درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
سه شنبه، 26 شهریور 1398 - 07:23   

زادروز نیویورک تایمز

  زادروز نیویورک تایمز


ادامه ادامه مطلب یک

میزگرد تخصصی " تبلیغات در فضای تحریم" برگزار شد

  میزگرد تخصصی " تبلیغات در فضای تحریم" برگزار شد


ادامه ادامه مطلب دو

اتتصاب مدیرکل روابط عمومی شهرداری مشهد

  اتتصاب مدیرکل روابط عمومی شهرداری مشهد


ادامه ادامه مطلب سه

انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد

  انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  بحران های روابط عمومی که در سال ۲۰۱۹ مشخص شده اند
  زادروز نیویورک تایمز
  اینترنت و ترویج دمکراسی
  استقبال از آیفون 11 بیش از انتظار است
  بنیانگذار روانشناسی رشد
  روان‌شناسی رشد
  روان‌شناسی
  انتصاب سرپرست روابط عمومی شورای شهر شیراز
  دفتر جدید روابط عمومی شهرداری کوهسار راه اندازی شد
  آیین معارفه و تکریم رئیس مرکز روابط عمومی دانشگاه آزاد برگزار شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 40027صفحه نخست » خبر یکیکشنبه، 10 شهریور 1398 - 13:33
دیدار هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان کرمان با استاندار/ درخواست استاندار کرمان از روابط عمومی ها
تشکیل این شورا اقدامی خوب و پسندیده است و امیدواریم باعث افزایش هماهنگی و تعامل بین دستگاه های اجرایی شود و با ایجاد نوعی تقسیم کار بین روابط عمومی ها، شاهد ایجاد وحدت رویه بین دستگاه ها در ارائه خدمات بهینه به مردم باشیم.
  

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| استاندار کرمان و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومیهای دستگاه های اجرایی استان کرمان گفت: در فضای کنونی که مقداری ناامیدی و بی اعتمادی در جامعه در جریان است؛ روابط عمومی ها باید خدمات دولت را منعکس کنند.


به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، محمدجواد فدائی در دیدار هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان افزود: تشکیل این شورا اقدامی خوب و پسندیده است و امیدواریم باعث افزایش هماهنگی و تعامل بین دستگاه های اجرایی شود و با ایجاد نوعی تقسیم کار بین روابط عمومی ها، شاهد ایجاد وحدت رویه بین دستگاه ها در ارائه خدمات بهینه به مردم باشیم.


وی روابط عمومی را یک کار تخصصی دانست و تصریح کرد: اعضای هیأت رئیسه شورا می توانند با فعال نمودن کمیته آموزش مصوب در اساسنامه شورا، افراد شاغل در روابط عمومی دستگاه های اجرایی را آموزش دهند تا با تکنولوژی های ارتباطی نوین آشنا شوند و از آن ها استفاده کنند.


استاندار کرمان و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان کرمان با اشاره به نقش روابط عمومی ها در آشنایی مردم با خدمات دستگاه ها اظهار داشت: انتظار مردم و دستگاه های اجرایی از روابط عمومی ها این است که بتوانند خدمات، فعالیت، وظایف و اختیارات دستگاه ها را معرفی کنند تا زمینه استفاده مردم از خدمات آن ها فراهم شود؛ چرا که مردم با وظایف دستگاه ها آشنا نیستند.


فدائی نقش رسانه ها را در ایجاد فضای امید در سطح جامعه بارز دانست و بیان کرد: در فضای کنونی که مقداری ناامیدی و بی اعتمادی در جامعه در جریان است؛ روابط عمومی ها باید خدمات دولت را منعکس کنند.


وی گفت: مردم می توانند با مطالبه گری خود از دستگاه ها، موتور محرکه ای برای فعال نمودن دستگاه ها باشند و روابط عمومی و رسانه ها نیز می توانند با انعکاس صورتجلسات استانداری، زمینه عملی شدن این مصوبات را بصورت یک مطالبه عمومی درآورند.


رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان کرمان با اشاره به اهمیت مسأله برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در استان افزود: بحث انتخابات از حیث اهمیتی که در انتخاب قانونگذاران کشور دارد بسیار مهم است و برای دولت نیز برگزاری انتخابات بصورت سالم، قانونی و همراه با مشارکت حداکثری مردم در اولویت است.


فدائی تصریح کرد: روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان باید با استفاده از ظرفیت های داخلی خود و نیز بهره گیری از ارتباطاتی که با رسانه ها دارند؛ زمینه افزایش مشارکت مردم در انتخابات را فراهم کنند.


وی یکی از مشکلات رسانه ای را انعکاس آمار نادرست دانست که باعث بی اعتمادی و ناامیدی مردم می شود و افزود: توقع از روابط عمومی ها این است که ضمن در اختیار قرار دادن اطلاعات و آمار دقیق به رسانه ها، اخبار منتشر شده توسط رسانه ها را نیز رصد کنند و استانداری کرمان آمادگی دارد بعد از اتمام جلسات، نتایج و مصوبات را برای انتشار در اختیار رسانه ها قرار دهد تا ضمن انتشار اخبار جلسات بصورت دقیق، زمینه مطالبه عمومی شدن مصوبات نیز فراهم شود.


براساس این گزارش، مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان کرمان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه حوزه فعالیت شورای هماهنگی روابط عمومی های استان منحصر به روابط عمومی های سازمان ها، ادارات کل، نهادها، شرکت ها، شهرداری ها، دانشگاه ها و موسسات دولتی است که در سطح استان فعالیت می کنند، تصریح کرد: طبق اساسنامه؛ ریاست شورا بر عهده استاندار و در غیاب استاندار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و دبیری آن بر عهده اداره کل روابط عمومی استانداری است.


تقی زاده با بیان نقش و اهمیت شورای هماهنگی روابط عمومی ها در ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی و انعکاس خدمات دولت در سطح جامعه اظهار داشت: انتخابات هیأت رئیسه شورا در اسفندماه 97 پس از فراخوان ثبت نام، در سالن شهید مرتضوی استانداری و با حضور دکتر بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتمعی استاندار برگزار شد.


وی گفت: هیات رئیسه منتخب مسئولیت هفت کمیته "پژوهش، نوآوری و افکارسنجی"، "فرهنگی و تبلیغاتی"، "اطلاع رسانی و فضای مجازی"، "ارزیابی عملکرد و تعیین شاخص"، "آموزش"، "بین الملل" و "اجرایی و امور اعضا" را عهده دار خواهند شد.


برپایه این گزارش، پس از برگزاری انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان کرمان در اسفند ماه 97، سیدرضا میرحسینی از شهرداری کرمان، محمد بصیریان از دادگستری، جواد نگارستانی از اداره کل دامپزشکی استان، رسول عباسی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، محمد ثمری از دانشگاه علوم پزشکی کرمان، موسی سالاری از اداره کل اقتصاد و دارایی استان وعلیرضا ابوالحسنی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با رای مجمع عمومی به عنوان اعضای اصلی هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان به مدت دو سال انتخاب شدند.


همچنین شکوفه جوادی از دانشگاه شهید باهنر کرمان و فهیمه جنگجوی از دانشگاه پیام نور استان به عنوان اعضای علی البدل هیات رئیسه شورا و هادی طالبی زاده از اداره کل ورزش و جوانان استان و سعید امام بخش از بانک صادرات استان به ترتیب به عنوان بازرس و خزانه دار شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان انتخاب شدند ضمن آنکه روح اله رستمی نژاد و محمد جواد صفارزاده به عنوان بازرس و خزانه دار علی البدل شورا به دست انتخاب شدند.


به گزارش روابط عمومی استانداری، در دیدار امروز شنبه 9 شهرویورماه 98 استاندار و اعضای اصلی هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان، احکام این اعضا توسط دکتر فدائی به آنها ابلاغ شد.

 

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تحلیل محتوای نشریه پیام صادق: مطالعه موردی


  ابرقدرت ‎های صنعت نشر


  بررسی اهمیت آموزش در روابط عمومی ها


  انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد


  گوگل یک میلیارد یورو جریمه و مالیات به فرانسه پرداخت می کند


  تحلیل محتوای سازمان بر پایه OKR (اهداف و نتایج کلیدی)


  شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان فریدونکنار فعالیت خود را آغاز کرد


  تور رسانه‌ای روستا مشکلات و موانع پیشرفت روستایی را منعکس می‌کند


  دفتر جدید روابط عمومی شهرداری کوهسار راه اندازی شد


  مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی: گفتمان‌ نو برای تقویت فضای حرفه‌ای رسانه‌ها ضروری است


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان ارسال مقاله به شانزدهمین کنفرانس روابط عمومی ایران