درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
چهارشنبه، 12 آذر 1399 - 14:10   

۱۰ باور که در ذهن ثروتمندترین انسان زمین وجود دارد

  ۱۰ باور که در ذهن ثروتمندترین انسان زمین وجود دارد


ادامه ادامه مطلب یک

جریمه ۱۰ میلیون یورویی اپل برای تبلیغات فریبنده آی‌فون

  جریمه ۱۰ میلیون یورویی اپل برای تبلیغات فریبنده آی‌فون


ادامه ادامه مطلب دو

دبیرکل هبیتات “HABITAT “مشخص شد

  دبیرکل هبیتات “HABITAT “مشخص شد


ادامه ادامه مطلب سه

هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  معرفی کتاب راهنمای ارتباطات دامپزشکی
  رسانه های استان خراسان جنوبی خواستار تعیین تکلیف جایگاه روابط عمومی های این استان شدند
  شیوع اطلاعات غلط و کووید۱۹
  چهار اصل فراموش نشدنی برای ماندگاری یک تبلیغ
  استاندار خراسان جنوبی گفت: روابط عمومی ها قلب دستگاه های اجرایی اند
  سامانه های خزانه داری الکترونیک، برگزاری الکترونیکی مجامع شرکت ها و پرداخت سود سهام شرکت ها به بهره برداری رسید
  اولین جلسه کارگروه تدوین منشور ملی روابط عمومی برگزار شد
  جریمه ۱۰ میلیون یورویی اپل برای تبلیغات فریبنده آی‌فون
  فرهنگ سازمانی موفق در شرکت‌های بزرگ
  ۱۰ باور که در ذهن ثروتمندترین انسان زمین وجود دارد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 45024صفحه نخست » بانک و بیمهچهارشنبه، 30 مهر 1399 - 14:54
شتاب بیشتر روند فعالیت شرکت امید
مدیرعامل بانک سپه از مجموعه شرکت سرمایه گذاری امید خواست تا همچون گذشته با جدیت بیشتر محور برنامه و تلاش خود را تحقق شعار سال و جهش تولید و اشتغالزایی قرار دهند.
  

شبکه اطلاع رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا)-|| چقازردی خواستار شتاب بیشتر روند فعالیت شرکت امید در جهت تحقق اهداف شعار سال و جهش تولید شد.

مدیرعامل بانک سپه از مجموعه شرکت سرمایه گذاری امید خواست تا همچون گذشته با جدیت بیشتر محور برنامه و تلاش خود را تحقق شعار سال و جهش تولید و اشتغالزایی قرار دهند.


به گزارش شارا به نقل از روابط‌عمومی بانک سپه، محمد کاظم چقازردی در مراسم قدردانی از دکتر حسنعلی قنبری مدیر‌عامل پیشین و معارفه دکتر حسین مدرس خیابانی مدیر عامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری امید که با حضور اعضای هیئت مدیره و هیئت عامل بانک سپه، اعضای هیئت مدیره گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید و مدیران عامل شرکت‌های تابعه امید درمحل ساختمان سردار شهید قاسم سلیمانی بانک سپه برگزار شد، با اشاره به اهمیت شرکت سرمایه‌گذاری امید در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور گفت: لازم است تا نتایج تلاشهای ارزنده این هلدینگ که در برگیرنده صنایع متعددی است خصوصا در عرصه کلان اقتصادی کشور به عموم اطلاع رسانی شود.


وی تاکید کرد : از تمام مدیران هلدینگ سرمایه گذاری امید انتظار دارم امور و پروژه‌های در دست اقدام را طبق برنامه به انجام رسانند و نقش خود را به نحو شایسته در سطح اقتصاد ملی ایفا کنند.

* محور برنامه های خود را جهش تولید و اشتغالزایی قرار دهید


مدیر عامل بانک دارائی‌های شرکت امید را هم ردیف دارائی‌های بانک سپه قبل از ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح برشمرد و خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت جهش تولید و اشتغال زایی در کشور، شرکت سرمایه‌گذاری امید و شرکت‌های تابعه که از پتانسیل خوبی در این زمینه برخوردار هستند باید با انسجام، همگرایی و هماهنگی در بدنه مدیریتی مانع از اتلاف ظرفیت‌ها و منابع موجود و توقف چرخه تولید و اشتغالزایی در حوزه‌های متنوع فعالیت هلدینک امید شوند.

* مدیران پاک دست عامل موفقیت و حرکت و پیشرفت شرکت


مدیر عامل با اشاره به سابقه درخشان نخستین بانک ایرانی و حضور مؤثر در پروژه‌های ملی و رضایت مسئولین کشور از عملکرد بانک سپه این موفقیت‌های درخشان را مرهون سلامت نفس، پاکدستی، تخصص و تجربه اعضای هیئت مدیره، مدیران و کارکنان بانک سپه عنوان و تاکید کرد سلامت اخلاقی، حرفه ای و پاکدستی مدیران بانک و شرکت‌های زیر مجموعه خط قرمز ماست.

* حرکت در چارچوب قانون و مقررات و لزوم توجه به شفاف سازی امور


چقازردی حفظ و رعایت قوانین، ضوابط و مقررات در کلیه امور شرکت‌ها از جمله قراردادهای پیمانکاری‌، مزایده‌ها و مناقصه ها را همچون گذشته ضروری دانست و اعلام کرد: بانک به هیچ وجه عدول از قوانین و مقررات را در هیچ یک از مجموعه‌های تابعه خود نمی پذیرد.

* لزوم نظارت بر پیشرفت پروژه ‌ها، جلوگیری از تعدیل نیرو و مدیریت هزینه‌ها


مدیرعامل واگذاری طرح‌ها و پروژه‌های عظیم ملی به بانک سپه را نتیجه اعتماد مردم و مسئولین به نخستین بانک ایرانی عنوان و بر ضرورت نظارت دقیق وتمرکز بر پیشرفت پروژه‌های جاری، جلوگیری از تعدیل نیرو و حفظ اشتغال و مدیریت و صرفه‌جویی درهزینه‌ها با توجه به شرایط کشور تأکید کرد. همچنین یکی از اهداف اصلی فعالیت هلدینگ امید را تقویت بنیان‌های اقتصادی در راستای کمک به دولت جهت حصول به اهداف ملی اقتصادی کشور بیان کرد .


چقازردی اظهار داشت: حمایت از شرکت سرمایه‌گذاری امید و کمک به شرکت‌های زیر مجموعه آن برای رونق و شکوفایی اقتصادی کشور همواره مدنظر بانک بوده وضمن تشکر از موافقت وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی ج.ا.ا با مشارکت بانک درافزایش سرمایه شرکت امید، این امر را در راستای حمایت از پروژه‌های در دست اجرای شرکت‌های مذکور و حفظ و افزایش اشتغال و رونق تولید قلمداد کرد.


وی از مدیران شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری امید نیز خواست تا با تمرکز حسابها و عایدات ارزی ،کشور را در شرایط سخت تحریم مانند گذشته حمایت کنند .


و ی گفت: بانک نیز از مدیران فعال، توانمند و متعهد خود حمایت می کند.

* اجرای تکالیف محوله در راستای واگذاری شرکت های فاقد فعالیت بانکی


مدیر عامل بانک سپه اظهار داشت: بانک در انجام تکالیف ابلاغی تاکنون در 5 مرحله عرضه بلوکی سهام تحت تملک خود در شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید را انجام داده اما واگذاری آن محقق نشده است .


وی افزود: با توجه به شرایط فعلی بازار سرمایه حسب دستور و تاکیدات مراجع و نهادهای ذیربط، عرضه خرد سهام شرکت مذکور و سایر شرکت‌ها موقتا متوقف گردیده و با تاکید بر اینکه این امر به معنای غفلت از انجام مسئولیت بانک در اجرای تکالیف ابلاغی نیست اظهار داشت : واگذاری شرکت های تابعه در شرایط مناسب بازارسرمایه در دستور کار بانک قرار دارد.

* در آینده نزدیک سه بانک دیگر در بانک سپه ادغام خواهند شد


مدیر عامل با اشاره به پروژه ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه اظهار داشت: طرح ملی ادغام کار بسیار بزرگی است که در حال حاضر اهم فعالیت‌های بانک و هیئت مدیره را به خود معطوف داشته و تاکنون ادغام 2 بانک نهایی شده و باقیمانده بانک‌ها در آینده بسیار نزدیک مراحل ادغام خود را طی خواهند کرد.


وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از تلاش‌های دکتر حسنعلی قنبری در دوران مسئولیت به عنوان مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری امید خاطر نشان کرد: دکتر قنبری با کارنامه مطلوب و با سلامت کاری از شخصیت علمی و اجرایی برخوردار بوده و همواره در کنار ما و مجموعه بانک سپه حضور دارند و از تجربیات ایشان استفاده خواهیم کرد. ضمنا از تلاش‌های هیات مدیره شرکت بابت اقدامات صورت گرفته در زمینه واگذاری املاک و اموال مازاد و دارایی‌های غیر مولد و تسویه بخشی از مطالبات بانک از محل منابع حاصل از واگذاری ها قدردانی کرد.


چقازردی کفایت و توانمندی دکتر حسین مدرس خیابانی مدیر عامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری امید را در کنار تجربه وی در حوزه شرکت‌ها از عوامل مهم و مؤثر در پیشبرد اهداف شرکت سرمایه گذاری امید دانست و ضمن آرزوی موفقیت برای وی مجددا بر ضرورت نظارت بر عملکرد شرکت های تابعه، فراهم نمودن شرایط اتمام پروژه‌های نیمه تمام (بویژه پروژه‌های در دست اجرای شرکت پترو امید آسیا ) و جبران عقب ماندگی احتمالی آنها ، حل و فصل مسائل شرکت ها و تصفیه شرکت‌های فاقد کارایی تاکید کرد.


در پایان این مراسم مدیران عامل شرکت‌های چادر ملو، گل گهر، مدیریت انرژی امید تابان هور، کویر تایر و پترو امید آسیا در سخنان کوتاهی ضمن ارائه گزارش مختصر از فعالیتهای شرکت خود از زحمات مدیر عامل پیشین شرکت سرمایه گذاری امید قدردانی و به مدیر عامل جدید خیر مقدم گفتند.
 

 

 

 

 

 

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تجلیل از مدیران حامی روابط عمومی و روابط عمومی های برتر بخش کشاورزی آذربایجان شرقی در مقابله با کرونا


  معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ بازاریابی محتوا برای روابط‌عمومی


  اعضای ارشد اداره ارتباطات رسانه‌ای "جوبایدن" را بهتر و بیشتر بشناسیم


  روایت داستان؛ حلقه مفقوده سخنرانی‌ها


  اولین جلسه کارگروه تدوین منشور ملی روابط عمومی برگزار شد


  10 نکته ای که برای برندسازی فردی در سال 2021 باید بدانید


  نقش روابط عمومی دیجیتال در بهبود فرآیند اطلاع‌ رسانی


  روز جهانی امنیت رایانه‌ای


  ۱۰ باور که در ذهن ثروتمندترین انسان زمین وجود دارد


  دبیرکل هبیتات “HABITAT “مشخص شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران برگزار می‌شود