درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 5 اسفند 1398 - 21:36   

رسانه‌های اجتماعی در بروز مشکلات روانی نوجوانان به ویژه دختران تاثیر زیادی دارند

  رسانه‌های اجتماعی در بروز مشکلات روانی نوجوانان به ویژه دختران تاثیر زیادی دارند


ادامه ادامه مطلب یک

بهرامی سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت ملی پست شد

  بهرامی سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت ملی پست شد


ادامه ادامه مطلب دو

ویروس کرونا: چگونه خود را قرنطینه کنیم؟

  ویروس کرونا: چگونه خود را قرنطینه کنیم؟


ادامه ادامه مطلب سه

عکس هفته/ موبایل ویروس جهانی

  عکس هفته/ موبایل ویروس جهانی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تغییر نگرش 2020 در مورد حفظ اعتماد
  ویروس کرونا: چگونه خود را قرنطینه کنیم؟
  بهرامی سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت ملی پست شد
  ربیعی، مدیرکمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا شد
  6 نکته برای استفاده از مهارت های روابط عمومی برای مذاکره
  توصیه های انجمن متخصصان روابط عمومی در خصوص اطلاع رسانی کرونا
  5 قانون ساده برای خوشحال کردن هر مشتری
  هشدار: چت‌های گروهی واتساپ حریم خصوصی شما را به خطر می‌اندازد
  علیرضا معرفت مدیرعامل بانک سامان شد
  صرفه‌جویی 32 میلیارد ریالی در واحد نورد گرم فولاد مبارکه
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 39645صفحه نخست » آخرین رویدادهای روابط عمومیپنجشنبه، 10 مرداد 1398 - 11:21
امام جمعه آبادان: روابط عمومی ها نسبت به انتشار بیانیه گام دوم انقلاب و تبیین آن در ادارات خود اقدام کنند
حجت الاسلام ابراهیمی پور گفت: برای بیان بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به روابط عمومیها نیاز است چرا که آنها می توانند این بیانیه را در مجموعه خود انتشار دهند و برای مدیران، کارمندان و کارگران بازگو کنند.
  

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| حجت الاسلام ابراهیمی پور گفت: برای بیان بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به روابط عمومیها نیاز است چرا که آنها می توانند این بیانیه را در مجموعه خود انتشار دهند و برای مدیران، کارمندان و کارگران بازگو کنند.

به گزارش شارا به نقل از خبرگزاری شبستان، «حجت الاسلام علی ابراهیمی پور» شامگاه (چهارشنبه 9 مرداد) در نشست با مدیران روابط عمومی ادارات شهرستان آبادان، با بیان اینکه روابط عمومی ها تنها نقش تولید گزارشات و خبرهای مربوط به اداره خود را ندارند اظهار کرد: نقش مهمی که بر عهده روابط عمومی ها قرار دارد بحث جریان سازی فرهنگی و مرتبط با امورات فرهنگی مختلف است، بسیاری از موضوعات فرهنگی توسط روابط عمومی های ادارات مدیریت می شود.

امام جمعه آبادان روابط عمومی ها را چشم بینا، گوش شنوا و زبان رسانه سازمان ها دانست و افزود: روابط عمومی ها از طریق زبان رسانه باید در همه حوزه ها خبرها، موضوعات و مسائل مرتبط با نهاد خود را مطرح کنند.

وی رسالت رابطه را یکی از مهمترین رسالت های روابط عمومی ها برشمرد و تصریح کرد: این مسئله یعنی برقراری ارتباط و پیوند جامعه با اداره تابعه که بسیار مهم است به این معنی که رابطه و پیوند عمیقی میان نهادها، مردم و مجموعه های مختلف با روابط عمومی ادارات وجود دارد.

حجت الاسلام ابراهیمی پور با اشاره به اینکه نباید نقش روابط عمومی ها کوچک شمرده شود اضافه کرد: نقش روابط عمومی قوی در کنار مدیران توانمند بسیار تاثیر گذار است.

وی ادامه داد: روابط عمومی ها باید به مساله نماز، کیفیت و حضور در نماز جماعت و ایجاد فضای تبلیغاتی مذهبی، دینی و فرهنگی در ادارات توجه داشته و آسیب هایی که در حوزه جغرافیای نهاد و ادارات شان وجود دارد را کارشناسی کنند.

امام جمعه آبادان اذعان داشت: معتقدم در برخی از مواقع اگر روابط عمومی ها دقیق کار کنند حتی می توانند جلوی مفاسد مختلف و مفاسد اقتصادی موجود در آن اداره را بگیرند.

وی به برگزاری چهلمین سالگرد اقامه نماز جمعه اشاره کرد و گفت: روابط عمومی ها می توانند در بخش های مختلف از جمله در بحث نماز جمعه نقش اساسی را ایفا کنند.

وی به تاکیدات مقام معظم رهبری پیرامون توجه به مساله نماز اشاره کرد و یاد آور شد: مقام معظم رهبری فرمودند نماز به عنوان قلب فرهنگی هر شهری است، اگر بناست قلب فرهنگی را در ادارات شهر نهادینه کنیم روابط عمومی ها می توانند در ادارات خود موثر باشند.

حجت الاسلام ابراهیمی پور تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در خصوص نماز جمعه فرمودند نماز جمعه یک قرارگاه ایمان، اخلاق، تقوا و بصیرت است، اگر بنا باشد همه این موارد را به مجموعه ای تزریق کنید اول باید خود روابط عمومی ها نقش اساسی را بازی کنند که متاسفانه از این موضوع غافل مانده ایم.

وی تصریح کرد: برای بیان بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به روابط عمومی ها نیاز است چرا که آنها می توانند این بیانیه را در مجموعه خود انتشار دهند و برای مدیران، کارمندان و کارگران بازگو کنند.

وی یکی از بزرگترین موفقیت های انقلاب را ایستادگی در مقابل آمریکا و انگلیس دانست و خاطر نشان کرد: در طول تاریخ تاکنون هیچ کشوری نتوانسته در مقابل آمریکا و انگلیس بایستد اما ما در مقابل آنها ایستادگی کردیم و اکنون به این قدرت رسیده ایم که پهپاد آمریکا را نابود کنیم، کشور هند پس از این موضوع قراردادی که برای خرید پهپاد با آمریکا بسته بود را لغو کرده است.

امام جمعه آبادان افزود: انگلیسی ها پس از توقیف کشتی شان درهم ریخته اند و این نیز به برکت انقلاب اسلامی به وجود آمده است و اکنون کشورهای حاشیه خلیج فارس جرات ندارند حرفی را به آمریکایی ها بزنند.

وی اظهار داشت: اینک جوانان حاشیه خلیج فارس اقدام نیروهای سپاه در برخورد و توقیف کشتی انگلیسی را تحسین می کنند و اینها نیز قدرت و عزت می آوردند.

وی از مدیران روابط عمومی ادارات آبادان خواست بیانیه گام دوم انقلاب را تا هفته آینده دوباره مطالعه کنند و گفت: مصرانه و مجدانه از مدیرلان روابط عمومی ادارات آبادان می خواهم به این مسئله ورود کرده و روزانه سه خط از این بیانیه را در فضای مجازی برای زیر مجموعه کارکنان، کارمندان و کارگران خود ارسال کنند، باید برای این بیانیه مسابقه برگزار شود و نقطه نظرات پرسنل خود را در این زمینه مطالعه کنند.

حجت الاسلام ابراهیمی پور، نقش صدا وسیما و رسانه ها در انتشار بیانیه گام دوم انقلاب را بسیار مهم و اثر گذار برشمرد و تصریح کرد: صدا و سیما باید مرتبا بیانیه گام دوم انقلاب را به صورت زیرنویس آنقدر در رسانه ملی پخش کند تا در ذهن همه مردم بماند.

وی اضافه کرد: روابط عمومی ادارات نقاط ضعف و اخبار مهم خود را به نهاد امام جمعه اطلاع دهند چراکه در این صورت است که ما می توانیم به مسائل ورود و مشکلات را با کمک یکدیگر رفع و حل کنیم.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی ها ویژه برنامه های ادارات خود را برای ایام عید غدیر اعلام کنند، ادامه داد: ادارات باید امسال امیرالمومنین (ع) را به مردم معرفی کنند؛ برگزاری مسابقات خطبه غدیر، بازخوانی غدیر، جشن، تشویق و اهدا هدایا به پرسنلی که فرزندانش در این ایام ازدواج کردند، اهدای هدایا به کارکنانی که یا نام او یا نام فرزندش علی است برنامه هایی هستند که روابط عمومی ها می توانند در این ایام انجام دهند.

امام جمعه آبادان، تاکید کرد: ادارات مسابقه سوره جمعه را حتما برای پرسنل زیر مجموعه خود برگزار کنند، باید در 45 اداره آبادان در مسئله غدیر اقدامات بزرگی انجام شود.

 

 

 

 

 

 

 

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تحوّل ژورنالیسم ایران


  سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399 بزودی منتشر می شود


  علیه هوش


  4 توصیه برای ایجاد برداشت اول خوب با روابط عمومی مناسب


  عکس هفته/ یک چیدمان هنری نور و صدا در کلیسای جامع سالسبری


  پنج راه برای یک مأموریت بهتر مسئولیت اجتماعی


  توصیه های انجمن متخصصان روابط عمومی در خصوص اطلاع رسانی کرونا


  ویروس کرونا و لغو تور تبلیغاتی آخرین فیلم جیمز باند در چین


  تهران میزبان نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی


  رسانه‌های اجتماعی در بروز مشکلات روانی نوجوانان به ویژه دختران تاثیر زیادی دارند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"