارم با گسترش فعاليت‌هاي پژوهشي و بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي همكاران انديشمند و تواناي بانك تجارت و همچنين ظرفيت‌هاي موجود در دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي كشور، با انجام تحقيقات كاربردي، موثر و اثربخش بتوانيم در راستاي تعالي و كسب موفقيت هاي بيشتر براي بانك تجارت گام‌هاي استوارتري را برداريم.منبع: شهرخبر