درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 15:55   

تقویم روز ارتباطات/ رسانه ای نوین به نام «ویکیلیکس»

  تقویم روز ارتباطات/ رسانه ای نوین به نام «ویکیلیکس»


ادامه ادامه مطلب یک

انتقاد، آنچه امروزه رسانه کمتر بر می تابد ...

  انتقاد، آنچه امروزه رسانه کمتر بر می تابد ...


ادامه ادامه مطلب دو

رهبران فصیح جهان معرفی شدند/ اوباما، بهترین سخنور دهه گذشته

  رهبران فصیح جهان معرفی شدند/ اوباما، بهترین سخنور دهه گذشته


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  انتقاد، آنچه امروزه رسانه کمتر بر می تابد ...
  آینده برندی که اوج گرفت
  چرا آدم‌‌های باهوش بیشتر تحت‌تأثیر خبرهای جعلی قرار می‌گیرند؟
  مدیر روابط عمومی دادگستری استان یزد: جشنواره عدلیه و رسانه گامی در جهت تحقق عدالت رسانه ای است
  اول تکلیف‌تان را روشن کنید!
  رسانه‌های چین چطور اختلافات این کشور با دنیا را پوشش می‌دهند؟
  بازدید رئیس روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، منطقه جنوب شرق از منطقه جنوبشرق
  تقویم روز ارتباطات/ رسانه ای نوین به نام «ویکیلیکس»
  تقویم روز ارتباطات/ مرگ روزنامه نگاری که عاشق حرفه اش بود
  تولید محتوای اثربخش، نیاز امروز روابط عمومی ها
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 44013صفحه نخست » آخرین رویدادهای روابط عمومییکشنبه، 12 مرداد 1399 - 01:41
بازدید مسئولان روابط عمومی جهاد کشاورزی از یک مجموعه رسانه‌ای کشاورزی
سرپرست روابط‌عمومی وزارت جهاد کشاورزی به همراه معاون خود سید محسنی و خاوری مسئول ارتباط با رسانه های روابط عمومی، از دفتر کشاورزی آینده جهان (کاج) بازدید کردند.
  

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| سرپرست روابط‌عمومی وزارت جهاد کشاورزی به همراه معاون خود سید محسنی و خاوری مسئول ارتباط با رسانه های روابط عمومی، از دفتر کشاورزی آینده جهان (کاج) بازدید کردند.

به گزارش شارا به نقل از کاج‌پرس، ساسان والی‌زاده سرپرست روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی که به همراه معاون خود سید محسنی و خاوری مسئول ارتباط با رسانه های روابط عمومی، از دفتر کشاورزی آینده جهان (کاج) بازدید کردند. با بیان این مفهوم که چرخش کشاورزی در شرایط کنونی به سمت اقتصاد سیاسی، ضرورتی ملی و جهانی است، گفت: اینکه کشاورزی را از منظر اقتصاد سیاسی و در فضای رقابتی از عرصه تولید کیفی تا قیمت تمام شده و حضور در بازارهای داخلی و بین المللی ببینیم ضرورتی است اجتناب ناپذیر و آخرین رهیافت های اقتصاد سیاسی نیز بر همین مفهوم تاکید می کند.

والی‌زاده گفت: سوق دادن کشاورزی به این مفهوم با سیاسی کردن کشاورزی با مقاصدی خاص، آن هم در شرایطی که تامین امنیت غذایی در فضای تحریم‌های ظالمانه و بلای جهانی کرونا در صدر راهبردهای سیاسی قرار دارد در جهت منافع ملی و منافع هیچ جناح سیاسی نیست.

والی‌زاده با اشاره به انعکاس خبری توسط یک نماینده مجلس مبنی بر واردات گندم بدون ذکر تاریخ و القای این شبهه که طی 3-4 سال زراعی اخیر اتفاق افتاده، گفت: اعلام چنین خبر و موضع گیری در شرایط کنونی که کشور در یک جنگ اقتصادی همه جانبه به سر می برد، دوراندیشانه و مفید به حال کشور نیست. ایشان در تشریح بیشتر این مفهوم در جمع خبرنگاران، سردبیران و کارکنان پایگاه خبری کشاورزی آینده جهان (کاج) و مجلات «پیش به سوی کشاورزی اقتصادی» و «صنایع زیرساخت های کشاورزی» گفت: کشور در شرایط حساسی قرار دارد و رئیس جمهوری نیز پیش از این تاکید کرده بود: «کشاورزی ما طی 5 سال گذشته از جمله سال 99 به خوداتکایی در گندم رسیده است و به جز موارد خاصی آن هم برای صنایع مرتبط با آرد، گندم مورد نیاز خود و حتی ذخایر استراتژیک را تامین کرده است».

والی زاده با اشاره به شفافیت اطلاعات گفت: دیری است جهان از نظریه «دهکده جهانی» دانشمند برجسته علوم ارتباطات، مک لوهان عبور کرده و وارد عرصه ای شده است که صاحب نظران، این عرصه را «مکعب شیشه ای» می نامند و با این فرض، کمتر کسی می تواند با اخبار مبهم و در یک فضای شبهه آلود دستاوردهای یک ملت بزرگ و به ویژه صادق ترین قشر آن یعنی کشاورزان را زیر سوال ببرد.

والی زاده در فراز دیگری از سخنان خود به تشریح ابعاد جنگ اقتصادی تحمیلی از سوی کاخ سفید در قالب تحریم های همه جانبه و افزون بر آن، بیماری کرونا پرداخت و یادآور شد: در برآیند نهایی این 2 پدیده نادر، کشاورزی و محصولات کشاورزی در کشور ما به یک برآمد تعیین کننده با اولویت بسیار بالا رسیده اند.

والی زاده گفت: همان طوریکه رئیس جمهوری در هفته گذشته یادآور شد «حتی کشورهایی که سیلوی غله و محصولات قابل نگهداری جهان به شمار می‌رفتند و بحران مازاد تولید داشتند و در تلاش بودند که صادرات محصولات کشاورزی خود را شتاب دهند، اکنون به دلیل گسترش شیوع بیماری عالمگیر کرونا وارد فاز ذخیره سازی محصولات کشاورزی خود شده اند، لذا ضروری است که کشور ما نیز امنیت غذایی مردم را بیش از گذشته از منابع داخلی تامین کند و این راهبرد، همان سوق دادن کشاورزی به سمت اقتصاد سیاسی است که خوشبختانه دولت هم با عمده قوا، با وجود مشکلات و دشواری ها این بحث را در اولویت اول خود قرار داده است.

در این بازدید، فرانک مسعودی و منصور انصاری از مدیران مجموعه نیز درباره چگونگی فعالیت اطلاع رسانی و نگرش های فرهنگ سازی، همچنین راهبردهای منطبق با شرایط کنونی برای ایجاد امیدواری در میان مردم که با دشواری زندگی می کنند توضیحاتی دادند که نکاتی از این بحث مورد توجه والی زاده، سید محسنی و خاوری قرار گرفت.

از جمله نکاتی که مورد توجه والی زاده قرار گرفت، حضور تیم قوی و همکاری 20 تا 25 ساله همراهان این مجموعه به عنوان اصل پایداری در مدیریت و حفظ نیروهای کیفی در شرایط دشوار اقتصادی بود، همچنین سید محسنی بر تحلیلی بودن مجلات «صنایع زیرساخت های کشاورزی» و «پیش به سوی کشاورزی اقتصادی» و پایگاه خبری کشاورزی آینده جهان (کاج) و تفاوت آنها با رسانه های خبری اشاره و به بحث های تحلیلی و ضریب تاثیرگذاری آنها بر روند تصمیم گیری و تصمیم سازی تاکید کرد، خاوری نیز بر این نکته تاکید کرد که همگی ما برای ایجاد سابقه ای درخشان و قابل انتقال در فعالیت های کاری زندگی خود هرچه به کشاورزان و کشاورزی مملکت خدمت کنیم، کم است.

در پایان، والی زاده با هیات همراه از قسمتهای مختلف مجموعه، به ویژه آرشیو مجلد مجله «دامپروران» و «صنایع زیرساخت های کشاورزی» از بدو انتشار تاکنون و دوره کامل مجله صاحب نام «برزگر» از ابتدا تا سال های اخیر بازدید کرد و برای روح پر فتوح 2 زنده یاد؛ عبدالرضا میربلوک و منوچهر عیسی‌خانی، از جمله مدیران برزگر و پیشکسوتان اولین دوره فعالیت های روزنامه نگاری تخصصی بعد از پیروزی انقلاب فاتحه خواندند و از آنان به عنوان نام‌های فراموش نشده یاد کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ رسانه ای نوین به نام «ویکیلیکس»


  تقویم روز ارتباطات/ مرگ روزنامه نگاری که عاشق حرفه اش بود


  تولید محتوای اثربخش، نیاز امروز روابط عمومی ها


  فراخوان ثبت نام در وبینارهای آموزشی روابط عمومی


  با دورکاری هم می‌توان اقامت یک ساله این کشور حوزه شنگن را بدست آورد


  بازدید مسئولان روابط عمومی جهاد کشاورزی از یک مجموعه رسانه‌ای کشاورزی


  نخستین سراینده روزنامه‌نگار


  اپل با عبور از آرامکو با ارزش ترین شرکت جهان شد


  رسانه‌های چین چطور اختلافات این کشور با دنیا را پوشش می‌دهند؟


  مسئولیت‌های اجتماعی گل‌گهر در راستای مقابله با کرونا ادامه دارد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی