شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : كتاب «جايگاه بانكداري اسلامي و صنعت ليزينگ در توسعه اقتصادي» رونمايي مي شود
دوشنبه، 5 خرداد 1393 - 05:34 کد خبر:11068
رونمايي از كتاب «جايگاه بانكداري اسلامي و صنعت ليزينگ در توسعه اقتصادي» تاليف دكتر رحيم لوي بنيس با حضور جمعي از مديران و فعالان صنعت ليزينگ و بانكداري، دوشنبه 5 خرداد برگزار خواهد شد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)- رونمايي از كتاب «جايگاه بانكداري اسلامي و صنعت ليزينگ در توسعه اقتصادي» تاليف دكتر رحيم لوي بنيس با حضور جمعي از مديران و فعالان صنعت ليزينگ و بانكداري، دوشنبه 5 خرداد برگزار خواهد شد.

 

رونمايي از كتاب «جايگاه بانكداري اسلامي و صنعت ليزينگ در توسعه اقتصادي» تاليف دكتر رحيم لوي بنيس با حضور جمعي از مديران و فعالان صنعت ليزينگ و بانكداري، دوشنبه 5 خرداد برگزار خواهد شد. شايان ذكر است كه مراسم رونمايي از اين كتاب همزمان با تقدير از مشتريان خوش حساب شركت ليزينگ اميد و افتتاح ساختمان نگين اميد به طور همزمان در سالن اجتماعات شركت ليزينگ اميد برگزار خواهد شد.

 

كتاب «جايگاه بانكداري اسلامي و صنعت ليزينگ در توسعه اقتصادي» در هفت فصل ضمن بررسي دقيق تاريخچه صنعت ليزينگ در ايران و جهان، در فصلي جداگانه به طور خاص صنعت ليزينگ را در كشورهاي اسلامي مورد مطالعه قرار داده است. دكتر عبدالله رحيم لوي بنيس، مولف كتاب كه خود از مديران صنعت ليزينگ مي باشد در فصول بعدي كتاب ضمن نگاهي به كليات در بانكداري اسلامي، ليزينگ را به عنوان يك ابزار توسعه اي در بانكداري اسلامي با جزييات مورد تحليل قرار داده است.

 

گفتني است دكتر سيد كامل تقوي نژاد مديرعامل و رئيس هيات مديره بانك سپه پيشگفتاري را براي اين كتاب نوشته اند و در آن بر اهميت ليزينگ به عنوان يك ابزار كارآمد در بانكداري اسلامي تاكيد شده است.

 

منبع: ايرنا