درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 15 آذر 1399 - 21:57   

پردانلودترین اپلیکیشن‌های آی‌فون در سال ۲۰۲۰ منتشر شد

  پردانلودترین اپلیکیشن‌های آی‌فون در سال ۲۰۲۰ منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

آیا دانشِ بسیار فهم می‌آورد؟

  آیا دانشِ بسیار فهم می‌آورد؟


ادامه ادامه مطلب دو

سیاست‌های ارتباطی سازمان دامپزشکی کشور تبیین شد

  سیاست‌های ارتباطی سازمان دامپزشکی کشور تبیین شد


ادامه ادامه مطلب سه

هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  آغاز فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) در بانک رفاه کارگران
  خدمت جدید بانک رفاه کارگران برای رفاه و سلامتی مشتریان
  انتصاب مسئول روابط عمومی هیات دوچرخه سواری منطقه آزاد انزلی
  سیاست‌های ارتباطی سازمان دامپزشکی کشور تبیین شد
  چالش ‌شرکت‌ها در بازگشت وفاداری مشتری
  ۳ روش برتر موسسات برای تعامل با مشتریان
  مذاکرات آمریکا برای بازگشت مدیر هوآوی به چین
  پردانلودترین اپلیکیشن‌های آی‌فون در سال ۲۰۲۰ منتشر شد
  به مناسبت سالگرد درگذشت دکتر کاظم معتمدنژاد
  فیلیپین پایتخت شبکه‌های اجتماعی جهان
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 45441صفحه نخست » آخرین رویدادهای روابط عمومیچهارشنبه، 28 آبان 1399 - 22:10
در نخستین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها عنوان شد: لزوم انعکاس خبری هوشمندانه و دقیق عملکرد سازمان منطقه آزاد کیش
تحقق روابط‌عمومیهای مقتدر و موفق در اطلاع رسانی منطقه ای و بین المللی مستلزم انسجام و همکاری میان روابط عمومی ها است.
  

 شبکه اطلاع رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا)-|| تحقق روابط‌عمومیهای مقتدر و موفق در اطلاع رسانی منطقه ای و بین المللی مستلزم انسجام و همکاری میان روابط عمومی ها است.
 
 به گزارش شارا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نخستین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها، با محوریت ایجاد "تعامل سازنده، شفافیت و هوشمند سازی، تولید محتوا، گزارش های تحلیلی،تبلیغات محیطی، بین المللی سازی و ارتقای کیفیت اخبار تولیدی" با حضور غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش چهارشنبه ۲۸ آبان در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.
 
 غلامحسین مظفری در ابتدای این جلسه بر لزوم اهمیت برگزاری نخستین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش با هدف آینده پژوهشی و انعکاس هوشمندانه اقدامات سازمان منطقه آزاد کیش در حوزه های عمرانی، اقتصادی، تولیدی و گردشگری در این منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: با ایجاد زیر ساخت مورد نیاز و تعامل سازنده میان روابط عمومی سازمان و شرکت های تابعه می توانیم ظرفیت ها و تحولات عمرانی،اقتصادی و گردشگری جزیره کیش را با برجسته سازی و اطلاع رسانی هوشمندانه، به تمام دنیا معرفی کنیم.
 
 مظفری ایجاد ظرفیت بالای اطلاع رسانی و تبلیعات محیطی در مجموعه روابط عمومی های فعال و پر تلاش جزیره کیش را مثبت ارزیابی کرد و افزود: با انسجام و همکاری عمومی و بهره گیری از ظرفیت ها و فرصت های استثنایی در قالب یک برنامه ریزی دقیق می توانیم موضوعات منطقه ای و فراملی را مدیریت کنیم و به کمک دولت بشتابیم.
 
 وی ایجاد تعامل میان دستگاه های مستقر در این منطقه را نمایانگر سیستم توانمند و فعال در جزیره کیش عنوان کرد و گفت: منطقه آزاد کیش با ظرفیت هایی اقتصادی، گردشگری و تولیدی از زیرساخت ورزشی خوبی برای جذب تیم های ملی و برتر کشور در این منطقه برخوردار است که با اطلاع رسانی گسترده در رسانه های ارتباط جمعی می توانیم این ظرفیت ها را در سطح ملی و فراملی معرفی کنیم.
 
 به گفته مظفری تحقق یافتن این امر مهم مستلزم انسجام میان تمام حوزه های فعال در سازمان منطقه آزاد کیش و اطلاع رسانی دقیق است که موجب شناسایی ظرفیت های جدید خواهد شد.
 
 رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش پروژه های عمرانی از جمله ساماندهی سواحل این منطقه را از اولویت های این سازمان برشمرد و گفت: تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی سازمان با هدف "حفظ ماهیت مستقل شرکت ها، برقراری انسجام کاری و تداوم برگزاری این جلسات" فرصت مغتنمی برای بهره مندی از ظرفیت های موجود و بررسی عملکردها است.
 
 ناصر آخوندی معاون توسعه مدیریت و سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق و تخصصی به جامعه هدف و مسئولان کشوری در خصوص" تدوین برنامه سه ساله منطقه آزاد کیش، تحلیل روند صادرات، توسعه و پیشرفت پروژه ها، رونق اقتصادی و مسائل درون و برون سازمانی" تاکید داشت و افزود: شورای هماهنگی روابط عمومی ها در راستای سیاست های کلان سازمان، مسائل فرهنگی، اجتماعی درون سازمان و همچنین موضوعات مربوط به پروژه های فعال در سطح جزیره کیش را مورد بررسی قرار دهند.
 
 آخوندی تشکیل شورای روابط عمومی ها را زمینه ساز "تولید محتوا و تحلیل موضوعات حوزه های مختلف این منطقه" عنوان کرد و اظهار داشت: ایجاد درآمدهای پایدار از اقدامات موثری سازمان منطقه آزاد کیش است که سبب شد تا ده ها سال آینده از فروش زمین برای تامین منابع مالی بی نیاز باشیم.
 
 وی "سیستم هوشمند سازی پرونده ها، شفافیت و کنترل اقدامات " را از دیگر اقدامات موثر و ارزشمند این سازمان برشمرد و گفت: باید اقدامات انجام شده در زمینه های مختلف به شکل دقیق و کارشناسی شده در سطح گسترده اطلاع رسانی شود.
 
 معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش، بر اهمیت تشکیل شورای روابط عمومی ها و همسو شدن نماینده های شرکت های تابعه با سیاست گذاری کلان سازمان اشاره داشت و تصریح کرد: اطلاع رسانی شفافیت عملکرد سازمان بر اساس شاخصه های تعریف شده توسط روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش انجام می شود.
 
 ناصر آخوندی در ادامه افزود: فعالیت مجموعه روابط عمومی ها نباید متمرکز بر انتشار برنامه های روزانه، بازدیدها و رویدادهای مختلف باشد بلکه باید به مسائل اجتماعی، مشکلات ورود خودور، برگشتن 22 کارخانه متوقف شده بر چرخه تولید و فعال شدن پروژه هایی که به دلایل مختلفی غیر فعال شده بود پرداخته شود.
 
 آخوندی بر ضرورت تبدیل گزارش های خبری و تحلیلی از سوابق فعالیت های سازمان تا امروز به کتابچه و بروشور به عنوان یک اقدام ارزشمند و ماندگار تاکید کرد و اظهار داشت: با اهتمام ویژه به موضوع تولید محتوا، چاپ، مستند سازی و خبرهای اثر بخشی که در این منطقه تنظیم می شود باید برای اطلاع رسانی به مراکز تصمیم گیری و بخش های مختلف کشور تلاش کرد.
 
 سید محمدرضا مداح مشاور و مدیرکل حوزه ریاست سازمان منطقه آزاد کیش، در خصوص بهره گیری از ظرفیت ها و عملکرد یکپارچه رسانه ها با حساسیت بالا و دقت نظر در جزیره کیش که نشان دهنده پتانسیل های بالای این منطقه است گفت: بودجه اختصاص یافته و نیروهای متخصص و توانمندی که در مجموعه روابط عمومی ها مشغول به فعالیت هستند ظرفیت قابل توجهی است و باید تحولاتی در حوزه اطلاع رسانی و تبلیغات ایجاد شود.
 
 سید علیرضا علوی رضوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن تشکر و قدردانی از حسن توجه و حمایت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش جهت برگزاری شورای هماهنگی روابط عمومی این سازمان گفت: یکی از موضوعات اصلی در خصوص شفافیت سازی، اطلاع رسانی و انتشار به موقع، اجتناب از فعالیت های فرد محور است.
 
 علوی رضوی بر ضرورت ایجاد یک پنجره واحد برای دستیابی به اطلاعات و بررسی تمام فعالیت های سازمان منطقه آزاد کیش اشاره کرد و اظهار داشت: در حوزه اطلاع رسانی با آغاز روند تولید محتواهای کاربردی و معرفی اقدامات حوزه های مختلف معاونت های این سازمان،گام مهمی در ارتقاء سطح اطلاع رسانی برداشته شد.
 
 وی افزود: ویژه نامه روز کیش از جمله اقدامات موثر روابط عمومی در حوزه اطلاع رسانی بود که انعکاس گسترده آن درسطح ملی، محلی و منطقه ای، ظرفیت های ارزشمند منطقه آزاد کیش در بخش های مختلف را به خوبی معرفی کرد.
 
 گفتنی است در نخستین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش علی مقدس زاده معاون عمرانی و زیر بنایی، خسرو نشان معاون گردشگری و مدیران عامل شرکت های تابع حضور داشتند که با ارائه پیشنهادات خود برای هر چه بهتر اطلاع رسانی، تولید محتوا و تحلیل های گزارش خبری تبادل نظر کردند.
 
 

 

 

 

 

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  فراخوان آثار نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی و کرونا


  آیا دانشِ بسیار فهم می‌آورد؟


  چگونه ویدیومارکتینگ در دنیای تجارت تاثیر می‌گذارد


  اصلاح فرهنگ بیمه ای، وظیفه روابط عمومی ها


  ۵ توصیه برای حفاظت از حریم شخصی


  عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع): لازمه تحلیل گفتمانی در جامعه، توسعه و تقویت سواد رسانه ای است


  سوم دسامبر، روز جهانی کم‌توانان


  اسنپ‌چت به مصاف تیک‌تاک می‌رود


  سواد سلامت و بیگانه‌هراسی


  حفره امنیتی اپل و امکان نفوذ به آن از راه دور


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران برگزار می‌شود