درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 16 تیر 1399 - 07:32   

با افزایش دامنه بایکوت آگهی‌ها، مدیر فیسبوک اعلام کرد که با آگهی‌دهندگان ناراضی دیدار می‌کند

  با افزایش دامنه بایکوت آگهی‌ها، مدیر فیسبوک اعلام کرد که با آگهی‌دهندگان ناراضی دیدار می‌کند


ادامه ادامه مطلب یک

توئیتر امکان ویرایش توئیت را ارائه می‌کند

  توئیتر امکان ویرایش توئیت را ارائه می‌کند


ادامه ادامه مطلب دو

افتتاح اولین نمایشگاه مدیریت بحران با حضور مدیرعامل شرکت مس

  افتتاح اولین نمایشگاه مدیریت بحران با حضور مدیرعامل شرکت مس


ادامه ادامه مطلب سه

ثروتمندترین فرد جهان باز رکورد شکست

  ثروتمندترین فرد جهان باز رکورد شکست


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط عمومی مجتمع مس سونگون کسب کرد: رتبه برتر کشوری در چهارمین رخداد بررسی مسایل و چالش های روابط عمومی و روابط ‏عمومی برتر استانی در جشنواره امتنان
  مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه موفق به کسب لوح مسئولیت اجتماعی شد
  تقویم روز ارتباطات/ فیلم مستند «فارنهایت - ناین ایلون» سینما و ژورنالیسم را به صورت رسانه واحد درآورد
  تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)
  با افزایش دامنه بایکوت آگهی‌ها، مدیر فیسبوک اعلام کرد که با آگهی‌دهندگان ناراضی دیدار می‌کند
  چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی با موضوع کرونا برگزار شد
  طرح تسهیلاتی"تأمین" در بانک رفاه کلید خورد
  در چهارمین رخداد جشنواره ملی روابط عمومی: روابط عمومی بانک توسعه تعاون در حوزه مسئولیت اجتماعی تقدیر شد
  در چهارمین رخداد ملی بررسی مسایل و چالش‌ های روابط‌عمومی/ جایزه مسئولیت اجتماعی به بیمه کوثر اهدا شد
  در چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالشهای روابط عمومی/ جایزه مسئولیت های اجتماعی به ذوب آهن اصفهان تعلق گرفت
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 42944صفحه نخست » بانک و بیمهشنبه، 27 اردیبهشت 1399 - 22:00
مدیرعامل فولاد مبارکه تصریح کرد: کیفیت و سرعت شاخص های مهم اجرای پروژۀ نورد گرم شمارۀ ۲ فولاد مبارکه
حمیدرضا عظیمیان در جلسۀ تشریح سیاست های فولاد مبارکه در احداث خط نورد گرم شمارۀ ۲ این شرکت، که با حضور بخشی از پیمانکاران توانمند این حوزه برگزار شد، از دو شاخص «کیفیت» و «سرعت» به عنوان مهمترین مؤلفه های اجرای این خط نورد منحصربه فرد یاد کرد.
  

 

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| حمیدرضا عظیمیان در جلسۀ تشریح سیاست های فولاد مبارکه در احداث خط نورد گرم شمارۀ ۲ این شرکت، که با حضور بخشی از پیمانکاران توانمند این حوزه برگزار شد، از دو شاخص «کیفیت» و «سرعت» به عنوان مهمترین مؤلفه های اجرای این خط نورد منحصربه فرد یاد کرد.

به گزارش شارا به نقل از روابط عمومی 
شرکت فولاد مبارکه اصفهان، مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: برای کشور ما که در حال حاضر بخش قابل توجهی از ورق های خاص و باکیفیت موردنیاز خطوط تولید صنایع مختلف خود را از محل واردات تأمین می کند، به بهره برداری رسیدن هرچه سریعتر خط نورد گرم شمارۀ ۲ فولاد مبارکه از اهمیت خاصی برخوردار است.


عظیمیان با تأکید بر مزیتهای اجرای این پروژه تصریح کرد: با اجرای این خط جدید، ظرفیت تولید انواع ورق، به ویژه ورق های فولادی خاص، به ۸ میلیون تن افزایش خواهد یافت و در کنار این پروژه، ۵۲ پروژۀ جنبی دیگر نیز آغاز خواهد شد که حجم عظیمی از فعالیت های مرتبط، اشتغال و رونق اقتصادی برای کشور ایجاد خواهد کرد.


مدیرعامل فولاد مبارکه در همین خصوص افزود: رویکرد ما در تقسیم فعالیتهای این اَبَرپروژه به گونه ای است که از تمامی ظرفیت های داخلی به نحو مطلوب بهرهمند شویم.


وی با تأکید بر اینکه منابع مالی موردنیاز احداث این خط در نظر گرفته شده است، گفت: بودجۀ مناسبی برای سال اول این پروژه اختصاص یافته است و به تناوب و بر مبنای اولویت، منابع بعدی اختصاص خواهد یافت.


مهندس عظیمیان نبود هیچگونه انحصار در ساخت این خط را از مهمترین ویژگیهای مراحل ساخت آن دانست و گفت: شرکت های برندۀ مناقصه در بخش های مختلف می توانند از ظرفیت های سایر شرکتها به خوبی استفاده کنند. در واقع آنها می توانند کارها را در قالب کنسرسیوم های مجزا با کیفیت و سرعت مطلوب انجام دهند. درهرحال همانگونه که پیش از این هم تأکید شد، رویکرد فولاد مبارکه استفاده از تمامی ظرفیتهای موجود کشور است.


مهندس عظیمیان با اشاره به اینکه ۵۵ درصد تجهیزات مکانیکی و برقی این پروژه با استفاده از ظرفیتهای داخلی ساخته و نصب خواهد شد، خاطرنشان کرد: مصمم هستیم با حمایت دولت محترم و همکاری و همدلی شرکتهای سازندۀ داخلی و پیمانکاران مربوطه، این اَبَرپروژه را در مدت ۳۰ ماه به سرانجام برسانیم.


مدیرعامل فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: بودجۀ ارزی و ریالی این طرح از منابع داخلی و به صورت کامل توسط فولاد مبارکه تأمین خواهد شد. در این خصوص جای نگرانی نیست و این موضوع را به بانک مرکزی نیز اعلام کرده ایم. فولاد مبارکه برای این پروژه یک سازمان متناسب با هدف اجرای ۳۰ماهۀ آن درون خود ایجاد کرده است که از فعالیت های تولید و فرایندهای معمول مجزا خواهد بود. مجری طرح نیز خود مدیرعامل شرکت است و این تصمیم به جهت اهمیت زیاد و ویژه بودن این پروژه بوده است.


وی با تأکید بر اینکه این پروژه موردحمایت ویژۀ مسئولان نظام است تصریح کرد: ریاست محترم جمهوری در دستور کتبی از معاون خود جناب آقای نهاوندیان و مسئولین ذیربط در وزارت صمت خواسته اند که کمک ها و مساعدت هایی را که دولت می تواند در این طرح ارائه دهد مشخص کنند و وزرای مرتبط ازجمله وزیر محترم نفت نیز حمایت ویژۀ خود را برای اجرایی شدن پروژۀ نورد گرم ۲ اعلام کرده اند.


مدیرعامل فولاد مبارکه اظهار داشت: معتقدم که اگر نگاه برد-برد در فرایند اجرایی شدن این پروژه وجود نداشته باشد، با مشکلات مختلفی ازجمله تأخیر در زمان راه اندازی مواجه خواهیم بود.


وی ادامه داد: تدابیری اتخاذ کرده ایم تا بخشی از مصالح که مشمول هیجانات قیمت خواهند بود توسط فولاد مبارکه تأمین گردد تا از این طریق حاشیۀ امن شرکت ها بیشتر شود. در همین خصوص حضور کمیتۀ راهبری نیز به منظور مدیریت بهتر و یکپارچۀ کار، در چارت پیشبینی شده است. انجمن مدیریت پروژۀ ایران را نیز به عنوان مشاور این پروژه در نظر گرفته ایم تا به این ترتیب عملیات اجرایی را در انحصار مدیریتی و تصمیم گیری قرار ندهیم و از مشورت های لازم بهره مند شویم.

 

 


عظیمیان تصریح کرد: قطعا انتظار داریم در این پروژه نیز مثل هر پروژۀ بزرگ دیگری با چالش هایی ازجمله تحریم های ثانویۀ آمریکا مواجه شویم؛ ازاینرو از مسئولین سیاسی کشور خواسته ایم تا در این صورت نیز ادارۀ پروژه بر اساس قوانین ثانویه و مسئولیت پذیری ثانویه صورت گیرد. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که چند ماه پیش بنده بهاتفاق تعدادی از مدیران شرکت های خصوصی به دیدار مقام معظم رهبری مشرف شدیم و ایشان خطاب به حاضران فرمودند تحریم ها در آیندۀ نزدیک از بین نخواهند رفت و چاره ای جز پیشبرد کارها با اتخاذ تدابیر لازم وجود ندارد.


وی در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها تأکید فرموده اند «نفس دشمن، دشمنی است»، حال با توجه به اینکه فولاد مبارکه مورد تحریم دشمن واقع شده، اگر زانوی غم بغل بگیریم و منفعل شویم، در مسیر موردنظر دشمن حرکت کردهایم؛ بنابراین باید با احداث خطوط تولیدی از این دست، در مسیر ناامیدی دشمن، اشتغال زایی برای جوانان و رونق اقتصادی کشور گام برداریم.


مهندس عظیمیان اظهار امیدواری کرد به کوری چشم آمریکای جهانخوار در پایان تابستان، جشنی به مناسبت نهایی شدن قراردادها برگزار گردد تا به این ترتیب گام بلندی در راستای اجرایی شدن پروژۀ نورد گرم ۲ برداشته شود.


به گزارش خبرنگار فولاد، در ادامۀ این جلسه، برخی از مدیران عامل و رؤسای هیئت مدیرۀ شرکت های پیمانکاری جهانپارس و MMTE به بیان دیدگاهها و طرح سؤالات خود پرداختند.


در همین خصوص فرخ عالیپور مدیرعامل شرکت ایریتک گفت: ورود به اجرای چنین پروژه ای جسارت زیادی می طلبید که خوشبختانه مدیرعامل فولاد مبارکه با جرئت و همت والا به آن ورود کرد و بعد از 12 سال معطلی این پروژه، آن را آغاز کرد.


وی تصریح کرد: مهم این است که شرکت های حاضر در پروژۀ نورد گرم 2 فولاد مبارکه با همدلی و همت، بهجای رقابت، با هم رفاقت کنند تا این کار بزرگ انجام شود. خوشبختانه بستر انجام کار برای همۀ شرکت های توانمند و دلسوز فراهم است.


در ادامه سعد شمس الدین از شرکت MMTE نیز گفت: جای خوشحالی دارد که چنین مگاپروژهای در حال اجرایی شدن است. شرکت MMTE در پروژۀ تولید ورق های عریض تجارب خوبی دارد که قابلیت استفاده در پروژۀ نورد گرم ۲ را خواهد داشت. پیشنهاد می شود توانایی ها و تکنولوژی بومی شدۀ شرکتها شناسایی گردد و در این پروژه از آنها استفاده شود.


در ادامه، نادر عطائی رئیس هیئت مدیرۀ شرکت جهانپارس گفت: در کشور ما پیمانکاران توانمند زیادی هستند که علیرغم شرایط اقتصادی کشور، امکان مشارکت در پروژۀ نورد گرم ۲ را دارند و طبیعی است که مشارکت و به کارگیری همۀ آنها نیز در پروژۀ بزرگ نورد گرم ۲ وجود نخواهد داشت. بنابراین پیشنهاد می شود شرکت ها در قالب کنسرسیوم به کار احداث نورد گرم ورود کنند.


وی تأکید کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و تورم روزانه ای که بعضا در اقلام مختلف شاهد آن هستیم، بهتر است به منظور عدم مواجهۀ شرکتها با کمبود بودجه، راهکار مناسبی اندیشیده شود تا انجام پروژه نیز با تأخیر همراه نگردد.

 

 

 

 

 

 

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ فیلم مستند «فارنهایت - ناین ایلون» سینما و ژورنالیسم را به صورت رسانه واحد درآورد


  تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)


  حضور مدیران روابط‌عمومی حرم کریمه اهل بیت(س) در دفتر تسنیم قم از قاب دوربین


  روابط‌عمومی، پلی برای توسعه اقتصادی در حوزه گردشگری


  سامانه‌های «دنیای دیجیتالی» جایگزین شرکت‌های سنتی می‌شوند


  مدیرعامل آبفای گیلان: اقدامات روابط عمومی آبفا در افزایش فرهنگ مدیریت مصرف مطلوب بوده است


  54 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط عمومی ویژه "کرونا" منتشر شد


  فعالیت خوب رسانه‌ها سبب پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح استان البرز می‌شود


  برگزیدگان چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی معرفی شدند


  چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی با موضوع کرونا آغاز به کار کرد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی با موضوع کرونا