شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : سوشا مكاني به پرسپوليس پيوست
یکشنبه، 18 خرداد 1393 - 12:47 کد خبر:11313
شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-پرسپوليس براي فصل بعد با سوشا مكاني دروازه بان فصل پيش تيم فولاد به توافق رسيد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-پرسپوليس براي فصل بعد با سوشا مكاني دروازه بان فصل پيش تيم فولاد به توافق رسيد.

 

به گزارش شارا به نقل از فرازنيوز، سوشا مكاني به تيم پرسپوليس پيوست؛ اين خبري بود كه مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس آن را تاييد كرده است و عكس هايي كه از مكاني مقابل ساختمان باشگاه هم منتشر شده حكايت از اين موضوع دارد. اگرچه باشگاه پرسپوليس هنوز از مدت زمان قرارداد مكاني با سرخ ها خبر نداده است با اين حال شنيده مي شود كه قرارداد او با سرخ هاي پايتخت دوساله است.

 

مكاني در شرايطي به پرسپوليس پيوسته كه همه از ماجراي او و علي دايي سرمربي باشگاه با خبرند؛ او كه پيش تر از دايي به عنوان الگوي زندگي اش نام برده بود به ناگاه تغيير موضع داد و از گفت «عكس هاي دايي را پاره مي كند!». ماجرا هم به ديدار پرسپوليس و استيل آذين برمي گردد كه مكاني تمارض كرد و توپ را به بيرون زد.

 

در آن زمان دايي به بازيكنان پرسپوليس گفت بازي جوانمردانه را بيخيال شوند و همان توپ رفت و وارد دروازه استيل آذيني شد كه مكاني درون آن ايستاده بود. سوشا بعد از ديدار با چشماني اشك آلود از دايي گلايه كرد و ابراز پيشماني كرد كه از او به عنوان الگويش سخن گفته است. با اين حال ظاهرا اين موارد به دست فراموشي سپرده شده است و دايي و مكاني دوباره قرار است مقل مراد و مريد در كنار يكديگر باشند.

 

سوشا در شرايطي پرسپوليسي شده كه پيش تر اين باشگاه با محسن فروزان به توافق رسيده بود با اين حال اين دروزاه بان به ناگاه سر از تراكتور سازي درآورد تا گزينه دروزاه سرخ ها هم تغيير كند. اين بار مكاني به پرسپوليس پيوسته تا حالا جدال تازه اي در دروازه پرسپوليس شكل بگيرد؛ جايي كه نيلسون عملكرد خوبي داشته است و سخت است كه بخواهد جانشين سوشا مكاني شود؛ اتفقي كه درباره مكاني هم صادق است و جنگندگي اين دو نفر درون دروازه خواهد بود كه دروزاه بان شماره يك پرسپوليس براي فصل بعد را مشخص خواهد كرد.