درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
سه شنبه، 4 تیر 1398 - 08:47   

چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی فراخوان داد

  چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی فراخوان داد


ادامه ادامه مطلب یک

انقلاب نسل پنجم اینترنت نزدیک است

  انقلاب نسل پنجم اینترنت نزدیک است


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان

  انتصاب مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان


ادامه ادامه مطلب سه

مجوز انتشار 27 نشریه دستگاه‌های دولتی صادر شد

  مجوز انتشار 27 نشریه دستگاه‌های دولتی صادر شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  بیل گیتس واگذاری عرصه به گوگل و اندروید را بزرگ ترین اشتباه عمرش می داند
  طالبان خبرنگاران و رسانه‌های افغانستان را به حمله نظامی تهدید کردند
  کتاب« آداب معاشرت» منتشر شد
  مجوز انتشار 27 نشریه دستگاه‌های دولتی صادر شد
  نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی فرهنگ، هنر و رسانه شروع شد
  توجه بیشتر روابط عمومی ها به تولید محتوا در راستای مدیریت مصرف آب و برق
  خود مدیریتی با هوش هیجانی
  دیدار مدیرعامل بانک توسعه تعاون با استاندار خراسان جنوبی
  پرداخت 9 میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون به تعاونی عسل تاجکوه استان خراسان جنوبی
  طی سال 97 صورت گرفت: بانک توسعه تعاون استان خراسان جنوبی هزار و چهارصد میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 8175صفحه نخست » تازه های شبکه روابط عمومیجمعه، 6 دی 1392 - 21:46
اولین مجوز سانسور مطبوعات با امضای ناصرالدین شاه
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- رئیس شورای شهر تهران صبح جمعه به زیارت حضرت عبدالعظیم(ع) رفت و پس از زیارت، از موزه آستان حضرت عبدالعظیم(ع) دیدن کرد. در این موزه آثاری چون نسخه‌های خطی قرآن کریم، تابلوهای نقاشی سبک قهوه خانه‌ای و اشیاء تاریخی نگهداری می‌شود.از اسناد جالب در این موزه اولین مجوز سانسور مطبوعات با امضای ناصرالدین شاه قاجار بود که مورد توجه رئیس شورای شهر قرار گرفت.
  

 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- رئیس شورای شهر تهران صبح جمعه به زیارت حضرت عبدالعظیم(ع) رفت و پس از زیارت، از موزه آستان حضرت عبدالعظیم(ع) دیدن کرد. در این موزه آثاری چون نسخه‌های خطی قرآن کریم، تابلوهای نقاشی سبک قهوه خانه‌ای و اشیاء تاریخی نگهداری می‌شود.از اسناد جالب در این موزه اولین مجوز سانسور مطبوعات با امضای ناصرالدین شاه قاجار بود که مورد توجه رئیس شورای شهر قرار گرفت.

به گزارش شارا، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در بازدید از منطقه 20، بر طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم (ع) و ساخت موزه مشاهیر معاصر تاکید کرد

به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی شورای شهر تهران، احمد مسجد جامعی با حضور در منطقه 20 تهران، از مکان هایی چون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، موزه آستان حضرت عبدالعظیم(ع)، بازار شهرری، کاروانسرای دوقلو، کاروانسرای قاجار، کاروانسرای شاه عباسی، مسجد و بیمارستان فیروز آبادی، انجمن خوشنویسان شهرری، چشمه علی و چند منزل و محل تاریخی بازدید و با بزرگان و اهالی این منطقه دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
رئیس شورای شهر تهران صبح جمعه به زیارت حضرت عبدالعظیم(ع) رفت و پس از زیارت، از موزه آستان حضرت عبدالعظیم(ع) دیدن کرد. در این موزه آثاری چون نسخه‌های خطی قرآن کریم، تابلوهای نقاشی سبک قهوه خانه‌ای و اشیاء تاریخی نگهداری می‌شود.از اسناد جالب در این موزه اولین مجوز سانسور مطبوعات با امضای ناصرالدین شاه قاجار بود که مورد توجه رئیس شورای شهر قرار گرفت.

وی همچنین به بازارچه سنتی و قدیمی شهرری رفت و از کاروانسرای دوقولو، کاروانسرای قاجار و کاروانسرای شاه عباسی بازدید کرد. در این بازدید که با حضور کارشناسانی از سازمان میراث فرهنگی همراه بود، مقرر شد تا شرایط احیا و حفظ کاروانسراهای تاریخی فراهم شود.

مسجد جامعی ضمن بازدید از بافت فرسوده اطراف حرم عبدالعظیم در برخی از مغازه های قدیمی از جمله قدیمیترین عطاری، کبابی و خیاطی بازار حضور یافت. آشنایی مسجدجامعی با خیاطی آقای الفت که خیاط دوران کودکی مسجدجامعی بود از نکات جالب این بخش بود.
 
مسجد جامعی سپس به مسجد فیروزآبادی واقع در محوطه بیمارستان فیروزآبادی رفته، بر مزار آیت الله العظمی فیروزآبادی، بنیانگذار مسجد و بیمارستان فیروزآبادی، جلال آل احمد، نویسندة معاصر و استاد سید حسین میرخانی، بنیانگذار انجمن خوشنویسان ایران، حضور یافت و یاد آنها را گرامی داشت.

با پیشنهاد مسجدجامعی و موافقت پسر آیت الله العظمی فیروزآبادی، مقرر شد خانه این عالم بزرگ که در محوطه بیمارستان قرار دارد ثبت میراث فرهنگی شده به موزه مشاهیر معاصر شهرری تبدیل شود و تندیس آیت الله العظمی فیروزآبادی نیز در یکی از میادین شهر نصب شود.همچنین قرار شد با کمک خیرین بیمارستان ساز، ساختمان نیمه تمام این بیمارستان به اتمام رسیده، به مرکز قلب جنوب تهران تبدیل شود.

مسجدجامعی در این باره گفت: متولی بازسازی این بیمارستان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. اما چون بنای این بیمارستان از سال 1313 با نیت خیر گذاشته شده، می توان به صورت مشارکتی با خیرین، این بنا را تکمیل کرد.

انجمن خوشنویسان شهرری مقصد بعدی رئیس شورای اسلامی شهر تهران بود. وی ضمن بازدید از این انجمن و دیدار با هیات مدیره آن اظهار داشت: اساتید خطاطی زیادی چون عمادالکتاب، استاد حسن و استاد حسین میرخانی در شهر ری دفن هستند که باید نمادی برای این بزرگان طراحی و در محل مزارشان نصب شود.

چشمه علی میزبان بعدی احمد مسجد جامعی و همراهان بود. وی ضمن بازدید از این مکان و کتیبه ای که دراین محل وجود داشت، خاطرنشان کرد: این کتیبه مربوط به دوره فتحعلی شاه قاجار و رو به نابودی است. باید تدابیری اندیشیده شود که این کتیبه حفظ و نگهداری شود. مسجد جامعی در جوار چشمه علی به زیارت مقابر بزرگانی چون میرزا غلامرضا اصفهانی، خوشنویس بنام معاصر و نجم الملک، نخستین کسی که نقشه تهران را ترسیم کرد و همچنین چندتن از شاعران مدفون در این محل رفت.

 

وی همچنین در منزل قاسم اکبری از مورخان معاصر شهرری؛ عبدالله زارع، مربی پیشکسوت کشتی وآیت الله اثنی عشری از روحانیون بنام شهر ری حضور یافت و با آنان دیدار و گفت و گو کرد. وی همچنین با حضور در یکی از کارگاه های صنایع دستی از نزدیک باصنعت شیشه گری آشنا شد.

گفتنی است دیدارهای دوره‌ای رئیس شورای اسلامی شهر تهران با عنوان  «کشف تهران» هر صبح جمعه با هدف بازدید از هویت تاریخی فرهنگی تهران و آشنایی با مسائل و مشکلات مردم مناطق مختلف تهران انجام می‌پذیرد که این هفته به منطقه 20 اختصاص یافته بود. البته به دلیل اهمیت منطقه ری، این سومین باری است که رئیس شورای شهر برنامه "کشف تهران" را به منطقه 20 اختصاص داد.

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  قتل دست اندرکاران نشریات در باغ شاه


  زوال روابط عمومی ها


  افزایش اعتبارات اطلاع‌رسانی و تبلیغی دستاورد‌های دستگاه‌های اجرایی/ یک اقدام قابل تحسین


  وزیر علوم آیین‌نامه جدید ارتقای ساختار و عملکرد روابط عمومی‌ها را ابلاغ کرد


  دومین نشست کمیته هماهنگی اطلاع رسانی مدیریت مصرف برق استان تهران


  انقلاب نسل پنجم اینترنت نزدیک است


  باشگاه توانمندسازی استارتاپ‌ها (بتا) در دانشگاه صنعتی قم راه‌اندازی شد


  خمارلو: برانکو خواست فقط مدیر رسانه ای باشم


  خسرویی که به دریا زد


  5 مانع برقراری ارتباط موثر رهبران و راه کارهای غلبه بر آنها


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: رانندگی با روابط عمومی حداکثر دید